گل شیفته فراهانی در جشنواره فیلم کن

+328
رأی دهید
-140

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Persiski - مسکو، روسیه

  عجب قیافه آروغی داره! زر زده بود که:«یکنفر لخت شد ایران بیدار شد، ایران را لخت کردند کسی بیدار نشد»، در پاسخ به این حرفش باید بگم شما احتمالا یا کوری یا کری که کشته شدن ندا آقاسلطانها و بقیه فعالهای سیاسی را ندیده و نشنیده ای!!! بعدشم تو فعلا فکر استریپتیزت باش نمیخواد فیلسوف بشی و فلسفه ببافی! بابات مگه مرد نیست؟ مگه تو ایران زندگی نمی کنه؟ مگر معروف و تأثیرگذارتر از قشر عادی جامعه نیست؟ چرا صدای بابات در نمیاد؟ چرا بابات بیدار نمیشه؟؟؟ بچه های مردم بدبخت بمیرند تا شما و پدرت تملق جمهوری اسلامی را در تلویزیون بکنید سالها؟؟ شما چاپلوسها بهمین نظام داعشی مهر تأیید زدید حالا اذان دادنت گرفته؟؟؟
  390
  113
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵
  ۵۹
  شاه و شیخ - قم، ایران

  3 روز پیش یعنی‌ شنبه اول خرداد ماه گزارشی از طرف کمیته حقوق بشر سازمان ملل مبنی بر آزادی خانم نرگس محمدی در این سایت درج شد و تا امروز سوم خرداد از طرف کاربران محترم کلاً ۹۷ رای مثبت و ۴ رای منفی‌ گرفت، حالا ببینید بیداری بقیه کاربران "دلواپس" در مورد لباس نیمه عریان خانم گلشیفته چقدر رای میدهند.
  78
  184
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
  ۳۸
  alirezagermany - فرانکفورت، آلمان

  همین که پشت کرد به صدا و سیما آخوندی ایران خودش یک افتخاره بعضی‌‌ها با دیدن این تصاویر چه سوزشی از حسادت و عقده به جونشون افتاده با آرزوی موفقیت بیشتر برای این عزیز دوست داشتنی
  85
  344
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸
  ۳۸
  aarian - تهران، ایران

  بترکه چشم حسود به زیبایی بی‌رحمانه این دختر بی‌ پروای ایرانی‌. به هنرش. به از میدان در نرفتنش، به بی‌ اعتناییش به بدگویان کوته فکر. پرواز کن پرنده زیبا که لایق اوجی...
  95
  364
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳
  ۳۹
  عشق ولایت - مشهد، ایران

  ایشان نه یک خانوم ایرانی هست و نه نماینده ایران،این دنیا ارزش این رو نداره که برای شهرت و پول هر دفعه خودتو لخت کنی اگر ایمان به خدا نداری حداقل شرم و حیا داشته باش
  356
  88
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲
  ۴۳
  alvares - زوریخ، سوییس

  من نمی‌خواستم در مورد ... شیفته اینجا نظری بدم چون اصلا لایق هیچ نظری نیست، جز اینکه بگویم با این لاش بازی که در آوردی، نه تنها به حکومت دهن کجی نکردی بلکه آنها را در عزمشان جزمتر هم کردی، اخه زنیکه ۲ زاری مگه ۴۰ سال پیشه که که با اون فیلم‌های آبگوشتی که همیشه زن نقش بخواب را داشت، حالا تو هم تقلید کردی مثل میمون زشت، برای تو و امسال تو متاسفم که دلقک سیرک هم نیستی‌ چه رسد به فرش قرمز، خوشحالم که نه تنها به جایزه‌ای نرسیدی بلکه مورد بی‌ اعتنائی هم قرار گرفتی‌،
  229
  65
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
  ۵۳
  hamzehveronique - تهران، ایران

  خوبه که ایشون اصلا نظرات براشون مهم نیست و کسی رو به تخمدانش هم حساب نمیکنه. حالا هی بیاین در مورد حضرت گلشیفته فراهانی نظر بدین و خودتونو بکشین
  57
  125
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱
  ۳۱
  freedom of the press - تهران، ایران

  امیدوارم که موفقیت بیشترت را ببینم. متاسفانه هنوز کارهاى خوب و حرفه اى بعت پیشتهاد نشده که هنر بازیگریت را به رخ بکشى. امیدوارم ان روز زودتر برسه چون واقعا با استعداد و ارزشش را دارى
  42
  132
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۷
  ۴۷
  Big_Bang - درتموند، آلمان

