افشاگری رائفى پور همه را شوکه کرد!

على اکبر رائفى پور ،تئوریسین و نظریه پرداز اصولگرا در تازه ترین سخنرانى خود به نکته اى عجیب اشاره کرده که واکنش هاى زیادى را به همراه داشته است.
+28
رأی دهید
-136

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  ببینید کی ها در رأس این حکومت هستند. همشون همینطورند!! صحبت کردنشون، منطقشون، طرز فکرشون. اینه!! اینها میخواهند دنیا را هم مدیریت کنند و تمام مشکلات را از بین ببرند.
  6
  158
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
  ۴۱
  مهرداد2538 - تهران، ایران

  خوب شد نگفت کار جنها بوده!
  5
  138
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این بابا کاملا از مخ تعطیل و در مغزش جز نمایش یک عده وحشی عرعری در 1400 سال قبل که تمامشان جنایتکار بودند نمی بیند. از سخنان این مخبط من عوقم میگیرد
  8
  142
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  این مشنگ یک سخنرانی‌ کرده. راجع به انواع و اقسام سکس در اروپا.فکر کنم .کتاب آموزش سکس کاماسوترا هندی‌ها را خوانده. بعد چگونه سکس در صدر اسلام. حتما گوش بدهید. سکس گروهی. زن با زن .مرد با مرد. زن با دو مرد. مرد با دو زن. با عمه .با خاله.یک جوری تفسیر کرد.هر کس نداند. فکر می‌‌کند. جناب شخصا حضور داشته. هیچ کس در فامیل از لطف این مشنگ در امان نشد.من که نبودم .زبان دشمن می‌‌گوید. هنگام این سخنرانی‌. آائ آائ و هاااااااا، هاااااا،هااا بود. که انسان از این بسیجی‌‌های پای منبر می‌‌شنید.همه از حال رفته بودند. دست‌ها هم دیگر برای سینه زنی‌ آزاد نبود. همان پای منبر.
  6
  109
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  جان انسان برای اینا هیچ ارزشی ندارد حالا ما فکر میکنیم بریم به اینا بگیم بفکر راحتی انسانها باشند؟ ول معطلیم اینا اصلا براشون مهم نیست همه مردم هم بمیرند بجز بچه های خودشون واقعا یه لفظ آذری بی تربیتی داریم که میگه ...تیر
  8
  88
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  این رائفى پور و حسن عباسی انگار هر دو باهم از یک غار بیرون اومدند! میگه سیستم مخابراتی رو امتحان کرده دیده کار نمیکنه!! و ده ثانیه وقت داشته، حالا باید تصمیم میگرفته چکار کنه، خب شلیک کرده! باید گفت خاک بر سر اون کسانی که یک مملکت را وارد شرایط جنگی میکنند و بعد مهمترین وسیله ارتباطی و مخابراتیشون کار نمیکنه!
  5
  108
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  این شیافی پور یک مزدور و اشغال به تمام معناست
  6
  123
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اون یزدی هم یه مهره سوخته بوده که سپاه میخواسته از شرش خلاص بشه. این نحوه پاکسازی رژیم از مهره های سوخته خیلی قدیمیه. یا میکشند یا حصر خونگی مثل موسوی و کروبی.
  4
  100
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
  ۳۶
  مدونا - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  حرف مفت برای عوام فریبی!‌. رادار مسافت جسم نسبت به زمان اندازه گیری میکنه تا سرعت جسم تشخیص بده موشک و هواپیما جنگنده بسیار بسیار بیشتر از هواپیما مسافری بری هست کالا مشخصه . چه سیستم ضد موشکی باشه چه نیرو انسانی صفر این داستان !!!. این یک اخوند دروغگو لباس شخصی نظامه هیچ علمی هیچ شناختی نداره فقط حرف مفت میزنه دیکته شده هست تمام حرفهاش !‌
  5
  114
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::grizzly - برلین، آلمان::]. نام شیافی پور برازنده تر است برای این انگل .چون هم خودش مورد شیاف اسلام قرار گرفته هم با سخنرانی هایش که همانند شیاف به مردم نادان ..........
  5
  66
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  حالا خوبه در مانور پاسدار کشته شد نه آدم.حالا جالبه این مانور فرضی بود که یک راس پاسدار را کشتند و چند اسیر به دشن فرضی دادند. فکر کنم زال و یا زهرا هم اونجا ساندیس میدادند.
  5
  64
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  هواپیما رو عمدا زدند تا به گردن آمریکا بندازن و همزمان قضیه کشتار آبانماه رو تحت الشعاع قرار بدن! مثل حادثه ساختمان پلاسکو پس از کشتن رفسنجانی و سینما رکس آبادان و...
  5
  71
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
  ۴۹
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  خدایا من این آخوندها چه حیواناتى هستند.
  1
  50
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ: . شما حالا از این دریچه نگاه کن که اگر واقعا این هواپیما فانتوم بود و پدافندچی مبارز ما ساقطش نمی‌کرد، منجر به فاجعه‌ای بس کلانتر از این طیاره فکستنیه اوکراینیه میشد. 90. یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
  62
  4
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  همانطوریکه قبلا گفتم؛ حتما به آن سرباز / پاسدار بی مغز درجه سرتیپی اهدا میکنند
  4
  40
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶
  ۱۰۳
  vikingoslo - اسلو ، نروژ

