تصاویری شوکه کننده از کلینیک های "درمان" و شکنجه همجنسگرایان در اکوادور

درمانگاه های به اصطلاح “بازپروی” بیش از یک دهه است که در اکوادور شیوه های غیرانسانی توام با شکنجه را به عنوان راه علاج همجنسگرایی معرفی کرده اند ولی دولت و وزیر جدید بهداشت  اکنون بعد از سال ها متعهد شده اند که یک فرایند فراگیر اجتماعی را برای مبارزه با باورهای غلطی که همجنسگرایی را بیماری می پندارد آغاز کنند و بدین ترتیب به فعالیت این درمانگاه ها (بخوانید شکنجه گاه ها) پایان ببخشند. 
+58
رأی دهید
-138
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  همش تقصیر اسلام واحمدی نژاده.
  84
  98
  ‌پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
  ۴۹
  bozurgmehr - لندن، انگلستان

  در اکوادور بیماران شکنجه نمیشن این بیمارها به شیوه انسانی و با رضایت خانواده درمان میشن. که بخش روسی خبرگزاری روسیه تصاویر واقعی رو منتشر کرده. عکاس این تصاویر خودش با هر دو جنس رابطه جنسی داره و دوجنسبازگرا هست . این تصاویر رو جعل کرده و فقط میشه اسمشون رو «تصاویر هنری» گذاشت . و اما واقعی نیستن. هدف عکاس این بوده که احساسات مردم رو تحریک کنه چنین افرادی رو بپذیرن : . من نفرتی از این جور ادما ندارم فقط خندم میگیره از اونایی که این تصاویر رو یباور کردن
  64
  110
  ‌پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
  ۳۹
  آذری باهوش - میانه، ایران

  هاج طوسی بیا که ویزای اکوادورت دراومد
  29
  207
  ‌پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
  ۵۳
  liberté - مونترال، کانادا

  الان بسیجی ها میگن چرا به فکر خودمون نیوفتاد؟!
  20
  103
  ‌پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
  ۴۹
  iran2015 - وین، اتریش
  [::mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان::] من هر وقت تو کامنت میگذاری خدا را شکر میکنم و اعتقادم بهش چند برابر میشود چون مثل تو نشدم .
  46
  61
  ‌پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷
  ۳۸
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان

  آره مطمئنم همینطوره که میگی.باور کن بدون اینکه بخوام از خودم دفاع کنم یا بهم برخورده باشه این جملات رو بارها از صمیمی ترین دوست دوران مدرسه ام وبرادرخودم شنیدم.اولی تمام زندگیش رو توو قمار باخته و از صبح جوین داره میپیچه تا شب.دومی هم عمریه سربار مادر وجامعه است بعید میدونم بنگی نباشه.شماها نمی توونید مثل من بشید.عرق وتوان وهمت می خواد.توان شانزده ساعت کار ودرس و کنارش مطالعه آزاد می خواد.ندارید.
  54
  19
  شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
  ۴۱
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  [::CHizzadeh i eshg - آلمان، آلمان::]. هر وقت کامنتهاتو میخونم بیشتر خوشحال میشم که از دین مزخرفت و افکار مزخرف تر امثال شما دورم
  9
  29
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  واسه طوسی و آخوندها بهترین مکان ست ;) البته بسیجی ها و ساندیس خوران و مالش دهندگان پروستات عظما ی چلاق :) :) :)
  1
  17
  ‌پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
  نظر شما چیست؟