هزینه صدور روادید انگلیس از فردا افزایش می‌یابد

هزینه صدور روادید انگلیس از فردا افزایش می‌یابد

سفارت انگلیس در تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هزینه درخواست صدور روادید انگلیس و خدمات کنسولی، از یکشنبه دوزادهم فروردین‌ماه (فردا) افزایش می‌یابد.  

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سفارت انگلیس در تهران، این اطلاعیه با بیان اینکه نرخ‌های جدید صدور روادید در این پایگاه اینترنتی اعلام خواهد شد، از متقاضیان روادید خواسته است برای دسترسی به اطلاعات بیشتر به پایگاه خبری "روادید انگلیس (UKvisas)" مراجعه کنند.
سفارت انگلیس همچنین اعلام کرد از ایرانی‌ها برای سفر به انگلیس، اثر انگشت می‌گیرد.
اطلاعیه سفارت حاکی است: تمامی متقاضیان صدور روادید که پنج سال یا بیشتر دارند باید به منظور حفظ هویت، تسهیل ورود به انگلیس در آینده و مبارزه با جعل روادید یا سؤءاستفاده از نظام مهاجرت و پناهندگی آن کشور، برای اخذ اطلاعات بیومتریک شخصی و تهیه اسکن از اثر انگشتان خود، درخواست صدور روادید را شخصاً به سفارت انگلیس ارائه کنند.
این اطلاعیه با اشاره به اینکه متقاضیان می‌توانند برای ارائه مدارک و تهیه اسکن انگشتان، از سفارت انگلیس در تهران درخواست وقت ملاقات کنند، می‌افزاید: در صورت خودداری متقاضیان از تهیه اسکن انگشتان، درخواست روادید آنها به جریان نخواهد افتاد.
سفارت انگلیس در تهران در ادامه افزوده است: لازم است تمامی متقاضیان، پیش از حضور در سفارت، از عدم وجود هر گونه نقش مثل حنا، خالکوبی و یا جراحت بر روی انگشتان خود اطمینان حاصل کنند چرا که این موارد می‌تواند امکان ارائه اسکن قابل قبول را از آنان سلب کند و لذا تا زمانی که متقاضیان قادر به ارائه اسکن قابل قبول از انگشتان خود نباشند درخواست روادید آنها به جریان نخواهد افتاد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.