صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
رازهای زندگی خامنه ای از زبان محسن مخملباف رازهای زندگی خامنه ای از زبان محسن مخملباف

دوشنبه 28 دسامبر 2009 - 7 دی 1388
محسن مخملباف : نوشته حاضر اطلاعاتی است که از طریق کارمندان سابق بیت رهبری و وزارت اطلاعات که به خارج از کشور گریخته اند برای من بازگو شده است و من تنظیم متن آن را به عهده داشته ام.


● رنگارنگ

رازهاي زندگي خامنه اي از زبان محسن مخملباف
گزارش كارمندان بيت رهبري و وزارت اطلاعات كه به خارج از كشور گريخته اند

محسن مخملباف

نوشته حاضر اطلاعاتي است كه از طريق كارمندان سابق بيت رهبري و وزارت اطلاعات كه به خارج از كشور گريخته اند براي من بازگو شده است و من تنظيم متن آن را به عهده داشته ام.
مقدمه:

خامنه اي فردي است كه در چند دهه گذشته بيشترين تاثير را بر زندگي عمومي و حتي خصوصي ايراني ها، پس از شاه و خميني داشته است.او كسي است كه بيش از هركسي از طريق سيستم هاي اطلاعاتي اش، درباره اين و آن مي داند؛اما كمتر كسي است كه ازجزئيات خانه و خانواده و ارتباطات و علائق شخصي و يا نحوه كار او با خبر باشد. اين راز داري افراطي از سوي خود او و سيستمش عمدي بوده است.در راز بودن، از او يك كاريزما ي مقدس براي طرفدارانش و يك چهره مخوف براي مردم ساخته است.

مطلب حاضر مي كوشد ازطريق منابع دست اول واقعيت خامنه اي را آنچنان كه واقعا هست بشناساند. اين شناسايي به دور از ابراز نفرت هاي متداول اين روزها يا شيفتگي هاي طرفداران افراطي اوست.

برنامه روزانه خامنه اي:

ساعت 4 صبح برخاستن از خواب واقامه نماز شب
ساعت 6 تا 6:30 ملاقات با حجازي(رئيس دفترش)
ساعت 6:30 تا 7 ملاقات با وحيد (معاون اجرايي بيت رهبري)
ساعت 7 تا 8 ملاقات با مجتبي (پسردومش)هفته اي سه روز (مجتبي در سال حدود 150 روز در حوزه علميه قم درس مي دهد. اما در غير از اين 150 روز هر صبح با پدرش ملاقات مي كند.)
ساعت 8 تا 10:30 مطالعه پرونده هاي امنيتي،سياسي و اقتصادي.
ساعت 10:30 تا 12 (خواب و استراحت نيمروزي)
ساعت 12 تا 1 نماز جماعت و ناهار
ساعت 1 تا 3 ملاقات هاي ضروري (كه در هر زمان متفاوت است. و بيشتر براي حل بحرانها پيش بيني نشده است.)
ساعت 3 تا 5 رسيدگي به كارهاي شخصي.
ساعت 5 تا 8 ملاقات هاي ويژه (شرح اين ملاقات ها در برنامه هفتگي و ماهانه آمده است)
ساعت 8 تا 8:30 شام
ساعت8:30 تا 9 گوش كردن به شنودها
ساعت 9 شب رفتن به رختخواب

برنامه هفتگي خامنه اي:

1.يكشنبه ها بعد از ظهر ملاقات با فرماندهان ارتش
2.يكشنبه ها بعد از ظهر ملاقات با فرماندهان سپاه
3.دوشنبه شام ملاقات با رئيس جمهوري
4.سه شنبه صبح ملاقات با مسئولين كارهاي اقتصادي خودش (حسن خامنه اي (برادرش)/ميرمحمدي/مجتبي خامنه اي/ و شريعتمدار وزير بازرگاني)
5. سه شنبه ها شام ملاقات با هاشمي رفسنجاني
6.چهارشنبه بعد از ظهر ملاقات با اعضاي شوراي نگهبان
7.چهارشنبه شب با جنتي شام مي خورد.

برنامه ماهانه:

1.ملاقات با رئيس مجلس
2.ملاقات با رئيس قوه قضائيه
3. ملاقات با مشاورين مذهبي (كساني كه از قم مي آيند. مثل مقتدايي و يزدي)
4.ملاقات با مشاورين ديگر

علائق شخصي خامنه اي:

غذا:

به توصيه پزشكان خاويار و ماهي قزل آلاي خال قرمز رودخانه لار به وي توصيه شد، اما رفته رفته اين دو غذا جزو علائق شخصي ايشان شد. خاويار از رشت توسط امام جمعه رشت ارسال مي شود .هم چنين گوشت قرقاول كه از شيراز توسط آقاي حائري ارسال مي شود.و مصرف گوشت بلدرچين و شتر مرغ (براي پرهيز از كلسترول)
براي كنترل غذاي خامنه اي و اطمينان از سمي نبودن آن دستگاهي به مبلغ 500 هزار دلار از آمريكا خريده شده كه با افزودن يك ماده ،غذاآزمايش مي شود و آشپز خود بايستي در حضور محافظين قبل از ديگران غذا را بچشد.

ورزش:

كوهنوردي و اسب سواري. يك بار خامنه اي به خاطراسب سواري در سال 78 به زمين افتاد و دستش شكست.چون او با يك دست اسب سواري مي كند.در سفرهاي طولاني داخلي، مثل سفر به مشهد ، اسب مخصوص خامنه اي و اسب مجتبي را با هواپيماي 330 به محل مي برند.هم چنين سه كاميون مخصوص حمل اسب براي جا به جايي هاي نزديك تر موجود است.

اسب ها:

تعداد اسب ها حدود 100 عدد است كه ارزش كل آن 40 ميليون دلار برآورد شده و گرانترين آن ها 7 ميليون دلار قيمت دارد و نام آن ذوالجنان است.اسب مجتبي سهند نام دارد.براي اسب ها دو اصطبل موجود است،يكي در باغ ملك آباد مشهد به مساحت 10 هزار متر كه داراي 70 اسب است و يكي در لواسانات به مساحت 3 هزار متر كه داراي 30 اسب است.

گده:

گاهي با راشد يزدي (آخوندي كه جوك هاي ركيك مي گويد) گده مي كند. اين كار براي خامنه اي اسباب خنده مي شود،(كاري كه كريم شيره اي براي ناصرالدينشاه انجام مي داد.) و هم از طريق شنيدن جوك هاي ركيك كه نوعي تخليه رواني جامعه است، نبض جامعه را مي گيرد.در اين گده ها محمدي گلپايگاني و وحيد حقانيان هم حضور مي يابند.گاهي جنتي را هم دعوت مي كنند كه معمولا جنتي توسط راشد دست انداخته مي شود.مجتبي از گده هاي خامنه اي متنفر است ،چرا كه خودش در آن جا نفوذ ندارد و در غياب او راشد يزدي مي تواند توصيه هاي اقتصادي و سياسي را مطرح كند واز خامنه اي براي اين و آن امتياز بگيرد.

مطالعه:

غير از مطالعه پرونده ها و مطبوعات، خامنه اي كمتر وقتي براي مطالعه كتاب دارد.او از زمان رياست جمهوري اش بارها به اين و آن گفته است كه بدي پست رياست جمهوري اين است كه فرصت مطالعه را از شخص مسئول مي گيرد اما هر از چند گاهي به مطالعه كتاب هايي كه درباره روساي جمهور و رهبران دنيا منتشر مي شود مي پردازد.بيش از همه به زندگي دوران قاجار علاقه دارد.و به ويژه به ناصرالدينشاه. تمام كتاب هايي را كه در مورد او منتشر شده خوانده است.همين طور تمام كتاب هايي را كه در مورد شاه و خاندان او منتشر شده.

كلكسيون پيپ:

خامنه اي ابتدا سيگاري بود.در همان اوايل رياست جمهوري به دليل پرستيژ مورد نياز يك رئيس جمهور، سيگار را ترك كرد.او نمي خواست عكس او در حال سيگار كشيدن منتشر شود.در آن زمان كه هنوز با موسوي نخست وزير نزديك تر بود، دو نفري تصميم به ترك سيگار گرفتند و پس از آن هيچ گاه هيچكدام لب به سيگار نزدند.اما پيپ را از همان زمان حفظ كرده است.و يكبار عكس او در حالي كه پيپي به لب داشت منتشر شد. براي او توتون خاص پيپ تهيه مي شود و در كلكسيون پيپ او تاكنون 200 پيپ جمع آوري شده است.تمام شايعات مربوط به كشيدن ترياك در مورد اودروغ است.اما در مورد شعراي نزديك به خود مثل علي معلم و شهريار و سبزواري دستور داده بوده است كه مزاحم ترياك كشيدن آن ها نشوند.و حتي در مورد شهريار سپرده بود ترياك او را برايش تامين كنند و از طرف آقا به در خانه اش ببرند.
ارزش پيپ هاي او حدود 2 ميليون دلار برآورد مي شود.اكثر پيپ ها برايش تحفه آورده شده. گرانترين پيپ 250 هزار دلار قيمت دارد كه مربوط به 300 سال پيش است.دسته اين پيپ طلا كوب و جواهر نشان است.بعضي از پيپ ها توسط روساي جمهور و رهبران جهان به او هديه داده شده است.ودر جعبه پيپ نام اهداء كننده مشخص است.

كلكسيون انگشتر:

در كلكسيون انگشتري هاي خامنه اي حدود 300 انگشتري خاص جمع آوري شده كه 3 تاي آن ها از آستان قدس به او تحفه داده شده است.گرانترين انگشتري 500 هزار دلار قيمت گذاري شده و قديمي ترين عقيق دنيا را دارد.اين كلكسيون ها در بيت رهبري نگهداري مي شود.

كلكسيون عصا:

در كلكسيون عصاي خامنه اي تا چند سال پيش 170 عصاي آنتيك وجود داشت كه يك ميليون ودويست هزار دلار قيمت گذاري شده بود.گرانترين عصا 200 هزار دلار قيمت دارد كه متعلق به 170 سال پيش است و جواهر نشان است. گاهي در موارد خاص عصا يا انگشتري يا عبايي را براي اين و آن تحفه مي فرستد.پيش از انتخابات اخير(سال 1388) كه مير حسين موسوي كانديدا بود، به ديدار پدر موسوي رفت و عصايي رابه وي هديه داد كه عده اي آن را مبني بر موافقت خامنه اي با كانديدا شدن پسر او قلمداد كردند. در اوايل رهبري و پس از مرگ خميني عبايي را براي آقاي طاهري امام جمعه وقت اصفهان فرستاد، زيرا از طاهري نقل شده بود كه خميني در هنگام تماشاي خامنه اي از تلويزيون در سفر هند گفته بود خامنه اي به درد رهبري مي خورد.و همين نقل قول خبرگان را راضي كرد تا به خامنه اي راي بدهند. فيلم خبرگان و اين نقل قول در يوتيوب موجود است.
براي شعرا و هنرمندان هوادار خود معمولا سكه طلا تحفه مي دهد.گاهي نيز چكي به امضاي دفتر رهبري مي فرستد.هر از چند گاه گروهي از ادباي مداح نظام به بيت دعوت مي شوند و پس از خواندن شعرصله مي گيرند.(سنتي كه دردربار قاجار و به ويژه در زمان ناصرالدينشاه مد بوده است.)

كلكسيون عبا:

شماره عباهاي كلكسيون خامنه اي حدود 120 عدد است و قيمت مجموعه آن ها حدود 400 هزار دلار است كه گرانترين آن ها 30 هزار دلار مي ارزد .اما از همه آن ها بيشتر به عباي سپيد رنگي كه گاهي مي پوشد علاقه دارد.عباها از پشم شتر است.

علايق ديگر:

شايعاتي دال بر اين كه او در جواني تار يا سه تار مي زده دروغ است اما درجواني به موسيقي علاقه داشته و موسيقي كلاسيك ايراني را مي شنيده است.صداي شجريان را دوست داشته است اما به دليل مواضع سياسي شجريان از او دل كنده است و از او بدش مي آيد.بعد از رهبري و به ويژه اخيرا مواضع ضد موسيقي او قوي تر شده و در تلويزيون بارها عليه موسيقي حرف زده است .در سال 1388 به راديو و تلويزيون دستور داده است از حجم موسيقي كم شود تا طرفداران مذهبي ترش را راضي تر نگهدارد.
او در جواني (و شايد هم فقط از سر جواني) يك فولكس واگن قرمز رنگ خريده وباور نمي كرده كه سال ها بعد ممكن است در حكومت او بعضي براي رنگ ماشين خود مورد مواخذه واقع شوند.

ري شهري در گزارشي كه از گذشته خامنه اي براي خميني تهيه كرد به دو زن صيغه اي او در جواني اشاره كرده است.اين دو زن در مشهد زندگي مي كنند.

شعر

علاقه خامنه اي به شعر از جواني شروع شده و تاكنون ادامه داشته است. او در جواني در انجمن شعر مشهد مدتي طولاني حضور مي يافته است.گاهي شعر هم سروده.و بسيار دوست دارد شعرا در موردش شعر بگويند و او به آن ها صله بدهد.سبزواري و علي معلم از شاعران مسلمان مديحه گوي او با او حشر و نشر مدام دارند.و از طريق آن ها از مشكلات اهل هنر وابسته به نظام با خبر مي شود.در اوايل رهبري ميرشكاك شاعر را هم كه گاهي دچار جنون ادواري مي شود را چند بار به حضور پذيرفته بود و ميرشكاك از اين كه در هنگام خداحافظي گفته بود سيد زت زياد به خود مي باليد .(منظور عزت زياد است.كه يك دعاي لاتي است.)خامنه اي هرسال بارها شعرا را به بيت خود دعوت مي كند تا در حضور او شب شعر بگذارند.
در اوايل رياست جمهوري خود از اخوان ثالث كه از نزديك او را مي شناخت درخواست كرد كه در مدح انقلاب شعري بگويد. اخوان ثالث در جواب او گفت:ما هنرمندان بر حكومتيم و نه با حكومت. اين جمله چنان او را بر آشفت كه دستور داد حقوق ماهيانه او را از محل كارش قطع كردند . و اخوان پس از آن بي كار شد. قيصر امين پور دريادنامه اخوان (باغ بي برگي) به اين نكته در مقاله خود اشاره كرده است.
خامنه اي از شاملو به شدت بدش مي آمد و از او با نفرت ياد مي كرد اما جرات نكرد او را دستگير و مجازات كند، زيرا مي ترسيد بدنام تاريخ شود.او از پادشاهاني كه با شعرا بدي كرده بودند بسيار خوانده است.او جمله لنين را كه اگر يك ايدئولوژي با هنر حمايت نشود خواهد مرد، در سخنراني هايش بسيار آورده است.علاقه او به شعر آنقدر هست كه اگر سر از سياست و روحانيت در نمي آورد، بعيد نبود به سراغ شعر و ادبيات برود. با اين وصف به دليل مشغله فراوان گاهي خطاهاي فاحش مي كند و با آن كه مي نماياند كه شعر شناس است، وقتي شاعره جواني در مقابل او شعري راخواند، از او پرسيد: اين شعر از خودتان است؟ وشاعره پاسخ داد: نخير اين شعر از سهراب سپهري است.(سپهري شاعري است كه اين روزها در ايران هر بچه مدرسه اي هم شعر او را مي شناسد)

رابطه خامنه اي و همسر و بچه هايش:

خجسته نام همسر خامنه اي است.خجسته خانم خيلي تحت سلطه خامنه اي است . ولي از برادرهايش هم خط مي گيرد.يك بار بيمارستان شركت نفت قورق شد تا خجسته خانم براي زيبايي شكم مورد عمل ساكشن( براي برداشتن چربي هاي شكمش قرار گيرد).خجسته خانم به دليل التهاب روده بزرگ دوبار هم در لندن مورد عمل جراحي قرار گرفته است.مجتبي خامنه اي دومين فرزند خامنه اي روي پدرش بسيار نفوذ دارد اما هر كجا كم مي آورد از طريق مادرش خجسته خانم وارد مي شود.
اكنون خجسته خانم (در سال 2009) حدود 67 سال دارد.يكي از برادرانش با مجاهدين خلق رابطه داشته و به سوئد فرار كرده است.اوغير از برادر فراري، سه برادر ديگر هم دارد كه در گير بيزينس هاي بزرگند.حسن، برادرخجسته خانم همه كاره تلويزيون جمهوري اسلامي است . كميسيون هاي خريد دوربين وتلويزيون سوني در انحصار اوست.مبلغ خريد هاي تلويزيون ايران از محصولات سوني اعم از دوربين و سيستم هاي مونتاژ و غيره رقم بالايي نيست .تقريبا 50 تا 60 ميليون دلار در سال . اما مردم از تلويزيون سوني سالي 500 تا 600 ميليون دلار خريد مي كنند كه 7 درصد آن به حسن آقا برادر خجسته خانم مي رسد.ابتدا حق انحصار سوني مربوط به يك ايراني در دبي بود كه او را تهديد كردند واو خودش از ترس امتيازش را لغو كرد.خجسته خانم عليرغم زندگي مرفه داخل، مدام نگران است آنچه از بيرون درباره زندگي آن ها ديده مي شود ساده ننمايد. او سه نديمه دارد و هيچگاه به آرايشگاه بيرون از خانه مراجعه نمي كند و برايش آرايشگر از بيرون مي آورند.او به ماساژ علاقه دارد و يك خانم كره اي مسئول ماساژ اوست.
بتول خانم زن خميني از او خيلي بدش مي آمد و معتقد بود او هم مثل شوهرش مغرور است.و از وقتي خامنه اي رهبر شده او هم احساس مي كند ولي فقيه زنهاست .
خجسته خانم ابتدا خودش آشپزي مي كرد اما الان هفت هشت سال است كه نمي تواند آشپزي كند.و يك پيرمرد كه سيد نام دارد مسئول آشپزي است.
انتخاب عروس ها و داماد ها در خانه خامنه اي به عهده خجسته خانم ست. ابتدا او چند نفر از خانواده هاي نزديك به بيت رهبري يا علماي درجه اول را انتخاب مي كند، و از طريق رفت و آمد آن ها را بيشتر مي شناسد.بعد وزارت اطلاعات ،شعبه مخصوص، تحقيقاتش را كامل مي كند و بعد دختران و پسران خامنه اي از بين كانديداهاي مادر كه مورد تاييد رهبري قرار گرفته اند، يكي را مي پسندند اين ازدواج ها گاهي دچار مشكلات عمده نيز شده است.در مورد همسر مجتبي (دختر حداد عادل) چون بچه دار نمي شد، نزديك بود كار به جدايي بكشد.در مورد مسعود (دختر آيت اله خرازي) به دليل اختلافات سياسي كار تا جدايي پيش رفته است.و سوسن خرازي براي طلاق به خانه پدر برگشته است.
در روابط خانوادگي پيش روي ديگران ادب حضور كاملا رعايت مي شود.مثلا بچه ها به پدر خود بابا نمي گويند،بلكه از واژه «آقا» «رهبر» «حضرت آيت اله» استفاده مي كنند.و خامنه اي نيز بچه هايش را بدون احترام صدا نمي كند.معمولا از زبان او شنيده شده« آقا مصطفي» «آقا مجتبي» « آقا مسعود»« آقا ميثم» اما نام دختران كمتر در ملاقات ها بر زبان او جاري مي شود، مگر در ملاقات هاي خانوادگي كه باز هم با نام« بشري خانم» يا« بشري سادات»« هدي خانم» يا « هدي سادات» خوانده مي شوند.
بچه ها به ويژه مجتبي اگر پاي بحث پيش بيايد در مورد چگونگي انتخاب آقاي خامنه اي توسط خبرگان مي گويند:" خبرگان آقاي خامنه اي را انتخاب نكرد، بلكه ايشان را كشف كرد.ايشان نائب امام زمان هستند و خدا اين استعداد را به علما و خبرگان اعطا كرد تا ايشان را كشف كنند."
اين نحوه احترام در مديران و كارمندان بيت رهبري نيز به اين شكل رعايت مي شود كه هرگاه كسي از ديدار آقاي خامنه اي برمي گردد به او مي گويند« زيارت قبول» و كسي در دفتر آقاي خامنه اي حق ندارد بگويد به ملاقات آقاي خامنه اي مي روم يا قرار ملاقات دارم،بلكه از واژه« شرفياب مي شوم» و يا « به زيارت مي روم» استفاده مي شود. در اجراي اين ادب حضور بيش از همه حجازي (رئيس دفتر خامنه اي) اصرار دارد.

نماز جماعت بيت رهبري:

هفته اي 3 تا 4 روزنماز جماعت در بيت برگذار مي شود.حدود 15 نفر در هر نماز جماعت افتخار آن را دارند كه پس نماز باشند. 10 نفر آن ها مديران بيت رهبري هستند كه هميشگي اند.اما هر روزه حدود 4 تا 5 مهمان نيز براي نماز جماعت حضور دارند.حضور در نماز جماعت آقا سرقفلي دارد.و بازارياني كه مشكل دارند چنانچه سر نماز آقا حاضر شوند و براي حل مشكل خود توصيه اي از آقا بگيرند،كسب و كارشان رونق مي گيرد.آنها حاضرند از قبل بهاي اين سرقفلي را كه حدودا مبلغ پانصد ميليون تومان است ، به حجازي و محمدي گلپايگاني بپردازند. اين پس نمازها مبلغ پانصد ميليون توماني را كه داده اند، بعدا از طريق سودي كه از توصيه اقا برده اند ،چند برابر جبران مي كنند.در نتيجه مشتريان نماز جماعت آقا ،معمولا از اهل بازار هستند.از امنيتي ها كساني كه خواستار ارتقا در شغل خود هستند نيز، در اين نماز جماعت ها بسيار شركت مي كنند.

رابطه خامنه اي و مريدانش:

وقتي اقاي خامنه اي به مشهد مي رود و از يك قندان قندي را بر مي دارد، براي مريدان آقا قندان قند متبرك مي شود.وقتي از جايي رد مي شود تا به زيارت برود ،طرفداران او جاي خالي پاي او را بوسه مي زنند.فيلم بوسه زدن بر جاي پاي خامنه اي توسط مريدانش روي يوتيوپ موجود است. معلوم نيست اگر اين مريدان از جلسات گده خامنه اي كه به جوك هاي ركيك آخوند راشد ريسه مي رود با خبر شوند تا چه اندازه دچار شوك خواهند شد و آيا باز هم قندهاي باقي مانده از چاي او ، همان اندازه برايشان متبرك خواهد بود؟
جمله تكراري خامنه اي از بيست سال پيش اين است « اين كار را بكنيد، اما مردم نفهمند» « آن كار را بكنيد ،اما كسي نفهمد» و آن ها كه اين جمله را مي شنوند، مي دانند كه همه اقتدار بيت رهبري در سايه بي خبر نگهداشتن مردم از راز هاي خصوصي زندگي آقاي خامنه اي و راز هاي پشت پرده دفتر رهبري است.
تا قبل از نماز جمعه، يك هفته پس از انتخابات، خامنه اي مسئوليت هيچ چيز را به عهده نمي گرفت و همه فكر مي كردند او نقش بالانس كننده قدرت را در بين جريانات مختلف بازي مي كند. اما در آن نماز جمعه، يكباره همه چيز بر ملا شد و نقش جهت دار خامنه اي در جريانات سياسي و گناه او در سركوب ها عيان شد.

مسئولان حفاظت خامنه اي:

تيم محافظت خميني 200 نفر بودند.اما مجموعه اي كه از خامنه اي محافظت مي كنند 10000 نفرند.(يادآورگارد جاويدان شاه كه هيچ گاه از آن كم نمي شد)در اين بين دو نفري كه نقش اساسي دارند دين شعاري و حسين جباري هستند. اين دو كساني هستند كه شب ها پشت در اتاق خامنه اي كشيك مي دهند وتنها كساني هستند كه حق دارند در نزديكي خامنه اي مسلح باشند. آن ها 30 سال است كه محافظين اصلي خامنه اي هستند. اما مديران تيم محافظت از خامنه اي در دوران مختلف اين ها بوده اند:
1.خسروي وفا ( رئيس تيم جانبازان)
2.اصغر زاده(نماينده مجلس)
3.متوليان (سپاه)
4.رمضاني (اطلاعات سپاه)
5.نجات (شوراي امنيت)
6. چيذري (در حال حاضر او مسئول محافظين است.)
محافظين نزديك كه يك جمع 200 نفره هستند و از نزديك شاهد سفرها و زندگي در كاخ ها هستند هر كدام خانه اي دارند كه حداقل يك ميليارد تومان ارزش دارد و آن ها كه خامنه اي را با تقوي ميدانند و خود زاهدانه زندگي مي كنند، در تيم محافظين (حلقه اول ) اجازه ورود ندارند تا مبادا دچار تضاد شوند.هيچ كدام از اين محافظين وفدائيان، هيچ گاه اجازه ازدواج با دختران مسئولين رده بالا را ندارند، حتي اگر عاشق هم شوند.معمولا ازدواج ها در سطح فاميل هاي بزرگ سياسي اتفاق مي افتد ويا با صنف روحاني. اما هيچگاه آن ها كه بوسه بر مقدم و جاي پاي خامنه اي و امثال او مي زنند و از قندان متبرك شده او قند مي ربايند و حاضرند خود را قرباني او وايشان كنند لايق اين نبوده اند كه با دختري از اين بزرگان ازدواج كنند.
از محافظين 500 نفر مسئول محافظت از خانواده هستند.(يك خانواده 40 نفره تحت كنترل محافظين هستند.عروس ها و داماد ها و دختران و پسران و برادران و برادر زن ها و بعضي از بچه هاي برادرها و بعضي از بچه هاي برادر زن ها.)
انتخاب شدن در رده محافظين نيازمند عبور از سه گزينش امنيتي است و زمان زيادي طي مي شود تا كسي بتواند در تيم محافظين جا بگيرد.حقوق محافظين حداقل ماهي هزار دلار و حداكثر ماهي 12 هزار دلار است.وقتي كسي به حلقه محافظين وارد مي شود به او كمك مي شود تا در محل زندگي خود صاحب خانه اي باشد. و همينطور از يك خانه سازماني در محل ماموريت استفاده خواهد كرد.
از اين ده هزار محافظ حدود هزار نفر آن ها زن هستند.و معمولا كسي نمي داند آن ها محافظ هستند.

مراقبت هاي پزشكي خامنه اي:

دكتر مرندي وزير بهداشت سابق ،هماهنگ كننده پزشكي آقاي خامنه اي است.پزشكان ديگر را مرندي برمي گزيند و به وقت لازم به بالين خامنه اي مي آورد.در زير زمين بيت رهبري يك بيمارستان خصوصي با 4 دكتر كشيك در طول 24 ساعت مراقبند.در سفرهاي زميني يك بيمارستان سيار همراه خامنه اي است. هم چنين يك اتوبوس - بيمارستان كه داراي اتاق عمل است براي سفرهاي زميني همواره همراه است.براي سفرهاي پروازي يك هواپيما- بيمارستان با دو اتاق عمل وجود دارد. در طول 30 سال گذشته خامنه اي سه بار عمل جراحي داشته است. عمل دست پس از انفجار اوايل انقلاب. عمل جراحي اثني عشر و عمل پروستات.
هرگاه خامنه اي مريض مي شود، تضادها در بيت رهبري تشديد مي شود. كساني كه جنايت كرده اند و مي ترسند كه وقتي خامنه اي بميرد مردم از آن ها انتقام بگيرند ، نگران عاقبت كار مي شوند. اما تا حال خامنه اي رو به بهبود مي گذارد دوباره همه چيز را فراموش مي كنند.
خانمي كه خواهر قائم مقام وزارت دفاع است(يعني خواهراحمد وحيد دستجرديكه تخصص پزشكي زنان را دارد، پزشك مخصوص امور زنان) همسر و دختران و عروسان خامنه اي است.

افسردگي:

خامنه اي سال هاست افسردگي دارد.بعضي از پزشكان علت آن را گوش كردن به شنود هاي شبانه قبل از خواب مي دانند.از آن جا كه تا كسي عليه خامنه اي حرفي نزده باشد، حرفش ارزش شنودي ندارد، پس خامنه اي از طريق شنود، مدام دارد عليه خودش حرف مي شنود. خامنه اي براي حفظ سيستمش به طور مستمر هر شب قبل از خواب به مدت 20 دقيقه مكالمات ضبط شده عليه خودش را، از زبان مردم ، مخالفين و حتي مسئولين مي شنود كه منجر به ادامه افسردگي او مي شود.او هر شب قبل از خواب به اين نتيجه مي رسد كه كسي او را دوست ندارد و فردا صبح دوباره مردمي را مي بيند كه از ترس، خود را مريد او نشان مي دهند تا به ثروت و قدرت برسند و يا از خشم او در امان باشند.
خجسته خانم كه گاهي شنودها را شنيده تحمل چاپلوسي هاي روزانه خيلي ها را ندارد. بيش از هر كسي به زبان مي آورد كه مردم ايران دروغگو وچاپلوس و خائنند.
خامنه اي گاهي ماساژ مي گيرد.ماساژور يك ايراني است كه دكتر فيزيوتراپ است.ابتدا اين ماساژ بابت دستي كه در انفجار از كار افتاده بود شروع شد. اما بعدها به توصيه پزشكان معالج، بخشي از برنامه هفتگي شد.

سيستم شنود:

پس از رهبري خامنه اي، ابتدا به مدت دو سال احمد قديريان مسئول شنود خامنه اي بود. اما اكنون حدود 15 سال است كه طائب مسئول آن است.اين شنود شامل سه بخش مي شود. شنود مسئولين بزرگ وشنود مسئولين امنيتي و شنود مردم . در مورد امنيتي ها حتي اتاق خواب آنان نيز شنود مي شود تا مراقب خيانت آنان به خامنه اي باشند در موردشنود مردم براي آنكه فضاي جامعه فهميده شود وخامنه اي بتواند با آن مقابله كند اين شنود انجام مي شود.اين شنود سوم نوعي نظر سنجي ميداني است.
شنود دو مركز اصلي دارد. يكي در بالاي توچال و يكي در مركز تلفن.اما يك تيم كه در پشت خانه خامنه اي مستقر هستند،(در خيابان پاستور) شنودهاي مربوط به خامنه اي را طبقه بندي مي كنند و روزانه دو صفحه نوشته و 20 دقيقه نوار در اختيار خامنه اي مي گذارند.كه 5 دقيقه از آن مربوط به شنودهاي اخلاقي جامعه است . علاوه بر آن تمام ملاقات هاي خامنه اي به صورت علني ضبط مي شود و خودش هم به حاضرين اعلام مي كند كه آن ها را ضبط مي كند.مثلا همه ملاقات هايش با هاشمي و خاتمي و احمدي نژاد و مسئولين ديگر را ظبط مي كند. نفرات اصلي اداره شنود: طائب و مهندس حميد، برادر وحيد حقانيان هستند.
بدين ترتيب پرونده پنهان همه مسئولين زير بغل خامنه اي است و قوت و ضعف همه را مي داند.اما كمتر كسي در مورد خامنه اي مي داند ، مگر ري شهري (كه در زمان خميني مامور تحقيق در مورد همه مسئولين بود از جمله خامنه اي) و در سال هاي اخير هم حجازي و محمدي گلپايگاني كه داناي كل شده اند و در همه امور رازها را مي دانند.
ري شهري خواستار توليت شهر ري بود و خامنه اي عليرغم آن كه به اين امر راضي نبود، شهر ري را به او باج داد.ري شهري در زمان امام سه نوع اطلاعات را در مورد همه مسئولين ، از جمله خامنه اي براي اطلاع خميني جمع مي كرد.اطلاعات جنسي،مالي وسياسي.
در زمينه سياسي: هنگامي كه موسوي نخست وزير بود و سياست هاي اقتصادي اش مورد حمايت خميني بود و خامنه اي با آن كه رئيس جمهور بود، قانونا قدرت موسوي را در دولت نداشت ، در جلسات خصوصي از حمايت خميني نسبت موسوي انتقاد مي كرد.
در زمينه مالي: دخالت خامنه اي در مورد پورسانت هاي فروش نفت زير سوال بود و در زمينه جنسي: ماجراي دو زن صيغه اي او در مشهد كشف شده بود كه البته هيچكدام اعتماد خميني را از خامنه اي برنگرداند اما مطرح شدن دو زن صيغه اي در دوران جواني اش مي توانست به اعتبار او در سطح جامعه لطمه بزند.البته پس از انقلاب هيچ موردي از زنبارگي از او ديده نشده ويا به او نسبت داده نشده است.

سفرهاي خامنه اي:

از 365 روز سال 100 روز برنامه سفر سالانه خامنه اي است.يك ماه در تابستان و يك هفته در نوروز و يك هفته در زمستان به مشهد مي رود تا در كاخي كه در وكيل آباد ساخته است، اقامت كند. در ايام نوروز يك هفته در پايگاه هوايي (دزفول) در خوزستان، كه منطقه خوش آب و هوايي در آن فصل از سال است مي گذراند.و يك ماه در شمال ايران: معمولا زيبا كنار- ساري- رامسر – بيشه كنار و همه پنجشنبه ها و جمعه ها در كاخ نياوران يا كاخ جمشيديه يا كاخ لواسانات به سر مي برد.
وقتي خامنه اي در سفر است هر روز يك هواپيماي اختصاصي براي گزارش كارها مي رود و باز مي گردد. و از آن جا كه سه حلقه محافظ اطراف منطقه اقامت او را كنترل مي كنند و همه محافظين حلقه اول و دوم نيز كه 1200 نفر هستند بايستي سفر كنند، ميني موم خرج هر روز سفر خامنه اي 50 ميليون تومان هزينه بر مي دارد.
معمولا وقتي او در وكيل آباد است، هواپيماي 330 از اسب مورد علاقه او واسب مجتبي تا اثاثيه ديگر مورد علاقه خانواده را با خود مي برد.
گاهي خامنه اي مي خواهد مثل مردم عادي سفر كند. براي اين منظور يك اتوبوس ضد گلوله كه 500 ميليون تومان خرج برداشته ،ساخته شده است كه داراي دو اتاق خواب و دستشويي و حمام است و هم چنين يك آشپز خانه كوچك كه سيد، آشپز مورد اطمينان آقا ،در آن آشپزي مي كند. اسكورت مخفي آقا به صورت پنهان اتوبوس را از پيش و پس همراهي مي كنند.

