فال> آینه سرنوشت شما در فروردین

فال> آینه سرنوشت شما در فروردین
    
    
    فروردین
    برای بسیاری از متولدین این ماه استراحت و در صورت امکان سفرهای کوتاه توصیه می‌شود، چرا که روحیه آنها با یکنواختی سازگار نیست و باعث کاهش فعالیت‌ها می‌شود. ورزش را فراموش نکنید، در حد معقول برای مسن‌ترها و در حد حرفه‌ای و پرتحرک برای جوان‌ترها.ذهن‌تان در این روزهای زیبا به شدت مشغول است، ممکن است با مسائل جدی زندگی درگیر باشید. برخی از افراد به موقع تصمیمی را اتخاذ می‌کنند، شما نیز یکی از آنها هستید. غرور و خودپسندی برازنده شما نیست. نفوذ شما در دل‌های مردم یک سرمایه خدادادی است، به وقایع مهم بپردازید و از ماجراهای جزیی کناره‌گیری کنید و وارد آنها نشوید و در قبال تندخویی دیگران بیهوده انرژی مصرف نکنید، چون خودشان متوجه خواهند شد. عشق در روزهای نامساعد زندگی به دادتان خواهد رسید، پس امید‌تان را هیچ‌وقت از دست ندهید و از توکل به خدا غافل نمانید.تولدتان مبارک.
    
    اردیبهشت
    اجازه ندهید احساس کینه نسبت به بعضی افراد در وجودتان ریشه بگیرد یا اصولا دلخوری‌ها و ناراحتی‌های‌تان در رفتار و کردار اجتماعی نمایان شود. چرا که این‌گونه مسائل چنان عمیق می‌شود که برروی زندگی و کار و روابط اجتماعی تاثیر منفی می‌گذارد، حق‌شناسی و سپاسگزاری از ویژگی‌های شخصیتی متولدین این ماه است و نباید این ویژگی‌ها کمرنگ شود. عنایت به خواسته‌های دیگران امری بسیار پسندیده است. دوستان شما طالب روی خوش شما هستند، پس لبخندبه روی کسانی که دوست‌شان دارید و دوست‌تان دارند را فراموش نکنید.
     با تردید نمی‌توانید پاسخ تپش قلبی را بدهید که فقط برای شما می‌زند، آیا قلب شما هم برای او مصمم می‌تپد.
    
    خرداد
    بسیاری از خانم‌های متولد این ماه به‌خاطر ضربه‌های عاطفی و احساسی، بسیار وسواسی و سخت‌گیر هستند. البته در حد معقول درست است، ولی وقتی از مرز منطق گذشت، دردسرساز خواهد شد. دریافت خبرها و پیام‌های تازه‌ای زندگی شما را دچار تحول و تغییر می‌کند. پیشنهادهایی به شما می‌شود که البته لازم است نهایت دقت را در مورد رد یا قبولکردن آنها به کار ببرید. توانمندی‌های شما در سال جاری بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت و مسئولیت‌های زیادی به عهده شما گذاشته می‌شود که انصافا شما هم از عهده آنها درست برمی‌آیید.
     به جای دلسرد کردن خودتان به ندای قلب‌تان گوش دهید که از هر گرمایی بالاتر است. او درباره شما این چنین فکر می‌کند.
    
    تیر
    سخت‌کوشی و تلاش از ویژگی‌های بارز شماست. اغلب متولدین این ماه از موانع و شکست‌ها نمی‌هراسند و به همین جهت با وجود مشکلات به پیروزی کامل دست می‌یابند. گاهی پیش می‌آید که دیگران در کار شما سنگ می‌اندازند، ولی صبر و حوصله و در عین حال تلاش به موقع شما، سبب از بین رفتن همه‌ ‌کارشکنی‌ها می‌شود. سعی کنید همیشه جانب اعتدال را پیشه کنید، شما کاملا توانمند و قابل اعتماد هستید و غرور و خودپسندی شایسته شما نیست. کوشش کنید دوستی‌ها تجدید شود.خود و خانواده‌تان را فدای رفع مشکلات دیگران یا حتی مشکلات خودتان نکنید، همه‌چیز قابل حل است. اول خدا را به یاد داشته باشید و سپس صدایی را که مدام شما را می‌خواند و قلبی که مدام در قلب شما می‌تپد. فکر کنید که قلب برای که، محکم‌تر از دیگران می‌تپید.
    
