جنجال انتشار کلیپ سکسی سعید راد

تونل زمان : سکانس خیلی کوتاهی از فیلم "کنیز" ، سال پنجاه و سه، با بازی سعید راد. وقتی از زیاده روی در بعضی (نه همه)‌ فیلمهای ایرانی قبل از انقلاب صحبت میشه، در لیست فیلمها اکثرا فیلمهای سعید راد دیده میشه، از جمله همین فیلم. به نظر شما چطور میشه که هنرپیشه مردی که در بیشترین فیلمهای "صحنه دار" قبل از انقلاب بوده امروز هنوز اجازه ی فعالیت سینمایی و تلویزیونی و سخنرانی در جشنواره ها را داره و داور هم شده، در حالیکه امثال ملک مطیعی، فردین، بهروز وثوقی، منوچهر وثوق و بیک ایمانوردی یک عمر ممنوٰع الکار و خانه نشین شدن؟
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⁣سکانس خیلی کوتاهی از فیلم "کنیز" ، سال پنجاه و سه، با بازی #سعید_راد. وقتی از زیاده روی در بعضی (نه همه)‌ فیلمهای ایرانی قبل از انقلاب صحبت میشه، در لیست فیلمها اکثرا فیلمهای سعید راد دیده میشه، از جمله همین فیلم. به نظر شما چطور میشه که هنرپیشه مردی که در بیشترین فیلمهای "صحنه دار" قبل از انقلاب بوده امروز هنوز اجازه ی فعالیت سینمایی و تلویزیونی و سخنرانی در جشنواره ها را داره و داور هم شده، در حالیکه امثال #ملک_مطیعی، #فردین، #بهروز_وثوقی، #منوچهر_وثوق و #بیک_ایمانوردی یک عمر ممنوٰع الکار و خانه نشین شدن؟! #تونل_زمان

A post shared by تونل زمان (@tunelzaman) on

+66
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  بله! همین گونه هست که هست! بخوبی بیاد دارم که ایشان با وجودیکه نوچه جوانی سر به زیر بودم و بدون اطلاع سر از سینما در می آوردم و به ناگهان سعید راد در آن بازی میکرد و با دیدن صحنه های آنچنانی، "باکره" ایی بودنم را از دست دادم! حالا ایشان شده آموزگار و داور یک فیلم، که به فیلم ها نمره می دهد!
  7
  59
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۷
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  جالبه که این اقا و احمد نجفی هر دو سال ها در پانسیون ایتالیایی ها همکلاس و هم اطاق بودن هر دو پاجه خوار و دستمال بدست شدن !! اقای سعید راد به غیر از نقش در فیلم ها زندگی خصوصیش زیاد جالب نبوده با داشتن زن و دو فرزند با نوش افرین خواننده رابطه برقرار کرد و برنامه های یواشکی ویلای کرجشون تا اینکه پروانه خانوم اولشون پی برد کار بجایی رسید که خانومش در ویلای کرج زمانی که خواب بودن موهای نوش افرین رو چید و کارشون به طلاق کشید !!
  4
  51
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  دو رکعت نماز ساندیس خوندن، دم ده تا آخوند رو دیدند و الان پیغمبر تحارت شدند و جاری تقوی. دو رویی که حد و مرز نداره.
  6
  51
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  جواب این سوال که چرا اقای سعید راد ممنوع الکار نشد بعداز انقلاب ننگین 57 در سینما ایران خیلی ساده است ! برای اینکه اقای سعید راد پیش از عنقلاب 57 محبوبیت این اقایان ملک مطیعی، فردین، بهروز وثوقی، منوچهر وثوق و بیک ایمانوردی را در بین مردم ایران نداشت .
  5
  59
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  و البته از دیدگاه کاربر فاطمه زهرای ماله کش، ایندو کار خلافی نمیکنند و چون صیغه محرمیت جاری شده، به کمک هم مشغول تمیز کردن حمام هستند تا غسل جنابت بگیرند. والسلام!
  5
  38
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
  ۶۲
  Ukraine - ادسا، اوکراین

  مرحوم محمدعلی فردین با همه هنرپیشه های قبل و بعد انقلاب فرق داشت. انسان درستی بود و ورزشکار برجسته ای بود و مدال جهانی هم داشت. وقتی هم که خودش صاحب سینما نیاگارا تو خیابون شاه آباد شد و وضعش خوب شد باز هم همون آدم قبلی بود. بامرام و با اخلاق.
  0
  30
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  داستان نان را به نرخ روز خوردن است ، زنده یاد ناصر حجازی ، فردین ، مطیعی ، دستبوس نشدند ، علی پروین ، راد و غیره تعظیم کردند . البته قضاوت سخت است ، زنده یاد شهریار شاعر نامدار آذربایجان تقریبا ناچار شد که برای اون هندی زاده شعر بگوید . آخه چه کسی در یک کشور ضد فرهنگ شاعر ، نقاش ، نویسنده را تحویل می گیره .
  0
  31
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  مردانگی و حثیت و اخلاق بازیگری را فراموش کردید؟از آن بزرگان که نام بردید برای دل مردم و نماد مردانگی جلو دوربین میرفتند و افرادی مانند این یارو برای فروش گیشه تن بهر صحنه خلاف اخلاق میدادند ,چون هنری نداشتند. یادمه که شادروان حسن رضیانی هم مدتها ممنوع تصویر بود,در حالیکه بجز کتک خوردن از صمد در فیلمها یش صحنه دیگری ندیدیم
  1
  23
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  [::senator x - تهران، ایران::]. با درود، تازه متوجه شدم که اسم باقر زاده فرزند عین الله، ضربانی و این مرد بهشتی و ناز و خوشمزه را ممنوع تصویر کردند! ای خاک عالم بر این آخوندهای بوگندو
  2
  25
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
  ۶۰
  zavareh - رودسر، ایران
  در یک کلام: حقارت پذیری تام و کمال و مجیزگویی ذلیلانه...
  1
  11
  ‌سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
  نظر شما چیست؟