● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت

جدول تناوبي منقـــــــــلي اُف

از زمانيكه بازار غني سازي حسابي داغ شده منهم براي اينكه اسمي در كنم و سري توي سرها در بيارم دست تمام دخترهاي پونزده شونزده ساله محله رو گرفتم و بردم زيرزمين خونمون و با حفظ شؤون اسلامي همگي باهم شروع كرديم به غني سازي عناصر جدول "مندليف" و با اقتدا به آقامون اسمش رو گذاشتيم جدول "منقلي اف".
مقاله علمي زير حاصل تلاش بي وقفه ماست. اگر شما هم دستي در علم شيمي داريد براي تكميل اين جدول ما را ياري كنيد. در ضمن از دوست عزيزم "مسعود شيميايي" كه سرپرستي تيم علمي و همچنين فيلمبرداري از تمامي صحنه هاي غني سازي را بر عهده داشت سپاسگزارم. 

****************************************************************************
عناصر جدول منقلي اف بر دو دسته كلي تقسيم ميشوند. دسته اول عناصري غالبن سبك، بدبو و بدشكل و بسيار خطرناك و براي سلامتي بشر مضرند. دسته دوم، عناصر اصلاح طلبند كه غالين سنگين ترند و واكنشهاي بسيار كندي از خود بروز ميدهند ولي در عوض بشدت چكش خوارند.

عناصر تندرو

منيزيم: پس از انشقاق هسته اي، با يك اتم ديتريوم (د) بمباران شد و عنصر "من يزيدم" بوجود آمد. از اين عنصر در ساخت مواد مخدر و همچنين نمك يُد دارِ با يك اتم  "يد" استفاده ميشود: 


آهن: پس از عمل غني سازي با از دست دادن الكترون مياني خود (ه) از عنصري سخت تبديل به عنصري نرم، بد بو و قهوه اي رنگ با نام علمي "ان" گشت. در روش ديگر، اين عنصر با از دست دادن الكترون سوم خود (ن)، تبديل به "اه" شد كه داراي همان خواص و رنگ و بو بود. نكته جالب اينكه اگر نوع دوم را با "مس" تركيب كنيم عنصر جديدي با نام "مس با اه " بوجود خواهد آمد كه با استفاده از صمغ عربي، بشكل غني سازي شده "مصباح"  تبديل خواهد شد:


تركيب "مس" با "اه"

عنصر نهايي

بيسموت: پس از يك غني سازي پر فعل و انفعال و پر سر و صدا با از دست دادن الكترون مياني (س) به صورت عنصري تقريبن ناميرا درآمد و آنرا "بي موت" ناميديم. نيمه عمر اين عنصر دويست و پنجاه ميليون سال تخمين زده شده است:آرگون: از تركيب گاز "آرگون" با گاز "اتان"  و سپس غني سازي آن، عنصر بسيار بد هيبت و خشني با نام علمي "اورانگوتان" پديدار گشت: اُسميم: مانند منيزيوم با ديتريوم (د) بمباران شده و به شكل "اُس ميدُم" پديدار شد. اگر گول اين اسم را خورده و به آن نزديك شويد و يا حتي با استشمام آن، پس ازحداكثر ده ثانيه به ديار باقي خواهيد شتافت. جالب اينجاست كه غني سازي "ارسنيك" هم نتيجه كاملن يكساني در پي خواهد داشت.
ارسنيك: در صورت انشقاق هسته اي و سپس وارونه كردن اتمهاي بخش دوم بصورت "اروس كين" در خوهد آمد و با غني سازي با صمغ عربي عنصر حاصله "عروس كينه اي" خواهد بود كه داراي تمامي خواص "ارسنيك" و بسيار كشنده است:بور: پس از غني سازي، عنصري بور و بسيار بد تركيب پديد آمد كه در صورت تماس در سكوت و به آهستگي باعث مرگ قرباني خواهد شد.زيركونيوم: پس از غني سازي با صمغ عربي، عنصر"ضيرغونيوم" پديد آمد كه دقيقن شبيه ماده ايست كه زير كون جامانده باشد. شكل زير براي اثبات اين مطلب به اندازه كافي گوياست: 


