گرانترین عروسی تاریخ استرالیا , مراسم ازدواج سلیم مهاجر و عایشه

یک جوان لبنانی الاصل به نام سلیم مهاجر که معاون شهردار منطقه اوبرن استرالیا است یک جشن عروسی افسانه ای برای خود برگزار کرد. این مراسم به عروسی قرن معروف شد و چندین میلیون دلار هزینه برگزاری آن گردید.
سلیم مهاجر با دختری استرالیایی به نام "اپریل " که بعد از تغییر دین خود به اسلام, نام خود را عایشه گذاشت , ازدواج کرد."اپریل" قبل از ازدواج در سالن زیبایی کار میکرده است.
سلیم مهاجر که خود این مراسم را برنامه ریزی کرده می گوید: می خواستم جشن ازدواجم همانند سوپر استارهای سینما باشد
در این جشن از یک هواپیمای جت ,  4 هلی کوپتر , 35 اتوموبیل لوکس همانند آ اُ دی، فِراری ولامبورگینی برای جابجایی مهمانان و عروس استفاده شده است همچنین 50 موتورسیکلت و 40 طبال زن سنتی لبنانی و گستردن فرش قرمز برای خوش آمد گویی به عروس و مهمانان استفاده شده است .
 
+52
رأی دهید
-271

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  ziba shar - استکهلم، سوئد

  حالا ماندانا اینو مبینه از ‌بهروز یه همچین عروسی‌ میخواد ;) :)
  6
  184
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
  ۳۲
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  عایشه جان , تبریک من رو به خاطر دگرگونی از یک انسان , با چیزی معادل ۵۰ شتر را , بپذیر . حتما برای ۴ هلیکوپتر و هواپیما میشه حقارت تمکین در دین جدیدت رو با جان و دل پذیرفت , حالا بر بالای شتر یا هلیکپوتر تفاوتی در وظیفه محصنه بودنت نمیکنه . ( محصنه , زنی که آلت تناسلی اون ملک کسی از لحاظ شرع اسلام تلقی میشه )
  143
  272
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۷
  ۴۲
  tarkofski - استکهلم، سوئد

  زنها واقعا موجودات عجیبی‌ هستن . فرقی‌ نمیکنه ایرانی آلمانی استرالیایی ، وقتی‌ پای پول میاد وسط همه چی‌ شون رو می‌فروشن . این یکی‌ دیگه دینش رو هم فروخت . این پول پرستی‌ واقعا چندش آور‌ترین وجه شخصیت زن هاست
  69
  207
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۷
  ۴۳
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  جا داره این نکترو هم اضافه کنم بعد از این عروسی گند مفاسد ایشون د راومد و عملا داره از صحنه سیاست به همراه باباش کنار گذاشته میشه.
  10
  140
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۸
  ۱۰۵
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  کلی زن و بچه و ادم دارند در اون کمپ وحشتناک که از گوانتانامو هم بدتره با بدبختی روزگار میگزرونن اکثریت هم کر و کور و لال از طرف دیگه یک مشت که معلوم هم نیست این پولا رو از کجا میارن میریزن و میپاشن و عین خیالشون هم نیست چقدرما آدمها پست شدیم که زجر و عذاب و کلی آدم دیگه برای ما بی تفاوته . دنیایی که بشر به کسی میگن که پول داره یا پاسپورت و موقعیت شغلی و مهم هم نیست که درونش چه خبره . به قول سعدی . ن آدمی شریف است به جان آدمیت / نه همین لباس زیباست نشان آدمیت /اگر آدمی به چشم است و دهان و گوش و بینی /چه میان نقش دیوار و میان آدمیت /خور و خواب و خشم و شهوت شغبست و جهل و ظلمت /حیوان خبر ندارد ز جهان آدمیت /به حقیقت آدمی باش وگرنه مرغ باشد /که همین سخن بگوید به زبان آدمیت /مگر آدمی نبودی که اسیر دیو ماندی /که فرشته ره ندارد به مقام آدمیت
  10
  113
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۹
  ۴۲
  کاترین - لندن، انگلستان

  اندوه لبنان کشت ما را . : . درضمن خبر خیلی قدیمی بود ولی ویدئو برخلاف ویدئوی قبلی که دیده بودم باکیفیت تر و مفصل تر بود.
  5
  76
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۴
  ۴۵
  Cocoo - ونکوور، کانادا