    مرداد
    عده‌ای از متولدین این ماه به تشکیل و اساس خانواده اهمیت زیادی می‌دهند و تعداد معدودی به دلیل خاطرات ناخوش گذشته از هرگونه وصلت پرهیز می‌کنند و به اساس خانواده اعتقادی ندارند، که باید افکار خود را اصلاح کنند. مسافرت و در نهایت آرامش فکری برای شما بسیار توصیه می‌شود، هر چند کوتاه باشد. دگرگونی‌هایی در خودتان به وجود آورید تا غرور از بین برود، به هنگام نیاز کمک بطلبید و با خود مهربان‌تر باشید و دیگران را هم دوست بدارید. شک و تردید را به زندگی خود راه ندهید که با تردید در تله می‌افتید. به شراکت اخیر خود فکر کنید و آن را به بهترین نحو به ثمر برسانید، چرا که ناراحتی‌ها باعث بر هم خوردن دوستی‌ها و در نهایت شراکت‌ می‌شود. پس مهربان رفتار کنید. به گفته‌های او توجه کنید، او در کمال منطق راز دلش را برای شما بازگو کرد.
    
    شهریور
    برای مسائل کاری و شغلی همیشه در انتظار رویدادهای تازه و هیجان‌انگیزی باشید و البته اگر از مرحله رویا خارج شود کارساز و مثبت است. شکست و ناکامی در زمینه مسائل عاطفی گریبانگیر است و اگر همت کنید این ناکامی را خیلی زود می‌توانید به مرحله خوش و امیدبخشی برسانید. کسی می‌خواهد به شما نزدیک شود، به او فرصت دهید شاید به نفع‌تان باشد. در هنگام بروز مشکلات در ابتدای کار، دستپاچگی به سراغ انسان می‌آید، در را به روی تمام مزاحمان و عوامل سدکننده ببندید و تامل کنید.
     خانواده را مدنظرقرار دهید و به یاد داشته باشید که همیشه خودخواهی کار دست انسان می‌دهد. روابطی را که رو به سردی نهاده دریابید و بافرستادن گرمای عشق خود به قلب او این رابطه را شعله‌ور کنید.
    
    مهر
    شاید به دست آمدن آرامش و خوشبختی برای شما آسان نبوده، چرا که فراز و نشیب‌های بسیار گذشته و سختی‌های فراوان باعث شده که به‌ زحمت آرامش را به دست آورید و به زحمت حفظ کنید و برای پایداری‌اش اندیشه‌های تازه به کار گیرید. اگر بسیاری از شما زندگی ایده‌آلی دارید، باید بدانید که با همت خودتان به دست آمده، ولی در عین حال با ظرافت باید این موفقیت را نگه داشت. در بین دوستان‌تان کسی از شما دلخور است، سعی کنید این سوء تفاهم را بر طرف کنید. این را بدانید که سرمایه و ثروت، فقط پول نیست. سرمایه حقیقی آدمی تندرسی، دقت، فکر خوب، کوشش و در نهایت فعالیت مثبت است. خشم را در دل‌تان بکشید تا دوستی‌ها زنده بمانند. پاسخ انتظار منتظری را بدهید که فقط چشم به راه شماست؛ درنگ نکنید. او چشم به راه واقعی است...
    
    آبان
    یک‌دندگی و لجاجت در شما به چشم می‌خورد و گاه شانس یا موفقیت‌های خود را به پای همین لج‌بازی‌ها می‌بینید، درحالی‌که باید به خود بیایید و عاقلانه درباره مسائل تصمیم بگیرید و با دوراندیشی به آینده نگاه کنید.چرا که آشتی از هر سویی سبب می‌شود زندگی و آینده خیلی‌ها نجات یابد. ما همه مسافران قطار زندگی هستیم و هر کدام در ایستگاهی زندگی می‌کنیم و خوب یا بد بودن هر چیزی را به پروردگار مهربان می‌سپاریم، به نظر می‌آید از نظر عاطفی وضعیت مناسبی ندارید، این مسئله گذراست. در فکر به دست آوردن شغلی هستید و بی‌‌وقفه تلاش می‌کنید. به‌طور حتم به آن دست خواهید یافت. بگذارید آتش عشق همواره روشن باشد. فقط گاه گاهی به آن سری بزنید تا مبادا خاموش شود. پس توکل‌ به خدا را فراموش نکنید، تا زندگی و عشق‌تان خدایی باشد.
    