گوگرد: با بمباران هليومي(ه) اين عنصر، عنصر"گوه گرد" كه عنصري بسيار سنگين و بي خاصيت است بوجود آمد: 


آلومينيوم: پس از غني سازي، براحتي تبديل به عنصري بسيار شكننده و ضعيف با نام "عادل مينيمم" شد كه علاقه زيادي به تركيب شدن  با "من يزيدم" دارد:


جيوه: اين عنصر پس از غني سازي به روش لري، تبديل به "گيوه" شد كه بسته به نوع واكنش، خاصيتهاي اصلاح طلبانه يا تندروانه از خود بروز ميدهد. اصولن طبقه بندي اين عنصر كار بسيار مشكلي است: 


ايريديم: در طول واكنش شيميايي در غني سازي، تمامي بار داخلي مثبت(اي) خود را از دست داد و با قبول بار منفي ديگر عناصرخارجي در اين واكنشها تبديل به عنصري با نام بين المللي "ريديم" شد: سيليسوم: هر چند عليرغم تلاش فراوان، تيم علمي ما نتوانست اين عنصر را غني سازي كند ولي دانشمندان بسيج محل توانسته بودند كه در مسجد محل، اين مهم را به انجام برساند. در اينجا ويدئوي مربوطه را با هم ميبينيم. عنصر جديد كه دچار شكست ملكولي شده "سيلي سيم" ناميده ميشود. 

***************************************************************************

عناصر اصلاح طلب

كربن: اين عنصر عليرغم فشار زيادي كه در زمان غني سازي از ديگر عناصر متحمل شد، مقاومت زيادي از خود نشان داده و هر لحظه به استحكام آن افزوده شد و نهايتن به صورت "الماس" نتراشيده با رنگي سبز درآمد : 


كلر: پس از انجام غني سازي يك سوم از الكترونهاي خود را از دست داد و به عنصري با نام "لـــر" بدل گشت. واكنشهاي اين عنصر، غير قابل پيش بيني بوده و از آن در ساخت انواع مواد منفجره استفاده مي گردد: كادميم:  پس از يك پروسه غني سازي بسيار طولاني و آهسته كه چندين بار با شكست مواجه شد بالاخره عنصري بسيار فَرّار بدست آمد با نام "خاتميم". اين عنصر بطرز عجيبي با تمامي عناصر اصلاح طلب و تندرو تركيب ميشود ولي خواص شيميايي خويش را از دست نميدهد. از اين عنصر در صنايع توليدي كاغذ و مركب استفاده هاي فراواني مي گردد. عكس زير اين عنصر را پس از دفع مقدار زيادي "آهن" نشان ميدهد: منگنز: اين عنصر با روشي بسيار ساده غني سازي ميشود. فقط كافيست الكترون ها و پروتونهاي آنرا بجاي از راست به چپ، از چپ براست مرتب كنيد تا به عنصر "زنگنم" دست يابيد:

آتنيموان: پس از غني سازي، با حفظ ظاهر دچار شكستگي در پيوند ملكولي خود شد و به صورت "آنتي موان" با دو ايزوتوپ درآمد. عنصر جديد "آنتي مو" همانگونه كه از اسمش پيداست باعث ريزش مو شده و ازآن براي ساخت كرم هاي موبر استفاده مي گردد. ايزوتوپ اول ايزوتوپي است بسيار غني كه قابليت تركيب با "من يزيدم" را دارد.ولي ايزوتوپ دوم به هيچ وجه با "من يزيدم" تركيب نشده و در عوض "الماس" را مي بُرد.

منبع : وبلاگ دو دوزه greeniranfrorever.blogspot.com
reza1981 - المان - هانور
واي خدا مردم ازخنده...ابروم جلوي اين المانيها رفت از بس خنديدم...ميگن به چي ميخندي به ماهم بگو...حالا اينارو چجوري به اينا بفهمونم?
جمعه 31 ارديبهشت 1389

pimpa - سوئد - استكهلم
واقعأ معرکه بود. کلی حال کردم. مرگ بر حکومت مستبد و خونخوار جمهوری اسهالی..
جمعه 31 ارديبهشت 1389

fosil - مازندران - مازندران
براي دفع و بي زيان كردن اين عناصر سمي به يك تونل 1000 متري زير زمين احتياج داريم, كه براي هميشه از دست اين شپشيها راحت بشيم. الان ايران پر از شپشه
جمعه 31 ارديبهشت 1389

