هاشمیان:مسابقه باامارات وقطربرای ایران فایده ندارد

هاشمیان: مسابقه با تیم های ملی امارات و قطر فایده ای برای ایران ندارد

مهاجم تیم فوتبال هانوفر درباره برگزاری دیدارهای دوستانه ایران برای حضور قدرتمندانه درمسابقات جام ملت های 2007 آسیا گفت: دیدار با تیم های ملی امارات و قطر فایده ای برای برای فوتبال ایران ندارد.  

به نقل از سایت گل،‌ وحید هاشمیان در گفت و گویی به مسایلی پیرامون تیم ملی ایران و موقعیت فعلی اش در مسابقات باشگاهی آلمان پرداخت و ناگفته هایی را در این موارد بیان کرد.
وی درباره شرایطش در بوندس لیگا آلمان تصریح کرد: تا پایان هفته بیست و پنجم ،هانوفر در جایگاه هفتم جدول قرار دارد و با توجه به نزدیکی امتیاز تیم ها ما در موقعیت چندان مطمئنی قرار نداریم و باید دیدارهای بعدی با اقتدار بیشتر به کارمان ادامه دهیم.
هاشمیان افزود: بعد از جا به جایی در کادر مربیگری،برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت هانوفر تلاش مضاعفی را انجام دادم؛ اما در دیدار برابر شالکه سرمربی تیم مرا در ترکیب قرار نداد.
مهاجم ملی پوش ایران درباره ادامه فعالیتش در هانوفر اظهار داشت: اکنون 30 سال سن دارم و به دلیل علاقه زیاد به فوتبال آلمان می خواهم تا سن 34 سالگی در بوندس لیگا فعالیت کنم.
البته تا پایان سال 2008 با هانوفر قرارداد دارم و همان طوری که گفتم بازی کردن در آلمان از اهداف اصلی من است.
هاشمیان ادامه داد: بعد از پایان دوران بازیگری، دوست دارم در زمینه مربیگری فعالیت کرده و مانند یک مربی تمام حرفه ای به کارم در این زمینه ادامه دهم.
مهاجم سابق تیم فوتبال بایرن مونیخ درباره حضور تیم ملی ایران در جام ملت های 2007 آسیا تاکید کرد: جام ملت ها در قاره آسیا ارزش زیادی دارد و در سال های اخیر ایران نتوانسته به خوبی از اعتبار فوتبالش در این تورنمنت بزرگ دفاع کند.
وی افزود: در آستانه شروع مسابقات در وهله اول امیدوارم رئیس فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شود زیرا هر فدراسیونی که مدیر نداشته باشد با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد.
هاشمیان به اهمیت برگزاری دیدارهای تدارکاتی اشاره کرد و گفت: در آستانه شروع جام ملت های2007 آسیا دیدارهای دوستانه برای کسب آمادگی مطلوب اهمیت زیادی دارد؛اما با وجود احترام به تمامی تیم ها، باید پذیرفت که بازی کردن با تیم های ملی امارات و قطر هیچ فایده ای برای فوتبال ایران ندارد.
وی ادامه داد: علاوه بر این، برای پیشرفت باید مسابقات لیگ ایران نیز با نظم خاصی برگزار شوند چرا که در آسیا داشتن لیگ منظم از کلیدهای اصلی برای رسیدن به موفقت است.
وحید هاشمیان از جمله بازیکنان کلیدی تیم ملی ایران است که نزدیک به 8 سال در بوندس لیگا آلمان بازی می کند . تا با انجام 138 مسابقه تا کنون 34 گل برای تیم های بوخوم، بایرن مونیخ و هانوفر به ثمر رسانده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.