  اپریل، اوپسس!!!!!!!! ببخشید عایشه، عروسیت مبارک ولی‌ یه چیزو یادت نره. اول اسمتو عوض میکنند بعد دینتو عوض میکنند وقتی‌ چند سال ارزشت برابر ... همسرت بود ی یدفه چش باز میکنی‌ و میبینی‌ در میون اینهمه پول و ثروت از خودِ خودت چیزی باقی‌ نمونده اونوقت که اون ... میره چهار تا عقدی و شونصد تا صیغه‌ای دیگه میگیره. عروسیت مبارک باشه .
  19
  81
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۴
  ۲۳
  romano - تهران، ایران

  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::]. شما کیس جالبی برای مطالعه هستی یعنی در قاموس ننوشته شما ۱.۲ میلیارد انسان حتی یک انسان هم نیست (خیلی باحالی) و ۵۰ شتر هم نرخ بدی برای یک انسان نیست نرخش از فروش تن یک زن در باندهای فحشا (مطمءن باش فاحشه خانه‌ها رو امثال شما اداره می‌کنن نه یک مسیحی مسلمان یا یهودی) و بعد هم مثله کردن برای جایگزینی با جنس جدید یا فروش اعضای بدنش در بازار سیاه کمتر نیست. شما از کجا فهمیدی حقارت کشیده خودت با سلیم خوابیدی برادر؟ طبیعتا هر زنی رابطه جنسی رو انتخاب می‌کنه تمکین هم داره می‌کنه و معنای محصنه بمعنای محکم و پایداره و بمعنار پاکیزه و با عفت (عربها هر چیزیشون بی ساختار باشه زبانشون اینطور نیست و نمی‌شه با کلمات بازی کرد دزدی و تحریف کلام نکن که کارت از آخوندا کمتر نیست) آلت تناسلی به خواست طرف در ملک باشه فکر کنم بهتر از اینکه اموال عمومی باشه حداقل در قبایل وحشی جنگلهای بارانی هم براش همینطور قاءده گذاشتن تا اگر طرف بچه دار شد فلنگ رو نبده زن بدبخت رو تنها بزاره و البته شما که وحشی و بارانی نیستی و کذاالله و لا تفرقو!
  103
  48
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۷
  ۳۲
  Bahar Persian - گیلان، ایران

