یک آخوند در برنامه تلویزیونی : میت بهایی را در دریا هم بندازیم و در بیاریم نجس است

مجری برنامه  می پرسد : شستن میت بهایی در غسالخانه مسلمانان چه حکمی دارد .
 
آخوند کارشناس مسائل دینی جواب می دهد: میت بهایی رو توی دریا هم که بندازی نجسه .از دریا هم که درش بیاری نجسه .میت بهایی , چون بهایی نجسه به فتوای همه فقها , آبش هم که بکشید نجسه . آبی هم که از بدنش میریزه نجسه که همه رو هم نجس میکنه . و نباید اصلا غسلش داد.میت بهایی رو حرام هست غسلش بدن . باید بدون غسل و بدون کفن و اینا , بگذارن شهرداری بدنش رو برداره ببره هرکاری میخواد بکنه . بهایی کافره بدچیزیه .

+75
رأی دهید
-284

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  pull.over123 - تهران، ایران

  والله خر خنده ش میگیره از شنیدن این حرفا!
  35
  257
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۶
  ۳۷
  paksan - ایران، ایران

  هیچ انسانی هیچ حیوانی هیچ موجودی نجس نیست الان دروغگوها .کسانی که به اسم دین بیزینس میکنند و برای اینکه زندگی راحتی داشته باشند مذهب و دین رو بهانه میکنند و با ترسوندن مردم خودشون رو لیدر و امام و شیخ میکنند که از بقل این القاب حقوق یامفت بگیرن یا مواجب بگیرن از مردم و راحت زندگی کنند و هی برن بالای منبر و بجای خدا ادعا کنند. بقول هالو اگر شیخ و ملا مفتی میاد نماز جماعت برگزار کنه و ذکر خدا و اعمال خوب بکنه اونم مفتی می ره پشت سر ملت نماز جماعت میخونه. امام جمعه ای که شغلش شده امام جماعت و پول میگیره و حقوق میگیره نمازش و ذکر و کلامش هیچ ارزشی نداره چه برسه برید پشت سرش اقامه نماز کنید. حالا اینایی که گفتم واسه بهایی و مسیحی و مسلمان و شیعه و سنی همه صادق هستش این مردم هستند که باید راه خودشون رو پیدا کنند و راستی و درستی و صداقت و عشق به خدا رو در خودشون پیدا کنند وگرنه این برچسب های بهایی و شیعه و سنی و کاتولیک و یهودی و. غیره همش بیزینس هستش
  39
  223
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲
  ۴۵
  shaghayegh-tehran - تهران، ایران

  پس آخوند چی‌.؟ آخوند را شهرداری هم نمی‌‌بره.
  35
  278
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۴
  ۵۱
  انگوری انگوری - لندن، انگلستان

  تمام این آخوندها را باید جم کرد و ریختشون تو دهانه آتشفشان فعال ، پشمک‌های بو گندو
  36
  293
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۴
  ۳۹
  روانشناس مشاور - تهران، ایران

  مردک شیادبی همه چیز!!.....نجس تو وامثال تو هستید که به نام دین وخدا و.... مرتکب هزاران فقره ظلم وجنایت شده ومی شوید! نجس تو وحامیان تو هستند که درزندان وسیاهچاله ها به جوانان رعنا ورشید ازادی خواه ومبارزایران زمین تجاوز می کنید!! نجس تو وان رهبربی همه چیزت هستید که هرسال میلیاردها دلار درامدفروش نفت وگازراکه حق مردم بینوای ایران زمین است رابه حسابهای بانکی تان درسوئیس وپاناما و....واریز می کنید ودرکمال وقاحت ازمردم بدبخت توقع انصراف ازدریافت یارانه دارید!!! نجس تو وان سپاهی های بی ناموس وحرام لقمه هستید که دکل نفت رادرروزروشن در دریا ناپدید می کنید ودر کمال بی شرمی ووقاحت ان را به عوامل بیگانه!!نسبت می دهید!!نجس تو وان طائب حـ... هستید که به هزاران زن ودخترایرانی درزندانهای اوین وکهریزک و.....تجاوزکردید وان را حق مسلم دین خود دانستید!!!........کافی است یاادامه بدهم؟؟!!!
  38
  261
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۲
  ۳۹
  Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد

  به خدا قسم که نجس تر از تو و امثال تو با ۱۰۰۰ کیلو واجبی و وایتکس پاک نمیشید! . شیاد، دزد، مفت خور دورغگوی پست فطرت! . ما ایرانیها که عرضه نداریم ولی‌ خدا ریشتونو خشک کنه!!!! نامردا./
  34
  261
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۴
  ۴۶
  fardin42 - لاستوناس، کوبا

  مثبت بدین که همه ببینن. آخه این آخوندکا از چی‌ بهائی‌ها ترس دارن ، شاید به خاطر اینکه خرافاتی نیستن و بیشتر با عقلشون و منطق جلو میروند. و شاید هم به خاطر اینکه دکان این آخوندک را تعطیل کردن.
  37
  223
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۷
  ۳۹
  روانشناس مشاور - تهران، ایران

  این اخوندها واخوندکهای شیاد وبی همه چیز وقاحت رابه جائی رسانده اند که اگربه حال خودرها شوند بعیدنیست مدعی جان ومال وحتی ناموس ما ایرانیان هم بشوند!!......اگرالان جلوی این بی شرفها رانگیریم شایدفرداروزی جرات وجسارت دست اندازی به زنان ودختران ایران زمین راهم پیدا کرده وبه هربهانه مضحکی دست به هتک حرمت انها بزنند!!!...چه کسی دیده یاشنیده که یک بهائی کوچکترین ازار یا صدمه ای به یک ایرانی یاغیرایرانی رسانده باشد؟؟!! ولی این اخوندهای بی شرف نزدیک به چهارصدسال است که به روش های مختلف وحیله های گوناگون به جان ومال وناموس ما مردم ایران دست اندازی کرده ومی کنند ودرکمال وقاحت اقدامات پلید وننگینشان را به نام دین ومذهب و........دیگرتوجیه می کنند!صبر وتحمل تاکی؟؟!! بیائید تاباراه اندازی کمپینی بنام((به اسلام نه بگوئیم)) وفراگیرکردن ان اوج نفرت وخشم خودراازاین دین ننگین ودستاوردهای مخرب ومرگبارش نشان داده وبرای همیشه ریشه عقاید ویرانگر وضد بشری این دین خونریز وخردستیز رابرای همیشه ازایران زمین برکنیم!!ای لعنت براین مذهب ننگین که خشونت راترویج کرده وجنایت رامحق جلوه می دهد!
  26
  171
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۹
  ۴۹
  اینجالندن صدای ایران - لندن، انگلستان

