بزرگ ترین سفره هفت سین ایرانی در بوشهر

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران گفت: بزرگ ترین سفره هفت سین ایرانیان در مجموعه تاریخی عباس آباد بهشهر پهن می شود.
محمد رضا شیدفر در گفتگو با مهر افزود: با گستردن این سفره و در کنار جاذبه‌ های تاریخی و طبیعی منطقه ، لحظات خوبی برای مسافران و گردشگران فراهم خواهد شد.

وی ادامه داد: در ایام نوروز در منطقه عباس‌ آباد بهشهر نمایشگاه نوروزی صنایع دستی با حضور اقوام مختلف ایران برپا می‌شود که در آن موسیقی سنتی اقوام مختلف نیز اجرا می‌شود.

شیدفر تصریح کرد: منطقه عباس آباد با وسعتی بیش از 500 هکتار از جمله مناطقی است که به عنوان منطقه نمونه گردشگری در سطح بین ‌المللی انتخاب شده است تا با انجام زیرساخت‌ های مناسب و فراهم آوردن امکانات در خور گردشگران ، بتواند بخشی از شکوه و اقتدار گذشته خود را به دست آورد.

وی اظهارداشت: مطالعه بخشهایی از این منطقه انجام شده و باید برای جلب‌ نظر گردشگران ، بخش خصوصی به سرمایه ‌گذاری در این منطقه ترغیب شود.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران ، به نبود محل های اقامتی در عباس ‌آباد بهشهر اشاره کرد و گفت: در صورتی که نتوانیم مشکلات خود را با منابع طبیعی برای احداث محل اسکان مسافران در این منطقه حل کنیم با توجه به فاصله کم عباس ‌آباد با بهشهر ، می‌توان از ظرفیت بهشهر برای ساخت هتل استفاده کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.