جنجال صحنه های عریان یک فیلم چینی

یک فیلم چینی حماسی- تاریخی که اخیرا در چین به روی پرده رفته، به دلیل صحنه های جنجال برانگیزش، با استقبال بسیار تماشاگران در این کشور روبرو شده است.
گونگ لی
در این فیلم، گونگ لی بازیگر چینی به گونه ای "شگفتی برانگیز وخیره کننده" لباس پوشیده است

توجه بسیاری از تماشاگران به صحنه های عریان در فیلم 'نفرین گل طلایی' که در اولین آخر هفته نمایش خود ۱۲.۳ میلیون دلار (۹۶ میلیون یوان) فروش کرد، جلب شده است.

مباحثات بسیاری در میان تماشاگران این فیلم در چین بر روی اینترنت در باره اینکه آیا این فیلم را می توان فیلمی با صحنه های شهوانی خواند یا خیر، آغاز شده است.

نکته جالب تر آن است که خبرگزاری میانه روی دولتی، حضور گنگ لی بازیگر اصلی را در این فیلم"شگفتی برانگیز" خوانده است.

این فیلم ۴۵ میلیون دلاری حماسی، ماجرای توطئه ای عشقی در سلسله تانگ است که نمایش افتتاحیه آن در آخر هفته با بیشترین فروش در میان فیلم های چینی در این کشور روبرو شد.

اما لباس های فیلم و یا نبودنشان در فیلم باعث تعجب بسیاری در اینترنت و همچنین محافل رسمی شده است.

'گرایش غربی'

 

 این لباس ها زیبایی اندام زنانه را به نمایش می گذارند
 
گنگ لی، بازیگر

 

خبرگزاری شین هوا می گوید: "شگفت ترین و خیره کننده ترین نقش این فیلم توسط گنگ لی بازی می شود که در نقش ملکه ظاهر می شود و سینه هایش چنان در لباس تنگش جا گرفته اند که توجه تماشاگر را به خود جلب می کنند."

سایت چینی سوهو دات کام ، به تنهایی در این باره ۸۰۰۰ نظر (کامنت) دریافت کرده است.

در یکی از این نظرات یک کاربر اینترنت نوشته است: "با چنین لباس هایی، شاید شما فکر کنید که چین آزادتر از آمریکا است."

کاربر دیگری گفته است که "این فیلم با نادیده گرفتن احساسات مردم، گرایشی غربی را چاشنی فیلم کرده است."

یک کاربر دیگر به نام 'باند' نیز نوشته است: "آن چه از این فیلم در خاطر من مانده است نه صحنه های جنگی آن بلکه صحنه های عریان آن است."

گنگ لی که درفیلم 'تبهکاران میامی' (Miami Vice) نیز بازی کرده بود، از پوشیدن این لباس تنگ به این عنوان که در برگیرنده مد رایج در سلسله تانگ بوده، دفاع کرده است.

وی گفت: "این لباس ها زیبایی اندام زنانه را به نمایش می گذارند. ما هیچ حس خطر یا زشت بودن برای پوشیدن چنین لباس هایی نداشتیم."

 
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