موج‌سوار استرالیایی از حمله کوسه جان سالم به در برد

یک موج سوار استرالیایی در مسابقات حرفه‌ای آفریقای جنوبی از حمله کوسه جان سالم به در برد. میک فنینگ، در آب‌های جفریزبِی در جنوب آفریقای جنوبی در حال مسابقه بود که کوسه از پشت به تخته موج‌سواری او نزدیک شد. تصاویر حمله کوسه که هم‌زمان با آغاز مرحله نهایی مسابقات صورت گرفت، به صورت زنده از تلویزیون پخش می‌شد. میک فنینگ در نهایت از این حمله جان سالم به در برد ولی مسابقات به حالت تعلیق در آمد. او گفت هنگام حمله کوسه، تخته‌اش را سپر کرده و به پشت کوسه ضربه‌ای زده که باعث شده از محل دور شود.

+76
رأی دهید
-21
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  یه مقدار یه کلاغ چهل کلاغش کرد با یه چند تایی هم خالی. البته یه جورایی حق داشت؛ از ترس پاپییون کرده بود؛ فکر میکرد که مثلأ اینطوری شده. یه چیزی پای منو یه گاز جانانه کاردرست زد (کوسه اگر پارو همچین یه گاز کوچیکم که بزنه؛ ننه آدم غمصور میشه با یه سی‌چل تایی بخیه) ولی پاش هیچ باکیش نبود. فکر کنم که دم کوسه‌ به پاش فقط لمس شده بود. تو فیلم هم اصلأ ندیدیم که طرف ضربه‌ای؛ مشتی یا چیزی بزنه. ولی کلأ باحال بود؛ گفت از ترس مثل شیر پریدم. یکی هم در تاریخ بوده که میگه از ترس مثل بزکوهی جست و خیز میکردم و الفرار.
  57
  18
  یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۴
  ۱۰۲
  منوچهری - کرمان، ایران
  قاقا تقصیر خودت نیست! گروه فکریتون تنفر آور بوده و هست!!
  4
  19
  دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۰۴:۳۱
  ۴۵
  اصحاب کهف - بروکسل، بلژیک
  فدای عاقا..ایشالا کوسه به تو هم بزنه ببینیم چیکاره ای‌! گرچه تو اگه جربزه این کارا رو داشتی،نمینشستی پشت کامپیوتر واسه ۲ زار خزعبلات بنوسی بسیجی‌ شیردل!
  4
  16
  دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۰۵:۲۵
  ۵۹
  zia khan - دبی، امارات متحده عربی
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک. خوبه که انگلیسی بلدیم ! طرف مسلمون نیست که هزارتا دروغ بگه ! این فقط یه فیلم ساده که از ساحل گرفته شده بود و شما منتظر بودید که زیر آب رو هم نشون بده !
  5
  21
  دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۴
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::] اره اقا و دار ودسته اش فقط راستگو و درستکار هستن و بس البته از در اخر !!.
  3
  4
  دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۶
  ۴۷
  آزاده هبوط - ملبورن، استرالیا
  واقعا معجزه بود . طفلکی ... من که قلبم ایستاد . یکی از برترین و بهترین و موفق ترین در استرالیاست . . فدای اقا شما برو فدا شو و دهن رو ببندی بهتر از اینکه اراجیف بگی
  3
  9
  دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۶
  ۳۷
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. شما لطف کن حادثه های آغا را تحلیل کن. یا علی گفتنش موقع زایمان! یا جامپ کردن از قطار موقع نماز! یا اصلا از حکایات پروستاتش بگو! از چلاغ شدن دستش بگو! یا اصلا حال نمیکنی از سری قصه های من و آغا بگی، برامون تعریف کن که تو از کی آویزون .. شدی؟ چی شد رفتی کشور بی حیاهای بی حجاب عرق خور پورک خور؟ میگن آغاتون سوار هواپیما که شده بود وقتی شنید خلبان انگلیسی حرف میزنه عصبانی شد و گفت انگلیسی ممنوع! تو چرا رفتی انگلیسی یاد گرفتی؟
  2
  6
  دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۵
  ۳۶
  مرد زیرک - سوانزی، انگلستان
  باز رفسنجانی قات زد
  2
  4
  ‌سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۵
  نظر شما چیست؟