صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
حوادث اخیر تهران: عکس عجیب در دو روزنامه حوادث اخیر تهران: عکس عجیب در دو روزنامه

سه‌شنبه 23 ژوئن 2009 - 2 تیر 1388
نکته جالب توجه عکس این روزنامه است. این عکس متعلق به فردی است که بر اساس تحقیقات خبرنگاران اعتماد، در خیابان فاطمی زندگی می کند. او در روزهای عادی نیز در خیابان راه رفته و به گفتن حرف های نامربوط می پردازد. اسلحه در دست او نیز یک مسلسل اسباب بازی است که حتی منبع عکس که یک خبرگزاری غربی است با عناوین toy gun از آن نام برده است.


● رنگارنگ

حوادث اخير تهران: عكس عجيب در دو روزنامه

اعتماد: در روزهاي گذشته برخي روزنامه ها و سايت هاي تندرو تلاش زيادي كرده اند تا بر خلاف اظهارات مسوولان قضايي و پليس، با چاپ عكس ها و تصاويري اين گونه القا كنند كه معترضان با اسلحه در مقابل نيروهاي انتظامي قرار گرفته اند. روزنامه ... روز گذشته با چاپ عكسي از فردي كه ظاهراً يك سلاح در دست دارد و انتخاب تيتر «اين تروريست هاي حامي صداقت» اين رويه را ادامه داده و در ابتداي گزارش خود، سعي در مرتبط جلوه دادن آن با طرفداران ميرحسين موسوي داشت. در ابتداي گزارش مذكور آمده است؛ حاميان افراطي ميرحسين موسوي كه در كنار آنها عناصر گروهك هاي تروريستي و اراذل و اوباش مشاهده مي شدند كه به اموال عمومي خسارت وارد مي كردند به تخريب و غارت مغازه ها، آتش زدن خودروهاي مردم و بانك ها و حمله به عابران مبادرت كردند. در نتيجه اغتشاشات شنبه شب تهران تعدادي از عناصر تروريست با استفاده از سلاح گرم، 10 نفر را كشته و 100 نفر را مجروح و مصدوم كردند.

اين در حالي است كه اين روزها حتي صداي اعتراض علي لاريجاني، محمدرضا باهنر، مريم بهروزي و بسياري ديگر از اصولگرايان نيز از عملكرد رسانه هاي عمومي در پيوند دادن اعتراضات آرام با برخي اقدامات غير قابل تاييد بلند شده است.

نكته جالب توجه عكس اين روزنامه است. اين عكس متعلق به فردي است كه بر اساس تحقيقات خبرنگاران اعتماد، در خيابان فاطمي زندگي مي كند. او در روزهاي عادي نيز در خيابان راه رفته و به گفتن حرف هاي نامربوط مي پردازد. اسلحه در دست او نيز يك مسلسل اسباب بازي است كه حتي منبع عكس كه يك خبرگزاري غربي است با عناوين toy gun از آن نام برده است.

در همين ارتباط دادستاني عمومي و انقلاب تهران در خصوص هويت فرد مسلح دستگيرشده در ناآرامي هاي شنبه تهران اطلاعيه صادر كرد.

دادستاني عمومي و انقلاب تهران در اطلاعيه يي با اشاره به چاپ تصوير فردي مسلح به اسلحه جنگي در بين آشوبگران روز گذشته ناآرامي هاي تهران در برخي خبرگزاري ها و اعلام اينكه اين فرد مسلح دستگير شده است، اعلام كرد؛ فرد مسلح دستگيرشده در ناآرامي هاي روز شنبه مربوط به تصوير مذكور نيست و در خصوص شناسايي هويت فردي كه تصوير وي در خبرگزاري ها منعكس شده نيروهاي امنيتي و اطلاعاتي در حال تحقيق و پيگيري هستند.

دادستاني تهران از همه مردم عزيز درخواست كرد؛ با عنايت به اينكه در ناآرامي هاي شب گذشته تعدادي از شهروندان گرامي توسط افراد آشوبگر و ناشناس با اسلحه به قتل رسيده اند چنانچه از ماهيت عكس اطلاعي دارند مراتب را به ستاد مركزي دادسراي تهران يا ساير مراجع امنيتي و اطلاعاتي گزارش نمايند.

روزنامه... نيز نسخه اصلي عكس مذكور را در صفحه 3 خود به چاپ رسانده كه در آن يك زن با ماسك طبي، پشت سر فرد مذكور قرار دارد اما در عكس روزنامه وطن امروز اين زن ، حذف شده است .اين روزنامه در توضيح عكس آورده است؛ رسانه هاي خارجي عكس فوق را از آشوب عصر شنبه تهران مخابره كرده اند. اين فرد كه حامل يك سلاح خودكار است در ميان آشوبگران مشاهده مي شود،

gigikhanoom - ايران - ايران
خامنه‌ای به صدای در گلو ماندهٔ عزیزانم سوگند صدایت را در گلو خفه می‌کنم
سه‌شنبه 2 تير 1388

