دانلود فیلم زندگی خصوصی

 
 
 
               با توجه به قوانین کپی رایت فیلم های ایرانی، لینک دانلود این فیلم حذف گردید.


 
+1231
رأی دهید
-530

Rahsaba - کلاگنفورت - اتریش
فیلم خوبیه، توصیه می کنم دوستان ببینند...
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 16:26
fati kamando - انتورپن - بلژیک
نمونهٔ بسیار دقیقی‌ از مرد ایرانی‌ هرچند بقیه ملیتها هم مردهاشون خیلی‌ بهتر از ایرانیها نیستن واقعا مردای اینطوری چطور هر روز خدشنو تو آینه می‌تونن نگاه کنن ....
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 16:30
biparva - تهران - ایران
در این فیلم می‌بینید که حزب الهی‌ها چقدر ریا کار هستند و چقدر روح توحش دارند اگر مشکلی‌ برایشان پیش بیاید حذف فیزیکی‌ می‌‌کنند طرف مقابل خود را،اینجور آدم‌های مسلمان این تفکر را از مکتب اسلام یاد گرفتند و یک نقابی دارند که خود را جزو پاکترین انسانها می‌‌دانند در حالی‌ که خلاف این موضوع بارها و بارها ثابت شده است.
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 17:06
azrakhsh - تفرش - ایران
سلام ودرود.فیلم جالب ودیدنی هستش.آگرمیشه لطفأفیلم گشت ارشادراهم درسایت قراردهید.
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 17:11
shirzan - برلین - آلمان
خدایا این سنت کثیف صیغه(روسپیگری اسلامی) رو کدوم فکر بیماری در ایران رواج داد؟(الهی گور به گور بشه) لطفا فیلم گشت ارشاد رو هم بزارید.
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 17:31
javaad - تهران - ایران
کجاش جالبه آخه. فیلم کاملا در خدمت اهداف نظامه. ممنوع کردن اکرانش هم یه کلک بود. تو این فیلم همه ی تقصیرها به گردن جریان انحرافی انداخته میشه و رهبر کاملا مبرا و پاک نشون داده میشه. خواهشا یه کم فکر کنید بعد نظر بدید.
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 18:25
Xerxesilicous - استانبول - ترکیه
بهتر بود اسم فیلم رو بذارن من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود. یعنی آقا ما نیسیم که شکنجه میکنیم، همینایی هستن که بعدا اپوزوسیون میشن . یعنی الان ما 2 دسته زندانی داریم تو ایران: اپوزوسیون و بازجوها که اولیا قبلا بازجو و دومی ها بعدا اپوزوسیون میشن . جمعش کنین دیگه بابا وقاحت هم حدی داره
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 19:10
love-iran - چابهار - ایران
shirzan - برلین - آلمان. شما زیاد خودتون ناراحت نکنین واسه قلبتون خوب نیست اتفاقا چیز خوبی هست اگه نبود که هر روز با این حکومت باید میمرد ادم الان فوق اش میگی ضیغه ام هست کسی بهت کار نداره خیلی هم خوبه میشه
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 19:17
amirehsan1 - آمستردام - هلند
تلخ است اما واقعیات اسلام همین است، صیغه ، به فلاکت کشیدن زن و در واقع حتی به نوعی به چالش کشیدن اخلاقیات مرد، البته اگه به خواهیم فیلم رو خوب به تحلیل بکشیم تناقض در فیلم زیاد است ، اما همین که موجودیت نظام جمهوری اسلامی رو که حاکم بر ایران است به این شکل به تصویر کشیده جای سپاس از کارگردان و هنرمندان است. مرسی‌
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 19:18
Jalal50 - بیرمینگهام - انگلستان
این فیلم با کمی تغییر از داستان فیلم جذابیت مرگبار Fatal Attraction با شرکت Micheal Doglas و Glen Close اقتباس گرفته شده . تماشا کنید و خود قضاوت کنید.
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 19:19
adin liya - تهران - ایران
خیلی علی‌ بود لطفا فیلم گشت ارشاد رو هم بذرید.
