واکنش های جالب و خنده دار چهره ها و بازیگران سرشناس جهان در مواجهه با دوربین پاپاراتزی ها - تصویری

همه ما می دانیم که بازیگران و چهره های سرشناس، زندگی بسیار شاهانه ای دارند؛ به گونه ای که بسیاری از مردم آرزو دارند به جای آن ها باشند. علاوه بر آن، سلبریتی ها از محبوبیت بسیاری برخوردار هستند و مردم هر کجا که آن ها را ببینند، تلاش می کنند با آن ها عکس یادگاری و یا سلفی بگیرند. این محبوبیت باعث می شود که عکاسان نیز دست به کار شوند و از هر فرصتی برای شکار لحظه های زندگی چهره ها استفاده نمایند. افرادی که چنین کاری را انجام می دهند، به اصطلاح «پاپاراتزی» نامیده می شوند. به دلایلی که بیان نمودیم، بازیگران ممکن است از این همه توجه خسته شوند و تلاش کنند که از دید عموم و دوربین ها دور بمانند. برخی از آن ها در مواجه با چنین شرایطی رفتار درستی از خود بروز نمی دهند. اما عده ای دیگر سعی می کنند با کارهای دیگر، حس شوخ طبعی خود را به نمایش بگذارند. تصاویری که در ادامه خواهید دید، واکنش های جالب و خنده دار بازیگران سرشناس در مواجهه با دوربین های خبری را نشان می دهند. برخی از آن ها بسیار بامزه هستند و شما را حسابی شگفت زده می نمایند. 
+87
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  چاپید شاه! - لوزان، سوییس

  نمیدونم این جمله مال کدوم نویسنده است ولی‌ مناسب همینجاست : جالب است که مردم دوست دارند که مشهور شوند و وقتی‌ مشهور شدند، عینک سیاه به چشم میگذارند تا شناخته نشوند!
  37
  86
  ‌سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::چاپید شاه! - لوزان، سوییس::]. این جمله «جالب است که مردم دوست دارند که مشهور شوند و وقتی‌ مشهور شدند، عینک سیاه به چشم میگذارند تا شناخته نشوند» رو این گفته هموطن: استیوی واندر.
  89
  28
  ‌سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. ای کاش حالا که تو هم مشهور شدی در این سایت بجای عینک سیاه کلا وجودت سیاه میشد و محو میشدی ;) :) :) :)
  15
  58
  شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰
  ۵۰
  Botol - مونیخ، آلمان

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. شیطون از کجا استیوی واندر رو میشناسی. امثال تو که مخالف موزیک هستن
  1
  25
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۸
  ۶۱
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. عالی بود ههههه
  1
  3
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.