  باور کنید دوستان این بشر چنان چرت و پرت و دریوری میبافه که آدم از بی ریشه بودن خودش و حرفاش تعجب میکنه .
  1
  43
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۸
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  این بچه صیغه ای یاسر عرفات هست! 😀
  2
  56
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  یه وقت فکر نکنید این انگل مدرک دانشگاهیش لیسانس حسابداری دانشگاه آزاده مشهده. این الدنگ 5تا جایزه نوبل در همه زمینه های علوم داره.
  3
  38
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  حال بهم زن چندش !! با دیدن این اشغال های عوضی ادم از ایرانی بودن خودش شرمسار میشه
  2
  41
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۴
  ۷۲
  samson - استکهلم ، سوئد

  این بچه آخونده ابله کره خری بیش نیست ولی خودش خیال میکند قاطراست کار اصلی او پاک کردن مقعد رهبر چلاقش است،
  0
  32
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  تو مملکتی که نخیه کشی رسم حکومت آدمخوار هست باید هم پخمه ای مثل این مردک سخنگو شون باشه
  0
  11
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۲
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  نکنه هواپیمای مسافربری رو هم واسه مانور زدن که شاید دفعه بعد اگر آمریکا خواست حمله کنه حواسش جمع باشه؟ اینا مانور نیست قتل عمد هستش. مانوری که بدون هماهنگی و آموزش و برنامه ریزی انجام بشه هیچ ارزشی نداره ولی متاسفانه یک عده بیسواد مثل همین احمق بیسواد منبری فک میکنند مانور یعنی اینکه کارکنان رو سورپرایز کردن در حالی که در تمام دنیا مانور یک تمرین برنامه ریزی شده برای آموزش رفتارها و عملکردها در زمان حمله یا فاجعه اورژانسی هستش که کارکنان یا ماموران امنیتی در این تمرین عملی برنامه های تئوری رو اجرا میکنند که مثلا چه کارهایی باید انجام بدهند و یا چه ابزاری استفاده کنند یا چه قسمتهایی رو باید فعال یا باخبر کنند برای آماده باش بهتر . این مانوری که این مرتیکه تعریف میکنه جز به قتل رساندن یک نفر بدبخت که بی خبر مجبورش کردن که نقش بازی کنه و بهم ریختن یک خانواده چیزی بیشتر نیست و واقعا حیرت زده میشه آدم که چطور خانواده این طرف شکایت نکردند. فرماندهان و برنامه ریزان اون مانور باید به جرم قتل عمد مجازات میشدند چون یک مانور برنامه ریزی شده مخفی برای کشتن یک نفر اجرا کردن .
  0
  7
  ‌چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۶
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]اولا که آمریکا اصلا فانتوم نداره و این هواپیما مال کشورهای دیگه اس. دوما گیرم بگیم به گفته دروغگوی اعظم یعنی فرمانده هوا فضای سپاه فک کردن این یک موشک کروز هستش! آخه شما خودم عقل و شعور نداری یکم فکر کنی کدوم موشک کروز یا اصلا کدوم هواپیمای دشمن از ارتفاع پایین به سمت بالا حرکت میکنه؟ این هواپیما در عرض کمتر از سه دقیقه مورد هدف قرار گرفته یعنی هنوز در حال اوج گرفتن و پرواز بوده و مسیر پروازش هم کاملا مشخصه به سمت بالا هستش یعنی حتی سیستم قدیمی تور روسی هم میتونه تشخیص بده این یک حرکت تهاجمی نیست و هیچ موشکی آمریکایی نمیتونه یهویی از وسط شهر تهران پیداش بشه و اونم به سمت بالا در حرکت باشه. بعدشم پروازهای مسافربری دستگاهی دارند که به تمام سیستمهای امنیتی خودشون رو معرفی میکنند بعدشم خود سپاه به این پرواز اجازه پرواز داده بعد شماها دین که ندارید ولی چطور وجدان دارید که اینطوری از دروغ حمایت میکنید اونم با فانتوم!؟.
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۵
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::paksan - ایران، ایران::]. در یک همچین شرایط حادی اپراتور پدافند از حکم عقل عمل کرده و ماشه را چکونده. تمام تقصیرها به گردن انریکا هست. اونا باید جوابگو باشند.
  6
  0
  ‌چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
  ۵۴
  gholi.irani11 - ایران، ایران
  حیف از لحظه ای که بحرف های چرند این عوضی گوش بدهید
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
  نظر شما چیست؟