ورود دو فعال نیمه برهنه فمنیست به کنفرانس "نقش زن در اسلام" در پاریس - ویدیو +۱۸

دو تن از فعالان جنبش فِمِن در کنفرانسی اسلامی در شهر پونتوآز فرانسه، با نیم تنه عریان خود را به روی سِن رسانده و با شعار " کسی نمیتواند مرا مُطیع کند " مراسم را دچار اخلال کردند. افراد حاضر در این کنفرانس اسلامی این دو زن را مورد ضرب و شتم قرار داده و از آنها را از محل خارج کردند.
جنبش فمن یکی از جنبش های زنانه معاصر است که در سال 2008، توسط چند زن اوکراینی متولد شد. مدتی بعد زنان دیگری از کشور های مختلف، ازجمله کشورهای اسلامی مانند مصر، تونس و ... به آن پیوستند. این جنبش با شیوه ای خاص، یعنی عریان کردن بدن به مذاهب، مکاتب و اندیشه هایی که زنان را محصور کرده و یا تلاش به کنترلشان دارد اعتراض می کنند.
در موارد پیش از این، فعالان فمن پس از اعتراض های اینچنینی توسط پلیس و یا افراد حاضر از محل اخراج می شدند. ضرب و شتم اعضای فمن در این کنفرانس اسلامی، توسط مردان حاضر در محل، نادرترین نوع خشونت نسبت به اعضای معترض این جنبش زنانه محسوب می شود.
بر روی بدن این زنان شعار " هیچ کس مرا وادار به انتخاب نمی کند" و هیچ کسی حاکم من نیست، من پیغمبر خودم هستم» نوشته شده بود.

+255
رأی دهید
-37
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  zagros56 - آتن، یونان

  مگر کسی در فرانسه شماهارو وادار کرده که برهنه نباشید،این دیگه چه مسخره بازیهایست که مزاحم کنفرانس طرف مخالف میشوید مگر شما فیمینیستها نمیگوئید آزادی ؟پس شما خودتون اول آزادیرو نقض کردید!!!!!
  189
  78
  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۳
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اگر کنفرانس های اسلامی خارج از کشور همه همینطور مفرح و سرگرم کننده باشند، من حاضرم در تمامشان شرکت کنم.
  24
  129
  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  البته فیلمش که پخش نمیشه (اگه کسی وب‌سایت دیگه‌ای رو بلده؛ لطف کنه بنویسه) ولی این ضعیفه‌ها باید بدونند؛ وقتی که خداوند روشن و واضح در قرآن این وحی را به خاتم‌الانبیا پیامبر ص کرده که زنان باید مطیع و محجبه باشند. دیگر که نعوذبالله نمیشود حکم خداوند را عوض کرد. این دیگه زورای آخرتونه. این برای من مثل روز روشن است که بزودی جهانی خواهیم داشت با تمامی قوانین خداوند. و اولین قانون حجاب خواهد بود.
  299
  29
  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۵
  ۴۲
  Cocoo - ونکوور، کانادا

  اگه تورنتو بود و این زن هارو می‌زدند پلیس و دولت .... این مسلمونأی بوگندو میکرد، حالا فرانسه را نمیدونم
  24
  141
  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷
  ۴۲
  Cocoo - ونکوور، کانادا

  [::فدای آقا - اودنسه ، دانمارک::]. الان سی‌و‌ پنج ساله زورتون به زنای ایرانی‌ نرسیده حالا میخواهید جهانی‌ بشید؟ در جواب فدای قا قا
  21
  153
  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶
  ۳۷
  رقص پرواز - پراگ، چک

  به نظر من برهنگی ابزار مناسبی برای اعتراض به اسلامگرایی و تبعیض علیه زنان نیست. به همان اندازه ی حجاب اجباری، برهنگی هم بدن زن را به عنوان ابزار جنسی تعریف میکنه. و در خیلی از موارد باعث اثر معکوس و تقویت جبهه ی حجاب میشه. در هر شیوه اعتراضی باید دید مخاطب کیست؟ ایا پیام اصلی به عنوان اعتراض به مخاطب که اسلامیون افراطی هستند منتقل شده؟نمایش اعتراض هنگامی تاثیرگذار هست که پیام آن بتونه در میان مخاطبان اصلی آن گسترده بشه. با اینکه کارشون جسورانه هست ولی به نوعی اینها از اون ور بوم افتادن و همون اندازه که کنفرانس نقش زن در اسلام مضحک هست نمایشی اعتراضی این زنان هم مضحک و البته خالی از هر گونه تاثیر و دگرگونی اجتماعی در دیدگاه مذهبیون هست.
  17
  121
  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۵
  ۲۹
  Tombehtar - نیورک، ایالات متحده امریکا

  ... این مایه ننگ دولت فرانسه است که اجازه این کارهای ضد انسانی را به این وحشیها میدهد
  21
  56
  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۰
  ۳۳
  Zarrebin - بروکسل، بلژیک

