جنایت جدید «داعش» در «صلاح‌الدین» عراق به روایت تصویر +18

در روز های اخیر و با ادامه حملات "داعش" به عراق تصاویر متعددی از جنایات این گروه تروریستی از سوی منابع خبری در رسانه ها منتشر شده است.

به گزارش فرارو، در تازه ترین عکس ها از جنایات داعش که در استان "صلاح الدین" به وقوع پیوسته است آنان هزاران نفر را با دستان بسته به گلوله می بندند. این جنایات هولناک در استان صلاح الدین در حالی صورت می پذیرد که سازمان ملل اعلام کرد که "داعش" هر روز در حال کشتار غیرنظامیان و سربازان ارتش و نیروهای پلیس در راه رسیدن به بغداد است.

در این عکس ها تروریست های داعش شیعیان غیرنظامی عراقی را به مکانی نامعلوم انتقال داده و در حالی که دستان آنها را بسته اند به رگبار می بندند؛ این عکس ها را یکی از سایت های وابسته به داعش منتشر کرده است.

داعش که ادعا کرده است در جریان این کشتار در استان صلاح الدین نزدیک به 1700 نفر را به گلوله بسته است تهدید کرده به جنایات خود تا تسلط کامل بر عراق ادامه خواهد داد. عکس های زیر که نشان رسمی این گروه را نیز بر روی خود دارد در سایت داعش منتشر شده و دربرگیرنده تصاویری است که برای مخاطبان آزاردهنده خواهد بود.

جنایت جدید «داعش» در «صلاح‌الدین» عراق به روایت تصویر +18

جنایت جدید «داعش» در «صلاح‌الدین» عراق به روایت تصویر +18

جنایت جدید «داعش» در «صلاح‌الدین» عراق به روایت تصویر +18

جنایت جدید «داعش» در «صلاح‌الدین» عراق به روایت تصویر +18

جنایت جدید «داعش» در «صلاح‌الدین» عراق به روایت تصویر +18

جنایت جدید «داعش» در «صلاح‌الدین» عراق به روایت تصویر +18

جنایت جدید «داعش» در «صلاح‌الدین» عراق به روایت تصویر +18

تروریست‌ها در توضیح این عکسها از واژه‌های اهانت‌آمیز استفاده کرده‌اند به عنوان مثال در ذیل این عکس نوشته شده است: «پرچم خلافت بر سر رافضی‌ها بر افراشته شده است».

در ذیل یکی دیگر از عکسه در خطاب به شیعیان نوشته شده است: «سوگند که ای رافضی‌ها…از خونهای شما رودها جاری می‌کنیم»

جنایت جدید «داعش» در «صلاح‌الدین» عراق به روایت تصویر +18

در دو تصویر آخر نیز تصاویر تجهیزات به غنیمت گرفته شده ارتش عراق در استان صلاح‌الدین منتشر شده است. این در حالی است که تنها دیروز بیش از ۲۰۰ تروریست به دست ارتش عراق کشته شده‌اند.