Helya - مالزی - کوالالامپور
خیلی‌ باحال بود....
جمعه 31 ارديبهشت 1389

گاگولی - مالزی - سایبر
خیلی بی مزه بود. الان همه میگن من آخوندم !!!. ولی خداوکیلی این روش مبارزست ؟ با تمسخر ؟ باریکلا به این نسل انقلابیمون , ماهم مقل همین آخوند شیپیشوها شدیم که
جمعه 31 ارديبهشت 1389

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلين
خيلي خنديدم مرسي از همه بامزه تر شلوار سيد خندان خاتمي و تصوير سومي بود.
جمعه 31 ارديبهشت 1389

echose. - انگلیس - منچستر
واي كه اين صفحه پر از تصاویر مشمعر کننده است که با دیدنشون خدل وکیلی کل روزم خراب شد. اینها نهایت جنایت و بد ذاتی هستن. تف به این انسانیت
جمعه 31 ارديبهشت 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
بیچاره بچه های معصوم که مجبورن از این به بعد جدول منقلی اف رو هم حفظ کنن ...ولی انصافا جدول خطرناکی هست اگه یه بچه سر امتحان درس دینی و شیمی رو قاطی کنه باید یکراست بره کهریزک مثلا بجای عنصر من یزیدم بنویسه لعنت بر یزید...
جمعه 31 ارديبهشت 1389

مسلمان ایرانی - ایران - تهران
وای چقدر خنده دار بود. دست شما درد نکنه. خیلی وقت بود اینطوری نخندیده بودم
جمعه 31 ارديبهشت 1389

shinjan - ژاپن - توكيو
اي بابا دست شما واقعا درد نكنه ما اينهمه عناصر غني داريم ولي زمينهاي كشاورزي ما بايد از بي كودي هلاك باشند.جلل خالق.
جمعه 31 ارديبهشت 1389

ARASH.82 - بريتانيا - لندن
وای خدا هر چی شپشوو و اسکل و کر و کثیف دارن تو پرشیا حکومت میکنن. ای تو روحت خمینی ..
جمعه 31 ارديبهشت 1389

homa-ir - المان - هامبورك
fosil- مازندران- مازندران. هم ميهن گرامي با درود, چرا هزينه روي دست ملت بيچاره ميگذاري , راهش ساده وكم خرج - تمام اينها وبا حاكمان را درچاه جمكران هي وحاضر هست, ريخته فقط يك بشكه بنزين درون چاه بايك كبريت سوزاند و بلافاصله درچاه جمكران رابابتون وسيمان محكم ايزوله كرد. شايددرون چاه طائب بياد ترانه موسوي بيفتد. شادباشي
جمعه 31 ارديبهشت 1389

pandora - آلمان - آلمان
واااي احمدخاتمي و ضرغامي و كروبي از همه باحال تر بودن(((((=
جمعه 31 ارديبهشت 1389

porharfi - هلند - آرنم
ملاها زودتر شرررتان را بکنید !!که وای چقده جوک برای خندیدن پشت سرتان است!!. با () از جنایاتتان!!!!!!
جمعه 31 ارديبهشت 1389

sabzsabz - انگليس - منجستر
اين نشانه ذوق يك ادم عاشق شيمي و متنفر از رژيم است/من كه انرا نشانه هوش زياد و تازه ايرانيها ميدانم
جمعه 31 ارديبهشت 1389

pariya4u - كيف - اكراين
خيلي پلي بودي اينو نوشتي.توپ بود
جمعه 31 ارديبهشت 1389

kame_tanha - انگلستان - بيرمنگهام
وقتي وارد اين صفحه شدم بخاطر مواد شيمياي وبوي گند,كامپيوتر براي چند لحظه به حالت تعليق در امد.
جمعه 31 ارديبهشت 1389

fosil - ايران - مازندران
homa-ir - المان - هامبورك, شما هم شاد و خرم باشيد.
جمعه 31 ارديبهشت 1389

crespo - تايلند - تايلند
وا ما اينهمه عناصر غني داريم نمدونستيم جالبه فقط اهن
جمعه 31 ارديبهشت 1389