  هیچ انسان وحیوان وگیاهی نجس نیست، این افکار وعقاید افراد است که بنا به مصالح شخصی وگروهی موجودات رو به نجس وپاک تقسیم می کند، از دید من ، تو وهمفکرانت وعالمان دینت جدااز تن وبدن منحوس و کریه اتان ، زشت ترین وناپاک ترین موجودات عالم وکاینات هستید...
  23
  192
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
  ۵۳
  shablizim - لندن، انگلستان

  اتفاقا آخوند را هر جایی که بندازی به گند میکشه حیف اکسیژن حیف نون حیف آب یک انگل بتمام معنا
  22
  197
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲
  ۴۳
  bita-gh - لیدز، انگلستان

  خدایا یعنی‌ این آخوندا انسان هستند آیین بهائی ببینید چه ضرری به این آخوندها میزنه که اینطور ازش هراس دارن احتمالا با نو اندیشی‌ مشت اینهارو پیش مردم باز میکنه که تا به حال به اسم دین چه دروغ هایی که نگفتن آقا همسایه ما کاملا بی‌ خداس ولی‌ محترم و انسانه و حقوق برابر با همه داره از تو آخوند هم با شرفتر و پاک‌تره
  22
  172
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۲
  ۶۳
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  این آخوند شیاد یک دروغ بزرگ هم گفت، جدا از افکار عصر حجرش ! و اون اینکه به شهادت همه فقها بهایی نجسه !! در همین زمان ما چندین آیت الله در ایران و عراق فتوا داده اند که نه تنها بهایی نجس نیست، بلکه باید در رفتار به آنها نهایت رافت اسلامی رعایت شود. جدا از آن، بهایی که که به اسلام و قرآن اعتقاد راسخ دارد چطور میتواند نجس باشد !؟ اصل قضیه در این مطلب هست که آیین بهائی مقام آخوند و روحانی را حذف کرده، و همه امور به خود مردم سپرده شده، با انتخابات آزاد ! اینجاست که آخوند شیعه منفجر میشه و از این اراجیف تعریف میکنه !
  23
  166
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۴
  ۸۴
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  کافر یعنی کسیکه منکر خدا باشد و یا برای خداوند متعال شریک قائل باشد. و یا اینکه رسالت حضرت خاتم الانبیاء محمد ص را قبول نداشته باشد. امام صادق ع: تمام بدن کافر حتی مو و ناخن و رطوبتهای او نجس است. بهائیان دین اسلام را منسوخ می دانند و منکر خاتمیت حضرت محمد ص شده اند. و همچنین روایات زیادی در مورد امام زمان عج آمده که آن حضرت را دقیقا توصیف کرده و اینکه ایشان فرزند حسن بن علی ع امام یازدهم شیعیان است اما بهائیان منکر وجود همچین شخصی هستند و علی محمد باب را امام دوازدهم ما شیعیان می دانند. با بیان این توصیفات از بهائیان روشن می شود که آنان کافر نسبت به دین اسلام هستند و نجس،حتی خوردن باقی مانده غذای آنان هم حرام است.
  321
  40
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۴
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  من میگم اون ساندویچ تو مطلب بعدی رو بدیم این آخوند بخوره!
  27
  139
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴
  ۳۰
  *پسر شجاع* - تهران، ایران

  خاک بر سرت که با این همه ارتباطات و اطلاعات و آگاهی که در قرن 21 تبادل میشه هنوز اون مغز فسیل بستن دارن همان مزخرفات 1400 سال پیش رو تراوش میکنه..دنیا داره کجا می ره این طرفداران افراطی ته مانده دینها یعنی اسلام کجا دارن میرن البته اینم دست و پا زدنهای آخر ایناست و مثل دینهای قبلتر مثل مسیحیت و یهودیت به تاریخ می پیوندن..راستش من خودم مثل اکثریت ایرانها شیعه زاده هستم ولی اتفاقا تا جایی که فهمیدم در بین تمام مذاهب اسلامی اگه یکی شون درست و حسابی باشه اونم بهاییته شاید به این دلیل که در اعتقاداتشون از نظر اینا دیگه نه قراره پیامبری بیاد و نه امام زمانی یکی از رهبراشونم که یه زن بوده 200_300 سال پیش کشف حجاب کرد یعنی همه چی کشک..
  22
  129
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۶
  ۱۰۲
  DenaOslo - اسلو ، نروژ

  کینه و نفرت پراکنی آخوند ها همیشه هست و کثیف ترین کار همین است که این پشمک بی خاصیت انجام میده و انسان ها را به دین آنها طبقه بندی و ارزش گذاری میکنه . انگاری که الان شیعه یا سنی بودن چه (ترررر ستانی ) هست !! دین از هر نوعش زیانبار و مضر است حالا هر که هر طوری که بخواهد ماله بکشد .
  20
  113
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۶
  ۳۸
  prince of darkness - دبی، امارات متحده عربی

  فکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک. ...میتونی برای من توضیح بدی شریک قرار دادن واسه خدا یعنی چه؟آیا قبرپرستی و توسل به ائمه مصداق بارز شریک قایل شدن برای خدا نیست؟وقتی ائمه خود برای دزمان به پیشگاه خداوند پناه میبردن بهتر نیست ماهم مستقیم بریم سراغ خدا و الکی خودمون رو معطل نکنیم یک میت شفامون بده؟
  31
  115
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۱
  ۸۴
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  چندى از عقاید و احکام بهائیت: روزه نوزده روز است، قبل از عید شروع و به عید نوروز ختم مى‏شود. قبله مرقد بهاءاللَه در شهر عکا است. ازدواج با محارم غیر از زن پدر، حلال می‏باشد. (یعنى با حکم بر حرمت ازدواج با زن پدر، ازدواج با خواهر و دختر و عمه و خاله و دیگران حلال مى‏گردد!). تمام اشیاء حتى خون، خوک، بول و. پاک است. حج براى مردان واجب است و بر زنان واجب نیست. با ظهور سید على محمد باب اسلام پایان گرفته و اینک دین جدید ظهور کرده و مردم باید همگى بهایى شوند. پنهان کردن دین (تقیه) ضرورى است.
  231
  30
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰
  ۶۳
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. عزیز، شما که باز هم زدی به صحرای کربلا ! خودت مخالف کامنت خودت شدی ! نوشتی‌ که کافر به کسی گفته میشود که خدا را قبول نداشته باشد، و یا برای آن شریک قائل باشد، و رسالت حضرت محمد رو قبول نداشته باشد، خوب بهائی که هر این ۳ مورد رو قبول داره، چطور شما اونو کافر میدونی‌ !؟ در مورد خاتمیت حضرت محمد یک بار دیگه قرآن رو بخون، ببین ختم به فتح "ت" هست نه به کسر آن، - به معنی مهر و یا نگین انبیا، - در ضمن، سوره اعراف رو بخون ، آیه ۳۴ تا ۳۶ که به روشنی بشارت به ظهور رسولانی در آینده میده ! یک توضیح کوچیک دیگه، با این حساب شما بیش از 5 میلیارد از جمعیت جهان کافر حساب میشن !
  29
  137
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۰
  ۴۴
  david_02003 - هاسلت، بلژیک

  نجس آنهایی هستند که به پای منبر تو نشستن و ترا قبول دارند ،نجس اینهایی هستند که منفی دادن به حرفهای حق ، نجس ایرانیهایی هستند که ایرانی را به عرب فروختن یعنی اصلیتشان را فراموش کردند، نجس یعنی آخوند .
  27
  145
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۲
  ۵۹
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. آنقدر جفنگ می‌‌گوهی که جواب ندادن خود دشنام است . از کدام خدا سخن می‌‌گوهی ؟ همان که در غار گفت بخوان گفت بی‌ سوادم نمی‌‌توانم . تنها پیغمبر دنیا را می‌‌پرستی‌ که خدایت یک کاری به او داد گفت نمی‌‌توانم . یا از خدایی که سوریه اول این است. من یکی‌ هستم بزرگترین بالاترین و یکتا هستم به نام من بخوان . تو خودت به عنوان مسلمان از یک موجود چنین از خود راضی‌ مظنون نمی‌‌شوی. از کدام مهجزگر ؟ این امام عباس تو .وگر معجزه داشت .که بی‌ سر بی‌ دست در بیابان رها نمی‌‌بود . وگر مریضی دست دها به دامن زین لعابدین بیمار می‌‌شوی. زبون بسته این خود شب و روز بیمار بود. یا اینکه برادر امام ۱۱ تو جعفر خود می‌‌گفت این کی‌ بچه داشت که یکی‌ نامرهی شود . امام ۱۱ تو اصلا قادر نبود بچه درست کند . حالا وگر مغزی در کاسه داری . میروی و بهاهی می‌‌شوی . چرا نه‌ با این همه خرفت و جهل نادانی.
  6
  73
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۷
  ۸۴
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  [::prince of darkness - دبی، امارات متحده عربی::]. «توسل» در لغت به معناى انتخاب وسیله، و وسیله به معناى چیزى است که انسان را متقرب به دیگرى کند. در قرآن مجید واژه وسیله به کار رفته است. آیه ۳۵ سوره مائده مى‏‌فرماید: «یا أَیُهَا الَذِینَ آمَنُوا اتَقُوا اللَهَ وَابتَغُوا إِلَیهِ الوَسِیلَةَ وَجاهِدُوا فِی سَبِیلِهِ لَعَلَکُم تُفلِحُونَ». مخاطب در این آیه همه افراد با ایمانند. در اینجا سه دستور داده شده است: اول دستور به تقوا. دوم دستور به انتخاب وسیله، وسیله‏‌اى که ما را به خدا نزدیک کند. و سوم دستور به جهاد در راه خدا. نتیجه مجموع این صفات، (تقوا و توسل و جهاد) همان چیزى است که در آخر آیه آمده است: «لَعَلَکُم تُفلِحُونَ»؛ این باعث رستگارى شماست.
  133
  10
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۲
  ۸۴
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  [::Azadi199 - پاریس، فرانسه::]. یکی از باورهای بابیان و بهائیان، اعتقاد به اله بودن علی محمد باب و حسینعلی نوری است. این اعتقاد بهائیان با مبانی هیچ یک از ادیان آسمانی نمی سازد، زیرا الوهیت ویژه خدای سبحان است و هیچ کس و هیچ چیز در این مقام با او شریک نیست. پس در نتیجه طبق سخن خداوند متعال (انما المشرکون نجس) مشرکین نجس هستند و نباید با آنها معاشرت داشت. سوره مبارکه توبه ۲۸: اى کسانى که ایمان آورده اید! مشرکان نجسند و بعد از امسال دیگر نباید به مسجد الحرام نزدیک شوند، و اگر از فقر مى ترسید زود باشد که خدا اگر بخواهد از کرم خویش شما را توانگر کند که خدا دانا و شایسته کار است.
  134
  10
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۱
  ۵۱
  azadeh11 - آمستردام، هلند

  همچین رفتی‌ روی منبر که فکر کنیم چیزی سرت می‌شه..آخه‌ای احمق ..شیعه‌ها را که مسلمانهای که در کشورشان مهد اسلام هست قبول ندارند..عایشه که زن پیغمبر هست را فاحشه مینامند..چطور پیغمبر را قبول دارید اما زنش را نه. علی‌ هشت تا بچه‌ داشت شیعه میگوند چهار تا ..حالا شیعه‌ها دین دیگر را قبول ندارند ؟؟،،زرشک..فقط میدونم که همسایه من که بهای هست .یکی‌ از بهترین آدمهای دنیا هست.
  5
  82
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲
  ۵۱
  azadeh11 - آمستردام، هلند

