ویدیویی از حمله لفظی یک زن سیاهپوست انگلیسی علیه دو زن مسلمان در اتوبوس شهری لندن

 انتشار تصاویر ویدئویی تکان دهنده ازحملات لفظی یک زن  سیاهپوست انگلیسی علیه دو زن مسلمان در یک اتوبوس شهری در لندن، به عنوان نشانه هایی از اسلام هراسی در انگلیس، روز جمعه بازتاب گسترده ای در رسانه های گروهی این کشور داشت.
 
  در این تصاویر ویدئویی که توسط یکی از مسافران این اتوبوس گرفته و بر روی شبکه های اجتماعی آنلاین منتشر شده، یک زن سیاه پوست، با فحاشی به دو زن مسلمان، آنها را داعشی می خواند و می گوید که 'شما کسانی هستید که در زیر لباس هایتان بمب مخفی کرده اید. '
 
زن یاد شده همچنین در ادامه سخنان که حداقل پنج دقیقه به طول می کشد، از این زنان مسلمان می خواهد که به کشورشان بازگردند.
این زن همچنین با بیان اینکه 'شانس آورده اید که مامور اداره مهاجرت انگلیس ' نیست، در پاسخ به سووال یکی از سرنشینان اتوبوس که می گوید چه اتفاقی افتاده می گوید: ' چه اتفاقی افتاده؟ داعش به کشور ما وارد شده و این همان اتفاقی است که صورت گرفته است.'
وی در بخش دیگر سخنانش ، یکی از این زنان مسلمان که باردار است، تهدید می کند که 'چنان ضربه ای به شکمش وارد می سازد که دیگر هرگز نتواند صاحب فرزند شود'.
 
در این تصاویر ویدئویی کاملا مشخص است که راننده اتوبوس با متوقف کردن خودرو چند بار تلاش می کند که شرایط را آرام سازد که موفق به این کار نمی شود.
 
یک سخنگوی پلیس لندن روز جمعه در این رابطه گفت که از انتشار این فیلم ویدئویی در شبکه های آنلاین آگاه بوده و در حال تحقیق در مورد آن است.
 
تصاویر ویدئویی این واقعه تکان دهنده که ظاهراً روز دوشنبه این هفته ( سیزده اکتبر) در منطقه 'برنت' در شمال شرق لندن به وقوع پیوسته است، نشانگر گسترش اسلام هراسی در این کشور اروپایی غربی به شمار می آید.

+275
رأی دهید
-53

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Cyrus749 - برایتون، انگلستان

  سیاه پوستا خودشون اینجا زیادین ،مثل موش بچه پس می‌ندازن. و بد از سالهای سال که اینجا هستن هنوز تو جامعه پذیرفته نشدن. مردشور هر جفتشونو ببرن چه مسلمون چه این سیاه پوست عقده‌ای
  94
  312
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۰
  ۶۲
  عموعقلی - پاریس، فرانسه
  سیاه پوستها اتفاقا قبل از مسلمانها وارد انگلیس شده اند زمان برده داری وآنها با جامعه انگلیس منطبق شدند ولی بخشی هم در قرن حاضر وارد انگلیش شدندکه با اون نسل قبلی تفاوت دارند
  73
  90
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۷
  ۳۵
  پریستوک - تهران، ایران

  دولت ها که هیچ برخوردی با اسلامگراها نمی کنن خوبه که حداقل مردم معترض بشن، ولو این که این خانم سیاه پوست باشه باز هم نیتیو اون جا محسوب می شه و حق اعتراض داره
  138
  112
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
  ۴۱
  united-iran - ملبورن، استرالیا

  یکی نیست به این سیاهپوست بگه که تو خودت از کدوم جهنم دره ای اومدی!! از کی تا حالا انگلیس سیاهپوست داشته!! تو خودت هم مثل این دوتا مسلمان لچک به سر زیادی هستید توی انگلیس، گمشید هر سه تان از انگلیس برید بیرون بلکه انگلیسیها یک نفس راحتی از دست شماها سیاهپوستان و مسلمانان بکشند.
  107
  189
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳
  ۳۹
  eskiimoo - هلسینکی، فنلاند

