قمه زنی در اکبرآباد تهران - ویدیو +۱۸

+90
رأی دهید
-203

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۲
  iRONiC - استکهلم، سوئد

  وقتی‌ سطح حماقت یک ملت به این حد میرسه، هر پفیوزی می‌تونه به اون مملکت حکومت کنه. نجات این مردم خیلی‌ دوره ...! :(
  13
  233
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲
  ۳۶
  شهر من تهران - تهران، ایران

  دیگه عقل و شعور و فهم هر کسی‌ از عمل و رفتارش معلوم میشه .
  11
  201
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷
  ۵۰
  با دارا و سارا - ملبورن ، استرالیا

  بابا. این سوسول بازیا چیه دیگه. بزنید شاهرگ و گردن قطع کنید. تا هم حضرت ابو ابدوالله و علی ابو ابدولله با خانواده از شما راضی باشه. و هم ملت ایران.
  18
  194
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
  ۶۰
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا

  هموطنان و همزبانان عزیز، شما میتونین با اهدای خون به خیلی‌ از بیماران محتاج به خون کمک کنین!! خیلی‌ ثواب داره و اینجوری هم افکار دنیا نسبت به ایرانی‌ منفی‌ نخواهد بود. قمه زدن هیچ توجیهی‌ نداره نه علمی‌ نه منطقی‌ نه شرعی!!! جز توحش و عصر حجر بودن چیز دیگه‌ای رو ثابت نمیکنه.
  11
  174
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
  ۵۰
  Asghar Torobche - تهران، ایران

  من خودم اعتقاد کامل به دین و امامان شیعه دارم اما این کار رو یک کار احمقانه می‌دونم شماها نمیخواد قمه به سرتون بزنید قمه به روی مردم نکشین زور گیری نکنین امام حسین دوستون داره
  109
  82
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
  ۴۴
  Ghooloo - آبادان، ایران

  همشهریهای سبک عقل خودمون بودند اینها واسه آقاشون و مولاشون قمه میزنند سبک عقل هم واسه شاه و شاهزاده شون! البته اینها شهامت قمه زدن دارند و میزنند سر وقتش ولی سبک عقل تا میاد بزنه خیس میکنه میره پای بساط منقلش جای قمه زدن چند تا بشت میزنه ;) تعصب به هر شخص و هر چیز بیماری بسیار مزمن و خطرناکی ست!!!
  34
  103
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
  ۳۷
  خورشیدخانم - وین، اتریش

  اصلا امامت واین بازیها فقط مال دکانداران دینی است برای خالی کردن جیب مردمی بی سواد ونادان.این حال ملتی است که نه ازدین خود خبردارد نه از دینداران خود.آخوندازوقتی سوارملت شده این را خوب فهمیده که باید مغزش را خالی وذهنش را کور نگه دارد تا ازکول ملت پایین نیفتد.ملت ایران هم نشان داده ازسواری دادن بدش نمی آد چون بی مسولیت و بی فکری را از فکرکردن بیشتر می پسندد.
  7
  86
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸
  ۳۸
  be_pa.khaste - هارلم، هلند

  کاشکی‌ به جا غمه با انگشت آروم بزنی‌ رو شقیقت و یه خورده به کاری که میکنی‌ فکر کنی‌ .بی‌ عقل
  5
  107
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
  ۴۴
  alvares - زوریخ، سوییس
  من به شخصه حاضرم مناطق ترک زبان در ایران مستقل شوند و از ایران جدا شوند، چون حکومت کنند مملکت میشه زارستان، و کلا باعث عقب ماندگی هستند بعد از عرب، نه منطق دارند نه ادب و نه فرهنگ، مندم این ابلفضل تا حالا چی‌ بهشون داده اینطور ....میدند، و آدم را از مسلمونی خسته میکنند، به قول مصروف ....اگر لیسانس شود.....
  56
  47
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳
  ۵۲
  انگوری انگوری - لندن، انگلستان

  یک مشت احمق که واسه شو اف‌‌ حاضر هستند هر کاری بکنند !
  4
  52
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵
  ۱۰۳
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  تیتر خبر باید بشه . قمه زنی در احمق آباد
  3
  62
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶
  ۴۵
  sarbaz007 - المان، آلمان

  یه مشت ......
  3
  40
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
  ۲۱
  Mammal - لندن، انگلستان