Baran- - نروز - اسلو
بابا اي ول رهبر به اين خوش تيپي!!???يكي براي اين محمود يك دمپايي بخره خيلي براش كوچيكه هاهاحداد كارلوس با ان پاهاي خوش تراشش هاها كروبي ايكيو سان هاها واي شلواره خاتمي ههههههههههه
جمعه 31 ارديبهشت 1389

harrp - اتریش - وین
می‌شه لطفا ،خاهشن، بهتون التماس کنم که حتا شده فقط برای یک بار محدودیت comment برای این پست رو بردارین و جلوی topic یه 18 + بذارین ؟؟ فرصت از این بهتر نمی‌شه همشون یه جا، جم هستن می‌خوام commente انتحاری بذارم + با قی دوستان . از مدیرای سایت می‌خوام که همینجا جوابمو بدین فراموش نکنین فقط همین یک بار please x 10,000,000
جمعه 31 ارديبهشت 1389

جام جم - ايران - تهران
خيلي باحال بود تا چشم اين بسيجي ها در بياد
جمعه 31 ارديبهشت 1389

SIAVASHOMA - انگليس - منچستر
وافعا عالي بود . شدت تنفرم از اين رژيم اينقدر زياده كه گريه ام گرفته . اخ كه به چه روزي افتاده ايم .
جمعه 31 ارديبهشت 1389

iranide - آلمان - هامبورگ
من يزيدم,مصباح,بي موت,اورانگوتان,زيركونيوم,گوه گرد. كار خدا رو ببين...
جمعه 31 ارديبهشت 1389

آنتی اسلام - ایران - اهواز
یا ابوالفضل چیست ؟ واژه ای که اصفهانی ها هنگام ورود مهمان / اردبیلی ها برای بلند کردن اجسام سنگین و لرها از آن در پیچها به جای ترمز استفاده میکنند. :-)) با پوزش از همهء هموطنهای نازنین و اقوام آذری و لر و کرد و .........
جمعه 31 ارديبهشت 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
در این دو روز اخیر یکی دو تا کامنت بیشتر نگذاشتم راستش حالم گرفته بود. تا جریان "جدول تناوبی" به میان آمد از خنده مثل بمب ترکیدم. آفرین به این هوش و استعداد نگارنده و همکاران شیمیدان و فعال محله .خسته نباشید :)
جمعه 31 ارديبهشت 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران. آره بیچاره مزدورهای بسیجی مثل تو که از عنتری نژاد و نتیجه انتخابات حمایت میکردی حالا به چه روزی افتادی که هر روز مجبوری به رنگ عوض کردن و سپردن خودت به حزب باد تا یک جوری کامنتهای گذشته رو ماستمالی کنی! بابا کامنتهات که توی این وب سایت پاک نشده مزدور!
جمعه 31 ارديبهشت 1389

baas - هلند - روتردام
بلا نسبت حيوان . چقدر هم اين عرب زادگان (مسلمان) كريه هستند .
جمعه 31 ارديبهشت 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
جالب بود كلي خنديدم (اريگاتو) به ژاپني يعني متشكرم.
جمعه 31 ارديبهشت 1389

farzad_s - ایران - تبریز
اسم جدول منقلی ا ف هست پس مرفینش کو
جمعه 31 ارديبهشت 1389

Pezhman - اتريش - وين
سپاس فراوان ازتهيه كنندگان و دست اندركاران سايت.. مرحمي بر دلهاي سوگوار بود. جاويد ايران, پاينده ملت ايران.
شنبه 1 خرداد 1389

1qaz - استرالیا - سیدنی
يزيد كجا و خامنه اي كجا .يزيد 72 نفر رو تو يك روز كشت ,هنوز اخوندا 1500 ساله ول كن معامله نيستند اما خامنه اي ضحاك چند نفر رو نيست و نابود و تجاوز كرد. ميشه يك كتاب نوشت
شنبه 1 خرداد 1389