خانه هاي خامنه اي

خانه خميني در جماران 200 متر بود،خانه اصلي خامنه اي در پاستور 1200 متر است.(اين خانه 1200 متري تنها خانه اي است كه همه از آن مطلعند.)
خميني تنها در يك خانه كوچك در قم و يا حسينيه جماران زندگي كرد اما خامنه اي از تمامي كاخ هاي شاه كه حالت موزه نيافته استفاده مي كند و حتي بر آن ها افزوده است.
در عين حال هنوز بچه هاي ايراني در كتاب هاي درسي خود مي خوانند كه قاشق چاي خوري شاه از طلا بوده است.و اشرافيت او باعث انقلاب شد.
زير خانه خامنه اي در پاستور،در عمق 60 متري ، يك پناهگاه 5 هزار متري ضد اتمي ساخته شده كه تنها قيمت آسانسورش 5 ميليون دلار است.يك پناهگاه هم زير كاخ وكيل آباد مشهد ساخته شده است.اما اين پناهگاه اتمي در مقابل انقلاب ممانعتي نمي كند. اگرانقلابي در ايران اتفاق بيفتد خامنه اي به سوريه ميگريزد و در وهله دوم به روسيه.
لجستيك خامنه اي:
در سيستم خصوصي بيت رهبري امكانات زير به صورت اختصاصي استفاده مي شود:
(1 عدد هواپيماي ايرباس) مخصوص سفرهاي خودش
(2 عدد بوئينگ 707 ) يكي مربوط به سفرهاي فاميل و يكي مربوط به محافظين
(5 عدد فالكوم) 2 تامربوط به سفرهاي خودش.يكي براي سفرهاي مجتبي و دوتا براي سفرهاي فاميل.
(5 عدد هليكوپتر) 2 هليكوپتر براي سفر خامنه اي.يك هليكوپتر براي سفر مجتبي ودو هليكوپتر مربوط به فاميل.
با آن كه پرواز هليكوپتر در آسمان تهران ممنوع است اما در شمال شهر تهران مدام صداي هليكوپتر شنيده مي شود.
6 باند هليكوپتر يكي در مهرآباد و يكي در عباس آباد ، يكي بغل هتل استقلال ، يكي در منظريه تهران ، يكي در قم و يكي در لواسان.
(17 عدد ماشين ضد گلوله) هر كدام به ارزش 400 هزار دلار
(1200 عدد ماشين ديگر)

اداره كنندگان بيت رهبري:

اول قرار بود منتظري جانشين خميني باشد. مخالفت او با كشتارها در زندان هاي سياسي او را مغضوب خميني كرد و نه تنها بر كنار شد كه حتي در خانه خود زنداني شد.البته عده اي از روحانيون نيزدر بر كنار كردن منتظري و جايگزين كردن خامنه اي بي نقش نبوده اند.
وقتي خميني داشت مي مرد عده اي خواستند احمد پسر خميني جانشين او شود.احمد خود به دنبال چنين نقشي نبود.خميني مي گفت:هركس را مي خواهيد بعد از من رهبر كنيد اما چنين جفايي را در حق من نكنيد كه احمد را رهبر كنيد. نگذاريد مردم بگويند مثل سلطنت از خميني به پسرش ارث رسيد.عده اي هم از اين فرصت به دنبال كنار زدن منتظري از قدرت و جايگزين كردن خامنه اي بودند. مثل ري شهري و محمدي گلپايگاني و حجازي و (طائب كه در آن زمان بازجوي مهدي هاشمي بود) همه اين گروه بعد از مرگ خميني و به رهبري رسيدن خامنه اي همه كاره دفتر او شدند. اين ها حتي با طرح شوراي رهبري بعد از خميني مخالف بودند. شورايي كه قرار بود متشكل از آيت اله گلپايگاني، اردبيلي و خامنه اي باشد.
گردانندگان اصلي در بيت رهبري شخص خامنه اي و پسرش مجتبي، و بعد حجازي،محمدي گلپايگاني و وحيد هستند. كاركنان بيت حدود 500 نفر در لول اول و 2 هزار نفر در لول دوم و ده هزار نفر در لول سوم كار مي كنند. در حقيقت دولت و مجلس و قوه قضائيه نيستند كه كشور را اداره مي كنند، بلكه همه چيز در كنترل بيت رهبري است.بيت رهبري داراي ساختمان هاي متعددي در سطح كشور است.

بسيج در نگاه خامنه اي:

خامنه اي در ابتدا مدير كل حزب جمهوري اسلامي بود، اكنون با همان نگاه باور دارد كه بسيج مي تواند براي او يك حزب باشد.حزبي كه در عين حال يك ارتش است.انتقاد منتقدين به حزب پادگاني، اشاره به همين موضوع دارد.او با پول دولت و ملت براي خود يك حزب نظامي ساخته است.

بيزينس هاي مهم خامنه اي:

واردات شكر و برنج ،ماشين ب ام و ، توليد قند و شكر به نام آستان قدس رضوي،سرمايه گذاري در دبي، آلمان،عراق، آفريقاي جنوبي،ونزوئلا،لبنان،چين.
اما بيزينس هاي بزرگتر مربوط به همان نفت و گاز است و بعد خريد تسليحات نظامي از روسيه و چين.
خامنه اي براي آن كه بتواند بيزينس هاي خود را كنترل كند، اشخاصي را به مدت طولاني در سمت هايي ثابت نگه مي دارد. مثلا مجيد هدايت زاده كه 30 سال مسئول فروش نفت ايران بوده است(هدايت زاده در سال 1387 عوض شد، چون نوري زاده نام او را لو داده بود.) ديگري آقاي سوري مسئول حمل و نقل نفت ايران است كه 30 سال است اين كار را ادامه مي دهد. اين دو نفر را آقاي خامنه اي از سال 61 منصوب كرده است. يك دوره هاشمي رفسنجاني و يك دوره خاتمي و حتي يك بار احمدي نژاد مي خواستند آن ها را عوض كنند اما خامنه اي نپذيرفت. شكل كار اين دو با دفتر رهبري بدين شكل بود:هدايت زاده بشكه هاي نفت را مي فروخت و سوري آن ها را حمل مي كرد و كميسيون آن ها به حساب خامنه اي مي رفت.
در 30 سال گذشته ايران حدود 700 ميليارد دلار نفت فروخته است كه پورسانت فروش و حمل و نقل آن از طريق اين دو نفر به حساب خامنه اي رفته است. سومين نفري كه خامنه اي براي اين كار وارد وزارت نفت كرد ، برادرش حسن خامنه اي بود كه ابتدا در وزارت ارشاد جزو گروه سانسور بود اما بعد براي كنترل منافع خامنه اي وارد وزارت نفت شد.

كاخ هاي خامنه اي:

عكس هاي ضميمه توسط گوگل محل كاخ هاي خامنه اي را نشان مي دهد. اين كاخ ها عبارتند از:
1.كاخ هاي لواسانات كه مربوط به شخص خامنه اي، مجتبي، و محمدي گلپايگاني است.
2.كاخ جمشيديه: كاخ سابق اردشير زاهدي (كه محل كوهنوردي خامنه اي است)
3.كاخ فيش قولا در شمال ايران
4.كاخ هاي باغ ملك آباد مشهد با 300 هزار متر باغ اطراف
5.كاخ نياوران
6.كاخ هاي سد لتيان ( كه قبلا كاخ شاه بوده است)

ثروت خامنه اي:

خامنه اي در سال 60 رئيس جمهور شد.
در سال 61 هدايت و سوري را مسئول فروش نفت كرد و تا سال 85 آن ها عوض نشدند.
در سال 62 محسن رفيقدوست را مسئول خريد اسلحه كرد
از سال 1370 به ارزش زمين پي برد و از طريق ستاد اجرايي فرمان امام و بنياد مستضعفان روي زمين هاي ايران دست گذاشت. در وزارت نفت از سال 63 حسن خامنه اي مسئول كنترل آقايان هدايت و سوري شد.
در وزارت دفاع محمدي گلپايگاني مسئول كنترل رفيقدوست و حيدري شد.
درامور زمين هم آقاي لولاچيان مسئول شد و بعد با خامنه اي فاميل شد.
از سال 76 به بچه هايش اجازه دخالت در بيزينس را داد.
از سال 84 خودش بيزينس را كنار گذاشت و از دولت مستقيم پول گرفت. همان پول هايي كه در بودجه كشور گم مي شود. و كروبي از احمدي نژاد در انتخابات مي پرسيد آن يك ميليارد چه شد؟
كل ثروت خامنه اي و خانواده اش: 36 ميليارد دلار
ثروت شخص خامنه اي :30 ميليارد دلار
ثروت خانواده:6 ميليارد دلار

پول نقد:

22 ميليارد دلار از 36 ميليارد دلار به شكل پول نقد در ايران بود كه در زمان انتخابات به دليل شلوغي كشور تصميم به ارسال بخش عمده آن به سوريه از طريق تركيه گرفته شد.اين پول در مسير تركيه به سوريه لو رفت و در تركيه توقيف شد.نگراني خامنه اي اين بود كه در صورت سقوط رژيم اين پول ها در ايران بماند.دولت ايران در حال تلاش براي باز پس گيري اين مبلغ از تركيه است.در اين كه اين پول در تركيه توقيف شده هيچكس شكي ندارد سوال اين است كه چرا اين پول با هواپيما مستقيم به سوريه نپريده است. شايد بيم آن بوده است كه هواپيما و محموله اش شناسايي و سرنگون شود.
بقيه پول نقد: سه و نيم ميليارد دلار است كه يك ونيم ميليارد دلار به صورت الماس و يك ميليارد دلارهم به صورت طلاست و حدود يك ميليارد به صورت اسكناس دلار است.
حساب بانكي:به غير از آن 22 ميليارد دلار نقد، ده ميليارد از 36 ميليارد در حساب هاي بانكي است به شرح زير:
يك ميليارد در روسيه
يك ميليارد در سوريه
يك ميليارد در چين
يك ميليارد در ونزوئلا
دو ميليارد در آفريقاي جنوبي
دو ميليارد در لندن
دو ميليارد ساير كشورها
و به غير از 22 ميليارد نقد و 10 ميليارد در حساب هاي بانكي ،بقيه اموال به صورت ملك و سهام به مبلغ :4 ميليارددلار به شرح زير:
2 ميليارد سهام در بازارهاي دنيا
1 ميليارد در آفريقاي جنوبي
500 ميليون در سوريه
500 ميليون در ونزوئلا

30 ميليارد ثروت خامنه اي از كجا آمده است؟

12 ميليارد دلار از پورسانت فروش نفت آمده
2 ميليارد دلار از بيزينس زمين آمده
6 ميليارد دلار از بيزينس سلاح آمده
10 ميليارد دلار احمدي نژاد ظرف اين 4 سال پرداخته

بيزينس هاي مذهبي خامنه اي:

آستان حضرت رضا درمشهد/آستان حضرت معصومه در قم/آستان شهر ري در جنوب تهران. تمام عوائد ناشي از اين آستان ها و سرمايه گذاري هاي آن ها تحت كنترل و مشاركت خامنه اي است.طبسي در مشهد و ري شهري شركاي او در اين دو شهر هستند.

مجتبي خامنه اي:

متولد 1348.دومين فرزند خامنه اي.علاقه شخصي او غير از سياست و اقتصاد به اسب سواري است.طوري كه براي سوار شدن بر اسب مورد علاقه اش براي زمان هايي كه در وكيل آباد مشهد است، اسب او را با هواپيما 330 به مشهد مي برند. مجتبي فعال ترين فرزند خامنه اي در امور سياسي است. او سالهاست همان نقشي را بازي مي كند كه احمد خميني براي پدرش بازي مي كرد. در جواني به جبهه رفته است.و در همان جا با طائب (مسئول كودتاي انتخاباتي و مسئول شنود بيت رهبري ...)آشنا شده است.همسر او دختر حداد عادل است.شيوه زن گرفتن در خانواده خامنه اي اين طور است كه همسر خامنه اي چند دختر را براي پسرانش انتخاب مي كند و پسرها پس از تائيد پدر و وزارت اطلاعات از بين آن ها دختري را انتخاب مي كنند.اين انتخاب ملاحظات سياسي بسياري دارد. وصلت با فرزندان خامنه اي، نوعي مشاركت در قدرت ايران است. به همين سبب ازدواج ناشي از عشق اوليه، تقريبا در خانواده خامنه اي منتفي است.مجتبي مدتي با همسرش بر سر بچه دار نشدن دچار اختلاف بود و حتي علاقمند بود تا زن ديگري را اختيار كند تا اين كه راه چاره معالجه در لندن تشخيص داده شد.

بچه يك ميليون پوندي:

مجتبي به همراه 20 محافظ ،و همسرش به همراه سه نديمه ، ومادر همسرش به همراه دو نديمه، دسته جمعي به لندن رفتند و مدت دو ماه، نيمي از هتل شرايتون پارك لين لندن را اجاره كردند تا همسرش موفق شود براي او پسر بچه اي به نام باقر را به دنيا بياورد. بچه اي كه هزينه سفر هواپيماي اختصاصي و هتل و هزينه درمان و خرج و حقوق محافظين و نديمه هاي مادر و مادر بزرگش حدود يك ميليون پوند هزينه داشته است. زنان مسئولين كه از موضوع خبر دارند وقتي درباره باقر (نوه خامنه اي) حرف مي زنند از او به عنوان بچه يك ميليون پوندي سخن مي گويند.

رابطه مجتبي و حداد عادل( پدر زنش)

مجتبي خامنه اي داماد حداد عادل است. پس حداد عادل موفق مي شود به رياست مجلس شوراي اسلامي برسد. اما اين روابط فاميلي، نه تنها به قدرت سياسي ميدان مي دهد كه زمينه همكاري هاي مهم اقتصادي است.
در زمان آقاي خاتمي ايرانسل به مناقصه گذاشته شد. مجتبي خامنه اي به دنبال آن بود كه آفريقاي جنوبي كه به او پورسانت مي داد، برنده مناقصه باشد،اما در يك مناقصه آزاد، شركت ترك سل ، برنده مناقصه شد. مجتبي ناراحت مي شود و به آقاي خاتمي زنگ مي زند كه بگوييد :برنده مناقصه آفريقاي جنوبي شده است. آقاي خاتمي به سليماني مي گويد قانوني عمل كنيد. سليماني اعلام مي كند ترك سل قانونا برنده شده است.مجتبي دست به دامان حداد عادل مي شود. حداد به احمد توكلي مي گويد كه برنده شدن ترك سل خلاف امنيت ملي است و عليه دولت خاتمي تعداد زيادي مقاله نوشته مي شود. خاتمي زير بار نمي رود تا احمدي نژاد رئيس جمهور مي شود. اولين كاري كه احمدي نژاد مي كند اين است كه قرار داد را بدهند به وزارت دفاع و ام تي ان به صورت مشاركتي. و بدين ترتيب مجتبي از آفريقاي جنوبي پورسانت مي گيرد كه به حساب او در لندن ريخته مي شود. (رجوع شود به سخنراني هاي توكلي در اين مورد و همينطور به سخنراني هاي سليماني در سايت بازتاب در اينباره)
آقاي حداد به مجتبي مي گويد: من اين كار را براي تو كردم. حالا تو براي من يك كاري بكن. براي زمين من از قاليباف مجوز مسكوني تجاري بگير.
حداد عادل يك زمين 300 هزار متري كه انبار است را در شمال ميدان رسالت مالك است. اين زمين متري 200 هزار تومان مي ارزيد كه توسط قاليباف به يك ملك مسكوني - تجاري تبديل شد. در نتيجه اين عمل زمين 300 هزار متري انبار كه متري 200 هزار تومان مي ارزيد، يكباره به متري 3 ميليون تومان تبديل شد. در اين مورد علي اشراقي(نوه امام) مخالفت مي كند كه به توصيه مجتبي، توسط قاليباف، علي اشراقي هم معزول مي شود.
در حال حاضر بابت هر تلفن ايرانسل 2 تومان و بابت هر اس ام اس يك تومان به مجتبي مي رسد. اين علاوه بر پولي است كه از آفريقا به حساب اوپورسانت ريخته مي شود. هم چنين هر بشكه نفتي كه به چين و هند فروخته مي شود يك دلار به مجتبي مي رسد.
چندي پيش يك ميليارد و ششصد ميليون پوند كه به حساب مجتبي خامنه اي در لندن رفته بود به دليل آن كه معلوم نبود،از كجا آمده است توسط انگليس مصادره شد.
همينطور رجوع شود به مقالات بي بي سي درباره سعيد امامي و قتل هاي زنجيره اي كه در آن ها به 30 درصدي كه مجتبي بابت خريد اسلحه از روسيه كميسيون گرفته اشاره شده است.
گاهي ديده شده كه مجتبي دربعضي سفرها به خارج از ايران ماشين بنز سفارت را كه براي استقبال به پاي هواپيما آورده شده راسوار نشده و سراغ ماشين ساده تري را گرفته است. و گاه حتي حاضر نشده به هتل برود و در خانه كارمندان سفارت شب را خوابيده است.اين رياكاري براي پنهان كردن هزاران رازي است كه خامنه اي و خانواده اش از مردم ايران پنهان كرده اند.

