راهنمای آزمون متقاضیان شهروندی انگلستان

                 قابل توجه متقاضیان ملیت و گذرنامه انگلیسی

این جزوه ترجمه ایی روان از سه بخش اصلی کتاب زندگی در انگلستان منتشر شده توسط وزارت کشور ( هوم آفیس ) انگلستان می باشد که حاوی مطالبی است که با خواندن آن قادر خواهید بود تا ازمون تست زندگی در بریتانیا را به راحتی پشت سر بگذارید.

توجه :                                                                            

هرگونه کپی برداری از مطالب ترجمه شده  (راهنمای آزمون متقاضیان شهروندی انگلستان)  تابع قانون کپی رایت میباشد و پیگرد قانونی دارد.مطالب فوق فقط قابل استفاده شخصی  متقاضیان ملیت و گذرنامه انگلیسی  جهت شرکت درآن آزمون بوده و هرگونه استفاده تجاری از مطالب مندرج پیگرد قانونی دارد.

ترجمه : و- ت

نوع فایل: PDF
اندازه فایل: 465KB
تعداد صفحات : 50

   جهت دانلود فایل روی دگمه < دانلود> کلیک نمایید:  

   

+4
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