  حالا این لبنانی تو خالی از کجا این ثروت رو جمع کرده !!!! یه وقت بچه روسای حزب الله لبنان که پل تو جیبشون از ایران میره باشه !
  14
  71
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۳
  ۳۱
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  خیلی جالب بود .بخصوص اهنگ ولباس عروس ..باارزوی خوشبختی وتندرستی برای عروس وداماد ..
  80
  38
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مبارک باشه، تا چشم بعضى ها در آد. هى پول مملکت رو بریزن به جیب عرب لبنانى ولى فداى قاقا و باور عتیق و قول قول مجبور باشن با ثنار پول مزدورى گذران کنن. بکشین جانم، بکشین، خودتون خواستین!
  8
  76
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۱
  ۴۶
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  در اسلام زن مسلمان نمی تواند با مرد غیر مسلمان ازدواج کند ولی هیچ منعی برای ازدواج مرد مسلمان با زن غیر مسلمان وجود ندارد پس این خانم برای ازدواج نیازی به مسلمان شدن نداشته . ای کاش آدمهایی را که نمی شناسیم قضاوت نکنیم همانطور که در کتاب مقدس هم آمده دیگران را قضاوت نکنید تا شما را قضاوت نکنند
  80
  26
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹
  ۵۵
  جوان آشنا - تورنتو، کانادا
  فکر نکنم اگر ازشون سوال بشه چرا اینقدر خرج کردن بگن برای تحکیم بیشتر زندگیمون، چرا نه وقتی که دارن. تازه برای یک عده بیچاره به انداره همون پول کار تولید میشه. به زیبایی کار بیشتر باید توجه کرد ، زیاد سخت نگیرید
  15
  17
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۴
  ۳۸
  استالین - ولادی وستوک، روسیه
  زنکه ی بی شخصیت! زنان کشورهای غربی اکثرا بی شخصیت هستند، تا یک شتر سوار را می بینند، زود هویت و دین شان را عوض میکنند و زلیخا میشوند. تهوع آورند اینها.
  38
  38
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
  ۲۸
  leona - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  زن مسلمان قبول داره که ارزشش از بیضه چپ یک مرد کمتره .تنزل این خانم رو از مقام انسانیت به یک برده جنسی بی ارزش رو تسلیت عرض می کتم
  32
  58
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۴
  ۵۵
  جوان آشنا - تورنتو، کانادا
  با عرض پوزش از کامنت قبلی تازه متوجه شدم موضوع انتقاد دوستان چیز دیگری بود که وارد هم هست. با دورود
  2
  21
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۸
  ۵۲
  Asghar Torobche - تهران، ایران
  آرزوی خوشبختی‌ و شادی
  24
  14
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. اتفاقا این که بد تر شد. ایشون اجبارى نداشته و مسلمون شده؟ دیگه باید واقعا به عقلش شک کرد.
  12
  56
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۷
  ۵۴
  یار دبستانی - تورنتو، کانادا
  بسیار عروسی‌ با شکوهی برگزار کردند امیدوارم با هم سالهای خوشی‌ داشته باشند ولی گذشته نشان داده ازدواج آدم‌های پولدار دوام زیادی ندارد ;)
  17
  26
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۲
  ۳۲
  Shahin.Orel - تهران، ایران
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. کم سواد عزیز!در متن نوشته که این زن مسلمان شده!همونطوری که فرمودید (در اسلام زن مسلمان نمی تواند با مرد غیر مسلمان ازدواج کند ولی هیچ منعی برای ازدواج مرد مسلمان با زن غیر مسلمان وجود ندارد)محض اطلاع گاسپاژا,چون کالایی تحت عنوان زن مسلمان اهمیتی در این ساختار نداره,چه مسلمان چه غیرمسلمان قابلیت تولید مثل برای مرد مسلمان رو داره که بچه هم به دین پدر میره,زنان کافرغیرکتابی هم که غنیمت وکنیز میشن,سوالی نیست,ولی حالا اگه زن مسلمان شوهر کافر کرد چی؟بچه ها که چون زن هیچ ارزش و هویتی نداره که اسلام نمیتونه بگه به دین مادر برن! پس چنین ازدواجی ممنوعه! شما به عنوان یک زن اگه تحقیر اسلام برای حتی جنس دکان خودش رو,چون یک زنه توجیه میکنید,وای به حال مردان .اون جمله ای هم که از کتاب مقدس فرمودید! یک حاشیه کنار اون مقدسات بنویسید,که نقد هر چیزی کار درستیه حتی اگه به مقدسات کسی فشار بیاد.این خانم آزاده که انتخواب کنه معادل ۵۰ شتر باشه یا نباشه!اگر من آزادی شتر بودن رو محدود کردم,به من انتقاد کنید,ولی من اجازه دارم فریاد بکشم که آدم بودن بهتر از شتر بودنه
  32
  47
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۰
  ۸۸
  amirrashti - رشت، ایران

  [::Bahar Persian - گیلان، ایران::]. چی؟؟پرشین!!بهار اونم تو گیلان!!حتما ویلانشینی. ما اینجا فارس نداریم هممون گیلکیم.حالا میدونم مثل اون ارمنیه میایی میگی نه جد اندر جد گیلکی در حالی که آقا همش هوای ارمنیا و امید پوررر جلال ارمنی رو داره!!.الانه که آنتی راسیست های آنتی عرب!!بریزن منفی بدن .خیلی با حالید بوووخوودااا
  43
  6
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۳
  ۳۲
  Shahin.Orel - تهران، ایران
  [::romano - تهران، ایران::]. کمیت چیزی دلیل بر توجیه توحش کسی نیست ! همین تعداد هم هندو وجود داره , اونجا دیگه توجیه چون ما خیلی هستیم براتون کار نمیکنه ؟ در مورد سوالتون هم , یک فاحشه در یک جامعه متمدن خودش رو نمیفروشه , تنها سکس رو میفروشه , مشتری هم اگه از قوانین , رفتارش تخطی کرد , اون فاحشه از منشتری شکایت میکنه . زن مسلمان با مهر معلوم و وظیفه تمکین همه خودش رو میفروشه , که سکس فقط قسمتی از اونه ! این زن اگر از یک رفتار جنسی ارباب , نا راضی بود اجازه شکایت نداره ! در مورد بار مفهومی محصنه , احصن به کسی از لحاظ مدنی اطلاق میشه که همسری داره که اون همسر بدون هیچ چون و چرایی , میتونه با این زن نزدیکی کنه , این یعنی آلت تناسلی این زن ملک مردی تلقی میشه , و فرق زنای محصنه و غیر محصنه در همینه , که زن شوهر دار ملک شوهرش رو در اختیار کسی گذاشته ( سنگسار) غیر محصنه , ملک بی صاحب رو بدون اجازه شرعی در اختیار کسی گذاشته ( شلاق ) , برای خرید آبرو نمیخواد لغات رو تحریف کنید, مثل خیلی لغات دیگه , تعزیر یعنی شکنجه , غنیمت یعنی دزدی و غیره
  28
  47
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۷
  ۴۲
  کردستان ازاد - لندن، انگلستان