  تعجب می‌کنم از مردمی که اینقدر به این دین ایمان دارند که با دعا و نماز و قمه زنی‌ و غیره مشکلاتشان حل میشود پس چرا انقلاب کردند یا میروند در انتخابات شرکت میکنند. پس این دعا و خونریزی‌ها چرا مشکلاتشان را حل نمیکند؟
  3
  47
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۹
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  اون خمینی گور بگورشده از اون زیر سرش را داره و ببینه آیا آمریکا حق داشت حق توحش(کاپیتالسیون)بگیره یا نه؟ درضمن چرا ترکها
  4
  41
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹
  ۵۸
  kasra persia - لندن، انگلستان
  من که اصلا نفهمیدیم موضوع چی بود، چند کلمه مختصر متوجه شدم و حدس میزنم اینها از دست یکی عصبانی بودند ولی نفهمیدم چرا میزنند تو سر خودشون، اینها باید اون طرف رو پیدا کنند و بعد با شمشیر خدمتش برسند.
  1
  7
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴
  ۴۱
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  این .... اکبرآباد و اسلامشهر و کلاً جنوب غرب تهران در بی فرهنگی و فساد رودست ندارند.
  2
  10
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷
  ۶۰
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::alvares - زوریخ، سوییس::]. شما هم با این کامنت ثابت کردى که خیلى با فرهنگ ، مؤدب ، تحصیلکرده تشریف دارین !! خیلى هم اشتباه میکنین که براى این خطه از ایران ارزوى مستقل شدن میکنین !! ذره ایى از خاک ایران نباید جابجا بشه وگرنه این شیر گربه نشان تبدیل میشه به موش تو سرى خور ! قبل از کامنت گذاشتن لطفا کمى فکر کنى بد نیست !! .
  4
  21
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱
  ۵۸
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  آخوندا چرا قمه نمیزنن تو سر پوکشون!این ملت هر چی سرش بیاد بخداوندی خدا کمشه!
  2
  10
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۶
  ۶۰
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. قولو جان از خدا و خلق خدا پنهان نیست از شما نیز پنهان نباشد این جماعت شعبان بی‌ مخ‌های "شیخی" از خود زنی‌ آموزش دیده و با قمه زنی‌ امتحان پس داده که فردا روزی در امر مردم زنی‌ و مردم کشی سنگ تمام بگذارند. اما شعبان بی‌ مخ‌های "شاهی‌" دور از جان شما از این قاعده مستثنی بوده و هستند یعنی‌ بدون آموزش و امتحان مستقیم می‌روند سر اصل مطلب. چون حفظ حریم شخصی‌ یکی‌ از اصول "تمدن بزرگ" بود. خدا هر دو سربازان جان بر کف "شاه و شیخ" را از بلا دور نماید...آمین
  8
  13
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۱
  ۴۶
  kuhestan - میلان، ایتالیا
  [::Asghar Torobche - تورنتو، کانادا::]. شما با توجه به قتل و غارت نیاکان ومیهن ما توسط همین اعراب وبه بردگی گرفتن اجداد ما توسط بانیان اسلام به اونا اعتقاد داری یا بی توجه هستی یعنی مهم نیست برات ؟
  3
  12
  جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۷
  ۴۶
  شنبلیله - اسلو، نروژ
  خدایا ایران نجات بده از اینهمه حماقت و بی فرهنگی!
  1
  7
  شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. عزیزم شما با دو تا آیدی هی برای خودت کوکاکولا باز کن.
  10
  3
  شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. شما نان رو به نرخ روز بخورید و نگران چیزی نباشید. فردا اگر مصلحت ایجاب میکرد که فریاد جاوید شاه سر بدهید ولی کبر سن و حناق مجال نمیداد، یکی دیگه پیدا خواهد که جور شمارو بکشه.
  8
  3
  شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۹
  ۶۰
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. توی ..... مغز ساواکی پیشه دوباره آمدی و آنچه به خود و هم فکرانت می‌چسبد اینجا چسباندی...!! ما که مجیز شاه و شیخ نمیگو ییم که مثل شما ۷ تا ۷تا آیدی داشته باشیم و به خودمان بالای ۴۰۰ تا مثبت بدهیم تا بلکه تکه ....از جانب نیم پهلوی جلو یمان بیاندازند. راستی‌ تو کالیفرنیا مظنه ظرفشویی و تی کشی‌ ساعتی چند است..؟؟
  2
  9
  شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۲
