پایان گروگانگیری ۵۰۰ هزار تومانی یک افغانی

پایان گروگانگیری 500 هزار تومانی یک افغانی

با اظهارات شاکی، ماموران پلیس امنیت تهران وارد عمل شده و در تماس بعدی که گروگانگیران با اقوام گروگان داشتند، با آنها قراری صوری در سه راه ورامین گذاشتند.دستگیری متهم فراری در مرز ایران – افغانستان

گروگانگیرانی که جوان افغانی را از افغانستان به تهران منتقل کرده و از اقوامش 500 هزار تومان پول طلب کرده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ مهدی احمدی، رییس مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح این پرونده، گفت: ساعت 10 نهم فروردین ماه سال جاری، یک تبعه افغانی به نام «عبدالصبور» با مراجعه به پایگاه نهم پلیس امنیت اظهار کرد که چند تن، یکی از اقوامش به نام «نقیب‌اله» 20 ساله را 15 روز پیش به طور غیر قانونی از افغانستان وارد ایران کرده و به عنوان گروگان در «جوادآباد» ورامین نگهداری می‌کنند.

این مرد در ادامه اظهاراتش به ماموران گفت: گروگانگیران طی تماس‌های تلفنی با من پرداخت 500 هزار تومان پول در قبال آزادی «نقیب‌اله» را درخواست کرده‌اند.

با اظهارات شاکی، ماموران پلیس امنیت تهران وارد عمل شده و در تماس بعدی که گروگانگیران با اقوام گروگان داشتند، با آنها قراری صوری در سه راه ورامین گذاشتند.

سرهنگ احمدی افزود: در این قرار، دو متهم به نام «صمد» 30 ساله تبعه افغانستان و «مجتبی» اهل سیستان و بلوچستان در کمین ماموران گرفتار و دستگیر شدند.

بر این اساس دو متهم در جریان تحقیقات پلیسی اعتراف کردند که «نقیب‌اله» را به ایران منتقل و به عنوان گروگان در جوادآباد نگهداری کرده‌اند.

به این ترتیب ماموران به محل اعلامی از سوی متهمان رفته و گروگان را آزاد کردند

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.