    آذر
    افراد متولد این ماه به‌خصوص خانم‌ها خصوصیات ویژه‌ای دارند، اگر آدم‌های اطراف‌شان آنها را به درستی بشناسند، زندگی و دوستی با آنها آسان، ثمربخش و پرفایده است.البته این گونه افراد نسبت به رفتار و کردار اطرافیان حساس و نکته‌بین هستند. در حالی‌که چند نفر می‌کوشند میان شما و دوستان تفرقه بیفکنند و ذهن شما را مسموم ‌کنند خوشبختانه هوشیاری شما آنها را شناسایی می‌کند و خط بطلان بر حرف‌ها و نظرات‌شان می‌کشد. برای هر مسئله‌ای به اندازه خودش وقت بگذارید. از مشورت با دوستی که از سر صداقت راه درست را به شما می‌نمایاند، صرف‌نظر نکنید و ناامیدی را لجوجانه در خود پرورش ندهید. برای روزهای نیامده و نشناخته برنامه‌ریزی نکنید که دنیا بی‌‌مهر و وفاست، پس به دنیا دل نبندید، به خدا توکل کنید و به عشقی که خدا بین شما قرار داده، دل بدهید.
    
    دی
    نجابت، پاکدلی و ملاحظه‌کاری در روحیه شما موج می‌زند و باعث شده دو نوع زندگی را تجربه کنید. گروهی عمیق شما را می‌شناسند و با شما هماهنگ پیش می‌روند و گروهی دیگر از امتیازات انسانی شما سوء استفاده می‌کنند و مرتب از آنها بهره‌برداری به نفع خود دارند. در حالی‌که روابط دوستانه و صمیمی در جمع متولدین این ماه دیده می‌شود، چند نفری با بدگویی و غیبت می‌کوشند تا صمیمیت‌ها را بهم بزنند. اندیشه‌هایی را در سرتان بپرورانید که همواره خوشحال‌تان می‌کند و دست به کارهایی بزنید که از انجام دادن آنها شادمان می‌شوید. با افرادی معاشرت کنید که حضورشان به شما احساس شادی می‌بخشد. خودتان نوآور باشید و هیچ‌گاه تقلیدکننده دیگران نباشد. ماه‌ها پیش، دل او را شکستید، اما او حالا همه آنها را فراموش کرده است، شما هم فراموش کنید و به سراغش بروید.
    
    بهمن
    اگر شانس شما خوب است و از هر سو پیام‌های امیدبخش می‌رسد باید در روحیات، اخلاق و اصولا عملکرد اجتماعی شما جستجو کرد، چرا که در وجودتان روحیه سیاست مابانه و حساب شده موج می‌زند. پیشنهادی دریافت می‌کنید که البته قبل از هر تصمیمی به تمام زوایای قضیه فکر کنید و بعد پاسخ دهید. حتی در لحظاتی که سخت غمگین و ناراحتید، لبخند شما ممکن است به دیگران حیاتی تازه ببخشد و به زندگی امیدوارشان کند، اگر به شما اعتماد کردند ارزش این محبت را بدانید و با درستی و نیکی آن را پاسخ دهید. با قناعت زندگی کنید، زیرا قناعت یک ارزش است، ولی هرگز خسیس نباشید.
     روزهای خوش فرا خواهد رسید، روزهایی که خاطرات خوش گذشته را بار دیگر برای شما زنده می‌کند.
    
    اسفند
    دوستان خوبی دارید، در نگه داشتن آنها بیشتر سعی کنید. آنچه به دیگران می‌بخشید و دلی را شادمان می‌کنید خوشرویی است. نام نیک، پیراهنی است که هیچ‌گاه کهنه نمی‌شود. با نام نیک می‌توان در بیکران عاطفه و احساس پرواز کرد. با کوچک‌ترین مشکل هیچ‌گاه از کوره در نروید.
    از شما دعوتی به عمل خواهد آمد که هیچ‌گونه تردیدی در قبول آن نباید به دل راه داده شود. فعالیت‌های‌تان را توسعه دهید، به هدف‌های بلندمدت بیندیشید و به دوستان اعتماد کنید، به‌خصوص اگر یک دل و یک زبان باشند. از تصمیم‌گیری‌های رویایی بپرهیزید. شما می‌توانید همان چیزی شوید که می‌خواهید. با عشقی که در قلب دارید نفس بکشید، تا هوای قلب‌تان به معشوق‌تان هم برسد، این‌ها مفهوم زندگی هستند.

منذر - ایران - شادگان
خیلی حیلی عالی بود
شنبه 19 آبان 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.