  ۴۴
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::alvares - زوریخ، سوییس::]. هموطن عزیز هیچوقت چنین آرزویی نکن ما همه ایرانی هستیم و آذری های عزیز و ترک زبان بزرگترین قشر جامعه ایران بعد ازفارسها را تشکیل میدهند و روی تخم چشم ما جا دارند (غیر از رهبر و امثال این سیته چاکان متعصب رهبری!) عزیز من تحجر و حماقت متعلق به قشر خاص یا منطقه خاصی نیست! این گونه سخنان جز تفرقه و دشمنی هیچ سود دیگری ندارد. همه ما ایرانی هستیم و باید منافع کشور و ملت برایمان مهم باشد نه منفعت قشر و گروه خاصی! موید باشید
  1
  8
  شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱
  ۴۴
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. با درود، این سبک عقلک را ولش کن این خودش چون هر روز با یک آی دی کامنت میگذاره و من به شخصه خودم تا حالا حداقل 30 تا 40 تا آی دی دیدم عوض کرده فکر کرده همه مثل خودش هستند ازش بپرس آی دی مودب الممالک که باهاش هر روز فحاشی میکردی چی شد! بپرس پهلوی 100 چی شد! اگه بخوام آی دی هاشو اینحا بنویسم باید دو روز مشغولش باشم این دربدر پاچه خوار وقتی چیزی دیگه واسه گفتن نداره این سیاه بازیها و دلقک بازیها را درمیاره که کسی به خودش شک نکنه! از این آفتابه همایونی که بگذریم کلا این اراذل و اوباش قمه زن نسل همون اراذل و اوباش و لات و لوتهای زمان شاه هستند! سیستم های استبدادی و دیکتاتوری چون فقط حرف شخص دیکتاتور باید اجرا بهتر بگویم تحمیل شود همیشه احتیاج به آدمهای لات و لوت و قمه زن و قلچماق دارند که ترس و وحشت به جون مردم بیندازند و حکومت کنند اوایل انقلاب هم وقتی سرکرده ها و رئیس و روسای ساواک یا فراری شدند یا توسط جمهوری اسلامی اعدام شدند بقیه پرسنل ساواک به خدمت آخوندها درآمدند و با گذاشتن ریش و تغییر لباس وارد سیستم همین رژیم شدند و به همان کار سابق خود ادامه دادند
  1
  6
  شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰
  ۴۴
  Ghooloo - آبادان، ایران
  اینها از همان نوادگان شعبون بی مخ هستند! این سبک عقل آفتابه به دست جزو گروهی هست که تا توانستند پول مردم را دردیدند و بار زدند و رفتند جای امن و حالا از راه دور قدقد زیاد میکنند ولی اگر میدانست مثل همکارهای ساواکیش به خدمت آخوندها درمیاد و به شکنجه کردن بچه های مردم بابت خواندن یک کتاب میتواند ادامه دهد حتما میماند حالا هم که دیگر دیر شده و پیر و پاتال پای منقل و وافور و کامپیوترش افاضات گنده تر از عقلش میکنند زیاد خودت را نگران این چاپلوسان نکن اینها تمام دغدغه شان نوکری کردن است دستی دراز کن تا کمر خم میشود میبوسد و از این کار لذت میبرد بهش این فرصت را بده کار دیگری بلد نیست عزیزم
  1
  6
  شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴
  ۶۰
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. با درود، من هم با شما هم عقیده هستم، هر چند که این مفلسان از رو نمیروند و فردا با ID دیگری رو داری می‌کنند ولی‌ نباید هم گذاشت افسار گسیخته تر شوند.
  2
  2
  شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۳
  ۵۰
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  اینکار اصلا ربطی به دین نداره...یک مشت بیشعور برای برزو بازی و لات بازی این اعمال را انجام میدن ...کجا پانترک ها ؟؟؟اکثرا هم آذربایجانی
  4
  5
  یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۸
  ۴۰
  amirir - تهران، ایران
  عده ای مشنگ که عموما شهرستانی هستن از هر فرصتی استفاده میکنن به ملت بزرگ و کهن تورک ایران که اصالت نیمی از ایران و اکثریت تهران رو تشکیل دادن توهین میکنن. تورکها نبودن الان یا جزو افغانستان بودید یا عراق. از هزاران سال پیش تا حالا ایران=تورک بوده. البته که اکثریت فارسها لرها شمالیها ووو بعد از هزاران سال همزیستی و همسایگی با ما یکی شدن و اساسا قومیت و نژاد چندان بین ما تعریفی نداره. روی صحبتم به اون غربتیهایی هست که عقب موندگیشون و عقده هاشون رو در وجود تورکها جستجو میکنن.
  3
  2
  دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۰
  نظر شما چیست؟