نامه اعتراضی خانواده معلمان بازداشت شده

 جمعی از خانواده معلمان بازداشت شده با نگارش نامه سرگشاده ای خطاب به رییس جمهور نسبت به برخورد دولت با معلمان اعتراض کردند:


آقای رییس جمهور!


با کمال ناباوری و تاسف ، در روز چهارشنبه 23 اسفند، عده ای به خود اجازه دادند که بر دستان گچی معلمان خود دستبند بزنند و تلاش معلم را برای شرافتمندانه زیستن به سخره بگیرند.
باتوم را بالا بردند و بر بدن خسته ی او کوفتند !
و حالا در آستانه ی سال نو، هدیه ی دولت مدعی مهرورزی و عدالت خواهی به معلمان مظلوم ، بازداشت و زندان است!
معلمانی که تنها برای دادخواهی ، به خانه ی ملت پناه برده بودند و در کمال متانت و آرامش ، خواستار تصویب لایحه ی مدیریت خدمات دولتی و اجرای عدالت بودند.
آموزگارانی که حتی در طول جنگ تحمیلی ، دست از سازندگی کشور نکشیدند و در چادرها به آموزش پرداختند.
لازم به ذکر است که برخی از معلمان بازداشت شده، جانباز و بیمار هستند و نیاز به دارو و مراقبت های ویژه ی پزشکی دارند و علی رغم این که چندین بار این مطلب را گوشزد نمودیم، اما متاسفانه با بی توجهی روبرو می شویم!
آیا این است مظهر عدالت اجتماعی؟؟!
حتی خانواده ها ، در بایکوت خبری قرار دارندو بعضا هیچ اطلاعاتی از محل نگهداری معلمان دستگیر شده ، در دسترس آن ها نیست. و اغلب ،تماسی نیز بین بازداشت شدگان و خانواده هایشان صورت نگرفته است!
اکنون، ما خانواده های معلمان بازداشت شده، انتظار داریم ، با قانون محوری و دلجویی از این معلمان و بازگرداندن ایشان به خانواده هایشان و برخورد قانونی با عوامل بی حرمتی به معلمان ، گوشه ای از شعار عدالت محوری و مهر ورزی را محقق کنید.


جمعی از خانواده های معلمان زندانی

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.