  ای حرکات خودنمایی فقط و فقط تو مسلمانها رواج داره ، حتما باید با ثروتشون خودنمایی بکنند در حالی که خیلی از مردم کشنه میمیرند
  4
  26
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۵
  ۳۱
  setareh.shab - دبی، امارات متحده عربی
  اخ دلم خاست دباره عروس بشم ☺☺
  30
  12
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۸
  ۴۲
  Liberte - ارومیه، ایران
  بعضی وقتها مخم سوت می کشه ، دنیا رو سرم خراب می شن. مثل فیلسوفی که دورش یک مدار گنجشک و ستاره می چرخه ...چرا مسلمونا که اینهمه دنیا رو به گند ،جنگ و تبعیض کشیدند ،اینهمه خوش شانس هستن. تو استرالیا یا اروپا ، وزیر ،نماینده و یا معاون شهردار به این پولداری می شن. :( مگه نشناختنشون ؟
  11
  15
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۴
  ۴۵
  perspolisi - سیدنی، استرالیا

  البته خوب بود میگفتین که ایشون با پدرشون تو کار ساخت و سازن و پدر بزرگوارشون تازگی بعد از ٣ سال از زندان اومدن بیرون. همچنین ایشون معاون شهردار منطقه هستن و از این موقعیتشون سوء استفاده های فراوونی کردن. شهرداری منطقه ایشون هم فعلا در حالت نیمه تعلیق به سر میبره و آقا داماد هم الان ٣ روزه که رسما اخراج شده، پولش رو هم با کلاه برداری قانونی از ملت همیشه صحنه به دست اورده
  0
  27
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۶
  ۵۴
  simairani - کاشان، ایران
  خیلی غم انگیزِ که آدم واسه اینکه کیکش چند طبقه باشه و ، گل دستش قشنگ باشه و چند تا هلی‌کوپتر تو عروسیش چرخ بخوره ، از سر تا ته خیابون واسش دهل بزنن اسمشو عوض کنه بشه یکی‌ دیگه، باورشو تغییر بده و یادش بره اینها تضمینی برای داشتن یه زندگی‌ خوب نیست.
  7
  20
  جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۰
  ۴۷
  london-boy - لندن، انگلستان

  دو نفر با هم ازدواج کردن ،،،اونجای شما چرا میسوزه؟؟؟طرف ایرانی نیست که لااقل بگین از بیت المال دزدی کرده،،،مال خودشه دلش خواسته،،،زنه هم مال خودشه دلش خواسته،،،دخالت در امور دیگران مشخص ترین شناسه ایرانیان است،،،حالا در این بین خارج نشین ها اونجاشون بیشتر میسوزه چون هنوز هشت شون گرو نه شونه و همه مجرد موندن،،،،،البته من هم خارج نشین و مجرد
  37
  17
  شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۵
  ۵۶
  liberté - مونترال، کانادا