  [::Cyrus749 - برایتون، انگلستان::]. کشور انگلستان پذیرفته اینها رو ، این تویی که فکر می کنی تافته جدا بافته ای و اینها زیادین ، اروپا جائی که همه بتونن مزه ی آزاد زندگی کردن و برابری رو بچشن اگه به قول تو بچه پس میندازن ،نگران نباش از سهم تو به اون نمی دن ، این ویدیو بد بود ولی نظر تو از این ویدئو بدتر بود
  91
  128
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
  ۳۰
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  راست میگه ابن لچک به سر‌های همیشه حامله حال آدم را به هم میزنند با اون قیافه‌های ترسناک خود.
  107
  129
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰
  ۷۵
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک
  همه رو برق میگیره؛ ما رو چراغ نفتی! اینیکیشون زودتر از موعد از درخت اومده پایین.
  80
  93
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
  ۵۴
  wasp763 - استکهلم، سوئد

  واقعه تکان دهنده ؟؟ واقعه تکان دهنده تو همین کامنتهاست ، طرف جوری نظر میده انگار جد خودش آنگولاساکسون بوده . دیگه از اون سیاه پوست انگلیسی چه انتظار !!!؟؟؟
  30
  190
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
  ۳۲
  Roxenda - لندن، انگلستان

  فردا صبح در دادگاه Hendon شماله لندن محاکمه میشه ، امیدوارم که یک ۶ ماهی بره زندان که حالش جا بیاد که دیگه به یک انسانه ضعیف تر از خودش اینجوری حمله نکنه . هرچند که دله خوشی از مسلمونا ندارم اما اینکارش واقعا غیره انسانی و وحشتناک بود .
  44
  229
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶
  ۳۸
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  ها ها مهمون چشم مهمون نداره صاحبخونه چشم هر۲ !!! شما خانوم بهتر بود از لهجه خودت و اون جهنم دره ای که ازش اومدی که نه اب دارین واسه نوشیدن و نه نون واسه خوردن حرف میزدی !!!!
  18
  136
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۶
  ۴۵
  دایره مینا - تهران، لوکزامبورگ

  اولا که یک سوم این ویدیو همه اش بوق بود و دوم هم اینکه باز هم به گنجینه ُ ضرب المثل های قدیمی خودمان رجوع می کنم اینچُنین :" مهمان ,مهمان را نمی تواند ببیند صاحبخانه هر دو را " !
  4
  94
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۱
  ۵۷
  siavashomaha - ماربیا، اسپانیا

  وقتی‌ آشغالها مشاجره میکنند. هر دو قشر حمال انگلیسی‌ها هستند و اینو ا‌نگلیسی خوب میدونه ،پس بذار بزنن تو سر همدیگه
  25
  47
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
  ۳۵
  SHAYAN96 - تهران، ایران

  کامنتهای بعضی از هموطنان خیلی عجیب است طوری از مسلمانها بد می گویند انگار از مریخ آمدن و خود را تافته و جدا بافته می دانند فکر نکنم انور شماها را با اعراب تفاوتی قائل باشند این خانم سیاهپوست هم خواست بگه منم هستم خخخ
  50
  113
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
  ۴۷
  agha-javad - تهران، ایران

  مسلمونا همونطور که در کشورهاشون مجبور میکنند خارجی‌‌ها قوینینسلمی رو رعایت کنند باید خودشون هم در کشورهای اروپأی قوانین اونا رو رعایت کنند اما همینطور که مشاهده می‌شه با اون چادر و لباسهای زشت اسلامی چهره شهر رو به زشتی تبدیل میکنند و هیچ کسی‌ هم چیزی نمیگه! این نشون میده مسلمونا وحشیتر از بقیه نژاد‌ها هستند.
  39
  60
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۲
  ۴۸
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  یه ضرب المثل هست که میگه مهمان از مهمان خوشش نماید صاحب خانه از هر دوتاشون
  3
  48
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۶
  ۵۰
  nejaat2006 - منچستر، انگلستان

