دانلود فیلم شب برهنه

 
 
 
               با توجه به قوانین کپی رایت فیلم های ایرانی، لینک دانلود این فیلم حذف گردید.


 
+616
رأی دهید
-462
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
Rima_London - لندن - انگلستان
همه رو آوردند به فیلمهای قدیمی‌. از بس که این جدیدا بی‌ محتوا است، مثل وقتی‌ همه خوابیم، قبر مشترک، شوریده، و هزارتا دیگه
یکشنبه 20 آذر 1390 - 19:54
SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
کم کم به قیصر و خاطر خواه و تخته خواب سه نفره هم میرسیم
یکشنبه 20 آذر 1390 - 22:35
oghab - هلسينكي - فنلاند
این بابائی هم زمان خاتمی آخوند . برای اینکه بگن نظام به جونها دور میده اوردنش .و این هم پیش خودش فکر بود راستی‌ شاید ... هست .
یکشنبه 20 آذر 1390 - 23:01
hamitahery - تهران - ایران
شما که این فیلمو از برداشتید، این فیلم کار نمی‌کنه. تا الان ۳ بار این فیلمو تو سایت خودشون گذاشتن و هر بار هم خرابه. لطفا فیلم و اول چک کنید بد بذرید تو سایت.
یکشنبه 20 آذر 1390 - 23:46
rojina9000 - تبریز - ایران
من این فیلم رو چند سال پیش دیدم. فیلم خیلی قشنگیه. یکی دیگر از فیلمهایی که واقعیت جامعه ایران رو در دهه 60 و 70 به خوبی به تصویر میکشد.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 04:21
banooye shargh - تهران - ایران
والا ما این اواخر هرچی فیلم تو سینما دیدیم پشیمون شدیم. مخصوصا فیلم سعادت اباد . آخر فیلم همه نشسته بودن تو سینما میگفتن آخرش چی شد؟؟؟ فقط تنها نکته مثبت این فیلم آموزش اشپزی لیلا حاتمی بود.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 05:08
pashmakjon - عالمو - آمریکا
من که اصلا دیگه فیلم و سریال ایرانی‌ تماشا نمیکنم چون خیلی‌ بی‌ محتوا و بی‌ سرو ته آخرش هم که باید معمولا خودت حدس بزنی‌،از عشق و عاشقی هم که اصلا حرفشو نزن نباید باشه،،بعد اینکه باید کاری کنند که فیلم مورد تائید رهبر هم قرار بگیره و باید از دستمال یزدی هم استفاده کنند،،، خلاصه که فقط وقت تلف کردنه و بس.
دوشنبه 21 آذر 1390 - 06:05
raisjomhur - مشهد - ايران
این فیلم مزخرف بسیار عالی بود :-)
دوشنبه 21 آذر 1390 - 18:11
نظر شما چیست؟