ثروت مجتبي: 3 ميليارد دلار

2 ميليارد در لندن و سوريه و آفريقا
700 ميليون دلار ملك در سوريه ، ونزوئلا و لندن
300 ميليون دلار نقد (الماس و طلا و دلار)

مجتبي از سال 76 جايگزين حسن خامنه اي در نفت شد.
بابت خريد بنزين تا كنون از هر تن ،بين 5 تا 15 دلار حدود 1 ميليارد دلار پورسانت گرفته است.
در زمين :(يك قطعه 500هزار متري در مشهد مال اوست )
بزرگترين پاساژ و آپارتمان سازي مشهد مال مجتبي است. همه مشهدي ها آن را مي شناسند.
200 هزار متر زمين از قاليباف در تپه هاي عباس آباد گرفته است.
150 هزار متر شاپينگ در اكباتان ساخته شده كه مجوزش را از قاليباف گرفته (500 ميليون دلار سود داشته است)

آشنايي مجتبي با سعيد امامي:

همسر آقاي خامنه اي با مجتبي پسرش و سعيد امامي و همسر او با فالكوم دولت جمهوري اسلامي به مدت سه هفته به همراه محافظين به لندن مي روند. علت اين سفر، عمل معده مجتبي و عمل روده مادر او خجسته خانم است. در اين سفر زمينه هاي آشنايي نزديك مجتبي با سعيد امامي براي قتل هاي زنجيره اي فراهم مي شود.در خاطرات زن سعيد امامي آمده است:
سعيد امامي وقتي از لندن بر مي گردد ،با مجتبي خيلي دوست مي شود(و پايه قتل هاي زنجيره اي از سال 73 شكل مي گيرد.) سعيد امامي مسئول امنيت داخلي وزارت اطلاعات بود، از همان سال ها مخالفت با آقاي خامنه اي شكل ظاهري به خود گرفت. ابتدا لات هاي تهران را كشتند. محسني اژه اي و آقاي خوشبخت (پدر زن مصطفي خامنه اي )حكم قتل ها را صادر مي كردند و بچه هاي اطلاعات عمليات را اجرا مي كردند.

مجتبي و قتل هاي زنجيره اي:

بالاي دفتر آقاي خامنه اي در خيابان پاستور، مجتبي خامنه اي دو اتاق دارد كه ملاقات هايش را در آن جا انجام مي دهد. يكبار در همان اتاق ها به سعيد امامي مي گويد كه چرا همين كاري را كه با لات ها كردي ابا روشنفكرها نمي كني؟
سعيد امامي مي گويد : كتبي بنويس.
حجازي رئيس دفتر آقاي خامنه اي به دري نجف آبادي وزير اطلاعات وقت مي نويسد كه با درخواست هاي آقاي امامي موافقت كن. بعدها كه دري نجف آبادي متهم شد كه در قتل ها دخالت داشته است، گفت:در صورتي كه من دستگير شوم نامه حجازي را كه مخفي كرده ام، منتشر خواهد شد تا معلوم شود كه قتل هاي زنجيره اي دستور مجتبي بوده است. در نتيجه موضوع قتل هاي زنجيره اي نتوانست به گردن دري نجف آبادي بيفتد، اما كسي يقه مجتبي را هم نگرفت.
سعيد امامي تا زماني كه دستگير نشده بود هر يكشنبه بعد از ظهر از ساعت 4 تا 7 شب مجتبي را در همان دو اتاق بالاي دفتر رهبري ملاقات مي كرده است. مصطفي و مجتبي هر كدام 16 محافظ دارند كه غير از دو نفرشان ديده نمي شوند.
مجتبي درس طلبگي خوانده است و در حال حاضر گاهي در قم درس طلبگي مي دهد.هنگامي كه او مشغول درس دادن است 8 نفر از طلبه ها از او محافظت مي كنند. 

مجتبي و انتخابات جديد:

در مورد انتخابات تز مجتبي اين بود: طرفداران مخالف سوسولند.دو تا باطوم بخورند در مي روند. تزي كه جواب نداد.
پس از انتخابات وقتي شعار (مجتبي بميري، رهبري رو نبيني) بر سر زبان ها افتاد ، بسياري از زندانيان سياسي شلاق خوردند تا كسي يا كساني كه اين شعارها را بر سر زبان ها انداخته بودند، شناسايي شوند. تصور دفتر رهبري و خود مجتبي اين بود كه نام او هر چه كمتر بر سر زبان ها بيفتد، راحت تر مي تواند به كارهايش ادامه بدهد.حيرت مجتبي و دفتر رهبري اين بود كه نام مجتبي را چه كسي بر سر زبان ها انداخته است.چرا كه مجتبي تا قبل از انتخابات اخير بيشتر پشت پرده بود.
در حال حاضر بعد از خامنه اي ،مجتبي پر قدرت ترين شخص ايران است كه با هماهنگي سپاه، فرمانده اصلي كودتاي پس از انتخابات است. مجتبي در بعضي از موارد حتي بر خلاف نظر پدرش علي خامنه اي رفتار مي كند. به عنوان مثال در آبان ماه سال 1388 به رئيس دادگاه مربوط به متهمين تجاوز و شكنجه در كهريزك توسط فيروز آبادي اطلاع داده شد كه آقاي خامنه اي دستور آزادي متهمين كهريزك را داده است. متهمين آزاد مي شوند، اما رئيس دادگاه از لاريجاني رئيس قوه قضائيه مي پرسد : چرا بيت رهبري از طريق شما به من امر نكرده اند؟
لاريجاني اظهار بي اطلاعي مي كند اما اصرار مي كند كه قضيه را مسكوت بگذارد تا از شخص آقا بپرسد. و مي گويد قرار است پس فردا شرفياب شوم. دو روز بعد از آقاي خامنه اي مي پرسد: كه چرا از طريق من به رئيس دادگاه ابلاغ نفرموديد؟
خامنه اي اظهار بي اطلاعي مي كند و مي گويد من چنين دستوري نداده ام. فيروز آبادي كه در آن لحظه براي بازديد در قزوين بوده است احضار مي شود و با هليكوپتر خودش را به بيت مي رساند.خامنه اي از او مي پرسد: تو چنين دستوري داده اي؟
فيروز آبادي مي گويد: بله من گفتم.
خامنه اي مي پرسد:از چه كسي چنين دستوري گرفتي؟
فيروز آبادي مي گويد اجازه بدهيد خصوصي عرض كنم.خامنه اي به او حكم مي كند تا فوري گزارش دهد. و او مي گويد: آقا مجتبي فرمودند.و دوباره خامنه اي دستور دستگيري مجدد متهمين كهريزك را صادر مي كند.

در مورد انتخاب شدن احمدي نژاد هم قصه از اين قرار بود كه كروبي در موقع شمارش آرا خوابش برد و وقتي از خوا ب برخاست احمدي نژاد از او پيشي گرفته بود.قاليباف نيز نقل مي كند كه قرار بود من رئيس جمهور شوم اما يكباره عنايت آقا از من برداشته شد.در همه موارد اين مجتبي بوده است كه به سپاه و بسيج مي گفته است كه آقا مي خواهد شما به چه كسي راي بدهيد. اين موضوع را كروبي پس از انتخابات احمدي نژاد در دور اول افشا كرد.
تا پيش از انتخابات، مجتبي خامنه اي به عنوان نفر دوم دفتر رهبري، تنها براي سياسيون درجه اول نظام شناخته شده بود، اما حوادث بعد از انتخابات رياست جمهوري 1388 نام مجتبي را به عنوان عامل اصلي كودتا بر سر زبان ها انداخت.

مجتبي و وليعهدي او:

بسياري معتقد بودند كه آقاي خامنه اي براي بعد از خودش به شاهرودي فكر كرده است.زيرا خامنه اي نمي تواند با جانشيني مجتبي پسرش احساس نظام پادشاهي يا موروثي را براي مردم تداعي كند.
موضوع جانشيني پسر به جاي پدر حتي در زمان خميني هم مطرح شد.عده اي به خميني پيشنهاد كردند كه احمد آقا پسر او پس از خميني جانشين او باشد. خميني خود بيش از هر كسي مخالف بود. او صراحتا به هاشمي رفسنجاني گفت: هر كس را مي خواهيد به جز احمد جانشين من كنيد اما در حق من چنين جفايي را نكنيد. نگذاريد مردم بگويند مثل شاه قدرت از خودش به پسرش ارث رسيد.
اما عده اي و كم كم حتي مردم اين فرض را پذيرفته اند كه در جمهوري اسلامي هر چيز مي تواند اتفاق بيفتد. انتشار يك وصيت نامه پس از مرگ خامنه اي، و يا حتي يك كودتاي نظامي توسط سپاه، با اعلام مريضي نا بهنگام خامنه اي مي تواند قدرت را به طور كامل در اختيار مجتبي قرار دهد.مجتبي در حوزه علميه درس خارج خوانده است و در مدرسه گلپايگاني درس فقه مي دهد.او بيش از هر كسي روي پدرش اثر دارد.در بيت رهبري كارهاي مختلف بين پسران خامنه اي تقسيم شده است.سهم مجتبي مسئوليت سازمان هاي نظامي و امور اقتصادي و امور شخصي خامنه اي است.

مصطفي خامنه اي:

با آن كه مصطفي پسر اول و ارشد خامنه اي است اما مجتبي گوي سبقت را از او ربوده است. شركت مخابرات كه به سپاه داده شد، دعواي مجتبي و مصطفي بوده است.چون مجتبي ايرانسل را داشت.، مصطفي رفت تا از طريق سپاه مخابرات را صاحب شود و چون كسي از سپاه حساب پس نمي خواهد، پس مصطفي پشت سپاه مي تواند خود را مخفي كند.
مصطفي نيز درس طلبگي خوانده است.و اگرچه در حاشيه مجتبي به سركوب مشغول است اما علاقه او بيشتر به امور اقتصادي است.در ايران هر پژويي كه فروخته مي شود ،حدود 150 هزار تومان سهم مصطفي است.تا به حال در ايران 2 ميليون پژو فروخته شده.فراموش نشود در ايران سالانه بيست و چند هزار نفر در تصادفات مي ميرند و بخش عمده آن به وضعيت بد ماشين هاي در حال تردد بر مي گردد كه صرفا براي سود بيشتر آقا زاده ها توليد مي شوند ، نه براي مصرف بهينه مصرف كنندگان.
مصطفي در طلبگي درس خارج خوانده و اصول و فقه درس مي دهد. همسر مصطفي، دختر آيت اله خوشوقت است كسي كه حكم قتل ها را به همراه محسني اژه اي در مورد ترور لات ها صادر كرد. مصطفي صاحب يك فرزند به نام جواد است.و مسئوليت سازمان هاي مذهبي در بيت رهبري با اوست.

ثروت مصطفي: يك ونيم ميليارد دلار

1 ميليارد در حساب بانكي آفريقاي جنوبي و سوريه
400 ميليون دلار ملك در آفريقاي جنوبي و آلمان
100 ميليون دلار الماس و پول نقد در تهران

قرار داد پژو در زمان نجات حسينيان وزير صنايع سنگين بسته شد. سال هاي اول سودي در كار نبود تا غروي آمد.بعد ايران خودرو زير نظر مصطفي كار مي كرد.دو ميليون پژو فروختند.150 هزار تومان بابت هر پژو به مصطفي رسيد. پسر محمدي گلپايگاني كه در فرانسه درس حقوق مي خواند، مسئول اداره پژو و امور ايرباس در فرانسه شد. وقتي پسر محمدي گلپايگاني به تهران آمد كار را به خود مصطفي منتقل كرد.

امور اقتصادي ديگر مصطفي:

مصطفي در شهر تهران كار خريد و فروش زمين مي كرد و مي كند.
دعواي رفيق دوست در سال 74 و 75 دعوا سر تقسيم پول با بچه هاي خامنه اي بود و در همين رابطه خدا داد را دستگير كردند.
شركت خط هوايي كاسپين كه ده هواپيما دارد زير نظر مصطفي كار مي كند.ابتدا زير نظر رجبي نامي كار مي كرد كه رجبي را بيرون كردند.
واردات بي ام و نيز مال مصطفي است.
يك ماجراي باور نكردني :هواپيماي پادشاه بورناي را به مبلغ 100 ميليون دلار خريدند. مصطفي و گلپايگاني و پسر گلپايگاني براي معامله به سفر رفتند. يك سوري دلال معامله بود.70 ميليون دلار پول نقد داده شد. اما دلال سوري پول را خورد و هواپيما را هم نداد و در دنيا گم و گور شد.عده اي هم مي گويند گلپايگاني سر مصطفي كلاه گذاشته است.

پروژه مصطفي اين است: هر ايراني يك پژو.

مسعود خامنه اي:

متولد 1353 است.همسر او سوسن خرازي فرزند آيت اله خرازي و خواهر صادق خرازي است. پس از انتخابات خانواده آيت اله خرازي بابت آبرويي كه از آن ها به سبب حوادث پس از انتخابات رفته است ، مساله دار شده اند و سوسن خرازي به خانه پدري بر گشته و در شرف طلاق از مسعود است. مسعود بيش از برادران ديگر خود روشنفكر نشان مي دهد.او در دانشگاه درس حقوق خوانده و مسئوليت بنيادها در بيت رهبري و مسئول سايت خامنه اي است.

ثروت مسعود: 500 ميليون دلار

400 ميليون دلار حساب بانكي در فرانسه ، لندن ، سوريه
100 ميليون دلارنقد در تهران
واردات رنو مال مسعود است. قرارداد رنو زمان خاتمي بسته شد.بچه هاي وزارت صنايع داشتند قرارداد رنو را مي بستند كه توسط احمد توكلي جلوگيري شد . وقتي ميثم وارد قرارداد شد، احمد توكلي گفت: مشكلي ندارد و مساله حل شده است.
محمد خامنه اي برادر خامنه اي براي امضاي قرارداد با مسعود به پاريس رفت. موقع افتتاح خط ، مسعود و محمد خامنه اي نيز حضور داشتند.
مسعود خلباني بلد است.و مي تواند است با فالكوم پرواز كند.

ميثم خامنه اي:

متولد سال 1357. همسر او لولاچيان فرزند يك بازاري است. ماشين ال90 رنو توسط مسعود خامنه اي و عمويش محمد خامنه اي تا سالي صد هزار مورد وارد ايران مي شود و بابت هر ماشين 500 هزار تومان به ميثم و عمويش مي رسد.ميثم الهيات خوانده است و اكنون در دفتر خامنه اي كار مي كند.مسئوليت ستاد اجرايي بيت رهبري با ميثم است.

ثروت ميثم:200 ميليون دلار

در حساب سوريه: 190 ميليون دلار
نقد: 10 ميليون دلار

بشري خامنه اي:

متولد 1359. شوهر او پسر محمدي گلپايگاني (رئيس دفتر خامنه اي) است.سن او 2 سال از انقلاب كمتر است و مثل خواهرش هدي قد بلند و لاغر است و موهاي بوري دارد. او وقتي به مدرسه مي رفت 2 محافظ تا بيرون آمدن او از مدرسه پشت در مي نشستند.بشري خامنه اي با زن طائب رفت و آمد داشت. يك روز بشري به خانه طائب مي رود و مي بيند تن زن طائب سياه است.از او علت را مي پرسد و زن طائب به گريه مي زند و درد دل مي كند كه ديشب طائب اسلحه را روي سر من گذاشته بود و مي گفت كه اعتراف كن كه با برادرت رابطه جنسي داشته اي.اگر اعتراف نكني شليك مي كنم.و بعد هم مرا زد.اين داستان توسط بشري به گوش خامنه اي مي رسد و منجر به اخراج طائب براي مدتي كوتاه از بيت رهبري مي شود.

ثروت بشري: 100 ميليون دلار نقد(كه از بيزينس به دست نيامده و هديه پدر است.)

هدي خامنه اي:

متولد 1360همسر پسر برادرآقاي كني است.علاقه او و خواهرش مثل علاقه دو زن معمولي به آرايش و تغيير لباس است.در مهماني هاي زنانه بادامن كوتاه حاضر مي شوند. تا پيش از انتخابات يك آرايشگاه مشهور در خيابان فرشته را قوروق مي كردند تا آرايش موهاي خود را تغيير دهند.اما از زمان انتخابات به بعد اتاقي در دفتر رهبري به يك آرايشگاه تبديل شده تا امنيت دختران و عروسان خامنه اي در فضاي نا امن بعد از انتخابات بيشتر شود.

ثروت هدي: 100 ميليون دلار نقد( از پدر هديه گرفته است.)

برادران خامنه اي:

حسن برادر خامنه اي 500 ميليون دلار ثروت دارد كه 400 ميليون آن در سوريه و لندن 20 ميليون دلار نقد در تهران 80 ميليون دلار در حساب لندن و دبي است .او مدتي در وزارت ارشاد مسئول سانسور و مدتي در وزارت نفت مسئول نظارت بر فروش و حمل و نقل نفت بوده است.

محمد برادر خامنه اي 100 ميليون دلار ثروت دارد.
هادي خامنه اي كه در دوره شاه به 3 سال زندان محكوم شده بود به دليل فاصله اش از اين خاندان منزه تر زندگي مي كند.او جزء طيف اصلاح طلبان است و سردبير روزنامه حيات نو است ، كه گاهي روزنامه اش هم توقيف مي شود.