  عشق ولایت- جناب مشهدی: سرمایه‌های مملکت اون اسکناس‌هایی‌ که توی جورابت گذاشتی و باهاش برای زنها و بچهای قد و نیم قدت ماست می‌‌خری نیست بلکه همین افتخاراتیست که شماها از روی بیسوادی درباره ‌اش با پایین تنتون مشورت می‌کنید و این سرمایه‌ها را به دشمنتان هدیه می‌کنید. دشمنانتان خوشحالند که شماها حکومت می‌کنید به همین خاطر هم هست که اجازه دادند که باشید و در نادانیتان غلط بزنید.
  19
  107
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰
  ۴۷
  اریوبرزن - تبریز، ایران

  یکی‌ از بزرگترین اشتباهات فرهنگی‌ قوم ایرانی‌ این هست که تا یک نفر یک علمی بدست میگیره و یک کاری می‌کنه که مخالفین ما رو ناراحت کنه بدون اینکه هدف این شخص رو بدونیم بدون اینکه یک مطالعه یی در موردش داشته باشیم حتی علم یزید رو هم به دست بگیره اینقدر در حمایت از اون پا را فراتر میگذاریم که حتا موافقین خودمون رو هم فقط برای حمایت از اون علم زیر دست و پا له‌ و لورده می‌کنیم!!! به همین دلیل هست که لیاقت چیزی رو داریم که صاحبش هستیم!!!
  16
  45
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۳
  ۲۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  خوب اگر قرار باشه که خانمها همه اینجوری لباس نپوشن؛ اونموقع کار وکاسبی همه مغازه‌های لباس زیز زنونه کساد میشه.
  114
  34
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹
  ۵۹
  شاه و شیخ - قم، ایران

  بعد میگن چرا انقلاب شد، چی‌ بودیم چی‌ شدیم، چرا غرب و شرق در نابودی ایران نقش داشتند...!!! وقتی‌ ملتی داریم که اخبار مربوط به گوگوش و گلشیفته و جنیفر لوپز و مدونا برایش بیشتر از زندانی شدن یک فعال حقوق بشر اهمیت دارد باید هم بیگانگان در مورد نوع حکومت کشورمان مداخله کنند. خدا را شکر که خانوم نرگس محمدی گرایش کمونیستی یا مجاهد یا ملی‌ مذهبی‌ نداشت وگرنه اهمیتش از همان چند تا مثبت و منفی‌ اندک هم کمتر میشد..!! و چه فیضی می‌برد شیخ از این خواستگاه ها.....!!!
  20
  69
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۱
  ۳۵
  ناباور - تهران، ایران

  آزاده زنی ست ، به تمام تعصبات و خرافات و پوچ نگری ها دهن کجی کرد ، پرده های خشک مغزی ها را درید ، به همه ی دنیا گفت که : بدن زن متعلق به خود اوست ، هیچ کس نمیتواند و نباید او را از حق انسانی خود محروم کند .
  29
  70
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۳
  ۲۱
  iRONiC - استکهلم، سوئد

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. تفکر اسلامی جون، تو اگر خودت لباس زیر نمیپوشی به لباس روی مردم چیکار داری؟؟؟ یخورده برو بیرون تو هوای خنک بذار باد بخوره...! ;)
  12
  41
  ‌سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۱
  ۳۰
  AЯMAN 2000 - ایران، ایران

  درود بر "گلشیفته فراهانی". همیشه گفتم گلشیفته خاری هست تو چشم تک تک سران رژیم فاشیستی آخوندی اسلامی و تک تک هوادارن این رژیم!!! حتی مردمی که خیلی دل خوشی از این رژیم ندارند (لااقل تو این چند سال اخیر!) اما از اسلام، ممدو حسینو فاطیو قاطیو صغرا حمایت میکنند و تعصبات پوچ و کاملا بی منطق نسبت به این عرب ها دارند!. گلشیفته جان تو فقط با سرعت برو جلو تا چشم اینها با اون خاری که کردی تو چشمشون کووووووووووور بشه.
  18
  61
  ‌سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۵
  ۴۸
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  با درود . به بانوى زیبا و هنرمند ایران زمین شما افتخار ایران هستید درد و بلاى شما بخورد توى سر خامنه اى و جنتى. و هر چه آخونده بى مصرف.
  19
  46
  ‌سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۸
  نظر شما چیست؟