  چقدر چندش.
  6
  26
  شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۸
  ۴۳
  ukang - لندن، انگلستان
  آچه مرد و این همه بوتاکس؟!! بزور می‌تونه لبخند بزنه. خیلی‌ پلاستیکی
  4
  10
  شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۳:۱۴
  ۲۳
  romano - تهران، ایران
  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::]. آقا بازم زدی صحرای کربلا و فقط به مسلمان پریدی. جواب بده یک معنی کلام محصنه در فرهنگ دهخدا و در تمامی اصول فقهی که بگردی معنی شما وجود نداره و داری دروغ میگی اگر راست میگی مرجع بیار تفسیر هم مثل ملاها نکن. طبق قاءده خودت که تعریف کردی برادران و همفکران فاشیست اسلامیتون اروپاییها رو بخاطر جنگ جهانی دوم (خوب اونجا هم تعداد حمل بر توجیه توحش نمی‌شه) میکشن اسمشم میزارن کار درست! مهمل و سفسطه مطلق توسط شما در جوامع متمدن (زرشک این مطلقیت منو کشته یک اقلیت متمدنن بقیه دنیا باکتری) تنها سکس رو می‌فروشه؟ اگر شغل فقط بده بستانه پس چه نیازی اینهمه کارگر جنسی از شرق اروپا و آسیا بره در جوامع متمدن (خودتم میدونی داری با کلمات بازی می‌کنی). زن متمدن حق نفقه و سهم مایملک بعد از طلاق داره زن مسلمان غیر مسلمان در هر نقطه دنیا به نوع فرهنگی داره. زن مسلمان میتونه در صورت راضی نبودن طلاق بگیره نمونش آمار طلاق ۸۰ درصدی ایران سنگسار اتفاقا ریشه اروپایی و یهودی داره......زن ملک مرد نیست تنها تا حد تمکین اگر لحاظ نشد طلاق خلاص.
  23
  10
  شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۳
  ۶۸
  zan kermanshah - کلن، آلمان
  دارندگی و برازندگی نوش جونشون مبارک باشه انشالله.
  16
  19
  شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۲
  ۳۱
  f1368 - هرات، افغانستان
  خب این دونفر عروسی کردن ؛پول زیاد هم خرج نمودن ؛بما چی که منفی میگیریم نوش جان شون
  11
  16
  شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۱
  ۳۸
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  ابروی نخ شده دوماد و اون پاپیون مروارید نشان دل ما رو برد به نا کجا آباد !! همیشه ندید و بدیدهای تازه بدوران رسیده عقده ای هستند که برای نمایش از اینطور چیزهای براق و طلایی و درخشنده پولکی و خنزر پنزر پر زرق و برق هستن !
  18
  21
  شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۴
  ۳۲
  بختیاری2500 - اهواز، ایران
  از همینجا مشخص میشود که این تازی و ادمهاشون بوی از انسانیت نبردن..چون اگه کسی را دوست چکار مذهبش داری ولی تا مسلمان نشود ازدواج نمیکند...تازی ....دیکتاتور
  16
  24
  شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
  ۳۸
  استالین - ولادی وستوک، روسیه
  [::romano - تهران، ایران::]. دیدگاه حوزه:. س: اگر زن اطاعت از شوهر ننماید و هیچ گونه به سخن وی. وقعی نگذارد و از خانه خود بدون اجازه شوهر بیرون رود از یک ماه بیشتر و کمتر آیا حق نفقه و سکنی دارد یا خیر؟ آنچه حکم الله است مرقوم فرمایید. ج: در فرض مرقوم حکم به نشوز زن می شود و حق نفقه و سکنی ندارد. س: آیا این موضوع که زن باید در عمل زناشویی از شوهر خود. تمکین کند، حدی دارد؟ یا اینکه به طور نامحدود هر گاه شوهر خواست، باید زن تمکین کند؟ (البته در مواقعی که عذر شرعی نداشته باشد.). ج: هر گاه شوهر بخواهد، زن باید تمکین کند. س: اگر زن در برابر شوهر خود تمکین نکند و یا خود را برای. شوهرش آرایش نکند و شوهر بترسد که به گناه بیفتد، وظیفه اش چیست؟ آیا می تواند برای جلوگیری از افتادن در گناه، زنش را کتک بزند یا او را طلاق بدهد و یا بدون رضایت او زن دیگری بگیرد؟. ج: اختیار طلاق با شوهر است و باید خود را از گناه نگه دارد و زن اگر تمکین نکند، ناشزه است و استحقاق نفقه ندارد. :o :o :o :o :o
  2
  11
  یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.