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 19:31
Farokhzad - کنت - انگلستان
این فیلم یک تو دهنى به اقایون وطن فروش إصلاح طلب که بعد إز کلى جانا یت ادعاء روشنفکرى میکنن فقط ساکت بشید بعد إز کلى خرابى
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 20:47
barbud_daneshmand - گنت - بلزيك
درود بر دوستان عزیزم !جدائ از موضوع فیلم! بیننده رو احمق فرض کردن؟!!در شب مهمانی دختره ازش فندک می‌خواد و در اون منزل با هم آشنا شدند!!!!اما در جای دیگر خانمه میگه پریسا خانم زحمت کشید چون ماشینم پنچر بود؟!!!!!گویا کارگردان و منشی‌ صحنه فراموش کردند که اینها قبلا با هم آشنا شدند؟!!!!!عجیبه که به یک نکته مهم توجه ندارند؟!!!! در مورد فیلم هم که بخش کوچکی از ریاکاری رژیم را نشان داد.
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 21:01
pull.over - دوحه - قطر
این فیلم پس از 6 روز اکران توسط انصار حزب الله توقیف شد. من عاشق بازی فرهاد اصلانی و هانیه توسلی هستم. خیلی فیلم خوبیه. حتما ببینید.
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 21:21
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
خیلی با حال بود حتما" ببینید بیخود نبود که بسیچی ها با دیدن این فیلم .... آتیش گرفته بود و آن را از پرده سینما برداشتند چون هیچ کس نمیخواهد دستش رو شود آتیلا پسیانی هم نقش حسین بازجو را خوب بازی کرد واقعا" طرف زن صیغه ای و بچه اش را فدای هدف مهمتری که زیر شکمش قرار داشت کرد اجرش با امام زمان ....
یکشنبه 14 خرداد 1391 - 19:46
keleyman - اسلام آباد - ایران
این بابا همون اکبر پونزه(اکبر گنجی) و نماینده افراطیونی که بعدا اپوزیسیون و سبز شدن.پلورالیزم دینی و نبود امام زمان گنجی هم تو فیلم بود.ولی فیلم شعاری و احمقانه بود و تم سیاسی فیلم فقط برای جنجال بود.یعنی یک روکش سیاسی فقط داشت و بحث اصلی خیانت بود.این بابا میتونست به جای اکبر پونز و یک شخصیت سیاسی هر خر دیگه با هر شغل دیگه ای باشه.این خر حزب اللهی هم به اتاق خواب و اروتیسم فیلم گیر دادن وگرنه که تمام جنایات رژیم برگشته بود به اصلاحاتی ها.فقط من از یه چیز فیلم خوشم اومد که اخلاق رو از شرع جدا کرده بود.
دوشنبه 15 خرداد 1391 - 08:28
SarayeAzadi - لندن - انگلستان
این فیلم رو دیدم نکات قابل توجه توجهی داشت. ساده انگاری ست فکر کنیم پدیده ی « خیانت» (صیغه و هر نوع رابظه ی پنهانی که شریک زندگی ات از آن بی اطلاع باشد رو خیانت میدونم) ذات مختص این جماعت بسیجی,حزب اللهی است! آبش نیست جانم و گر نه کلاً آقایون شناگرهای ماهری اند! همه جای دنیا هم همین است فقط مدلش فرق می کند .. و شدت و ضعف دارد. صادقانه عرض می کنم.اصول اخلاقی و لاطائلات رو بی خیال واقعیت رو بچسبید.( با عرض پوزش از 1% مردان خوب!) شاد و واقع بین باشیم.
دوشنبه 15 خرداد 1391 - 10:10
sepherdad - سیدنی - استرالیا
فاطی کمندو - انتورپن - بلژیک. یه نمونه دقیق تر از زن ایرانی‌ هم توی فیلم بود یکم دقت می کردین می‌دیدید!////بقیه ملیتها هم مردهاشون خیلی‌ بهتر از ایرانیها نیستن//// هرچی‌ هستن زن‌هاشون از مرداشون بد نمیگن، شما یه زن عرب پیدا کن از زن گرفتن شوهرش بد بگه؟
دوشنبه 15 خرداد 1391 - 15:34
shaboruz - پاریس - فرانسه
سلام دوستان من عضو جدیدم!فیلم بدی نبود خیلی از نکاتی رو که به وضوح اعلام کردنش جرمه تو فیلم بیان میکنه و شاید به خاطر همین نذاشتن اکران بشه!