  همیشه لحاف رو سرشونه و تو شکمشون هم دوقلو!!! حتا بیشتر هموطنان افغان من هم اینطوری هستن. همون طالبان و داعش براشون بهتره. اینجا هم که اومدن آدم نشدن. آخه چقدر آدم میتونه در جهل و نادانی باقی بمونه؟ خلایق هرچه لایق.
  35
  68
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
  ۴۲
  Cyrus749 - برایتون، انگلستان
  [::eskiimoo - هلسینکی، فنلاند::]. کشور انگلستان تو اخبرا و سریالا برا تظاهر اینارو پذیرفته ولی‌ در واقعیت مردمش مخصوصاً توی شهرای کوچیکتر هرگز نپذیرفتن. حالا مگه توام زیاد بچه پس میندازی که بت بر خورد ؟ من منظورم با همی‌ سیاها نبود خیلیاشون آدمای بسیار خوب و شریفی هستن
  21
  29
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶
  ۳۴
  dannni - سوئد، سوئد

  شایان۹۶ - تهران، ایران. عزیز جان ما از این چاپ لوس‌ها زیاد داریم به خصوص از نوع ایرانی‌‌ش یادشان رفته جد و آباد‌شان و پدر و مادرشان مسلمان است توف سر بالا است هرچه به مسلمان فش بدند انگار به پدر و مادرشان دادن
  34
  59
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱
  ۵۴
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان

  اگر قرار باشه هر کس جلوی هرکسی رو که خوشش نمیاد بگیره و تازه تهدیدشم بکنه که شیر تو شیر میشه! قوانین رو باید احترام گذاشت ! دولتمردان انگلیس تصمیم گرفتن که سیاه باشه یا بره و مسلمان باشه یا نباشه، حالا به هر دلیلی! و صد البته که هر چند سال باز با رأی مردم عوض میشن و قوانین کمی بالا و پائین میشه! وگرنه انگلیس هم میشد مثل ایران امروز!
  2
  52
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۳
  ۶۶
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  این ها بهتر است اول خودشان را اصلاح کنند بعد از دیگران ایراد بگیرند نمونه هاى زیادى از رفتارشان را من در تورنتو ملاحظه مى کنم به عنوان مثال در اتوبوس یک صندلى براى خودش و یکى براى کیفش اشغال مى کند و اهمیتى به انبوه مسافران که وارد مى شوند نمى دهد مگر اینکه مسافرى برود زل بزند تو چشمایش و از او درخواست کند که کیف خود را روى زانوى مبارک قرار دهد تا بتواند بنشیند و یا با کالسکه بسیار بزرگى وارد مى شود طورى قرار مى گیرد که جاى ٣ صندلى را اشغال مى کند و هىچکس نمى تواند از آن استفاده کند گویى که خودش و بچه اش تافته جدا بافته هستند و دهها نمونه دیگر که در حوصله این مقاله نمى گنجد.
  1
  52
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴
  ۳۹
  eskiimoo - هلسینکی، فنلاند
  [::ab5534 - هلسینکی، فنلاند::]. دمت گرم دنبال همچین ضرب المثلی بودم که شما گفتید
  5
  4
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۳
  ۳۷
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  این سیاهپوست خودش از کجا اومده. واقعا افسوس و افسوس و افسوس. نژادپرستی تا کجا پیشرفته.
  10
  38
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۶
  ۳۷
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  ویروس نژادپرستی در انگلیس همه را آلوده کرده. مخملی انگلیسیها به سیاهپوستها هم سرایت کرده. هه هه هه.
  8
  29
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۸
  ۳۸
  Liberte - ارومیه، ایران
  کیفیت صدای ویدیو خوب نبود ،ما هم انگلیسیمون اونقدر تیز نیست که تشخیص بدیم با این کیفیت و بوغ مسئله چی بوده. اما این زنا با این حجابشون واقعا حرص می دن و سیاهپوسته حسابی جوش اورده. دوست داشتم لندن بودم ببینم این همه نژاد چطوری باهم تعامل دارند،بریتانیایی ها با اقلیت های پرشمار هندی،مسلمان و سیاهان.
  13
  21
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۷
  ۲۸
  leona - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  من می تونم احساس این خانم رو خوب درک کنم منم از اینها به قدری متنفرم که با دیدن یکی از این موجودات ترسناک زود محل رو ترک می کنم از مسلمون بی مغز که برای انسان و انسانیت ارزشی قائل نیست هر جنایتی برمیاد اینها بمب های زنده در حال تردد در جامعه هستن که هر لحظه ممکنه با انجام عمل تروریستی جامعه رو دربهت و حیرت فرو ببرن.
  47
  48
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۵
  ۲۸
  leona - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  خطرناک بودن مسلمون ها به خاطر عقاید ضد بشری که دارن برای همه ملیت ها مشخص شده همه اینها رو خوب شناختن و می دونن اینها برای رسیدن به اون بهشت کذایی هر جنایتی رو قادر به انجامش هستن
  34
  43
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۴
  ۳۲
  غریبه_021 - تهران، ایران
  واقعا باید تاسف خورد هنوز یه عده فکر میکنن دین وراثتی منتقل میشه. با دوستی که گفت انها همیشه حامله اند موافقم شعور نمیرسه که وقتی 5 تا بچه میزایی نمیتونی امکانات ورفاهی آموزشی درست براش جور کنی.. تو میخوای حمال باشی و حمال بودن رو برازنده خودت میدونی گناه بچه چیه به زور همین سرنوشت رو براش دیکته میکنی. لطفا کسی نطق نکنه که بچه ندار ها هم به جاهای بالا میرسن که اینقدر تعدادشون ناچیزه و چنان پدری از خودشون دراوردن که ... البته تقصیری هم ندارند وقتی دینش تنها کاربردش رو زایمان تعریف کرده باشه....
  15
  23
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۹
  ۳۸
  kourosh84 - واشنگتن دی سی، ایالات متحده امریکا
  یاد یک جکی افتادم ! یک نَفَر داشت کفر میگفت ، بغل دستیش که سیاه پوست بود میگه کفر نگو !!! طرف هم میگه خیلی خوشگل افردیدتت طرفداریش رو هم میکنی !! حالا جریان این خانم سیاه پوست هست !! بابا جان این سفید پوستان نژاد پرست چشم دیدن شما رو ندارن حالا تو به این خانم ها ی مسلمان بی احترامی میکنی !!
  8
  22
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۷
  ۴۰