ثروت هاي حاشيه اي و ناگهاني خانواده خامنه اي:

در زمان نوربخش به شركتي كه مال محمدي گلپايگاني و پسرش بود و به همراه بچه هاي سپاه و با مديريت قاسم سليماني اداره مي شد ارز داده مي شد و در دبي مي فروختند. اين ها ارز را مي خريدند به 400 تومان و يك بار سه روز بعدش فروختند به800 تومان. 5 ميليارد دلار ارز به طور ناگهان دو ونيم ميليارد دلار سود كرد. از طرف قوه قضائيه هفت هشت نفر در اين رابطه دستگير شدند كه سليماني از طرف آقاي خامنه اي آن ها را آزاد كرد.(دوره آقاي خاتمي بود و شاهرودي را تهديد كردند تا آن ها را آزاد كنند.)
از قرارداد هاي اسلحه: (تانك و موشك و ضد هوايي)
فقط 10 ميليارد دلار با چين معامله اسلحه شده است (3 ميليارد دلار كميسيون گرفته شده، چون كميسيون قرار داد اسلحه بالاست)
11 ميليارد دلار از روسيه اسلحه خريده شده است. (3 ميليارد دلار كميسيون گرفته شده است.)

حدود دو و نيم ميليون بشكه نفت ايران روزانه فروش مي رود كه يك ميليون ونهصد هزار بشكه آن از طرف خامنه اي فروخته مي شود.بابت حمل و نقل هر بشكه نفت 5 سنت كميسيون بر مي دارند.
بعضي از پول ها هم براي پروژه هاي سري است و كسي حسابش را ندارد. :پروژه هاي اتمي/ نظامي /حزب اله /و پروژه هاي خارج از كشور. مثلا مي گويند 20 ميليون دلار مي خواهيم.نصفي اش را خرج مي كنند و نصفي اش را خودشان بر مي دارند.
حالا معلوم است كه چرا خامنه اي كه با روضه اباعبدالله سر كار آمده است براي كدام منافع به راحتي در روز عاشورا آزاديخواهان و حتي عزاداران حسيني را مي كشد.

عاشوراي سال 1388
محسن مخملباف

shirmardan - ايران - تهران
ايشون سرطان خوني دارن ديري نمي‌‌پاد كه به گور خودشون تشريف ميبرن
دوشنبه 7 دي 1388

naderb9 - كانادا - تورنتو
خبر جديدموسئ را بازداشت كردن اين خبر را يكي از دوستانم كه در همسايگي اقاي موسوي هستند كفتند
دوشنبه 7 دي 1388

‎Hitman - ايران - بجد
با اينكه از خامنه اي حالم بهم ميخوره ولي چند خط اول منو كنجكاو كرد نوع غذا , سمي بودنش و اسباش ---- فقط محسن مخملباف رو ترور نكنن خوبه --به اميد آزادي
دوشنبه 7 دي 1388

kaveh52 - ايران - تهران
خدا لعنتشون كته صد رحمت به شاهزاده هاي سعودي . براي همينه كه قدرت اينقدر شيرينه . فكر كنم به خود خدا هم بدهند ديگر پس نخواهد داد
دوشنبه 7 دي 1388

farhad-kamrannejad - فرانسه - پاريس
ضمن تشكر از محسن مخملباف به اميد خدا و همت مردم به زودي انواع و اقسام كلكسيون هاي چوبه و طناب دار و گلوله هاي آتشين براي مجازات ايشان و اربابان و نوچه هاي نامحترمشان فراهم خواهد شد.
دوشنبه 7 دي 1388

nahid amid - فرانسه - پاريس
گفتن حرف بد خيلي برايم مشگل است، ولي...از ناراحتي زدم به سيم اخر، مي گويم از ته دلم خاك برسر ابلهاني كه از اين د..س بي پدر پشتيباني مي كنند و گول ظاهر مار صفتش را خورده اند و فكر مي كنند كه در كمال سادگي و حتا فقر مثل خود بدبختشان زندگي مي كند/// بميره ، گمشو شه و هر چه زودتر به درك واصل بشه، بيچاره ، اميدوارم با همون عمامه اش بزودي به دارت كشيده بشه ///
دوشنبه 7 دي 1388

babak_123 - ايران - تهران
با خوندن اين متن نيم ساعت ميخكوب شدم.ببينيد ما كجا اونا كجا.چقدر به ريشمون ميخنديدند.باور نكردني بود.ببنيد يه نفر چقدر قشنگ هفتاد ميليون رو سر كار ميذاره.تصور كنين كه تا يك ماه پيش فقط به احمدي نژاد فحش ميداديم.تاريخ هميشه همين بوده و هست.هميشه يه نفر بقيه رو تحميق ميكنه.ادم چي بگه.فكر كنم كل ملت ايران ارزش يكي از پيپهاي اونو نداشتند.نكته جالب اينه كه بچه هاي خامنه اي درس خدا و پيغمبر ميخونن بعد از پايان درس ميرن دزدي.
دوشنبه 7 دي 1388

sky hawk - آفريقاي جنوبي - پرتوريا-جوهانسبورگ
اين خيلي داده!!!!من تا اينجاشو فكر نمي كردم!!بيشتررررررررررررررررررررررررررررر
دوشنبه 7 دي 1388

‎Hitman - ايران - بجد
قسمت عصاهاش منو ياد اون برگي كه از مجله توفيق خوندم انداخت كه به طنز انواع عصا هاي هويدا رو كشيده بود
دوشنبه 7 دي 1388

pahlavi100 - آمريكا - كاليفورنيا
به خود پيپ‌ها كاري ندارم، ولي‌ براي دستهٔ اون پيپ‌ها مكان بخصوصي رو در نظر دارم كه بعد از پيروزي انقلاب باهاتون در ميون ميزارم.
دوشنبه 7 دي 1388

mahtabim99 - ايران - ايران
حالا چي شده اقاي مخملباف پته هاي رهبرشون را برملا مي كنند.ايران
دوشنبه 7 دي 1388

gharybeh - ايران - باز
درود بر مخملباف عزيز . چرا نگفتي توي روستاي بار وقتي كه تبعيدي بوده ترياكشو واسش جور ميكردن اون روستايي ها
دوشنبه 7 دي 1388

elina_genecloning_2020 - استراليا - سيدني
80 درصد مردم ايران با حقوق زير 450 هزار تومان در ماه با فلاكت و بدبختي دارند زندگي مي كنند اون وقت اين مرتيكه پول نفت و گاز رو چه طوري خرج خودش و خونواده ي كثيفش ميكنه. خاك بر سر.ان شا الله به مرگ تدريجي بميري مردك .
دوشنبه 7 دي 1388

hooloo - بلژيك - بروكسل
كلكسيون عصاش كه معلومه بايد بره كجاش حالا كه وفهميديم كلكسيون پيپ داره از اين به بعد توتون مخصوص براش ميرينن ملت به محضر اقا تازه تازه ارسال ميكنن
دوشنبه 7 دي 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
بعد يكسري انسانهاي بيخود ميگن شاه ال بود بل بود حالا تحويل بگيريد اقا خودش يك امپراطوري راه انداخته بعد يك سري هويجي افتادن به جون مردم حيدر حيدر ميگن ومردم را ميكشند اقا اينجوري اقا انجوري چيزي نگييد اگه بگيد سنگ ميشيد تحويل بگيريد امام حسين و امام علي هم اينجوري بودند فرق اين علي با امام علي از زمين تا اسمون است فقط اين به اراذل طرفدارش ميگم مردم دارند از گرسنگي ميميرند بعد اقا ميلياردر تشريف دارند خاك بر سر شما كه اين اشغال را با امام علي مقايسه ميكنيد البته شما همه پول ميگيريد وگرنه ادم مجاني كاري بر كسي نميكنه حتي براي علي چلاق باشه بقول بچه هاي ايران چقدر پول گرفتي اسلحه دست گرفتي اينهم ميگذرد چند صباحي هم اينها پول ايران بالا ميكشن ميرند ولي به نظر من سگ شاه شرف داشت به اين چلاق
دوشنبه 7 دي 1388

amin_22_NY_already fr teh - ايالات متحده - منهتن
--------------------------------------------------
كاربر گرامي:
amin_22_NY_already fr teh
بدليل استفاده از نامهاي كاربري متعدد , دسترسي شما به بخش نظرات مسدود شد.
برخي از اسامي كاربري مسدود شده :
Persia-64
amin_22_NY_already fr teh
shahid 100 darsad
yaran
ايرانيان انگلستان
دوشنبه 7 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
مطلب جالبي بود اما چنتا سوال مهم: 1- چرا اين اطلاعات دقيقا در شرايط حساس فعلي فاش شده؟ 2- در اين مطلب چند غلط فاحش وجود داره. مثلا هواپيمايي به نام فالكوم وجود نداره! اسم اون هواپيما فالكونه. 3- به نظر شما اين مطالب شبيه همون شايعاتي نيست كه در اواخر حكومت شاه در موردش گفته ميشد؟ 4- چه كسي داره از انتشار اين مطالب سود ميبره؟
دوشنبه 7 دي 1388

surena1611 - المان - اشتوتگارت
خودمونيم سيد علي گدا همچين گدا هم نيستا !!!!!! بيخود نيست آدمكش شده . پوووول ديده
دوشنبه 7 دي 1388

farman666 - ايران - ايران
ممنون .. ممنون از محسن مخملباف اين بزرگ مرد .. سرم گيج رفت با خواندن اين مطلب . عجيبتر از آن تا به حال متني نخوانده بودم.. شب تا صبح خوابم نبرد.. واقعا ما چه كرده بوديم كه در اين نظام وحشتناك به دنيا آمديم ؟ خدا به همه ما رحم كند با اين رهبر جلاد كه دست صدام رو هم از پشت بسته است . اين كاش اين مقاله به زبانهاي ديگر ترجمه شود تا تمام دنيا از دزدي هاي رهبر باخبر شوند . من هميشه مي دانستم رهبر دزدي مي كند اما از حجم آن باخبر نبودم.
دوشنبه 7 دي 1388

Tina jOon - آلمان - ماينز
می‌ خوام بگم که این آمار درست و جالبه ، ولی‌ کی‌ مگه میاد اینا رو می‌‌خونه ؟ باید همه گیر بشه تا همه بدونن که این خونخوارا دارن چه چپاولی می‌‌کنن ، مثلاً همین امروز شبکه خبر یه مشت آدم وطن فروشِ چاپلوس جمع کرده بود جلوی دوربین و همشون می‌‌نالیدن که به " ساحت مقدس آقا " ( شیشکی ) اهانت شده و اونم تو محرم ، هیچ الاغی هم نبود که بگه شما واسه چی‌ تو همین محرم که ارواح سرتون بهش اعتقاد دارین و میگین خونریزی توش حرامه زدین جوونای مردمو ، حالا به هر دلیلی‌ ، کشتین . ...من یه خواهشی از آقای مخملباف دارم که لطفأ یه کاری کنن که مردم از هر قشری از طریق گیرنده‌های مختلف به این آمار دسترسی‌ داشته باشن به صورت مستند حتی ، با عکس‌ها و ویدئو‌های قدیمی‌ که خودشونم تو متن بهشون اشاره کردن ، چون خیلی‌ از هم وطنان در ایران هم از طریق صدای امریکا و بی‌ بی‌ سی‌ فارسی و گیرنده‌های جانبی دیگه اخبار رو دنبال می‌‌کنن ، بخصوص شعری که ایشون دیشب در مورد خامنه یی خوندن بسیار بجا و تاثیر گذار بود .......آقا دست شما درد نکنه ، دونستن اینا بیشتر جری مون کرد .
دوشنبه 7 دي 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
قابل توجه ساده لوحان و نادانان و متوهمان و ذوب شدگان که سنگشان را بر سینه و سر میکوبند.
دوشنبه 7 دي 1388

zayanderood - نروژ - برگن
یادمه چند سال پیش روزنامه لثارات به سر دبیری همین آقای ده ‌نمکی به ظاهر هنرمند مصاحبه‌ای با هدی خامنه‌ای داشت که خانم گفته بود ما در فصل تابستون دلمون هندوانه می‌خواد و پدرم اجازه خوردنش را بمون نمیدن و میگن هندوانه یک میوه گرون و تجملی ست و حقوق ما به این ولخرجی‌ها نمیرسه و ما باید همیشه به فکر فقرا باشیم !!!
دوشنبه 7 دي 1388

sarbaz007 - المان - المان
اين بي ناموس 3 تا 5 كار شخصي نداره ميره شيره كشي بهد به ريش ما مي خنده
دوشنبه 7 دي 1388

Tina jOon - آلمان - ماينز
pahlavi100 - آمريكا - كاليفورني. آقا دمت گرم یه نیم ساعتی‌ از دستت خندیدیم ، مام انتظار همچین روزی رو می‌‌کشیم ، و ایشالا جزو شاهدان عینی باشیم
دوشنبه 7 دي 1388

amirkabir - استراليا - سيدني
چرا از بچگي و نوجواني خامنه اي نگفته كه توي پيت بوده! 0
دوشنبه 7 دي 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
gogoli - ايران - تهران.....هرکی سود بکنه مطمئنا تو یکی نیستی.
دوشنبه 7 دي 1388

dokhtare koorosh - امارات - دوبي
بايد برم 2 تا مسكن بخورم از اين ارقام نجومي سرم داره ميتركه بعضي از مردم نون ندارن بخورن اونوقت اينا دارن با پول همين مردم چيكار ميكنن
دوشنبه 7 دي 1388

negaran - ایران - اصفهان
هرچي خواستم نظر ندم نتونستم!!!!. فكر كردم از اين بدتر هم ميشه به شعور يه آدم توهين بشه...چيز ديگه اي به ذهنم نرسيد!!!. آخه آدم ميخواد دروغ هم بگه 80 درصد 90 درصد راست ميگه يه چند تا دروغ هم قاطيش تا باورپذير بشه!!! نه اينكه يك درصد راست بقيه دروغ!!!!. واقعا اين آقاي مخملباف چقدر سيستم اطلاعاتي و روابط قوي دارند ما خبر نداشتيما.. قبل از اين كه بي بي سي از اين مدارك و اطلاعات فوق محرمانه پرده برداري كنه ايشون زحمتش را كشيدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 7 دي 1388

sobhanjan - امارات - ابوظبي
به والله كه آقاي مخملباف يادش رفت بنويسه : به والله والله خامنه اي فساد اخلاقي هم داره با جنس موافق
دوشنبه 7 دي 1388

arash-eindhoven - ‌‌‌‌هلند - ‌‌ايندهوفن
من پاژم ميگم داشمون ترياكيه
دوشنبه 7 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
gogoli - ايران - تهران بچه بسیجی، ناراحت شدی پتهء رهبر چلاقت روی آب ریخته شد؟!
دوشنبه 7 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
arashbehdin - امریکا - اتلانتا .. دوست گرامي! بجاي طعنه زدن به سوالاتم جواب بده. يعني مقامات جمهوري اسلامي اينقدر ساده لوحن كه يه اطلاعاتي فراري همه چيز زندگيشونو بدونه؟ با وجود احترام به آقاي مخملباف، بايد بگم اين افشاگري مشكوكه.
دوشنبه 7 دي 1388

davelndn - انگليس - لندن
فردا همه نگهبونا حتي سيد اشپز و اخراج ميكنه . 10000 باديگارد جديد
دوشنبه 7 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
آنتی تربيت - افغانستان - تورابورا! .. چطوري عزيز مدبر؟ تو يه وقت فكر نكني ها! حيفه! مغزتو همينطوري آكبند نگهدار. روز قيامت تحويل خدا بده!
دوشنبه 7 دي 1388

chaman - آلمان - بوخوم
من که فکر می کنم این مزدورانی که طرفداری از این جانی می کنند خودش وتخم وترکه کثیف و نجس و بوگندوش هستند که این خبرها را میخوانند و آتیش میگیرند که الهی در این آتشی که روشن کردند جزغاله شوند .تا یک جهانی از این آفت و بلا و میکرب راحت شود روز آنها هم میرسد.
دوشنبه 7 دي 1388

yaghout - آلمان - آلمان
اگر شاه مثل شاه زندگي مي كرد خدا وكيلي به تيپش ميامد. ولي اين كثافت ها چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يكي از يكي عقب افتاده تر. مرده شور اون اسلامي رو ببرن كه اينا ازش نام مي برن. كاري كردن كه مردم از اسلام هم زده بشن. در قالب اسلام مي رن هر غلطي مي خوان انجام ميدن. زن صيغه اي هاش. هواپيماي شخصيش.اسب هاشون...خيلي جالبه... من به شخصه هميشه دوست دارم به موزه ها برم و بازمانده هاي پادشاهان قديمي رو ببينم. ولي به اميد خدا اين ها وقتي در آينده نزديك شر شون كم شه عمرا برم و وقتم رو تلف كنم و بخوام از زندگي اينا بيشتر بدونم. به انتظار روزي كه اينا برن و مجتبي آرزو به دل بمونه....
سه‌شنبه 8 دي 1388

dara20 - ايران - تهران
اين شايد تنها گوشه اي از جنايات اقتصادي و اخلاقي اين عجوزه افليج ستمگر ادمكش باشد. اين حرامزادگان عمامه بسر ايران را نابود كردند. اين را بايد آندسته از مردم ايران كه كبك وار سر در برف حماقت و ناداني فرو برده اند بخوانند و بدانند كه اين مطالب عين واقعيت است و رهبر ساده زيست و علي وارشان سواي ادمكشي و ستمگري يك مجرم تمام عيار اقتصادي و دزدي بي شرم و پدر خوانده مافياي قدرت و ثروت حكومت نامشروع اسلامي است. اين اسلام واعتقادات مذهبي شما ما جوانان و كشورمان را اينگونه نابود كرد. اين ملاها همگي دزد و رمال و آدمكش و شرور و كثيف هستند فريب ملا را نخوريد و اسلام را به ذباله داني افكارتان بريزد.
سه‌شنبه 8 دي 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
آنتی اسلام - ایران - اهواز . آنتی جان ابنها در مرحله شوک هستند ولی به خاطر آن ویژگی خودفریبی به اضافه ساده لوحی و زودباوری نمیخواهند بپذیرند اینها گوشه ای از واقعیت است زیرا همه آن خیالات و اوهام و تصاویری که در ذهن خود ساخته اند از میان رفته و دچار گمگشتگی و از دست دادن تعادل روانی و ....خواهند شد. شاید هم نمیتوانند تحمل کنند همه زندگیشان با توهم هدر و سرشان کلاه رفته است.
سه‌شنبه 8 دي 1388

azad bash - ایران - اصفهان
خامنه اي چهره ي پليد و جنايتكارش را در عاشورا بخوبي نشان داد.براي نشان دادن جنايات املفساد ايران(خامنه اي) نيازي به اين گزارشها كه در بعضي موارد خايمني را تبرئه ميكند نيست( خايمني ترياك نميكشه-كه ميكشه-بعد از انقلاب زنبارگي نكرده-كه كرده حتي خليا ميگويند كه در زمانه طلبگيش در مشهد مفعول هم بوده)مرگ بر خايمني
سه‌شنبه 8 دي 1388

hamvatn shomam - انگلستان - كترينگ
درود به به مخملباف عزیز.اینجور که پیداست تا چند وقت دیگه ملت مفیهمن که پشم کون گدا علی و موجی و دکی و.. چندتاست.این همه اطلاعات با اون همه دفتر و دستک و ....!!!!!!!منم(خدای ناکرده) اگر جای گدا علی شیره بودم دیگه از امشب دیگه خابم نمیبرد مخصوصا با این همه ببند و بگیرها و آفتابه بدستها از رنگ پشم و موی سر دخترش تا دزدیها و معاملات و جنایات گدا علی و سگ توله هاش و مزدوران و وووووو.بازم دست مریزاد آقای مخملباف عزیز.راستی نگفتی کی ... آقارا میشوره البته مدل اسلامی (منظور یک بند انگشت یا بیشتر چنانچه تا خوشش بیاد)
سه‌شنبه 8 دي 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
با سپاس بيكران از مسئولان سايت كه مثل بقيه ي رسانه ها ي اطلاعاتي الوده نيستند و مزدوران را كه همه هم اسلامي هستند يكي بعد از ديگري را به علت استفاده از نامهاي متعدد رسوا مي كنند اخرينش. amin_22_NY_already fr teh - ايالات متحده - منهتن
سه‌شنبه 8 دي 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
negaran - ایران - اصفهان. حمار علي دروغه؟؟؟؟؟؟خودت تنهائي كشف كردي هه هه .مثل همون دينته كه از خجالت عايشه ي 9 ساله ميشه 30 ساله!!!!!!!!
سه‌شنبه 8 دي 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
gogoli - ايران - تهران . ببینید، پس از رخدادهای پس از انتخابات و بویژه چند روز اخیر، عده زیادی از مقامات اسلامی، حالا چه اطلاعاتی وغیره، از ایران گریخته اند. اینها همه گذرنامه های کانادا و .. را دارند و پول به اندازه یک عمر برای روز مبادا پس انداز کرده اند. پس نیازی به ماندن نیست و میروند کشوری دیگر و افشاگری میکنند. با این کار به خیال خودشان عذاب وجدانشان کمتر شده و مثلا همراه مردم میشوند.
سه‌شنبه 8 دي 1388

Masoud271 - امريكا - لوس انجلس
همه را نوشتيد اميدوارم درست باشد ولي اينكه ترياك نمكشند دروغ محض است.وسوالي دارم با توجه به از كار افتادن دست راست اين همه مال و منال از بيتالمال را بادست چپ يعني با همان دست كه ما تحت مبارك را ميشورند ميل ميفرمايند اگر چنين است نوش جان كه الاابد نجاست ميل ميكند.نوش جان همه فاميلشان هم.....
سه‌شنبه 8 دي 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
negaran - ایران - اصفهان . شوک شدی نه؟ همیشه اولش همینه. آدمی در ابتدا واقعیت تلخ را انکار میکنه، سپس کم کم میپذیره. بدنبالش یک دوره افسردگی میاد که اینجا باید بفکر درمانش بیفته.
سه‌شنبه 8 دي 1388

mehria - هلند - هلند
ببخشيد ايشون اين اطلاعات دقيق رو از كجا اوردن؟؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 8 دي 1388

كويت تورنتو - كانادا - تورنتو
امسال رفتم امام رضا هر كاري كردم دلم راضي نشد پول بريزم گفتم ميره به جيب يه دزد خودم ميدم فقير. بچه ها بخدا خبر نداريد به اسم امام رضا چه تجااااااااااااااارتي راه انداختن
سه‌شنبه 8 دي 1388

saharrr - امريكا - فلوريدا
من كه سردرد گرفتم با خوندن اين مطالب اه
سه‌شنبه 8 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
arashbehdin - امریکا - اتلانتا .. افشاگري ميكنن تا عذاب وجدانشون كمتر بشه، بعد با پولهاي دزدي زندگي ميكنن؟! نه عزيز من، يه جاي كار ايراد داره! نميگم كسي سو استفاده نكرده، ولي اين اطلاعات دقيق اونم الان، يه خورده بوداره! حدس من اينه كه يه عده دارن تو اين شرايط بحراني يه موج مصنوعي ايجاد ميكنن تا به منافع خودشون برسن.
سه‌شنبه 8 دي 1388

bluestar - ایران - تهران
برنامه روزانه خامنه ای: . 1 ساعت 21 تا 24 پای بساط منقل و وافور. 2 ساعت 24 تا 3 بامداد توهم حاصل از نشئگی و چرت و پرت گفتن. 3 ساعت 3 تا 12 خواب خرسی. 4 ساعت 12 تا 14 خاراندن بدن. باقیش رو بقیه بنویسید.
سه‌شنبه 8 دي 1388

zebelkhan - آمريكا - سن خوزه
gogoli - ایران - تهران (عقب مونده ذهنی). negaran - ایران - اصفهان نوکر ولایت. این شما نوکران رژیم هستید که هالو اید. فهمیدن این مسائل نیاز به سیستم اطلاعاتی ندارد! هرکسی در بین فامیل یا دوستان خود افرادی را میشناسد که به نحوی در یکی از ارگانها مشغول به کار هستند یا افرادی نزدیک به این اراذل را میشناسند. خود من 90 درصد مطالبی بالا را به طور دقیق میدانم. برای دیدن بعضی از هواپیماها و هلیکوپترهای رهبر کافیست سری به پاویون ویژه مهرآباد بزنید. در مورد اسبها و اسطبل ویژه،‌ ثروت خامنه ای در بانکهای خارجی در نشریه فوربس، در مورد اقامت فرزندانشان و خریدهای گران آنها در خارج عکسهای آنها در مجلات خارجی به چاپ رسیده. موارد دیگری را که آقای مخملباف گفته دروغ است اشتباه میکند. از جمله تریاک کشیدن و تار زدن در جوانی که کاملا واقعیت دارد. تریاک کشی ایشان بهمراه ناطق نوری،‌ حداد عادل و ولایتی انجام میشود و برای کاهش دردهای آن جانی توصیه شده. شما نوکران ولایت زمانی متوجه واقعیات میشوید که همه چیز خود را باخته اید از جمله شرف و وجدان.
سه‌شنبه 8 دي 1388

baas - هلند - روتردام
پيدا كنيد پرتقال فروش را .
سه‌شنبه 8 دي 1388

angelx - انگليس - لندن
اي كاش دوستان در ايران اين اطلاعات رو چاپ كنن و به دست (مردم هميشه در صحنه بي اطلاع )‌كه اين حرومزاده ها رو بت كردن و مثل كبك سرشون رو تو برف كردن برسونن..شكي نيست كه در حال حاضر با وجود اتفاقاتي كه در ايران رخ ميده . از او بالا تا اون پايين دست هاشون در حال بستن بار هاشون هستن و دزدي هاي كلان مي كنن. لعنت به همه شون اميدوارم فرصت فرار هيچ وقت پيدا نكنن ..
سه‌شنبه 8 دي 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
negaran - ایران - اصفهان .. باورت نمیشه؟ نمیخاهی بپذیری که اسلام و رهبرت به سرت یک کلاه گنده پر گذاشتن؟ ای بدبخت بیچاره
سه‌شنبه 8 دي 1388

pahlavi100 - آمريكا - كاليفورنيا
خاویار؟ گوشت بلدرچين و شتر مرغ و قرقاول؟ اگر انقلاب نشده بود، باور کنید فقط به پشکل شتر مرغ راضی‌ بودند. فکر نمیکنم دستمزد یه دهن روضه خوندن قبل از انقلاب ۳۰ ریال بیشتر بوده باشه. با اون پول ، خاویار که نه، فلس ماهی‌ میشد خرید البته!.
سه‌شنبه 8 دي 1388

sanaz88 - انگلستان - لتدن
خوشحالم كه فرياد امروز مردم نقاب معصوميت را كه سالها پشت ان چهره هاي حقيقي خود را پنهان كرده بودند را براي هميشه شكست. بيچاره شاه ...او كجا و اينها كجا
سه‌شنبه 8 دي 1388

pahlavi100 - آمريكا - كاليفورنيا
bluestar - ایران - تهران...آقای بلو استار عزیز، اگر یک بار حرف حق زدی همین یک دفعه بود. الحق که خیلی‌ در مورد اعتیاد و عوارض ناشی‌ از مصرفش اطلاعات داری، نکنه خدا نکرده خودتم از پای منقل داری تایپ میکنی‌؟!.
سه‌شنبه 8 دي 1388

ahura - ژاپن - توکیو
آقای مخملباف !. یک سوال ساده : اگه موسوی یا کروبی انتخاب میشدن ، بازم این افشاگریهارو میکردی ، یا بهمراه موسوی،برای دستبوسی و گرفتن حکم تنفیذ ریاست جمهوری ، بهمراه موسوی ، راهی دربار سید علی گدا میشدی ؟! امیدوارم مردم ما بعد از اینهمه مصیبت از چاله درنیان و تو چاه بیفتن . مردم از کل نظام متنفرند از بنیانگذارش تا سوپور درگاه ولی ِ وقیحش . مرگ بر نظام کثیف و پوسیده جمهوری اسهالیه ولی ِ وقیحیش . مردم گول نخورین . بخدا اینها همه اشون سر و ته یه کرباسن
سه‌شنبه 8 دي 1388

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
بعضی چیزاش اصلا قابل باور نیست مثل کلکسیون پیپ و عصا و اسب سواری، نه اینکه پولش رو نداشته باشه بلکه اصلا شعورش به این چیزا نمیرسه. اما در مورد پول هایی که توی ترکیه است به نظرم انچه نوشته می تونه واقعی باشه چون چنین پولی فقط میتونه از اینجا آمده باشه. متاسفانه خیلی از مردم ما هنوز فرق 22 هزار دلار و 22 میلیون دلار و 22 میلیارد دلار را درک نمی کنند.
سه‌شنبه 8 دي 1388

dbsh3000 - سوئد - يوتبوري
واقعا كه اسم خوبي رو خودت گذاشتي negaran - ایران - اصفهان نگران آينده دردناكت هستي
سه‌شنبه 8 دي 1388

pahlavi100 - آمريكا - كاليفورنيا
gogoli - ايران - تهران...آقا گوگول، اولا ، چرا شما تعجب کردی"یک اطلاعاتی‌ فراری" از این چیزها خبر داره؟ مگر در ولایت شما مردم موقع فرار فراموشی میارن؟. ثانیا، گفتی‌ چند تا "غلط فاحش" تو این مطلب هست ولی‌ فقط یکی‌ رو مثال زدی که نویسنده رعایت ادب رو کرده بود و به جای"کون" از "کوم" استفاده کرده بود. میبینی‌ که فقط شما عاشقان بیت رهبری نیستید که بلدید کلاه شرعی بدوزید. امضا، نخود آش این صفحه!.
سه‌شنبه 8 دي 1388

babak z uk - انگلستان - منچستر
كساني كه مي پرسند اين اطلاعات از كجا آمده .آيا موسوي 8 سال نخست وزير ايرا ن نبودن آيا مخمل باف سخنگوي موسوي در خارج هست يانه .سئوال بعدي آيا خواهر زاده موسوي به دستور خامنه اي ويا مجتبي خامنه اي در روز عاشورا كشته شد يانه . اين افشا گري جواب آن قتل مي باشد وموسوي عضو تشخيص مصلحت نظام هم هست و به اين گونه اطلاعات دسترسي دارد.واطلاعات بطور يقين موثق و واقعيت دارد. درست مثل اطلاعاتي كه در سال 57 بعد دستگيري و زنداني شدن هويدا از طريق روزنامه كيهان وبا تائيد بانك مركزي 44 ميليارد دلار در طول سلطنت پهلوي ها شاه از ايران خارج كرده بود. مرگ بر غرتگران مردم ايران جه شاه وچه شيخ. الاهي كوفتشون بشه.........؟
سه‌شنبه 8 دي 1388

افق - مالزی - کوالالامپور
خبرش درسته.نمیگم اغراق نداره.ولی متاسفانه همینطوره.خاک بر سر ما ایرانیا که سرمون و بزنن ته مون رو بزنن یه آقا بالاسر برای خودمون میتراشیم.هر کس هم باور نمیکنه از جهالت و نادانیشه.اینا هم همینو میخوان.چون غیر از این نمیتونن به حکومتشون ادامه بدن.گنداشون خیلی.من آرایشگاه خیابون فرشته رو میشناسم.درسته.بچه مجتبی درسته.عروسش که طلاق میخواد درسته.ماجرای سعید امامیه بدبخت که کشتنش درسته.پیپ آقا درسته.مامانم همیشه با سیگار و پیپ دیدتش.زنش اهل دک و پزه.خودش اهل مارک و برند بوده.مامانم جوونیاش که انجمن اسلامی بوده همشونو دیده و تایید میکنه و خیلی چیزای دیگه .خاک بر سر کسایی که یادشون رفته 14 تا معصوم بیشتر نداریم.خاک بر سر کسایی که فریب میخورن.خاک بر سرشون که پیغمبر جدید براشون اومده
سه‌شنبه 8 دي 1388

افق - مالزی - کوالالامپور
یه چیز دیگه اینکه ماجرای پولا هم درسته .نه اینکه لازم دارن.اینا که کل مملکتو صاحاب شدن.چون ایران تحریمه بنابراین برای خرید اسلحه و کارای دیگه از حسابای شخصیشون استفاده میکنن
سه‌شنبه 8 دي 1388

sama_mel - ايران - تهران
با اين همه ثروت و بقول خودشون خوشگذراني هر كدوم يه درد و مرض بزرگ دارن (روده و معده و نازايي و...) كه اميدوارم اين امراض سريعتر نفسشونو بگيره
سه‌شنبه 8 دي 1388

saharrr - امريكا - فلوريدا
mehria - هلند - هلند . خط اول رو نخوندي؟؟؟
سه‌شنبه 8 دي 1388

golden remix - سوئد - استكهلم
خدايا روا مدارگدا معتبر شود ....بقيه شو ديگه همه ميدونن
سه‌شنبه 8 دي 1388

