علاقمند به ارسال خبر , عکس , ویدیو و یا مقاله جهت انتشار در سایت ایرانیان انگلستان هستید؟

در صورتی که علاقمند به ارسال خبر , عکس , ویدیو و یا مقاله ای جهت انتشار در سایت ایرانیان انگلستان هستید . لطفا از طریق لینک این صفحه با ما تماس بگیرید و در پیام خود خلاصه ای در مورد مطلب مورد نظر بنویسید. همکاران ما در زمان پاسخ به ایمیل شما نحوه ارسال مطالب به سایت را برایتان خواهند نوشت.
 
لطفا توجه نمایید که هیچ تضمینی برای انتشار مطالب شما نیست، همکاران ما  برحسب اولویتهای موضوعی که خود تشخیص می دهد اقدام به انتشار مطالب می نماید. هرگونه تهمت، افترا، فحاشی یا مطالبی که بر اساس اخبار و اطلاعات غیر واقعی تشخیص داده شوند منتشر نخواهند شد. همچنین سایت  ما از انتشار هر گونه مطلب با مضمون تشویق به مبارزه مسلحانه، ترور و خشونت و یا تبلیغ برای گروهی خاص خودداری خواهد کرد.
 
سایت ایرانیان انگلستان مجاز است هریک از مطالب ارسالی را حتی بعد از انتشار بدون اطلاع قبلی به ارسال کننده حذف نماید.

 به دلیل دریافت روزانه تعداد زیادی ایمیل که گاها حاوی ویروس میباشند، متاسفانه امکان پاسخگویی به همه ارسال کنندگان مطالب وجود ندارد.  با این حال ما همه تلاشمان را برای ارائه بهتر سرویس ها به کار خواهیم گرفت تا رضایت شما کاربران گرامی را جلب نماییم.

در صورت تمایل به ارسال مطالب خود به سایت لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه و فرم تماس را تکمیل نمایید.

با سپاس
سایت ایرانیان انگلستان
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید: