شکایت بهنوش بختیاری از سازندگان فیلم مبتذل

بازیگر سریال های طنز شبکه سه سیما از سازندگان فیلم جعلی  و مستهجن منسوب به وی شکایت کرد.

 بهنوش بختیاری در این باره گفت: پسر جوانی مسوول کنترل ایمیل هایم بود که چند روزی به طور مداوم از ورود فیلم خصوصی من به بازار و ارائه آن در ازای 40 هزار تومان صحبت می کرد.

 "پیام آور" با ذکر این مطلب از قول این بازیگر افزوده است: ابتدا باور نکردم اما وقتی یکی از دوستان از انتقال این تصاویر از موبایل به موبایل خبر داد، فاجعه را متوجه شدم. فیلم را دیدم و در کمال ناباوری با تصاویر مستهجن "مونتاژ شده" ای مواجه شدم که به من نسبت داده شده بود.

بنابراین گزارش، بختیاری به همراه محمد حسین آقاسی، وکیل دادگستری با طرح شکایت از این موضوع، تقاضای رسیدگی به این پرونده را از دادستانی تهران کرده اند.

بر اساس این درخواست، به دستور دادستان، پلیس امنیت نیز مسوول تحقیق در مورد این پرونده شده تا تولید کننده فیلم ساختگی را دستگیر کنند.

در همین حال بهنوش بختیاری در گفت و گو با نشریه "ایرانشهر" گفت: مدتی است جو بسیار بدی دور و بر من به وجود آورده اند اما من با قدرت تمام شایعات را تکذیب می کنم.

وی ادامه داد: هم اکنون مشغول بازی در سریال "کیش و مات" هستم و قرار است در دنباله "باغ مظفر" که در تعطیلات نوروزی از سر گرفته می شود هم حضور داشته باشم.

این بازیگر با بیان این که علیه او جوسازی کرده اند، تاکید کرده است که ممنوع الفعالیت نشده است.

گفتنی است شایعه وجود فیلم خصوصی از بختیاری که تقریبا همزمان با ماجرای بازیگر سریال "نرگس" در جامعه پیچید ،آنچنان نگران کننده بود که می توانست زلزله ای دیگر در فعالیت بازیگران سینما و تلویزیون ایجاد کند اما عملکرد قاطعانه و سریع پلیس امنیت و دادستانی تهران در برخورد با عوامل انتشار چنین فیلم هایی این بار شرایط را پیش از رقم زدن فاجعه ای دیگر، کنترل کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.