سنجاقک - انگليس - ا......
حالم بهم خورد اوق
سه‌شنبه 8 دي 1388

Mohsen,Manchester - انگليس - منچستر
زندگي كاملا پادشاهي ولي به قيمت خون و جون و ناموس مردم . ولي عزيزان به اميد پس گرفتنش نباشيد تمام اين ثروت را به زودي از ايران خارج ميكنند !!! به اميد آزادي
سه‌شنبه 8 دي 1388

antidajjal - مالزی - ک.ل
خدا رو شكر كه اخرتي هم وجود داره كه مابتونيم جهنم رفتن اين دزدها رو ببينيم.
سه‌شنبه 8 دي 1388

afsaneh555 - ايران - تهران
من شنيدم كه سيگاريه توپه! خودشم وينستون قرمز. نميدونم اينا رو ميشه باور كرد يا نه به قول gogoli - ايران - تهران چرا الان بايد اينا رو بگيد؟ تا حالا چرا مردم رو روشن نكرديد؟ آقاي مخملباف برات آرزوي سلامي دارم و اميدوارم دستشون بهت نرسه مرد.
سه‌شنبه 8 دي 1388

sepher - استراليا - سيدني
از قديم گفتن نخورها مالشون يكي مي خوره! به نظرم كار درستي ميكنه كه خاطرات ناصرالدين شاه رو مي خونه. ناصرالدين شاه 50 سال سلطنت كرد مملكت رو ويران كرد . هيچ قدمي برنداشت تازه يه فحش بهش نميدن كه هيچ بهش قبله عالم مي گفتند .اطلاعات جالبي بود البته بيشترشو من مي دونستم.اقا مرد نازنييني است و طبع لطيفي هم داره .ايراني ها گشنه باشن بهتره تاريخ ثابت كرده .مرسي مخملي .منتظر سربازان گمنام امام زمان باش !
سه‌شنبه 8 دي 1388

aria378 - ايران - تهران
اقاي مخملباف .اقا محسن را جاانداخته اي.اين خزعبلات چيه. من مات ولم يعرف امام زمانه مات ميته جاهليه كسي كه بميرد وامام زمانش را نشناسد بهمرگ جاهليتمرده است
سه‌شنبه 8 دي 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
gogoli - ايران - تهران. چراغها رو خاموش كن خرماهاي گنديده رو بخور!!
سه‌شنبه 8 دي 1388

masoodmhd - ایران - شیراز
چطور شده که آقای مخملباف با اینهمه اطلاعات!! تا الآن مهر سکوت برلب زده اند؟؟نکنه ایان هم در این معاملات وبده بستونها دستی داشته اند یا بهشون نارو زده اند که حالا افشاگری میکنن؟!!
سه‌شنبه 8 دي 1388

basirat - ايران - اصفهان
سلام و عرض ادب جوانان عزيز ايراني نگذاريد يك عده طرد شده از كشور با دادن اطلاعات دروغ و بدون سند شعور جوان ايراني را زير سوال ببرند تو را خدا حرفهاي بي سند را قبول نكنيد كمي فكر كنيم و نگذاريم افرادي ما را بازيچه خودشان كنند
سه‌شنبه 8 دي 1388

m_2012 - ایران - تهران
نمیدانم چقدر از این نوشته ها واقعیت دارد ولی آن چیزی که حقیقت است اینه که خامنه ای و هر کس دیگه ای که در این جایگاه(چه رهبری و چه شاه) قرار بگیره همین میشه. مرگ بر رژیم فاسد جمهوری اسلامی. مرگ بر حکومت دینی چه اسلام وحشی باشه چه یهود چه زرتشت و چه هر دین دیگه.. دین مثل شراب ماله توی خونه است نه حامعه
سه‌شنبه 8 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
zebelkhan - آمریکا - .. سلام بابا ما مردیم بسکه انتظار تشریف فرمایی شما رو کشیدیم! کی میای مارو نجات بدی ای منجی ایران؟! واقعا این بیانات حضرتعالی منو از خود بیخود کرد! .. جدا از شوخی به دکترت بگو دوز داروهاتو بالا ببره! ظاهرا حالت داره خرابتر میشه!
سه‌شنبه 8 دي 1388

moneli - ایران - تهران
مارو باش فکر کردیم یارو جو گیر شده باور کرده نایب یا خود امام زمانه. نه بابا داره شاهانه زندگی میکنه به ریش ملت میخنده بی شرف و حق مردم بالا میکشه نامرد.
سه‌شنبه 8 دي 1388

sepanta_mehr - ايران - تهران
اقاي مخملباف اينها كه گفتي همه درست ولي ايا خودشما هم زماني فكر ميكردي سر از امريكادر بياري با مرفه ترين زندگي و ماشين اخرين مدل زير پات اين وسط تو بخور و بگير و ببر اين حضرات واسه شما هم بد نبود حالا داري كثافت كاريهاي خودتون رو بخيه ميزني؟فكر نميكني اين حرفها تكراريه و دقيقا سي سال پيش كه ميخواستيداين اش رو واسه ملت بپزيد همين حرفها رو در مورد شاه به خورد ملت داديد ولي از لحاظ صحت اين كجا و ان كجا..
سه‌شنبه 8 دي 1388

naz gole - آمريكا - اگوراهيلز
اولا كه اين همه اطلاعات دقيق داشتن مشكوك ميزنه. دوما من در شگفتم كه چرا دوستان متعجب شدن از شنيدن اين اخبار ؟ مگه تا حالا غير اين فكر ميكردين؟ چه مردم ساده اي داريم ما!! از همين سادگي و زودباوريمونه كه هر كي به قدرت رسيد فقط به فكر چپاول كشور و پر كردن جيبهاشون بودن خدايا خودت به مردم ايران رحم كن ما رو از دست اين شر و فتنه رها كن!
سه‌شنبه 8 دي 1388

zhilla - ايران - تبريز
يك راز ديگه من بهتون بگم سنگ معدن سفيده خوان واقع در آذربايجان شرقي دفتر فروش 5 كيلومتري روستاي سفيده خوان اين معدن رهبر هست .
سه‌شنبه 8 دي 1388

mano40 - ايران - تهران
قبل از اينكه جو گير بشيد لطفا بگيد سران كدوم كشورها مثل خامنه ايي هزينه نمي كنن؟ موريتاني؟ كنگو؟ افغانستان؟ همه كشورها كم و بيش از اين هزينه ها دارند فقط فرقش در ايران اينه كه اگر شاه هزينه كنه بايد سرنگون بشه اگر اخوند هزينه كنه بايد سرنگون بشه...
سه‌شنبه 8 دي 1388

baas - هلند - روتردام
مرگ بر مسلمانان دزد حاكم بر ايران .
سه‌شنبه 8 دي 1388

reza_kordo - ايران ‌‌ ‌‌‌ - بوشهر
خیال می کردم افرادی که در اروپا زندگی می کنند خیلی با هوش و عاقل هستند.ولی نه مثل اینکه از بس مشروبات الکلی نوش جان کرده اند اینقدر خر فهم تشریف دارند که یه ادم ابله مثل مخمخلباف از انها خر سواری میکند.
سه‌شنبه 8 دي 1388

آریایی-کوروش-ایران - ایران - تهران
هیتلر میگفت که "دروغ هر چی بزرگتر باشه ،راحت تر پذیرفته میشه". مخملباف میخاد چیزهایی رو بگه که خیلی از خواننده ها دوست دارن بشنوند در حالیکه اگه یه مقدار تحقیق بشه بسیاری از دروغگویی این کارگردان و نویسنده دروغ پرداز رو متوجه میشه. آخه وجود مخملباف به این دروغ بنده،وگرنه اگه راست بگه که نمیذارن خارج از ایران باشه. خوش به حال آنانکه ،منفعت جویی "آنان را از جاده درستی منحرف نسازد.فردا اگه کسایی مثل مخملباف بخوان مسول بشن(هر چند مسول مثل اون زیاد داریم) خدا باید رحم کنه که واسه رسیدن به اهدافش از هر وسیله ای استفاده میکنه هر چند اون وسیله دروغ پردازی و اراجیف بافی باشه. "بشارت ده به کسانیکه ،گفتارهای مختلف را میشنوند وبه بهترین آن عمل میکنند.". قران
سه‌شنبه 8 دي 1388

mashady - انگليس - منچستر
خيلي پوله البته محمد رضا پهلوي وقتي از ايران فرار ميكرد از اينهم بيشتر دزديد دزد بازاره.
سه‌شنبه 8 دي 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
negaran - ایران - اصفهان تو وامثال تو نظر هم ندهید مهم نیست چون شما ذوب شدگان در ... رهبری هستید پس تو همون .. بمون و ارتزاق کن و چرت وپرت نگو
سه‌شنبه 8 دي 1388

zebelkhan - آمريكا - سن خوزه
bluestar - ایران - تهران . بسیجی! دوباره رنگ عوض کردی؟! تو که تا پریروز میگفتی ملت ایران نباید شعارهای ساختار شکنانه بدهند و شعار همه مردم حمایت از آموزه های اسلامی است و بقیه این مزخرفات و اراجیف. حالا ضد اربابت مطلب مینویسی؟! دست بردار ..
سه‌شنبه 8 دي 1388

SarayeAzadi - انگليس - لندن
ديشب داشتم اين مطلب رو ميخوندم نيمه تمام گذااشتم واسه امروز ادامه اش رو بخونم سرم درد گرفت. به اين نتيجه رسيدم بدبخترين مردم دنيا ماييم چون در اين 30 سال به سلطان علي گدا باج داديم و تا تونست از ثروات ملت چاپيد..ياد درگذشت جواني در زندان به خاطر 50٫000 تومان٫افتادم. چند روز پيش بود كه در اين سايت خوندم ..علي چلاق ننگ و نفرين ابدي نصيبت باد..
سه‌شنبه 8 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
vahid22 - آلمان - هامبورگ .. فكر كنم اين بيمزه ترين و بيربط ترين جوابي بود كه تا حالا تو اين سايت از يكي گرفتم. يك كمي ذوق به خرج بده لطفا!
سه‌شنبه 8 دي 1388

Lidia - سوئد - گوتنبرگ
دوستان میشه همگی فکر بکنیم و متحدانه کاری بکنیم امضاهای اعتراض آمیز جمع کنیم که این پولها مال مردم ایرانه و به خامنه ای برگردانده نشه. هر کسی میخوره بزار بخوره ولی این خون آشام کثیف که نصف ثروت جهان را در حصار خودش در آورده بهش نرسه. لطفا هرکسی فکر بهتری داره بنویسه استفاده کنیم. شاد باشید. مرگ بر خامنه ایی جلاد خونخوار....
سه‌شنبه 8 دي 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
ترسم نرسي به كعبه اي اعرابي.. اين امور و اطلاعات چه توفيري بر احوال چه كس و شرايط ان كشور دارد؟ اين رفتار جزو خصوصيات و طبيعت قدرت بيمهار است. اين بساط را هر انساني كه به قدرت بدون مسئوليت دست پيدا كند به راه مياندازد. حال چه من باشم ؛ چه شما و چه خامنه ايي. نه چيز عجيب و غيرممكني در اين طومار هست و نه اين اگاهي ارزش و سودي دارد. مگر نه؟ خرد سال بودم كه انقلاب شد؛ در صف نانوايي؛ يك نفر با هيجان تعريف ميكرد كه مجله سكسي كارتر و شهبانو فرح را ديده!! حتي سعي داشت شنوندگانش را؛ با ژستها و موقعيتهاي ان دو در مجله تحت تاثير قرار دهد!! اين قبيل لاطائلات بر هيچ دردي دوا نيستند. اصل قدرت بايد به چالش گرفته و فهميده شود. شادباشيد.
سه‌شنبه 8 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا .. شما که کَلیفورنیا زندگی میکنی دیگه چرا؟ اسم اون هواپیما واژه انگلیسی «فالکون» با تلفظ فَلکِن به معنای شاهینه و این اشتباه هیچ ربطی به رعایت «ادب» نداره! بعلاوه این شایعات در مورد شاه هم وجود داشت. حتی اون اواخر، کار به مسائل ناموسی خانواده سلطنتی هم کشیده بود! اعتبار این قبیل اخبار در سطح شایعه است. من میگم نباید تو این وضعیت احساسی عمل کرد و این اخبار رو بدون مطالعه پذیرفت.
سه‌شنبه 8 دي 1388

sharjah - امارات - شارجه
ـ استغفرالله العظيم مكر خدا انسان است از قدرت مست شود خالق دو جهان كه خود صاحب قدرت است وقدرت را افريده ودر اختيار بشر گذاشته تا همگان امتحان شود وقتي ميخواهيم قدرت انسانها وسلاطين ازنظرمان برود قدرت لايتناهي اله را بياد بياوريم وبه ان تفكر كنيم مي بينيم اين قدرتها جقدر كوجك وخوار وذليل مي شوند در جلو جشممان وبه ما ايمان ديگر مي دهد . مواظب باشيم حتي به شوخي هم چرباره ذات احديت مطالب خلاف شان او گفته نشود----
سه‌شنبه 8 دي 1388

sharjah - امارات - شارجه
ـ استغفرالله العظيم مكر خدا انسان است از قدرت مست شود خالق دو جهان كه خود صاحب قدرت است وقدرت را افريده ودر اختيار بشر گذاشته تا همگان امتحان شود وقتي ميخواهيم قدرت انسانها وسلاطين ازنظرمان برود قدرت لايتناهي اله را بياد بياوريم وبه ان تفكر كنيم مي بينيم اين قدرتها جقدر كوجك وخوار وذليل مي شوند در جلو جشممان وبه ما ايمان ديگر مي دهد . مواظب باشيم حتي به شوخي هم چرباره ذات احديت مطالب خلاف شان او گفته نشود----
سه‌شنبه 8 دي 1388

ati.khojasteh - المان - برلين
اگر دين نداري لااقل آزاده باش . چقدر دروغ آقاي مخملباف . اگه بخوام راستش را لااقل راجع به خوانوادش بگم از اين بيشتر ميشه . اميدوارم يك روز بفهمي اين دروغ هات چه با مردم ميكنه .
سه‌شنبه 8 دي 1388

kaj1383 - نروژ - لينگدال
ميشه در مورد بچهگياش مطلب بذاريد. خيلي جالب بود.(:(:(:(:
سه‌شنبه 8 دي 1388

zartosht azarparsa - انگلستان - برمينگهام
گرامیان هر چند ممکن بنظر میرسد این مطالب شایعاتئ بیش نباشند ولی نکته ائ نباید فراموش شود این است که در زمان پهلوئ طبقه متوسط در جامعه کارمندان و کارگران بودند ولئ حال طبقه کارمند فقیر وکارگر منفیه صفر میباشد و این نمایانگر پخش ناعادلانه ثروت در ایرانمان میباشد. و افشاگریه اقائ مخملباف در این نقطه از زمان بسیار قابل د رک و به هیچ وجه تعجب برانگز نمیباشد. سوالئ که برائ بعضئ از خوانندگان پیش امده است این بود که چرا این افشاگرئ الان و چرا نه قبل از حوادث عاشورا ؟ برداشته سخصیه من اینگونه میااشد: چنین افشاگرئ میتواند موجب دستبکاریه خامنه ائ و دستوره ترور مخملباف باشد اگر این افشاگرئ زمانی صورت گیرد که خامنه ائ در موضع قدرت باشد و لئ حال او تضعیف و شکسته شده واعتباره خود را حتئ در نظام الودیه خویش از دست داده درااین زمان چنین افشاگرئ بسیار قابل باور و ارزشمند میباشد.اا
سه‌شنبه 8 دي 1388

bahram55 - نروژ - ريوان
الدنگ اگر دست این مردم بیفتی نیم سوز ...میکنند.تنها ارزوم اینه که ببینم مردم شما جانی ها رو تکه تکه میکنند..... اینه امامت ورهبری مذهبی .کله پدر .. هر چه اخونده سگ بر.......بیشرفهای صد چهره وای به حال تون .باجگیر های شهر نو شرف شون بیشتر از شما هاست .جا....پس فطرت هیچ لغتی نیست که ماهیت شما ها رو بشه توصیف کرد
سه‌شنبه 8 دي 1388

sepher - .استراليا - سيدني
. antidajjal - مالزی - ک.ل. خدا رو شکر که اخرتی هم وجود داره که مابتونیم جهنم رفتن این دزدها رو ببینیم!. ................................................................................... چه دلش خوشه! اگر هم باشه اونجا هر کسی مسئول اعمال خودشه! بعدش تقصیر اقای خامنه ای نیست که ملت ما دوست دارند فقیر و عزادار باشند! مردم ایران اینجوری دوست دارند دلیلم هم اینه که توی همین سایت نگاه کن همه یه جوری سعی دارند این اطلاعات رو که حتی با اسم هست رد کنن. این اطلاعات درسته و اقای مخملباف سعی داره که قبل از اینکه سربازان گمنام امام زمان دخلشو بیارن همه چیو بگه که دیگه کشته شدنش بی فایده بشه اما ..........
سه‌شنبه 8 دي 1388

~saeed~ - ايران - رامسر
حالا چطوري اين مرديكه مخملباف فهميده شما چقر ساده ايد ها ها
سه‌شنبه 8 دي 1388

حخا - استرا - سيدني
چرته
سه‌شنبه 8 دي 1388

black chador - امريكا - ولدن
واقعا بيشرف و پست فطرت هستند. اينها براي نگهداري از موقعيتشون حاضرن خون يك يك ايراني ها را بنوشن. مرگ بر اسلام كثيف و نيرگ شما دزدان تروريست.
سه‌شنبه 8 دي 1388

black chador - امريكا - ولدن
gogoli - ایران - تهران. چرا تعجب میکنی؟ من یک ساله که ثروت این کثافت چکه ای را برای همه نوشتم. متاسفانه تا وقتی کسانی مثل تو در ایران یک کتاب تازی صفت که نوشته یک مشت مرد وحشی عرب نوشته شده را راه زندگی خود میدونید حقتون هست که این خلیفه و خانواده اش ..... حالا یک صلوات بلند برای انقلاب اسلامی و خمینی خائن بفرست.
سه‌شنبه 8 دي 1388