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  معمولا نوع خبر رسانی خودش 70 درصد القاء کننده نوع نگرش و شکل دهنده نظرات بینندگان است و جدیدا هم متوجه موضوعی در سایت یوکی شدم که واقعا برام تعجب آور و ناراحت کننده بود اما با این نوع خبر رسانی ها دیگه قطع به یقین شدم که داستانی پشت این سایت خوابیده و زهی خیال باطل از آزادی بیان و اندیشه. اینجا فقط دو زن مسلمان بود؟ ما که هرچی دیدیم لچک به سر و مردهای با کلاه حاجی بود! مشخصا تو اتوبوسی که اون همه مسلمون ریخته این زن سیاهپوست هم یکدفعه قاطی کرده. تو ایران هم اگه یکدفعه تو اتوبوس ببینی کلی افغانی ریخته احساس بدی بهت دست میده. نه اینکه نژاد پرست باشی!!! همین که یک مدت اخبار خوبی ازشون شنیده نشه و دلهره تو جامعه بیاندازند کافی است که هرکسی را مجاب به واکنش بکنه. اما این خبر و داستان سازی پشت آن طوری طراحی شده که زن سیاهپوست را بدون دفاع گذاشته و بقولی در برابر قضاوت ها خلع سلاح کرده. ما ملت جوگیر هم که قربونش برم از روز ازل یک روز زنده باد و روز بعد مرده باد بودیم انگار نه انگار! جهت اثبات حرفم رجوع شود به بخش هجوم پناهجویان به اروپا!
  19
  9
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۳
  ۴۰
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  داریم کسانی که تو اون خبر همین حرفهای زن سیاهپوست را اعتقاد داشتند و زدند اما اینجا به شدت به کسی که همون حرفها را تو روی مسلمونها زده واکنش نشون میدن. ما با خودمون چند چندیم؟
  9
  7
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۳
  ۴۰
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  یا رجوع شود به خبر سقوط جرثقیل تو مکه و زیر دست و پا مردن مسلمونها. ببین چه کسانی می گفتند بهتر! ببین کیا اظهار خوشحالی می کردند! چه کاربرانی از همین جا گفتند جهنم که مردن! حالا اینجا وکیل مدافع چهارتا لچک به سر آویزون شدن
  14
  11
  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۵
  ۳۹
  eskiimoo - هلسینکی، فنلاند
  [::Cyrus749 - برایتون، انگلستان::]. [::Cyrus749 - برایتون، انگلستان::]. خودت رو فکر کنم پس انداختن که اینقدر نامحترمانه نظرت رو منتقل می کنی ،از شیوه حرف زدنت معلومه از اون بد دهنای دریده هستی
  16
  11
  دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۰۳:۳۲
  ۵۶
  hamzehveronique - تهران، ایران
  اگه انگلیس و امریکا داعش رو درست نمیکرد این همه مهاجر اونجا نمیرفت. واقعا همه ی ضرر اعمال انسانها به خودشون برمیگرده
  4
  22
  دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۱
  ۳۲
  salomeh_f - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا
  اینکه همش. بوق بود!!
  0
  19
  دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۷
  ۴۲
  عاشق تبریز - تبریز، ایران
  باید میداختشون بیرون چون واقعا هر جا برون نابود میکنن این مسلمانان
  18
  13
  دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸
  ۳۸
  نسترن19 - وین، اتریش
  [::united-iran - آکلند، نیوزلند::]. چه جالب انگلیس نفس راحت بکشه مسخره کردی خودت را؟دیرزمانی است که ان گلیس هند و ایران را مثل زامبی مکیده حالا توشدی دایه مهربان تر ازننه؟؟نیم بیشتربدبختی ما ازهمین ان گلیس هست ازصدور ملاگرفته تا غارت نفت و عقب نگه داشتن ملت ...
  0
  13
  دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۳
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  متاسفانه خیلى از این عربهاى محجبه به قوانین و آداب انگلیسیها احترام نمیزارن ، از خیابون رد شدنشون ، از آشغال ریختن و بوق زدن و رعایت نکردن حق تقدم و خیلى موارد دیگه که صداى امثال منه شرقى رو در میارن چه رسد به اون باباى انگلیسى ، اکثر این محجبه ها تو صفها عجله دارن حولند ، تو اتوبوسها همیشه ردیف جلو که جاى معلولها و پیرهاست میشینند موقع پیاده شدن هم یا تنه میزنند یا لگد میزنند یا چرخشونو میزنند به پات
  1
  8
  دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۶
  ۴۲
  ekman - شیراز، ایران
  داعش را کدامین دولت ها عَلَم کردند و تغذیه مالی و تسلیحاتی میکنند. ممکن است که لابلای این مهاجران نگونبخت و آواره اعضای داعش،النصره یا النصرت و هر کوفت و مرگی که نام دارند خودشان را به کشورهای اروپائی برسانند،ولی بعنوان بک انسان باید کرامت بقیه انسانها رعایت شود.مگر آمریکا و انگلیس نبودند که پیش آهنگ حمله به عراق شدند و از آن زمان حلاوت را از مردم عراق گرفتند،لیبی را ناامن کردند،مردم سوریه هم در کشور خودشان داشتند زندگی میکردند و خودشان میبایست در مورد بشار دیکتاتور تصمیم بگیرند،نه اینکه عربستان،قطر،ترکیه و آمریکا داعش را تقویت کنند،اصلا کدام کشورها از داعش نفت ارزان میخرند؟!!!.این خانم بجای اینکه به این پناهنده ها بپرد،باید از سیاست دولت انگلیس در همراهی با آمریکا انتقاد کند،چه از آنکه اجداد خودش هم دهها سال پیش بصورت برده مورد ظلم و ستم برده داران قرار گرفته اند.
  1
  10
  دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۹
  ۴۲
  مترلینگ - منچستر، انگلستان
  من فکر میکنن این فیلم حقیقت رو بیان نمیکنه چرا که کلی ادم محجبه تو اتوبوس بود و فقط با یک نفر درگیری داشت و این خانم که جلو بود و در همه صحنه ها بود میخندید و کسى از کسی دفاع نمیکرد حتما بین این دو چیزی اتفاق افتاده بوده که به بقیه ربط نداشت والا خوب همه اون محجبه ها سیاه پوسته رو حالی به تابستونش میدادند واینقد بوق شنیدیم حرفاشونو نشنیدیم فقط راننده هردو رو دعوت به سکوت کرد
  0
  2
  جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.