دانلود فیلم قرمز

 
 
 
               با توجه به قوانین کپی رایت فیلم های ایرانی، لینک دانلود این فیلم حذف گردید.


 
+152
رأی دهید
-112
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
greentree - تهران - ایران
هدیه تهرانی‌ رو من از کوچکی بش علاقه زیادی داشتم چون هم سکسی هست هم باهوش ،اینطور خانوم‌ها طرفدار زیاد دارند ،نمیدونم اخلاقش در زندگی‌ خصوصی چه طوره ولی‌ در کل دوسش دارم زیاد،ایران احتیاج به چنین خانمهایی داره به جای یک مشت اوباش اسلامی
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 23:09
Rima_London - لندن - انگلستان
ظاهراً این سایت هم متوجه شده که فیلم‌های جدید ارزش دیدن و دانلود ندارند برای همین رو به فیلمهای قدیمی‌ آورده که خوب فکر بعدی هم نیست. فیلم اگر خوب و با محتوا باشه چه فرقی‌ داره که مربوط به چه زمانیه؟ خصوصأ این فیلم که یک دستان واقعی‌ است و خودم هم در دادگاه شاهد ۲ نمونهٔ مشابه این بودم. اینا ارزش دیدن دارند.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 10:01
prince of united kingdom - لندن - انگلیس
یادش بخیر من این فیلم رو همون زمان با دوست دخترم رفتیم سینما دیدیدم.ای جوونی‌ کجایی....
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 11:46
maryam_a - شیراز - ایران
اخه چرا نمی شه این فیلمها رو دانلود کرد؟کسی هست جواب این سوالم رو بده؟
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 18:54
نظر شما چیست؟