هم اتاقی و همکار سابق زاکربرگ : قدرت مارک زاکربرگ «بی سابقه» و «غیرآمریکایی» یا مغایر با ارزش‌های آمریکایی است

کریس هیوز، یکی از بنیانگذاران فیسبوک و هم اتاقی سابق مارک زاکربرگ، با انتشار مقاله ای در روزنامه نیویورک تایمز خواستار تقسیم این شبکه بزرگ و فراگیر اجتماعی شد.
 
کریس هیوز در مقاله خود آورده است، «ما ملتی هستیم که شکستن انحصارها سنت آن است، فارغ از این که چقدر رهبران این شرکت ها نیت‌شان خوب باشد.»
 
وی در این مقاله که روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت منتشر شده، گفته است که قدرت مارک زاکربرگ «بی سابقه» و «غیرآمریکایی» یا مغایر با ارزش‌های آمریکایی است.
 
کریس هیوز گفته است از زمانی که او در هاروارد فیسبوک را بنیانگذاری کرد پانزده سال می‌گذرد و او طی یک دهه گذشته در آن کار نکرده است، اما «احساس خشم و مسئولیت» در این باره دارد.
 
کریس هیوز در سال ۲۰۰۸ استراتژیست امور آنلاین ستاد انتخاباتی باراک اوباما در جریان انتخابات ریاست جمهوری بود.
+7
رأی دهید
-3
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