+78
رأی دهید
-30

Kiseh - استرالیا‌ - سیدنی
عاقبت اخوندای ایران هم همین خواهد بود، کمتر به این ظلم کنید دایناسور ها !!
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 01:53
مارتين - تگزاس - امریکا
این تصاویر چه.واقعی باشه یا نه پلیدی وکثیفی این گروه بی وجدانه ....نسل به نسل از زنده به گور کردن دختراشان به ارث رسیده.. عصر جاهلیت قرن .........
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 02:23
parsi parsi - کرمان - ایران
توی تصاویر نوشته شده رافضة انجاس روافض جیش(ارتش) صفوی حکومة صفوی رافضة انجاس٬ که سنیها به شیعیان میگویند مثل آقای سلطنت طلب از ابوظبی که ما را رافضی و صفوی مینامد.آنها شیعیان عراق را صفوی وایرانی میدانند و رافضی یعنی کسی که از دینش برگشته و کافر است
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 02:42
potatis - مالمو - سوئد
گروه داعش با الگو برداری از محمد در صدر اسلام در تلاش هستش که اسلام حقیقی رو با کمک شیوخ عربستان دوباره احیا کنه, این صحنه ها در صدر اسلام در جنگ خیبر بسیار فجیح تر و بیرحمانه تر رخ داده زمانی که یهودیان تسلیم محمد میشند و قلعه رو تسلیم میکنند به فرمان محمد تمام مردان قبیله ی خیبر توسط علی و یک نفر دیگر (اسمش یادم نیست ) سر بریده میشند, به نظر من این گروه داعش به نسبت طالبان به اسلام حقیقی نزدیکتر هستند.
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 03:32
hamed-irooni - سیستان - ایران
ریگی هم به همین سبک تو تاسوکی سیستانی ها رو کشت، مزدوران عربستان همگی یه سبک کار دارند
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 04:16
cobalt3 - کرج - ایران
نظر بلبل و طوطی های مریم مهر تابان و مسعود المفقود چیه بلاخره اینا خلق بپاخاسته عراقن ؟ یا باید منتظر تصمیم جدید سیمای آزادی باشیم ببینیم چین اینا و جزء کدام دسته از جانوران قرار میگیرن کبلائی.
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 04:49
دنیای وحشی - تهران - ایران
لعنت خدا بر خمینی و خامنه ای و رفسنجانی و هرچی آخوند مفت خور و بی وجدانه که از وقتی آمدند بر سر قدرت نشستند با روش نابخردانه خودشان فقط پول حرام و عیش و نوش از راه حرام را برای خود و اطرافیان خود مهیا کردند و در عوض بدبختی و رایج شدن صفات بد و نفاق بین شیعه و سنی را به حد وحشتناکی درجامعه و منطقه خاورمیانه گسترش دادند و ارزش زندگی انسانهارا به زیر صفر رساندند . و همچنین بر گروهک کثیف داعش و همراهانشان که ذره ای خداراباور داشتند هرگززززز جرات نمی کردند این همه خون بی گناه را با دلیلهای آبکی خودشان برزمین بریزند . خداهم که ظاهرا در تعطیلات است و به قول معروف درجای حق نشسته و معلوم نیست که کی از جای حق به پا خواهد خواست تا حق خودش حق را به حق دار برساند . !!!!
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 05:42
invincible - مینستا - آمریکا
آمریکا و ایران خیلی‌ سعی‌ می‌کنن که گروه تروریست داعش رو به مبارزین عشایر نسبت بدن ولیکن دنیا می‌بینه که عشایر عراق افراد وطن پرستی‌ هستن که با مالکی این نوکر دولت دجّال ایران جنگ می‌کنن، آمریکا فهمیده که با سقوط مالکی نفت مجانی‌ هم ممکن قطع بشه برای همین مررزین عشایر رو داعش می‌خونه تا بتونه به اونها حمله کنه. مالکی این دیکتاتور ضحاک باید نبود بشه. آید علوی باید هر چه زودتر بجای مالکی بید تا از خونریزی جلوگیری بشه
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 07:12
باور عمیق - قم - ایران