دوشنبه 15 خرداد 1391 - 16:37
celtic warrior - سلتیک - اسکاتلند
saraye azadi. اصلا همه ى زنها پاک فرشته راستگو خوب . حالا راحت شدى عزیز؟
دوشنبه 15 خرداد 1391 - 19:37
رستگار501 - برن - سویئس
از حزب الهی بعد شکنجه گر - مدیران با کثفتکاری ها در اختلاس و غیره از محسنات حکومت مذهبی است. فیلم جالبی است . کاش می شد تهیه کنندگان این فیلم را حمایت مالی کنیم, تا در ادامه راهشان مستحکم باشند .
دوشنبه 15 خرداد 1391 - 22:19
morgan123 - واشنگتن - امریکا
fati kamando - انتورپن - بلژیک - ببینم مگر شما همه مردهای ایرونی و خارجی را امتحان کردید؟ منظورم از لحاظ اخلاقیست. پس لطفا حکم کلی ندید! جماعت اندکی از جمله خود من اینجوری هستیم اما دلیل نمیشه همه باشند!!.
‌سه شنبه 16 خرداد 1391 - 04:10
wewelo - ونکوور - کانادا
این فیلم آینه تمام نمای زندگی سران این حکومت جمهوری کثیف است .البته کارگردان گاهی هم به نعل زده ولی درکل . دمش گرم . همین قدر که تونسته یک شخصیت مذهبی را نشان بده جای تشکر داره.
‌سه شنبه 16 خرداد 1391 - 07:16
morgan123 - واشنگتن - امریکا
فیلم را دیدم بد نبود اما باز هم همان داستان همیشگی، این زنان هستند که شیطانند و مردان سست ایمان را از راه درست منحرف میکنند ! نمیدانم این مردان خدا چه وقت دست ستمکارشان را از سر زنان برمیدارند، از من بپرسید میگویم هیچ وقت!! در فیلم اشاره میشه که مومن خوب کسی هست که مسئولیت کارش را قبول کنه، یعنی راهی که مذهب جلوی پایش گذاشته که همان فحشای دینی باشه اشکالی نداره اما باید فقط پی آمدهاشو قبول کنه! در جوامعه مذهبی از هر نوعش این زنان هستند که اهریمن هستند و مردان خدا بعد از اینکه کارشان را کردند از دست آنان به خدا پناه میبرند!!!
‌سه شنبه 16 خرداد 1391 - 07:19
SarayeAzadi - لندن - انگلستان
celtic warrior - سلتیک - اسکاتلند- همه زنها که نه اما برای اینکه دلت رو خوش کنم میگم 90% زنان راستگو و در مقایسه با بیشتر مردان فرشته اند . ده درصد ارفاق دادم کافیه. خوش باش
‌سه شنبه 16 خرداد 1391 - 09:26
بچه شمروون - آمستردام - هلند
بجز دو سه تا صحنه کوتاه دیگه چیز مهم و بدرد بخوری توش نبود در آخر هم نتیجه میگیریم اگه کسی با همچین مشکلی روبرو شد یه کلت بگیره و از شر عاشق پیله اش که از کنه بدتر بود رو با یک تک تیر تو مخ راحتش کنه و خودش هم اموالشو برداره و بره خارج با هواپیما هم بره از راه قانونی بعد هم شبیه کلاهی که سر همسرش میذاشت و خانمش فکر میکرد شوهرش خیلی کارش درسته و هر روز یه پاش دادسراست و یه پاش دفتر روزنامه سر دولتهای خارجی رو هم کلاه بزاره و خودشو سیاسی نشون بده این بود برداشت من از این فیلم درپیتی, الکی شلوغش کرده بودن که بسیجیها و انصار حزب و اکبر و اصغر اینا مشکل ساز شده بودن برای این فیلم, اینهارو میگفتن برای فروش بیشتر فیلم چون این فیلم که تبلیغ بود برای حفظ نظام و اعضاش.
‌سه شنبه 16 خرداد 1391 - 10:54
نظر شما چیست؟