کنفدراسیون فوتبال آسیا:سپاهان الشباب راغافلگیر کرد

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا: سپاهان الشباب را غافلگیر کرد

سید محمد صالحی برای سومین بار گل زد تا این بار سپاهان اصفهان در شهر ریاض، الشباب عربستان را یک بر صفر مغلوب کند.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از پیروزی یک بر صفر سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا نوشت: سپاهان با پیروزی مقابل قهرمان لیگ عربستان 6 امتیازی شد و به صدر جدول گروه D رفت.


سید صالحی 25 ساله که هر دو گل سپاهان را در بازی اول به الاتحاد سوریه زد بود و نقش زیادی در پیروزی 2-1 این تیم داشت، 8 دقیقه قبل از پایان بازی گل سوم خود را زد تا تماشاگران استادیوم شاه فهد در بهت و حیرت فرو روند.


با این حساب سپاهان صاحب 3 امتیاز بیشتر از الشباب شد که در رده دوم جدول ایستاده است و 5 امتیاز بیشتر از الاتحاد و العین دارد.


الشباب در این بازی ولید القزانی گلزن و زیاد موالید مدافع را بدلیل مصدومیت در اختیار نداشت.


لوکا بوناچیچ مربی سپاهان بعد از بازی گفت : " من از این برد خیلی خوشحالم. ما توانستیم یکی از قدرتمندترین تیم های این بازیها را شکست دهیم.".


وی ادامه داد: " واقعیت این است که بازیکنان من در طول بازی خیلی خوب کار نکردند اما، در لیگ قهرمانان آسیا پیروزی بهتر از نمایش بازی زیباست. الشباب خیلی خوب کار کرد و در این بازی بهتر از ما بود".


بوناچیچ گفت: " با این پیروزی ما روحیه بهتری برای بازی‌های بعدی گرفتیم. ما با تاکتیک مناسبی وارد زمین شدیم و بازیکنان سپاهان در جریان بازی کاملاً هوشیار بودند".


خوزه موریاس مربی الشباب نیز گفت : " من همه ستاره هایم را در اختیار نداشتم. اما به هر حال برای صعود به مرحله بعد با تمام توان خود کوشش می کنیم. ما حاکم بازی بودیم اما بازیکنانم به خصوص در نیمه اول از شانس هایی که داشتیم استفاده نکردند و سپاهان در یک لحظه خاص دروازه ما را باز کرد".

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.