mah1 - ايران - تهران
چه ژستيم گرفته مسخره!
سه‌شنبه 2 تير 1388

Kaweh - آلمان - فرانكفورت
هر خري بلا به نسبت ايرانيها ميفهمه كه در اين شرايط هيچ ايراني وطن پرستي حتي لبخند بروي لباش نيومده چه برسه به اينكه بخواد بياد جلوي دوربين گارد بگيره و نيششو باز كنه . روزنامه هاي اروپايي با نشان دادن اين عكس با معناي اسلحه اسباب بازي عنوان كردند كه رژيم شكست خورده جمهوري اسهالي به هر حربه اي متوسل شده تا ملت غيور ايران را بد جلوه دهد ولي همچنان در كثافت خود قوطه ميخورد. دولت كثيف اسلامي فكر كرده همه كشور ها و دولتها مثل خودش احمق و نادان هستند كه اين چرنديات را باور كنند . بدبختها كارتان تمام است اين تازه شروعشه . جوجه ها را آخر پاييز ميشمارند بدبختها دنيا بلايي كه سر هيتلر آورد سرتان خواهد آورد .
زنده باد ايران
سه‌شنبه 2 تير 1388

arwenswe - ايران - تهرن
تقديم به روح خواهر عزيزمان ندا . روحت شاد:

بخواب اي خواهر نازم ندايم/ كه روح پاك تو گردد صدايم/
ندا دادي تو ما را با صداقت/ قسم بر آن نگاه بي گناهت/
كه رايت را بگيريم از سياهي/ كه همره ما نگرديم با تباهي/
كه همواره به ظالم ما بتازيم/ كه دائم جاودان راهت بسازيم/
بخواب اي خواهرم آرام آرام/ بخواب اي نو شكفته اي دلارام/
شهيد راه پاكي ها تو بودي/ مبارز با تباهي ها تو بودي/
تو كه هرگز نبودي خاك و خاشاك/ چرا افتاده اي اينگونه در خاك؟/
ندايم اي نداي سرزمينم/ صداي جاودان اين زمينم/
صداي تو شود داد دليران/ نداي تو شود فرياد ايران/
سه‌شنبه 2 تير 1388

mn4434 - انگليس - لندن
اين عكس ساختگي هست
سه‌شنبه 2 تير 1388

سالم به امید - امريكا - يوبا
کاش این مزورین کمی‌ میفهمیدن ، از محلی که عینک این فرد قرار داره معلوم هست برای دید نزدیک و خوندن به کار میره و اگه اومده تیراندازی بکنه اصلا به اون احتیاج نداشته ، حالا یکی‌ به این احمقا عینک سازی یاد بده.
سه‌شنبه 2 تير 1388

zorro.ir - ايران - تهران
مرگ بر حسن عباسي طراح اين كودتا مرگ بر مجتبي خائنه اي حامي اين كودتا مرگ بر احمقي نژاد مجري اين كودتا مرگ بر تمام دست نشاندههاي رژيم مرگ بر صدا و سيما كه هيچ حرفي از شهدا نگفت مرگ بر كسانيكه به مردم خيانت مي كنند مرگ بر من اگه عقب بكشم مرگ بر من اگه ساكت بشم مرگ برمن اگه فراموش كنم كشته شدگان را خدايا ما بكش تا ذلت هم وطنم را نبينم اي كاش بجاي دستم شاه رگم پاره پاره ميشد اما هنوز كار دارم فقط شنا سائي كنيد من ايستاده ميميرم
سه‌شنبه 2 تير 1388

Negah* - المان - فرانكفورت
رژیم تهران بان کی مون را به "مداخله جويی" متهم کرد
به گزارش خبرگزاری فرانسه از تهران، وزارت خارجه جمهوری اسلامی امروز دبیرکل سازمان ملل را به مداخله در امور داخلی ایران متهم کرد.

بان کی مون شب گذشته در بیانیه ای با ابراز انزجار از رفتار جمهوری اسلامی در قبال معترضان در ایران گفته بود رژیم تهران باید تهدید، استفاده از زور و دستگیری معترضان را فورا متوقف کند.

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی با حمله به دبیرکل سازمان گفت موضع گیریهای ایشان مداخله جويی در امور داخلی ما و مغایر با وظایف تعیین شده دبیرکل سازمان ملل است.

***************************************
سخنگوى وزارت خارجه سخنگوى ملت بپا خواسته راه آزادى ايران نيست بلکه سخنگوى حکومت زور و طالبان است حکومتى که با سلاح سرد گرم بجان مردم بيدفاع ميفتد بهتر است خفه شود و دنبال پناهگاهى بگردد گرچه اين جماعت 3 يا 4 ميليونى اينقدر مورد نفرت مردم ايران و دنيا هستنند که هر گوشه اى از اين دنيا باشند شناسايى و به دادگاه عدل وعدالت تحويل داده خواهند شد .مرگ بر ضالم و ظلم مرگ بر تحجر مرگ بر فشار وزور مرگ بر خفقان مرگ بر مسبب خون بناحق ريخته ايرانيان و مرگ بر عامل تمام اين فتنه ها خامنه اى طالبان.