از دوستان خواهش میکنم اگر فرصت کردند کتاب (عصر ظهور) نوشته استاد (کورانی) رو دانلود و مطالعه کنند .. این کتاب یه چیزی حول و حوش 40 سال پیش نوشته شده . بخش مربوط به حوادث عراق،سوریه و مصر رو مطالعه کنید و ببینید مسائلی که 40 سال پیش گفته شده تا چه حد اون موقع خنده دار به نظر میرسید ..
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 07:57
alibabatabrizi - تبريز - ايران
سلطنت -طلب =ابوظبی وهابی کدوم گوری هستی‌ پیدات نیست .میبینی‌ رهبرانت .به نام دین چه جنایتی رو انجام میدن .میبینی‌ یا کوری ؟این جوانان شیعه چه جرمی‌ رو انجام دادن که اربابان تو این تور بی‌رحمانه قتل عام میکنند .لعنت او نفرین بر طالبان و و هر چی‌ وهابیه
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 08:29
hamidla - هامبورگ - المان
خواستم مطلبی بنویسم از نکوهش این قوم. ولی‌ در قالب کلمات نمی‌گنجد. سکوت باید کرد و دید. مردمان جهان چقدر نادان هستند!
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 08:30
nassau - مالاگا - اسپانیا
. عجب صبری خدا دارد
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 08:33
soraj uk - بیریستول - انگلستان
بیزارم از همه کسانی دین را ساختن خالق عالم را به این روز انداختن
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 10:20
دوستدار - استهکلم - سوئد
بدبختی و بدبختی , بدبختی ! دامن گیر ملتهای اعراب شده است که دود این بدبختی ها را اخوندهای ایران به چشم ملت ایران هم می اندازند. اگر روزی بیاید و اعراب به خود ایند و بدانند که رژیم اخوندی ایران هم از این همه بدبختی که بر سرشان امده بی تاثیر نبوده اند. انگاه همه اعراب همچون 1400 سال پیش به ایران هجوم می اورند و ایران را به جنگی خواهند کشاند که به کشته و جان دادن میلیونها نفر تمام خواهد شد. باید گفت خدا رحم به ملت ایران بکند که از شر اخوند و بلا اسمانی به دورشان کند!
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 09:57
goosfand - نیویورک - آمریکا
من نمیدونم اون کسی‌ که هنوز داره اینجا نظر میده و از این شورشیها طرفداری میکنه چقدر مریضه و عقده داره از حکومت ایران که اینقدر بیمار شده که کشتار این مردم بیگناه رو نادیده میگیره؛ آخه ..ز رو چه به شقیقه
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 10:48
raha1984 - هامبورگ - المان
داستان تمامی کشورهای مسلمان و بدبخت و بیجاره !! همه گناهان و بدبختی ها خودشون رو به گردن امریکا و انگلیس و به قول خودشون غرب بندارنند !!!
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 10:49
venus100 - تهران - ایران
دوستان فراموش نکنید، درسته اینا جنایت کردند ،ولی‌ در مقایسه با جمهوری ولایت داهش آخوند یک صدم جنایت آخوندهاست در عرض این ۳۵ سال جنایت
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 11:27
daeejan napelon - استکهلم - سوئد
روی هیتلرو سفید کردن، باید مثل هیروشیما و ناکازاکی نابود بشن. این تنها راهشه
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 12:02
marineboy - لس انجلس - امریکا
هی‌ بگید شایعه است. این عکس‌ها در خبرگزاری هایی خودشان و نیز الجزیره و بسیاری از رسانه‌های غربی منتشر شده. یعنی خود داعش اینها را پخش کرده. باز هم بگید شایعه است. وقتی‌ گیر امثال ملا عمر افتادید و به وضع افغانستان دوران طالبان دچار شدید می‌فهمید چه کلاهی به سرتان رفته. البته آن زمان دیگر خیلی‌ دیر است.
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 11:31
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
