صحنه های عجیب و غریبی که فقط در روسیه می توان دید -۶

+115
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران

  فدای این صحنه های عجیب بشم من. واقعا شما با صحنه های عجیب ایران مقایسه کنید خواهید دید ما چه مردم بی فرهنگ و بدبختی هستیم. نمونه آن توالتهای پارک دانشجو ..ایستاده هم جرات نمیکنی تخلیه کنی از فرط کثافت ...حالا صف بیست نفری جلوی در به کنار
  48
  83
  شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  من و هفت پشتم از این مردم عوضی و کشورلعنتیشان,متنفریم
  44
  56
  شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۸
  ۲۱
  romano - تهران، ایران

  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. دوست عزیز من در یکی دیگه از پستها هفته گذشته در مورد روسیه اتفاقا نظر مخالف داشتم که اینها فقط سیاهنماییه پس کی رمان بنویسه هواپیمای میگ بسازه و انسان به فضا پرتاب کنه اتفاقا همسر خودمم اکراینیه! ولی آیا شما که تا حالا در روسیه بودید در روستاهاش گشتید در نقاط دیگه دنیا چی آیا شما در آخر هفته بعد خالی شدن کلابها ادرار و مدفوع و تهوع در پیشرفته ترین کشورهای دنیا دیده‌اید. من کشورهای زیادی بودم و اکثر مکانهای عمومی بسیار کثیفن من در کنار اپرا هاوس سیدنی کثیفترین و بدبوترین را دیدم و اتفاقا از خوردن چیپس و ماهی مسموم شدم. این را نوشتم که این را بگویم متاسفانه ما به یک خودزنی فکری افتادیم و خود را مرکز نکبت و عقب افتادگی دنیا میدانیم. این بمرور باعث عصبانیت و عقده در نسل فعلی و نهایتا جنگ درونی میانمان میشود. کشورهای اطراف هم اکنون به این درد دچارند و کرد ترک را قبول ندارد و او را مقصر مشکلات خود میداند ترک ارمنی عرب پارس و . به تجربه مردم ایران در مقایسه با خیلی از کشورهای دیگر نه پایینتر هستند و نه بالاتر (حتی بسیار بالاتر و مودب ترند).
  27
  70
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۸
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::romano - تهران، ایران::]. عزیزم شما به عوارض جانبی زندگی مدرن اشاره کردید . این ربطی به مسایل ایران ندارد. در همین مثال پارک دانشجو خودش لاقیدی و تنبلی ما ایرانیها را نشان میدهد. جوانهایی که آنجا میایند برای توالت یک من ادکلن و آرایش و ساعت و طلا دارند ولی در آن کثافت . پس اینها دو موضوع مختلف است. در مورد جنگ داخلی نکته جالبی را ذکر فرمودید. متاسفانه با این سیل مهاجرت تحصیلکردگان و خودخواهی مسیولین که نمیخواهند بازنشسته بشوند و با ایده های هزار سال پیش میخواهند مردم حالا را آنهم با زور و کتک و تجاوز با شیشه نوشابه اداره کنند شما چه توقعی دارید؟ عزیزم سوریه قبل از این جنگ از ایران خیلی آزادی بیشتر داشت و تمیز تر بود .. اصلا اسد به حجاب و مهمانی مختلط و اینا گیر نمیداد.
  28
  25
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۸
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. چیزی که میگم عین واقعیته همین هفته پیش بود که به معروفترین سالن کنسرت لندن رفته بودم،جلوی توالت صف های طولانی بود و داخل توالت پر از مدفوع حتی روی زمین..اینطور هم نبود که جمعیت جهان سومی و مهاجرها باشن برعکس همه جهان اولی ها بودن..اگه شبها به دستشویی نایت کلابها سری بزنی توی خود سینک دستشویی استفراغ کردن،حتی دیدم روی زمین مدفوع کردن،صبح های یکشنبه بیرون بری در جاهایی که دیسکو و‌کلابها هستن فقط بوی ادرار هست و گوشه گوشه استفراغ..اونوقت به وضع توالت عمومی پارک دانشجو اعتراض میکنی انگار اینجاها همه چیز استریل و تمیز مثل هتل هست!
  15
  19
  ‌سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۱
  ۵۰
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. جناب درسته در همه جای دنیا انسانهای بی ملاحظه و ابله فروان هستند ولی اماکن عمومی ایران بعلت عدم مدیریت صحیح درکل کشور و شهرداری ها به اون شکل فاجعه بار درآمده ..
  2
  3
  شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۷
  ۵۰
  abulolo al majoosi - برنو، چک
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. اى ناقلا. تو بمیرى عجب تیکه هایى هستن. الهى هر چى سبیلوى کلاغ سیاه خواهران زینب فداى کفششون بشن
  3
  2
  شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۱
  نظر شما چیست؟