طاطا - ایران - ایران
دوستان عزیزی که میگن این آمار دروغه. محض اطلاعتون بگم که یکی رو ازنزدیک میشناسم که پست خیلی مهمی توی این رژیم داشته ودرزمان احمدی نژاد کمرنگ شد این شخص تا یکسال اول انقلاب کاملا فقیر و بی چیز بود ولی در 28 سالی که بااین رژیم کار کرد تریلیاردر شده . من تمام مطالب بالا رو باور میکنم چون ازنزدیک شاهد زندگی این شخصی که درباره اش صحبت کردم هستم. یک گدای بی همه چیز که از این رژیم به ثروتی رسید که اگه یه روزی سالهای خیلی دور خواب این ثروت رو میدید حتما سکته میکرد .
سه‌شنبه 8 دي 1388

arvin314 - انگليس - برادفورد
قابل توجه عزيزاني كه منكر اين مطالب ميشوند و انها را بطور كلي شايع پراكني و افترا ميپندارند بايد عرض كنم كه هر چقدر هم بخودتون فشار بياوريد عكس اين موارد رو هم نميدونيد اثبات كنيد.يكي از اشكالات حكومت استبدادي و تك حزبي همينه راست و دروغ توش مشخص نيست.واقعا كمي فكر كنيد چرا سيستم حكومتي ما بايد اينجوري باشه.اگه آقاتون ريگي به كفش نداشت كه احزاب رو تعطيل نميكردند قربون.
سه‌شنبه 8 دي 1388

BIKHODA - هلند - شيراز
خا منه اي داراي يك عدد بشكه طلاي جواهر نشان ميباشند كه به ترتيب سن هر شب خود يا فر زندان به نو بت ساعتي را در ان بد مي گذرانند.
سه‌شنبه 8 دي 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
gogoli - ايران - تهران . با اونهمه ريش و پشم خجالت نكشيدي از اسم آيدي كه براي خودت گذاشتي. اول و آخر همه ما ميميريم، تا حالا فكر كردي جواب حضرت باريتعالا رو چي ميخواي بدي؟ پول اينقدر برات ارزش داره؟ باشه ادامه بده عزيز.
سه‌شنبه 8 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
black chador - امريكا - ولدن .. عجب! اونوقت از كي تا حالا فرمايشات شما مبناي قضاوت ما شده؟ در مورد اهانت به قرآن هم تجربه شخصي من اينه كه كسي كه منطق داره توهين نميكنه. امثال شما امروز به عربها توهين ميكنن، فردا به تركها، پس فردا به بلوچها و .. خنده دار اينه كه امثال شما هرچي از ايران دورتر ميشن حكمهاي شديدتري صادر ميكنن! از من همين يه جمله رو داشته باش: خشم و احساسات آفت فهم و شعوره.
سه‌شنبه 8 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
amin7777 - انگلستان - منچستر .. عزيزم تو پشماي منو كجا ديدي؟! ضمنا اگه به ادعا باشه من بهتر از اين ميتونم بنويسم. اما بحث اينه كه آيا چنين صحبتهايي اونم با اين وضع جز شعله ورتر كردن آتش كينه و درگيري فايده ديگه اي هم داره؟ فراموش نكنيم كه امثال شما بارها به دور افرادي كه شعارهاي بسيار تند ميدادن جمع شدن (مثل هخا) يا دم از تحريم و براندازي زدن، اما هربار سرخورده تر و نا اميدتر عقب نشستن. راه درست اين نيست!
سه‌شنبه 8 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. gogoli - ايران - تهران چیپ ترین کسی که توی این سایت هست تویی!
سه‌شنبه 8 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. gogoli - ايران - تهران شما مامور جمهوری اسلامی در روسیه هستی و نباید تعجب کرد که چرا اینقدر از این خبر ها شکه و متعجب میشی!!! در هر صورت به بابات ( خامنه ای) بگو آخرهای عمرشه اینم یک مدرک که جنابعالی در روسیه هستی نه تهران جوجه؛ خیلی کوچیکتر از اون هستی که از دست ملت ایران فرار کنی. امثال خائنین مثل تو رو ملت پیدا میکنند و مفصلاً خدمت میرسند. بسیجی یکبار مصرف. http://img124.imageshack.us/img124/6323/53012970.jpg.
سه‌شنبه 8 دي 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
قابل توجه انسانهای صاف و ساده لوح، و این تازه بخشی از ثروت باداورده اینها از معاملات انحصاری و غیرقانونی است. در کنار این موجود، صدها ملا و شخصیتهای مرموز پشت صحنه حکومت، سی سال است مشغول بر باد دادن سرمایه های ملی ایران از جمله نفت و معادن هستند. پورسانتهای کلان معاملات غیر ضروری، خریدهای با قیمت چندین برابر، باجگیریها،... چندین سال است که اقتصاد ایران را ورشکسته وملت ایران را فقیر و اینان را ثروتمند تر کرده است. این تازه اول داستان است، نگویید دروغ است، بزودی در میان این شلوغیها و درگیریهای میان حکومتی افراد بیشتری لو خواهند رفت.
چهار‌شنبه 9 دي 1388

dokhtar sharghi - فرانسه - پاريس
با هر جمله اي كه ميخوندم نفرينشان ميكردم!!!!!!
چهار‌شنبه 9 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
آنتی - ترکیه - انکارا! .. باز تو شروع کردی؟! دلت واسه «سوسک» شدن تنگ شده؟! واقعا من تحت تاثیر این افشاگری قرار گرفتم! دیگه از تدبر هم کاری ساخته نیست! خدا به دادت برسه! مثلا حرف حساب تو چیه؟ مردم برن تو خیابون کشته بشن که تو پناهندگی بگیری؟ بارها بهت گفتم که از توهم نجات ایران بیا بیرون. بجای این حقه بازیها یه کار شرافتمندانه واسه خودت جور کن. (راستی تو جنوب خوزستان به «گاومیش» چی میگن اهوازی آزاده؟!)
چهار‌شنبه 9 دي 1388

MASHKOOKAM - افغانستان - هرات
اي ول من هميشه مي دونستم آقاي مخملباف كارگردان قهاريه ولي ديگه فكر نمي كردم نويسنده داستانهاي تخيلي باشند دمشون گرم اگر اين داستان رو فيلمش بكنند باور كنيد تا قرنها هاليوود هم نمي تونه همچين غلطي بكنه آخه آدم .... چطور وقتي آقاي فيروزآبادي بطور كاملاٌ خصوصي با خامنه اي در گوشي حرف زده كسي مثل همون به اصطلاح فراريهاي مطلع از همه چيز شنيدند؟ البته بايد بگم در داستانهاي تخيلي اين امكان وجود دارد مانند هري پاتر و ... ولي خودمونيم بايد بهتون تبريك بگم شما خيلي خوب مردم ايران رو شناختيد همينكه مثل عروسك خيمه شب بازي براي شما مي رقصند گواه اين ادعاست. دمت گرم داش محسن ما كه حال كرديم اما كاش در مورد بدبختيها و فلاكت رفسنجاني هم مي نوشتي كه اثرت حسابي درام بشه راستي چرا از جلوه هاي كامپيوتري براي اريه حداقل يه سند استفاده نكردي اينطوري خيلي با حالتره و راحتتر ميتونيد ملت ساده مارو هر طرف كه خواستيد هو كنيد.
چهار‌شنبه 9 دي 1388

bluestar - ایران - تهران
pahlavi100 - فقط کافیه چشم و گوش بسته نباشی.
چهار‌شنبه 9 دي 1388

zebelkhan - آمريكا - سن خوزه
gogoli - ایران - تهران . بسیجی! خجالت کش ببین چقدر کاربران وب سایت جوابت رو دادند. یک ذره شرم و حیا هم خوب چیزیه! تا چه وقت میخوایی نون مزدوری رو توی حلقوم خودت و زن وبچه ات بکنی! نوکری یک جانی رو کردن و پشت به ملت کردن اسمش خیانت و جنایته. لعنت بر شما مزدوران بسیجی . بزودی همه شما را به زباله دان تاریخ خواهند فرستاد.
چهار‌شنبه 9 دي 1388

zebelkhan - آمريكا - سن خوزه
ضد آریایی ضد کوروش بسیجی - ایران - تهران. واقعا وقاحت میخواهد که شما شیادان و مزدوران و نوکران علی قاتل اینطور به ملت پشت کرده اید و طرفداری یک جانی بالفطره را میکنید. برای چی نام کوروش را بروی خودت گذاشتی؟ مثلا فکر میکنی کاربران وب سایت فرق بین مزدور و نوکر خامنه ای را با انسانهای آزاده و فرهیخته نمی فهمند و تنها اسم مهم است؟ البته این همه از نشانه ای بلاهت شما نوکران و مزدوران است که دم خروس همیشه از زیر عبای مزدوری شما پیداست. لعنت بر آن اسلامی که این همه جنایت علیه بشریت مرتکب شده و هالو ها و زالوها نوکران علی قاتل را به دنیا عرضه داشته! بزودی خواهی دید که فرزندان راستین کوروش تو اسلام و رهبر مفنگیت را به تاریخ ایران و دنیا خواهند ریخت!
چهار‌شنبه 9 دي 1388

zendegi zibast ba solh - كانادا - تورنتو
اي همدمان افت الله علي چلاق باز هم داريد طرفداري اين اخوند امام نما را ميكنيد.بدون شك پورسانت به شماها هم ميرسه كه طرفداري ميكنيد. چيه واقعيت تلخه براي شما مزدوران ولايت فجيح اسهالي. روزهاي اخر و نفسهاي اخر را ميكشيد. اينها فقط سر سوزني از جنايات و ثروتهاي ملت ايران هست كه به تاراج برده اند وقتي سرنگون شوند اماري بيرون مييايد كه مغز همه ايرانيان وطن پرست سوت خواهد كشيد.
چهار‌شنبه 9 دي 1388

black chador - امريكا - ولدن
gogoli - ايران - تهران. پس قبول داري كه قران را يكمشت مرد وحشي عرب نوشتن؟
چهار‌شنبه 9 دي 1388

basirat - ايران - اصفهان
با سلام و عرض ادب. به نظر عاقلانه نمي آيد. يك ايراني فهيم به اين راحتي اين حرفها را قبول نمي كند. نبايد بازيچه حرفهاي غير مستند شد. با تشكر
چهار‌شنبه 9 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
zebelkhan - آمريكا - سن خوزه .. اي شيطوووون! لابد اگه مثل خيلي هاي ديگه به حكومت فحش ميدادم يه ايراني آزاده بودم؟! اينقدر فسفر نسوزون!
چهار‌شنبه 9 دي 1388

ferdowsi - ايران - مشهد
اين چه جور رازي هست كه اين همه آدم ازش خبر دارن!!؟منم ميتونم ده برابر اينها را براي هركي ديگه ببافم لازم نيست حتما مخملباف باشي كه !
چهار‌شنبه 9 دي 1388

pesarekhoob - سوعد - گوتبورگ
خيلي خوشحالم كه اين نجاست همشهري من نيست و تنها دوران توله سگيشو زير بازار سر شور مشهد زندگي كرد و در اون زمان كه اون نوجوان ترگل ورگلي بود بسيار مورد علاقه ي يكي از بچه بازاي شهر بنام ميرزا علي ذغال فروش بود البته نميدونم اكنون زنده ست يا نه.اگه مرده روحش شاد.
چهار‌شنبه 9 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
black chador - امريكا - ولدن .. چه ربطي داشت؟
چهار‌شنبه 9 دي 1388

Ali213 - هلند - زايست
قابل توجه طرفداران ولايت... خدايش با يك جو وجدان و معرفت شما كلنگ مفت به قبر پدر خوتون ميزنيد؟ همه علت طرفداري شما از ولايت را ميدونند ديگه سعي يه پاك كردن اين موضوع نباشيد اگه اين جيره ماهيانه نرسه ولايت كيلو چنده
چهار‌شنبه 9 دي 1388

black chador - امريكا - ولدن
آنتی اسلام - ایران - اهواز. دوست عزيز gogoli - ايران - تهران پسر كلاغ سياه رجبي هست. همون كلاغ سياهه كه عاشقه سرويس دادن به تقلبي نژاد هست.
چهار‌شنبه 9 دي 1388

nazli setayesh - ایران - تهران
ای گور به گور بشی خامنه ای.. تو لپت.پدرسگ..
چهار‌شنبه 9 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
black chador - امريكا - ولدن واقعاً درست زدی وسط خالش. هی میبینم نوشته هاش شبیه اون زنیکه هست!! نگو اینا باهم نسبت دارن!! :-))
چهار‌شنبه 9 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
black chador - امريكا - ولدن .. روش توهين هاي ركيك رو قبل از تو رفيقت «آنتي تربيت» امتحان كرد اما به نتيجه نرسيد! آبروي فرهنگ «آمريكايي» خودت رو هم بردي! اونايي كه بايد ميفهميدن خيلي چيزارو فهميدن! آخه ديگه آدم با چه زبوني بايد به شماها بگه؟ مسئله ساده است. شماها طرفدار خشونتين، چون خودتون قرار نيست بهاي اين كارو بپردازين. .. خرج كه از كيسه «ايران» بود . حاتم طائي شدن آسان بود!
چهار‌شنبه 9 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
black chador - امریکا - ولدن محلش نگذار. این می خواد با کامنت گذاشتن برای دیگران و بحث کردن با کسایی که انتخاب کرده ؛ خودش رو بزرگ جلوه بده. جواب ابلهان خاموشیست! اگر محلش نزاری دُمش رو میزاره لای پاش و راهش رو می کشه میره دنبال کارش. دقیقاً مثل همون فاطی رجبی :-))
پنج‌شنبه 10 دي 1388

gogoli - ايران - تهران
آنتی - ترکیه - انکارا .. ساعت خواب عزیز مدبر! تو بحث با من رو شروع کردی! اونی که مدتهاست دمشو گذاشته لای پاش یکی دیگه است! من اگه بدونم تو از کجا میخوای پناهندگی بگیری، خودم یه نامه واسشون مینویسم و ازشون میخوام با پناهندگیت موافقت کنن! مال بد بیخ ریش صاحبش! اصلا شاید به زودی اون کشور رو پیدا کردم!
پنج‌شنبه 10 دي 1388

pejvakkkk - ايران - بيرجند
پسر مغز سرم سوت كشيد خوب شد مبالغ رو به دلار نوشته بود اگه به تومن مينوشت حالا حالاها قابل حل شدن نبود
پنج‌شنبه 10 دي 1388

silas - ايران - بندر
در اين كه اين بي شرف و خانوادش در ناز و نعمتن شكي نيست حتي بالاتر از اين چيزايي كه گفته شد ولي قبول كنيد اينا نميتونه سنديت داشته باشه مثلا؛ اگر ميگفت اينقدر ثروت دارن قبول ولي اين كه ريزش هم كرده كه چقدرش ماله چه كاريه ديگه خيلي تابلوه تازه مخملباف خودش خاين و مزدوره و همينطور آدم فروش چون ديد در حد دسمال كشيش بهش نرسيدن زد به چاك و اراجيف ميگه
جمعه 11 دي 1388

saeed1 - كانادا - تورونتو
بابا مخملباف فاميلي رو عوض كن بذار خاليباف !! آخه اينقدر؟!
شنبه 12 دي 1388

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
هاشمی رفسنجانی: در سال ۸۴ می‌دانستم که اوضاع خراب می‌شود
اداره امنیت ملی افغانستان نوجوان انتحاری سیزده ساله را بازداشت کرد
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد
پوتین: به توافق هسته‌ای با ایران خیلی نزدیکیم
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
دادگاه اتحادیه اروپا حماس را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کرد.
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران
دو عضو دولت روحانی از افشای «مصوبات به کلی سری» ایران خبر دادند
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو
مرور روزنامه‌های صبح تهران؛ پنجشنبه ۲۷ آذر
نقشه شوم خواستگار قلابی با حلوای مسموم
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان.
حریف پرسپولیس می‌خواهد با مهاجم تاتنهام به تهران بیاید/ لخویا قطر آده‌بایور را می‌خواهد
تلاش ناکام دو مردجوان برای اسیدپاشی به صورت دخترجوانی که مدیر اجرایی شرکت شان بود
وزارت ورزش و آخرین گزینه موجود / هدایتی در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس
کیف‌قاپی‌های 4 دانش‌آموز سوار بر یک موتور
گلر پرسپولیس به دنبال رضایتنامه از پرسپولیس / نیلسون با گسترش فولاد تمام کرد
بشقاب میگو و لوبیا
این گیاه تلخ، شفابخش است
هر صبح؛ یک فنجان چای آویشن
«سالمونلا» چیست؟
علائم کمبود آهن در زنان
آیا کورتون داروی بدی است؟
فال روز پنجشنبه 18 دسامبر - 27 آذر
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
برج Dom در هلند
حال و روز کتاب در آمریکای امروز.
ده‌ها سال کشمکش آمریکا و کوبا به پایان می‌رسد.
نفرین های زن جوان بر اثر ترس در پارک بازی
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
کارشناس مذهبی، داستانی از چشم‌چرانی با ذکر خدا تعریف می‌کند
تصادف دوچرخه سوار با یک آهو در جاده
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن
ویدیوی نگاهی به سال 2014 - تهیه شده توسط گوگل
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت (132+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (122+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (107+)
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن (101+)
حضور بی‌روبنده‌ی همسر شیخ سعودی در تلویزیون جنجال برانگیخت. (90+)
تنبیه عجیب دانش آموزان یک مدرسه (86+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (85+)
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف» (80+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (77+)
جنایت فجیع پایان رابطه پنهانی (72+)
جشن تولد کوچکترین قربانی اسیدپاشی (71+)
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان. (68+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (67+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (55+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (45+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.