Azadikhah - هلند - تكسل
ممنون از اين جدول
شنبه 1 خرداد 1389

saman-uae - امارات - دبی
خیلی قشنگ بود.باید آفرین گفت به این صلیقه
شنبه 1 خرداد 1389

khanoom - كويت - كويت
خيلي جالب و بامزه بود ...
شنبه 1 خرداد 1389

crespo - تايلند - تايلند
baas - هلند - روتردام . درست صحبت کن درمورد عرب عرب شرف داره غیرت داره ناموس داره بهتر ایرانی ها
شنبه 1 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
. zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . 1)بابا تو هنوز داری هذیان میگی آخه بیخدای بدبخت اکثر مردم ایران مسلمان هستند به تو چه که میایی هر روز ژست طرفداری از مردم ایران رو میگیری احمدی نژاد هم شارلانی مثل تو هست و هر 2 شما در خدمت ادامه حکومت ولایت وقیح در ضمن خیالت راحت هم تو این سایت میدونن که من قبل و بعد از انتخابات طرفدار موسوی و جنبش سبز هستم و کامنتهای زیادی در این باره دارم بیخودی داری دست و پای الکی میزنی.....
شنبه 1 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
. zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . 2)اخه زبل مزدور تو هستی که با این حرفات سعی میکنی به جنبش سبز و مخالفت مردم با حکومت آخوندها ضربه بزنی یا من ...هر چند من شک دارم که نفهمی حرفهای امثال شما که خود شون رو مخالف حکومت آخوندها میدونن ولی با توهین به اعتقادات مردم بزرگترین خدمت رو به حکومت آخوندها میکنند ....راستش بقول بعضی از دوستان من هم دارم کم کم باور میکنم که امثال تو عامل نفوذی حکومت برای تخریب جنبش مخالفان حکومت آخوندها هستید چون کارهای شما دقیقا کمک به ادامه حکومت آخوندها هست ..این حکومت شگرد کاملا مشخصی در ادامه حکومتش داشته با ایجاد دشمن فرضی مانند آمریکا و اسراییل و مخالفان بی دین فرضی مانند امثال شما که میخواهید اعتقادات مردم ایران رو از آنها بگیرید و ادعا میکنند اگه حکومت آخوندها نباشه حتما این اتفاق می افته و با این شگرد صدای مخالفان رو خفه کردند در حالیکه اعتقاد مردم ایران ربطی به آخوندها نداره همانطور که 98 درصد مردم ترکیه بعد از دهها سال حکومت سکولار باز هم مسلمان هستند ....
شنبه 1 خرداد 1389

$persian$ - ايران - تهران
دمتون گرم ..
شنبه 1 خرداد 1389

sam-antwerpen - بلژيك - انتورپن
با حال بود :))
شنبه 1 خرداد 1389

venoosi - بلژيك - وروير
harrp - اتریش - وین . مطمئني حالت خوبههه!!!!!@@@
شنبه 1 خرداد 1389

Shakila - امارات - عجمان
اهن خيلي خنده دار بود
دوشنبه 3 خرداد 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا
جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
بازی و سرگرمی
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
دانلود بازی و تمهای موبایل
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
رادیو و تلویزیون
لینکستان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
تلفن ارزان - کیفیت برتر
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
فارکس
بت برو
رهائی از اعتیاد
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی

رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
ارث خونین : قتل هولناک در زمین های کشاورزی
کارلوس کی‌روش هر شش ملی‌پوش باشگاه سپاهان را خط زد
تجمع هزاران نفر در چهارمحال و بختیاری در اعتراض به طرح انتقال آب به اصفهان
گابریل گارسیا مارکز درگذشت
ضرب و شتم بی‌‌سابقه زندانیان سیاسی بند ۳۵۰ اوین.
«برخی وزرای دولت حسن روحانی ثروت افسانه‌ای دارند».
طنز/ راز کشور 300 میلیونی!
اقدام غیرقانونی نروژ درباره دانشجویان ایرانی
طرح "شنود اسلامی" در ایران کلید خورد.
«احضار» چند دانشجو به کمیته انضباطی به دلیل «اعتراض» به جلیلی
وزیر ارشاد ایران: وصی ریچارد فرای، به وصیتش عمل کند
صادق لاریجانی: در جمهوری اسلامی به زنان هیچ اجحافی نشده است.
معاون وزیر نفت ایران: صادرات نفت خام در دولت یازدهم دو برابر شد
پوتین به سئوالات تلفنی مردم کریمه پاسخ می‌دهد
جنجال بر سر انتشار فایل صوتی عراقچی درباره توافق ژنو.
'شاید آقای لاریجانی درست می‌گوید، من خیالاتی شده‌ام'
بررسی روزنامه‌های صبح تهران، پنجشنبه ۲۸ فروردین
یک توله خرس قهوه ای پس از زنده گیری در پاسگاه پارک ملی بمو مفقود شد
قلعه‌نویی: ضعیف‌ترین داور عمرم را دیدم!/ این فوتبال نیست؛ نتایج باید داخل زمین رقم بخورد
زیره پلو کرمانی
سیرترشی صنعتی یا خانگی، کدام بهتر است؟
نتایج یک پژوهش: در میان بی‌ریش‌ها، مرد ریشو پادشاه است
درمانی ساده برای سرد مزاجی خانم ها
برنده نبرد بر سر رمز نویسی اطلاعات در اینترنت کیست؟
به اختلالات غذایی مردان جوان توجهی نمی‌شود
فال روز پنجشنبه 17 اپریل - 28 فروردین
فولاد خوزستان، راهی مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا شد
مرد آدم‌خوار در پاکستان برای بار دوم دستگیر شد
با شکست برابر الشباب عربستان؛ استقلال با لیگ قهرمانان آسیا وداع کرد
قربانیان ۸۸ : علی فتحعلیان؛ گفتند شناسنامه بیاورید و جنازه بگیرید
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
رقص مسلمان‌های بریتانیایی با آهنگ فرل ویلیامز پربیننده شد
ساختن آثار هنری با رول های بی مصرف دستمال توالت
ضربه کاشته به سبک پت و مت
نجات شیری که پایش توسط شاخهای یک بوفالو پاره شده بود
آب پاشی شبانه در آمستردام , جریمه ای برای یک رفتار غیر اجتماعی
از حمام زنانه گنجعلی‌خان تا دوچرخه بهاری.
بازسازی مرگ‌های تراژیک؛ از فروغ فرخزاد تا علی شریعتی.
ایده‌هایی برای شهرهای آینده.
بدترین راه برای پائین آوردن یک ماشین از کامیون
امتناع پسر بچه از رقص با دختر کوچولوی حسود
ضربه به موقع راننده قطار به سر مردی که می خواست از خودش عکس "سلفی" بگیرد
گفتگو با با خانم شهره آغداشلو بازیگر بزرگ سینما و تئاتر ایران
ویدیوهایی از تصادفات که توسط دوربین های داشبورد برداشته شده است
دوربین مخفی : سرقت لاستیک اتومبیل پلیس
مدل موی رهبر کره شمالی در لندن خبرساز شد
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اعطای بالاترین نشان تحقیقات کاخ سفید به مونا جراحی (213+)
نجات شیری که پایش توسط شاخهای یک بوفالو پاره شده بود (186+)
عروس ایرانی با جرثقیل به خانه بخت رفت! (147+)
مصاحبه با محمد نوریزاد : مردم به من می گفتند ما این حکومت را نخواستیم , ما را برگردانید به همان نظم قبل از انقلاب (115+)
او یک رپر آمریکایی نیست بلکه پزشکی است که نحوه مراقبت از گچ پا را توضیح میدهد (92+)
فیلم تازه ‌گلشیفته فراهانی؛ "سرزمین شیرین فلفلی من". (92+)
اقدام غیرقانونی نروژ درباره دانشجویان ایرانی (88+)
طنز/ راز کشور 300 میلیونی! (87+)
موبایل کمک خلبان پرواز مالزی روشن بوده‌است (85+)
دوربین مخفی تمیز کردن صحنه قتل ( آخرین نفر انتقام خوبی از سازندگان این برنامه گرفت) (82+)
قربانیان ۸۸ : علی فتحعلیان؛ گفتند شناسنامه بیاورید و جنازه بگیرید (76+)
امتناع پسر بچه از رقص با دختر کوچولوی حسود (76+)
مرد آدم‌خوار در پاکستان برای بار دوم دستگیر شد (75+)
رقص مسلمان‌های بریتانیایی با آهنگ فرل ویلیامز پربیننده شد (75+)
آیا واقعا این اتوموبیل همانند روح در چهار راه ظاهر شد؟ (74+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.