  اسمش کارشناس هست..فک کنم که خیلی‌ بهائی‌ها را جبشان را خالی‌ کرده،، و به اسم دین جیب خودش را پر کرده. این دزد .?? همه چیز،، چطوری مردم را تحریک میکنه ..از بهائی‌ها بی‌ ازارتر خودشان هستند و کلی‌ سواد دارند..و اصلا به سییاست کاری ندارند..اما این آخوند‌ها و آدمهای بی‌ سواد به این‌ها کار دارند، ترا به هر کسی‌ که اعتقاد داریددرباره یک موضوع که نمی‌دانید چرت ننویسیدی،،
  5
  70
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۳
  ۵۱
  azadeh11 - آمستردام، هلند

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. باز توی رفتی بالای منبر...چرت میگی ..جنسش انگار خراب..حسابی دچار توهم شدی..شاید شیشه هم قاطی داشته
  6
  74
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۷
  ۶۳
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  عزیز من این دره و زمونه مثل ۵۰ سال پیش نیست که دروغ بنویسی و مردم باور کنند، همه این مطلبی رو که مورد حرام نوشتی مردم ظرف ‌یک ساعت پی‌ میبرند که راست هست یا دروغ، و اونهم از طریق همین اینترنت ! زشت‌ترین دروغی که گفتی‌ راجع به ازدواج بود، احکام ازدواج در آیئن بابی آمده که همان حرام و حلال در آیئن اسلام هست حضرت بها الله با قبول این احکام، یک مورد دیگه به موارد حرام اضافه کردند، که آن ازدواج با زن پدر هست، بله با ظهور آیئن بهائی، دور اسلام به پایان میرسد، همانطور که ۳ بار در قرآن به آن بشارت داده شده ( از برای هر امتی اجلی هست که پس و پیش نمی‌شود، سوره اعراف، آیه ۳۴) اگه میخوای‌ احکام این ۲ آیین رو با هم مقایسه کنیم حرفی نیست، ولی‌ از همین الان بهت هشدار میدم که کم میاری و قبض روح میکنی‌ ! اگه حاضری، بسم الله !
  5
  58
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۷
  ۸۴
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  [::prince of darkness - دبی، امارات متحده عربی::]. تمامی امامان ما بغیر از ولی‌عصر آقا امام زمان عج شهید شدند و طبق نص صریح قرآن «شهیدان زنده‌اند» پس ما از مردگان کمک نمیگیریم؛ بلکه از زندگان. ببین اگر قصد مناظره داری؛ بیا و اول مسلمون بودن عمر و ابوبکر رو ثابت کن. بقیه رفقای عمریت همه از این مناظره زدن الفرار بالای کوه.
  114
  13
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۸
  ۶۳
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  . [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. .شما که دارای تفکر اسلامی هستید، لطف کنید در مورد برده داری ( خرید و فروش انسان !) در اسلام توضیح بدهید. همینطور قوانین مربوط به غنأئم جنگی، حکم زنان اسیر شده.
  4
  79
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۸
  ۶۳
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. خیلی‌ باهات حرف دارم، ، اگه میتونی‌ از قرآن کریم، سوره انبیا (۲۱)، آیه ۳۰ رو تعبیر و تفسیر کن، همینطور سوره فصلت (۴۱) آیه ۹ تا ۱۱ . اگه برات سخته میتونی‌ جواب ندی.
  3
  72
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۶
  ۴۸
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  مردک ح... تو به چه حقى براى یک انسان تصمیم مى گیرى تو و امسال تو را باید در آتشفشان ریخت. یا در چاه فاضلاب ریخت موجودات بى مصرف
  3
  68
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰
  ۴۹
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اسلام دین باحالیه! با هر منطقی بری جلو از یه طرف ١٠٪‏ (وهابیون) از یه طرف ٩٠٪‏(شیعیان) خودشون خودشون رو کافر حساب میکنن! . اینا مینویسن کافرا نجس هستن، شما بخونین هر کی زیر برجک امام زمان که ممر کاسبی اشون هست بزنه کافره!!.
  3
  62
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۱
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  بر کسی پوشیده نیست که این ائین جدید بهایی منشق شده از دین روافض دوازده خدایی هست، سید بهاء موسس این دین جدید در ابتدای امر خودش را نائب امام زمان کرد و بعدها که اعتماد مردم به او جلب شد خود را مهدی نامید و عده ای با وی به مخالفت پرداختند و عده ای از او حمایت کردند و این شخص بعد ها ادعای پیامبری کرد و با این ادعا بسیاری را گمراه کرد و نبی مکرم اسلام به این گونه حوادث اشاره کرده و فرمودند پس از من کسانی خواهند امد که ادعای پیامبری خواهند کرد و بی تردید انها دروغ میگویند( حالا یادم نیست که گفته باشند چند نفر ادعای پیامبری میکنند ) در هر حال این مرد از نظر من دین و ائینی برای خودش برگزیده و خوب پیروانی هم داره و خودش میداند و خدای خودش اگر دروغ گفته که حتماً هم گفته خود و پیروانش در نزد خدا باسخ خواهند داد و اگر راست گفته که مطمئنم راست نگفته هم انسانها ازاد هستند ان را بپذیرند و یا رد کنند و در نهایت بازگشت همه ما به سوی خداست و هرکس برابر با اعتقادات و نیتهایش به خدای خویش جواب خواهد داددرمورددفن انها و یا نجس بودنشان هم این اخوندک بسیار افراطی عمل کرده و البته نیازی نیست یک بهایی رو
  110
  20
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۶
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  در گورستان مسلمانان دفن کنن حالا هرچند که در کنار روافض دفن بشن به نظر من تفاوتی نداره اما اینگونه به دیگران و فرهنگها و اعتقادات مردم توپیدن درست نیست شما اگر بر حق هستید که نیستید بیایید به سخنان بهایی ها جواب بدید و این درست نیست که این شهروندان از نظر اخلاقی و انسانی اینگونه طرد بشن و حقوق اولیه اونها ضایع بشه ، هرشخصی میتونه برای خودش دینی داشته باشه حالا فارغ از مقوله صحیح بودن یا نبودن اعتقادش و در نهایت این اوست که در مقابل خدایش پاسخگوست نه مردم
  94
  26
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۰
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::روانشناس مشاور - تهران، ایران::]. استاد ارجمند، با شما موافقم، راه اندازى کمپین ضرورتى است که ما ملت باید بلادرنگ در موردش اقدام کنیم. اما اگر ما ملت تعصب و کور اندیشى را کنار نگذاریم، اسلام را که فراموش کنیم، به تخم مرغ پرستى و جفتک پرانى هاى مجددى که به آنها واقف هستید رو خواهیم برد. با این وجود اقدام براى روشن کردن ذهن مردم در مورد اسلام را قدم درستى براى شروع کار میشناسم. بیایید از امروز هر اسکناسى را که به دستمان میرسد با نوشتن شعار هاى روشنگرانه مثل " کتاب بیست وسه سال را مطالعه کنید" و امثالهم روانه دوباره بازار کنیم.
  10
  54
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۲
  ۳۵
  آزاد اندیش۳۳۲۲ - یورک، انگلستان