  [::فدای آقا - اودنسه ، دانمارک::]. مساله فمینیست‌ها به کنار، بدبختی آدم‌های کوتاه فکر امثال جناب عالی‌ اینه که یک کتاب را چسپیدید و به هیچ عنوان منطق را قبول ندارید یعنی زاویه دیدتونو بستید! اگه مغزتونو که والاترین تحفه‌ الهی (طبیعت) به کار بندازین متوجه میشین که در دنیا چیزهای خیلی‌ مهمتر از حجاب و این حرف‌ها هست!یعنی برادران مسول شما نزدیک چهل ساله که باع پرداخت به این مسا یل، جای پیشرفت, مملکت را عقب روندن!
  11
  70
  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷
  ۳۳
  Zarrebin - بروکسل، بلژیک

  [::فدای آقا - اودنسه ، دانمارک::]. جان همون آقا، از اونایی نیستی‌ که با بورس تقلبی آقا اومدی دانمارک‌ (برای صادرات ایده‌های پوسیده) و جای 1 نخبه رو گرفتی‌ که می‌تونست بیاد تحصیل کنه و برگرده و خادم هموطن هاش باشه؟
  8
  85
  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۷
  ۳۳
  Zarrebin - بروکسل، بلژیک

  [::فدای آقا - اودنسه ، دانمارک::]قرآن به شما اجازه میده سینه‌های لخت یه نا محرم را دید بزنید؟ چرا دنبال سایت دیگری هستید تا ببینید؟ نعوذبالله نمیشود حکم خداوند را عوض کرد.
  2
  49
  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۳
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  [::Zarrebin - بروکسل، بلژیک::]. چرا شما ضد ولایتیها اینقدر دست به دروغ‌تون خوبه. همینکه در ولایت قوانین الهی حجاب به نحو احسن اجرا شده؛ باعث پیشرفت ولایت در تمام زمینه‌های اقتصادی شده. در زمان طاغوت «آفتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی». کمی عدالت داشته باشید و منصفانه قضاوت کنید. حال شاید در بعضی مسائل عرفی و اخلاقی اختلاف نظر داشته باشیم؛ ولی همزبان که هستیم. امروز ولایت صادر کننده انواع و اقسام ماشینهای صنعتی اعم از خودرو تا ماشینهای سنگین کشاورزی؛ تولید ادوات جنگی (تانک؛ بالگرد؛ هواپیما؛ زیردریایی؛ موشک؛ اسلحه سبک، سنگین؛ مهمات و غیره) و از همه مهمتر به کوری چشم عمریها به قدرت اتمی تبدیل شده که دیگر هیچ احدی نخواهد توانست به خاک ولایت ما چشمداشتی کند. پاینده و جاوید باد جمهوری‌اسلامی شیعه اتمی ایران. تمام این دستآوردها را مدیون مقام معظم رهبری هستید.
  90
  13
  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۳
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران
  باید دید این مورد فمن ازکجا پیدا شده.آیا بخاطر منطق زوراسلام است,یا بی بندوباری غربی.تا این دونکته مشخص نشود هرگونه اعمال خشونتی بیجاست.من شخصا با فمن موافق نیستم چون ابدا دوست ندارم دخترم یا همسرم بدین شکل دراجتماع ظاهرشود,همانطور که با همجنسگرائی موفق نیستم.واگر مذهب یک مرام منطقی هست,باید برای این دو مسئله ذاه چاره ائی پیدا کند چون مثلا بمکتب اسلام دقیقا ثابت شده که در طی 1400سال بامنطق زور ابدا پیشرفتی که نداشته,هرچه زمان پیش میرود,مردم ازآن منزجرتر میشوند مخصوصا دراین 38سال اخیر.
  9
  8
  ‌سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۸
  ۳۵
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::Tombehtar - نیورک، ایالات متحده امریکا::]. منم برای فرانسه متاسفم که چرا اجازه برگزاری چنین کنفرانس اسلامی میده.اون دو نفر بدترکیب سرتاسر سفید پوشیده تو کشور فرانسه که مهد دموکراسی هست چه غلطی می کنند.
  4
  17
  ‌سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک
  ایول فیلمش اومد. اون قد کوتاهه تو ثانیه سه و چهار؛ ناکس چقدر مفت دید زد. سیاه‌پوسته هم جای اینکه دختره رو از کمرش بلندش کنه (طبیعی‌شم همینه) از دور سینه‌هاش گرفتش. حالا دیگه پشت اون پرده؛ هیئتی چی برنامه‌ای بود؛ خدا میدونه! ولی مشخص بود که تن جفتشون بدجور میخاره. چون بین دخترخانوما تیپ اسلامی خیلی طرفدار داره؛ اونجوری که من شنیدم؛ میگن خیلی سکسی هستند.
  13
  11
  ‌سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸
  ۳۴
  berahneh - پاریس، فرانسه
  [::فدای آقا - اودنسه ، دانمارک::]. واقعا که بدبخت و دروغگو تر از تو تو این سایت وجود نداره، انقد بدبختی تقلب هم میکنی ولی باز هم تعداد منفیهایی که بهت داده میشه بیشتره. بدبخت درمانده .
  2
  13
  ‌سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶
  ۴۱
  ahmadadib - تهران، ایران
  به نظر من فمنیسم یک نوع تحمیق ناشی از تعصبه . دنیا دنیا نتیجه گیری از تجربیات و مدون کردن اونها برای پیشرفته . این قطعیه که به هر حال عنصر مالکیت بر اساس مبانی عشق و خواستن در فطرت زن و مرد وجود داره و همین تابعییت موجب خوشبختیه .
  2
  5
  ‌سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۶
  نظر شما چیست؟