alibabatabrizi - تبریز - ایران. دوست عزیز گزینه پلید مورد اشاره شما (سلطنت -طلب =ابوظبی وهابی )شاید خودش الان تو عراق داره ماموریت انجام می دهد.
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 12:28
faranak-montreal - مونترال - کانادا
ما هم یک خلخالی داشتیم مثل همین‌ها بود تازه از پشت تلفن هم دستور اعدام میداد همه را میفرستاد بهشت .
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 16:18
تیتو تیتو - تهران - ایران
Kiseh - استرالیا‌ - سیدنی دوست گرامی تا کسی جرم و جنایتش محرز نشده باشد نمیتوان او را محاکمه کرد پس اگر کسی مجرم باشد چه اخوند یا غیر اخوند به اندازه جرم باید محاکمه شود اگر انسانی کس دیگر را فراتر از جرمش یا بیگناه آزار دهد خود ظالم است . داغ دل ما امروز اینست که جانیان وهابی فارغ از عقیده شان حق ندارند خون دیگران را به اتهام شیعه یا یهودی یا مسیحی یا .. بریزند.من به شغل بودن روحانیت در هر مذهبی انتقاد دارم و انهارا راحت طلب میدانم اما برای مقابله با ظلم نباید خود انسان خونخوار و ظالم شود!
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 16:16
Afshin London - لندن - انگلستان
دست کمی از سپاه و بسیج ندارند. ساندیسخورا چرا قدقد میکنند؟ شما که معلم همه قاتلا و تروریستا هستید. کاری که اینا میکنند یک دهم جنایت سپاه و بسیج هم نمیشه
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 16:45
dara20 - تهران - ايران
اینها کپی برابر با اصل سپاه مزدوران پاسدار و بسیج انگل حکومت آخوندی هستند
دوشنبه 26 خرداد 1393 - 18:24
سرسره - اهواز - ایران
اینا با انتشار این تصاویر وجمله های معنی دار جیش الصفوی می خوان احساسات ایرانیها رو به هر قیمتی تحریک کنند که جوانانش رو به مرداب جنگ فرقه ای عراق بفرسته این جانورها قسمتی از یک نقشه شیطانی برای نا امن کردن و هرج ومرج مذهبی در ایرانه الهی که هم این قوم وحشی وهم کسانیکه پشتیبانیشون میکنند به شر خودشون گرفتار بشن وبه سزای اعمالشون برسن
‌سه شنبه 27 خرداد 1393 - 00:21
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
بر پدر دین و سیاست وپول لعنت !! اینا دیگه چه موجوداتى هستند ؟؟؟؟؟ صد رحمت به کفتار
‌سه شنبه 27 خرداد 1393 - 01:55
راهجو - فریدونکنار - ایران
اگر از همان ابتدا اسلام اموی و عباسی تبعیض نژادی و زبانی و بسیاری تبعیض دینی بین ایرانیان قائل نمیشد و این به ظهور شیعه گرایی بخاطر انتقام از سنی گرایی حکام منجر نمیشد و در طول تاریخ بعنوان ابزاری در دستان صفویان (به تحریک اروپای قرن شانزده و هفده)به مقابله با عثمانی سنی تشکیل نمیشد(ستم گری عثمانی که ریشه در دین و خصلت روحی رهبرانش داشت) کار به مشروطه و فضل الله نوریها و بعدها خمینیها نمیکشید و اینهمه خرافه مذهبی برای کاسبان دین درست نشده و انواع توهین به عمر وابوبکر و ازونطرف به علی وغیره نمیشده و انواع قیامهای 15 خردادی پیش نمیومد و در نهایت ایران امروز یک جامعه سکولار بود و نه یک حکومت حساسیتزای مذهبی!!!! و این نمیشد که چون مشتی از خروار مانند این تصویر جوانان بیگناه بر اثر قرنها خطای بشری بی دلیل کشته شوند! براستی اگر محمد اسلام را نمیاورد آیا خوی غالب عربستانیها با امروز فرقی میکرد؟!!! اسلام در عربستان جز تقدسگرایی کعبه برای سایر ملل و سودهای مادی سرشار چه چیز برای سایر مردم دنیا آورده؟یکی به من توضیح بده
‌سه شنبه 27 خرداد 1393 - 08:43
kamal-secular - اهواز - ایران
من تا به حال آدمهایی کثیف تر و بلید تر از سلفی ها سنی ها وهابی ها ندیدم. زنده باد نوری المالکی ,,, زنده باد بشار الاسد
‌سه شنبه 27 خرداد 1393 - 20:51
نظر شما چیست؟