  نجس افکار پلید تو هستش آخوند بی مصرف
  6
  76
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۷
  ۳۵
  استالین - ولادی وستوک، روسیه

  اسلام بدترین و نا انسانی ترین دین فاشیستی در تاریخ بشر هست، حتی فاشیست های نازی تا این اندازه پست نبودند که انسان ها را نجس بدانند.
  5
  50
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۲
  ۴۵
  barish USA - هیوستون، ایالات متحده امریکا

  تفکر اسلامی کپنهارک و سلطنت طلب ابوظبی. با سلام .شما که ظاهراً از گفتار اون عالمِ شَنیعه طرفداری میکنید مردونه یک سوال از هر دوتا تون دارم. با وجود اینکه هر کدامتون منتسب به فرقه ای از اسلام هستین؛آیا سزاوارهستید اگر کشور مطبوعتون بخاطر اعتقاداتتون با شما و خانواده شما اینگونه که این جاهلان در ایران با بهاییان رفتار میکنن؛ رفتار کنند؟ وثانیا شماها سهل هستید بزرگتر از آخوندهای مذهبی فعلی شماها؛ در زمان حیات حضرت باب و بهاء الله نتوانستند حتی با شکنجه های وحشیانه و کشتار بیرحمانه سد راه امر الهی شوند.اگر این جُهلا در این مدت مدرک معتبری در مقابل این آیین نازنین داشتند تا حالا هزار بار آنرا عَلم کرده بودند نه اینکه همیشه از رویارویی ومناظره با بهاییان طفره بروند و یک طرفه در مورد بهاییان صحبت کنند.در نهایت اگر نصف اون شهامتتون رو به خواندن معانی قران کنید ولی بدون تعصب همه چیز برایتان روشن خواهد شد به امید خلاصی همه انسانها از جهل و تعصب و خرافات.در پناه حق.
  2
  45
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۱
  ۴۲
  masoodahmad - دبی، امارات متحده عربی

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::] تو اکه تونستی مسلمان بودن علی جلاق رو ثابت کنی بعد بیا وسط میدون
  7
  44
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۶
  ۳۲
  Imod.barbekan - منامه، بحرین
  ایجاد کنندگان دین شیعه ایرانیان بودند که از صدها سال قبل عربها را بی فرهنگ وپائین تر از خود می دانستند واکنون پذیرش اسلام برای آنان به منزلهی شکست وتحقیر بود. ایرانیان مسلمان نشده، عمر را عامل زوال پادشاهی ساسانی میدانستند وچون کوته فکر بودند میپنداشتند که با ورود اسلام عربها بر آنها مسلط شده اند بنا بر این کینه و بغض با حضرت عمر بن خطاب (رضی الله عنه) را همواره در دل داشتند .تا اینکه این کینه در نزد سران رافضی به جنونی بیدرمان تبدیل شده.
  27
  22
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۶
  ۳۲
  Imod.barbekan - منامه، بحرین
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. پایه گذار دین شیعه مجوسیان شکست خورده ویهودیان رانده شده از دیار عرب بودند که اکثراً در بلاد ایران مأوا یافته بودند. وچه جالب این اهل نفاق به هم شبیه هستند. واضح است که مجوسیان ویهودیان نمیتوانستند علیه خلفای مسلمان قیامی را ترتیب دهند . لذا با هوش وافری که داشتند اصل را به ظاهر بر همان پایه های دین توحیدی قرار دادند ولی با ایجاد تحریف در معنا ی آیات و تفسیرهای ساختگی دین شیعه را به وجود آوردند
  37
  20
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۷
  ۳۲
  Imod.barbekan - منامه، بحرین

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. جنون دشمنی با عمر(رضی الله عنه)، جنون تعزیه وماتم- دو اصل شیعی. تعزیه وماتم، اصلی در دین الهی ندارد و جزء شعائر دینی نیست که ثواب وپاداشی برآن تعلق گیرد وحتی طبق سنت پیامبر اسلام نوحه خوانی وتعزیه از نشانه های دین مشرکان واز اعمال جاهلی است وانجام دهندگان آن از زمره اهل اسلام نیستند.واگر فرد حق طلبی در جستجوی حق وحقیقت تمام کتب تاریخی را بررسی کند حتی یک مورد که دلالت بر نوحه خوانی وجواز انجام آن توسط رسول اکرم باشد را در هیچ منبعی نمی بیند. اما در دین شیعه این عزاداریها ونوحه خوانی ها جزئی از منبع درآمد دکان داران تشیع است.
  39
  14
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۷
  ۳۲
  Imod.barbekan - منامه، بحرین
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. هیچگاه کاهنان روافض مردم را به انجام اعمال جنون آمیز وخلاف عقل دعوت نمی کردند .در واقع « جنون ضد عمر بودن چنان عقل واندیشه امثال وحید خراسانی را بخود مشغول داشته که عنقریب است لباس از تن درآورد ولخت وعور در انظار عمومی حاضر شود»این فرد نادان میخواهد تمام روز های سال را به بهانه های مختلف عزا وماتم اعلام نماید
  31
  15
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۸
  ۳۹
  Compatriot - لیون، فرانسه

  .. خورد. از خودش نجس تر خودشه!
  4
  40
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۱
  ۶۳
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. عزیز من چرا مطلب دروغ و کذب مینویسی ؟ چرا از خود ما نمی‌پرسی اعتقادات ما چی‌ هست !؟ کجا ما گفتیم که حضرت باب یا حضرت بها الله مقام خدایی دارند ؟ مگه این همه دعا و نیایش در ستایش و عبادت خداوند یکتا رو نخوندید از قلم حضرت بها الله در کتاب ادعیه حضرت محبوب ؟ با تهمت و دروغ فقط راه جهنم رو برا خودت هموار میکنی‌، خود دانی‌.
  5
  33
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  [::barish USA - هیوستون، ایالات متحده امریکا::]. دوست بزرگوار من از گفته های سخیف این زوال العقل حمایت نکردم لطفاً مطالب من رو تا اخر بخونیدو اما هرچند که پس از اسلام نیز هیچ ائینی دیگر رو قبول نخواهم کرد اما برای رد سایر فرقه ها همیشه از روی دلیل و برهان به انها جواب خواهم داد، توهین و پرخواش و بد و بیراه گفتن و تهدید کردن و کشتن دگر اندیشان در دین مبین اسلام جایی ندارد ما پند و اندرز میدهیم خواستند فرامیگیرند نخواستند ازاد هستند هرچه دوست دارمد بگویند و تبلیغ کنند فقط و فقط بر ما مسلمانان در یک حالت جنگ تجویز شده و ان هم اگر اینه دیگران ما را مورد حمله و زدن بکنند در غیر این صورت ما اهل هجوم نیستیم اما دفاع از خود را بلدیم و فقط توسیه به دفاع از خود و اندیشه هایمان نیکنیم
  29
  7
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴
  ۴۳
  delnawaz - ایرانلند، ایران

  یعنی این بهاییان واقعا آدمای عجیبی هستند. یه جمله تو کتاب مقدسشون دارند که در آن قید شده بوسیدن دست ها حرام است و بعد مکرر و مکرر خود سران بهایی از جمله بهاءالله که خودش خدا قلمداد می کنه به افراد مختلف بهایی و غیر بهایی و بزرگ و کوچک و زن و مرد، اجازه می دادند که دست ها و پاهایشان را ببوسند. عبارت زیر فقط یک مورد از پا بوسی هاشونو نشون میده:. «ناقضینی که از روی حقیقت راجع می شدند، و در ساحت اقدس حضرت مولی الوری وارد و مشرف می گشتند، سجده کنان روی قدوم مبارک می افتادند و بوسه می زدند و می گریستند و طلب عفو و مغفرت می کردند.»
  25
  4
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶
  ۴۱
  monanorway - اسلو، نروژ

  آخوند مفت خور بیسواد. اینهارو باید نسلشون رو سوزوند. فقط نمیدونم کسائی که میشینن پای منبر اینها کیا هستند. جای تاسف داره.
  0
  20
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
  ۶۳
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  [::delnawaz - ایرانلند، ایران::]. عزیز من، حکمت اصلی‌ این حکم برای زمان ما هست، برای اینکه مثلا یک بهائی وقتی‌ در مقابل یک عضو بیت العدل قرار می‌گیرد، دست او را نبوسد، وگر نه وقتی‌ دشمنان و ناقضین متوجه اشتباه خود می‌شدند، به دست و پای هیکل مبارک میافتادند و طلب بخشش میکردند، گر چه که حکم همیشه همان بود، دست بوسیدن حرام است.
  0
  17
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶
  ۸۴
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  [::Azadi199 - پاریس، فرانسه::]. قبلأ براتون تعریف کردم؛ شاید فراموش کردید. همسایه ما بهایی بود. پسرشون با خواهرزاده خودش ازدواج کرد. خودم عروسیشون رفتم و شبهم برطرف شد. تازه یه چیزه دیگه. محفل میگرفتن؛ بعد زنها لباس زیر شلواریشون رو تو یه کیسه میریختن که باید مردها از تو اون کیسه؛ نفری یه دونه در میاوردن (اتفاقی) حالا هر کسی که مال زن خودش رو درنمیاورد؛ اون شب زنش به یکی دیگه حلال بود. البته خودم به چشم خودم ندیدم. ولی اینطوری میگفتن. نکته دیگه: خونشون خیلی مرموز بود (مشخص نبود تو اطاقها چه خبر بود. مثل فیلمهای ترسناک. پرده‌هاشون هم همیشه کشیده بود) با یه عالمه رفت و آمدهای مشکوک. الآنم کانادا هستن. یه دوست دیگه داشتم؛ اونم بهایی؛ ۲۴ ساعته خونه ما بود (چتر بازی) ولی یه بارم منو خونشون نبرد. «باور کنید دروغ نمیگم؛ قسم به شرافتم»
  46
  7
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
  ۵۱
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. میگم چیزه.من مغزم چیز کرده.یعنی هنگ کرده.اون پسر شجاع که اون بالا اون چیز رو نوشته همون پسر شجاعه که قبلا اون چیزها می نوشت؟ یا اینکه نه. اون یک چیز دیگه بود و این یک چیز دیگه هستش؟ اخه اگه اون این باشه من با کله میرم تو چیز دیوار.ترخدا کمکم کن. دارم .... میشم. اخه مگه میشه این اون باشه؟ اگه اون اینه پس من کیم؟
  2
  14
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
  ۵۱
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::pull.over123 - دوحه، قطر::]. درود به داش کوچیکه خودم.درست گفتی نادر جان(خربخندد) واقعیت اینه که اگه خری پای منبر اخوند جماعت بشینه. یا باید بخنده ویا باید گریه کنه. ازاین دو راه خارج نیست. البته بابتش باید خمس و زکاتش را هم بپردازد. درستش هم همینه. مگه سیرک مجانی هم پیدا میشه؟ این بدبختها هم شب و روز کلی فکر می کنند تا بتونند این چرت و پرت ها را بگن.کار هر کسی نیست.
  0
  10
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶
  ۴۳
  alvares - زوریخ، سوییس
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::] همچی میگی‌ ما از مردگان شهید شفاعت میگیریم، آدم فکر میکنه که امامان دکتر بودند، خمینی وقتی‌ داشت میمرد 4 تا دکتر فرانسوی بالا سرش بودند، یا همین خامنه‌ای دکترهای اروپایی 24 ساعته کنترلش میکردند، اینها چرا نمیرن مشهد و کربلا برای شفاعت از مردگان زنده یا شهید شده، یا امرای عرب تا سرما میخورند می‌رن آمریکا بهترین بیمارستانها، خدا هم میشه آش شعله قلمکار، همتون را سر کار گذاشتن خودشون به ریشتون میخندن، .
  0
  14
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸
  ۶۳
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. باور کردنی نیست که اینطور وقیحانه دروغ مینویسی. از هم میهنانی که دوست و آشنای بهایی دارند، همینجا کامنت بگذرند و بنویسند که مطالب تو دروغ هست یا راست. دیگه برای من شکی نمونده که از اون ایرونی‌‌های بدبخت جیره بگیر نظام پر برکت آخوندی هستی، برات متاسفم، حیف اون اکسیژنی که تو تنفس میکنی‌...دارم فکر می‌کنم که یه آدم باید چه کار کرده باشه که اینقدر به پایئن پرت بشه، ولی عقلم به جایی نمیرسه. ۱۷۰ ساله که از این حیله‌های مختلف دارین استفاده می‌کنید، به جایی‌ رسیدید ؟! آیین بهائی در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا مستقر شده، به یک دلیل ساده، چون خواست خدا بود.
  1
  21
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸
  ۴۴
  david_02003 - هاسلت، بلژیک
  از شما آقایان و خانمهای محترم ، خواهش میکنم که اینقدر پیام به این احمق تفکر اسلامی ندهید ، شما با محل کذاشتن به این موجود باعث میشوید که ، فکر کنه کسی هست ....
  0
  16
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۹
  ۸۴
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک
  برای تمامی عمریها در سایت: فقط یکیتون مرد شه؛ زنگ بزنه شبکه اهل بیت به مرجع تقلید من و از کفر عایشه و عمر و ابوبکر دفاع کنه. من زمانی که اینجا نیستم؛ شبکه هستم. اسکایپ میکنیم؛ نصف صفحه مال شما که تمام مردم عالم ببینند و شاهد باشن. اگر بردید؛ شبکه رو اصلأ تعطیل میکنیم. اسم علامه حسن اللهیاری رو؛ میزاریم عمر اللهیاری. دیگه از این بهتر؟ فقط بجمبین! من به این آیه قرآن عمل کردم: آیه مبارکه ۱۸ زمر: «همان کسانیکه به سخن گوش فرا می دهند و بهترین آن را پیروی می کنند، آنهایند که خدا هدایتشان کرده و آنان صاحبان خرد هستند» برای همین علامه کبیر اللهیاری رو انتخاب کردم. «مناظرات ایشان با جماعت عمریه در یوتوپ هست؛ عزیزان نگاه کنید که چجوری عمریا رو پیاپی شکست میده» «پیروزی تاریخی علامه اللهیاری و اثبات«کفر ابوبکر و عمر» در مناظره با مولوی طاهری نژاد»
  24
  5
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰
  ۶۳
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. فقط یکی‌ از دروغ هاتو افشا می‌کنم، نزدیک به سی‌ سال هست که چیزی به اسم محفل بهایی در ایران وجود نداره، و از طرف دولت ممنوع اعلان شده, و وقتی‌ که وجود داشت، یک جمع ۹ نفره هست که مدیریت جامعه بهایی اون شهر رو بر عهده داره که با انتخابات انتخاب میشن و اکثرا افراد مسن و سالخورده !! و هر شهر یک محفل بیشتر نداره، اونوقت نزدیک خونه شما "محفل" می‌گرفتند !؟
  0
  23
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۹
  ۴۲
  اسکندر - اردبیل، ایران
  به نظر من میت بهایی نجس است و البته هر میت دیگری. چون بلافاصله باعث انتشار عفونت میشود
  18
  2
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲
  ۳۹
  aashena - اتاوا، کانادا

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. چقدر جای تاسف است با وجود اینترنت و دسترسی اسان به اطلاعات هنوز ادمهای نادانی مثل تو هستند و به نظرم انقدر به خودت فشار نیار شارژت تمام میشه
  0
  30
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۶
  ۸۴
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  [::Azadi199 - پاریس، فرانسه::]. از اینکه که به من تهمت و افترا دروغگویی میزنی برات متأسفم؛ گناهی است نابخشودنی. به چه حقی بخودت اجازه میدی که یک بنده صالح خداوند را دروغگو خطاب کنی؟ وقتی که میگم عروسیشون رفتم؛ حقیقت محض است. ضمنأ؛ مگر افراد مسن و سالخورده چشونه که نتونن؟!
  26
  5
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۰
  ۴۵
  barish USA - هیوستون، ایالات متحده امریکا
  (سلطنت طلب_ ابوظبی). دوست عزیز؛ما باید یاد بگیریم که به عقاید و اعتقادات دیگران احترام بگذاریم.همه ادیان گذشته در ابتدا براحتی توسط مردم مورد قبول قرار نگرفته اند چون تعصب به آیین آباواجدادی نمی گذاشت که حقیقتها رو ببینند وبه آن مومن شوند.من از شما یک سوال دارم پیامبران قبلی چه کارهایی کردند که پیامبر آیین بهایی نتوانسته اون کارها رو انجام بده؟وقتی خداوند رحمان صراحتا در قرآن به آمدن پیامبران جدید و پایان هر امت و کتاب و نوشته امر میفرمایند اینهمه مخالفت برای چیست؟ دوست عزیز در هر آیینی یکسری جزییات هستند که در ظاهر مغایر با اساس آن آیین بنظر میرسند ولی طبق آیه قرآن؛ فقط خدا و راسخان در علم به آنها محیط هستند وهمیشه انسانهای منحرف و متعصب بدنبال این جزییات برای مخالفت و مجادله هستند.من توصیه میکنم که تاریخ این دیانت را بخوان ولی نه از ردیه ها بلکه از منابع اصلی تا برایت ثابت شود که پیامبر آیین بهایی دروغگو نبوده و همچنین چرا در طول تاریخ این آیین ؛هزاران انسان جان خودشان را فدای این راه کرده و میکنند.نهایتاً اگر هر سوالی داشتی با کمال میل با استناد به آیات قران و دلیل پاسخ میدهم.
  1
  11
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۰
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. خدا داند استاد. دنیا به هم ریخته، همه قاط زدند، اولیش هم خودم! ولیکن اگر ایشان، اوشون باشه پس لابد واقعا که اونیکى شون هم اصلاح شده و دیگه با آهنگ چاووشى عاشق نمیشه!
  1
  6
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۲
  ۷۱
  hassan5 - تهران، ایران
  این تفکر اسلامی-اینقدر ارزش ندارد که اینهمه کامنت برایش گذاشتید حالا خودش فکر میکند که حتما.. هست!؟!؟
  0
  10
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۹
  ۶۳
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. بله، هم امروز و هم در روز محشر تکرار خواهم کرد که شما دروغ و تهمت نوشتی‌. یادم میاد زمان سربازی، با بقیه سرباز‌ها از همین بحث‌ها داشتیم، ازشون پرسیدم آیا خودشون شاهد بودند یا از کسی شنیدند، همه می‌گفتند که خودشون چیزی ندید‌ند ! جالب اینکه همین سربازها که به بهائیان تهمت عدم رعایت عفت و عصمت میزدند، روزهای جمعه به ملاقات زنهای روسپی دزفول و اندیمشک می‌رفتند، و به من که حاضر نبودم همراهشان شوم، تهمت میزدند که تو مرد نیستی‌ ! بحث من با شما در همینجا به پایان میرسد، ختم کلام.
  0
  17
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۱
  ۵۲
  ایران مظلوم - سوست، هلند
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. اگر با چشمت ندیدی ....می کنی حرف میزنی .همین گناه است مثلاٌ مسلمون
  0
  11
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹
  ۳۰
  *پسر شجاع* - تهران، ایران
  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. سلام حمید خان ...آره خودمم بعد از اینکه یه چهل روز زدم به کوه و بیابون به این نتایج رسیدم تو این مدت هر شبانه روز 4 ساعت میخوابیدم 2 ساعت دنبال غذا بودم و بقیه اش میرفتم بالای بلندترین درخت به دور دستها خیره میشدم و فکر میکردم..
  1
  4
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۷
  ۵۱
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::*پسر شجاع* - تهران، ایران::]. سلام منو پذیرا باش.شجاعت بیانت منوتهت تاثیرقرارداد.هرچند که هر ادم عاقلی که خود فروخته هم نباشه میتونه واقعیت ها را درک کنه. البته هستند بعضی از ادامها که تعدادشون هم کم نیست. که خیلی خوب میفهمند و خود فروخته هم نیستند . ولی از سر تکبر و غرور حاضر نیستند که به اشتباه خودشون اعتراف کنند.با این وجود خیلی خوشحال شدم از اینکه متوجه شدم که تو قابلیت بالای داری که یک انسان ازاده باشی. دست دوستی مجدد منو را قبول کن. (ایستاده مردن کار هرکسی نیست) از این راه دور می بوسمت .در ضمن روان پدر بزرگت شاد. اگه زنده بود بهت افتخار میکرد
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸
  ۵۱
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. (نه به طعنه میگن و خسته نمیشن آدما.با این همه زخم زبون مثل آتیشن آدما)جدا که خیلی آتیشی. حالا هی من میخوام اون مصیبت را فراموش کنم ولی تو هی داغ دل منو تازه می کنی.روا نبود که این جوری هی حال منو بگیری .روا نبود که این جوری سربسرمن بگذاری. هرچند که ما اخرش نفهمیدیم که عروسی اون با کدوم خری بود که من خبردار شدم.اون فیلم جری لویس را دیده بودی که می گفت:وای خدای من عروس دندوناش تو لیوانه
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  (حمیدالله خان کُشتى تو مارا - زبسکه خنده انداختى تو مارا،،،امیدوارم یه روزى هم بیاد که - ما مُنگُل ها بخندانیم شما را!)( ز خود ابراز کرد ایشان شجاعت - درین مورد شما گویى حقیقت ،،، منم تبریک میگویم پسر را - که معلوم است باشد با کفایت)( پسر جان من سَنَه گوربان اولاردیم - چوخ ایستیردیم سَنى هردَن گُورِیدیم ،،، سَنین بدخواهیوى هَروَخ گورنده - تَبَر وورموش آرادان من بُلِیدیم!)( ازین اوضاع دارم من شکایت - چهار سال هم گذشت از آن حکایت،،، ولى یاران مطبخ گم وگورند- بغیر از همسر جراح نکبت!)
  1
  4
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۰
  ۳۰
  *پسر شجاع* - تهران، ایران
  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. خیلی ممنون از لطف شما حمید خان برای من باعث افتخار هست که دوست روشنفکری مانند شما داشته باشم.
  1
  2
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۱
  ۳۰
  *پسر شجاع* - تهران، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. از لطف شما ممنون من خودم آذری هستم و مطلب آذری شما رو خواندم و بسی حال کردم امیدوارم همواره شاد و. موفق باشید.
  0
  1
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲
  نظر شما چیست؟