سه‌شنبه 2 تير 1388

REZA2S3 - امریکا - امريكا
باسلام و تسلیت به خانواده خواهرمحترم
به عرض میرسانم که ایابعداز30 سال هنوز نمیدانیم که اینها خروس را به تخم گذاری عادت دادند./.
سه‌شنبه 2 تير 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
این عکسه دروغه.اینو با فتوشاپ درست کردند.مردم تفنگشون کجا بود.مرگ بر خامنه ای دجال.
سه‌شنبه 2 تير 1388

shila123 - انگليس - لندن
http://www.youtube.com/watch?v=9J2bJeG_uF8
يادش گرامي...
سه‌شنبه 2 تير 1388

hamed_yavari1388 - ايران - ساوه
دوستان گرامي.5 تا 10 ميليون جيزه خوار به 60 ميليون بقيه حكومت ميكنند.
همت كنيد...راههاي موثر براي مبارزه منفي پيشنهاد كنيد..مبارزه منفي...قطع برق در ساعت مشخص...هنگام نماز جمعه و اخبار دروغ ساعت 2...با مصرف بالاي برق...مغز متفكر ايراني به شدت مورد نياز است..بنده پئشنهاد ميكنم.تمام خانمهاي خانه دار در تهران ساعت 14 وسايل برقئ را روشن كنند تا برق پائتخت به اعتراض اخبار دروغ قطع بشه...
سه‌شنبه 2 تير 1388

ey-iran - المان - ذد
تا كي ميخواهيد دروغ بگين پست فطرتها دستتون همه جوره رو شده ادم كشها. سايتها را هم نگاه كنيد بعد دروغ بگين تا مردم شايد باور كنند دروغهايتان را و انهاي هم كهباور مكنند مجبورن . چون از خودتان هستند و دستشان به خون شهداي ما الوده است مزدوران فاشيست.
سه‌شنبه 2 تير 1388

black chador - امريكا - ولدن
بچه ها اسم و ادرسه بسيجي ها و خانواده هاشون رو بديد تا بزنيم توي وبلاگها براي شكارچيان بسيجيها.
سه‌شنبه 2 تير 1388

rozi60 - انگليس - لندن
من ديروز اين عكسو ديدم كاملا اثبات شده بود كار فتو شاپه!!!!!!!!!بلانسبت شما اين هم مثل راي گيريشون فكر ميكنن ملت خر هستند مثل خودشون.
سه‌شنبه 2 تير 1388

dragon - ايالات متحده - شيكاگو
با درود به ايران و ايراني
اين يارو نان بربري يا روزنامه دستش گرفته ؟
اسلحه اينقدر سبك و راحت هستش ؟ واقعا كه
كافر همه را به كيش خود پندارد
سه‌شنبه 2 تير 1388

behzad_wien - اتريش - وين
اين عكس كاملا مشخص كار فتوشاپ هست.
سه‌شنبه 2 تير 1388

Prince_Of_Persia - ايران - تهران
((ای رهبر مريض که جانت فدای من
کی می شوی هلاک به لطف خدای من
شمعی اگر بمرد ز خاموشی اش چه باک
نور خداست در شب بی روشنای من
کار تو چیست جز که نشستن به انتظار
دست از معاش شستن و خفتن بجای من
مست از می تکبر و خام از پی مقام
خواهی که بشکفد گل میهن برای من
نازم به دولتی که چو عزم سفر کنی
الساعه حاضرست برایت همای من
منبر از آن مطرب و ساقی ولی ماست
باری نمی دهد به تو سرو ولای من
سیلاب غم زدیده روان ست خسروا*
تا روزگار گشته معین البکای من
شیرین ترین چکامه شود و دلنشین طنین
گر لحن شهریار بُود همنوای من ))
سه‌شنبه 2 تير 1388

mohsenkmp - هلند - ماستريخت
جدي كه مملكت گل و بلبل.
سه‌شنبه 2 تير 1388

japan_reza chatri - ژاپن - توكيو
بابا اسلحه اش پلاستيكيه .جونه من خوب دقت كنيد حتما مي فهميد
سه‌شنبه 2 تير 1388

japan_reza chatri - ژاپن - توكيو
بابا اسلحه اش پلاستيكيه .جونه من خوب دقت كنيد حتما مي فهميد
خدايي منو ياد بچه گيام انداخت.
سه‌شنبه 2 تير 1388

خاله فرزانه - ايران - تهران
مي دونيد بچه ها من دقيقا ياد م مياد درست مثل تابستون سال57 با اين وصف كه گارد شاهنشاهي هم مودب تر بود هم انسان تر!!!!!!!!!
سه‌شنبه 2 تير 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
فتو شاپ اسلاميها هم مثل دينشان مسخره.
سه‌شنبه 2 تير 1388

Negah* - المان - فرانكفورت
بعد از 30 سال روزی که آقای خمینی به ایران بازگشت، مستقیم از فرودگاه مهرآباد رفت به بهشت زهرا و برای انبوه جمعیتی که خود را به بهشت زهرا رسانده بودند سخنرانی کرد. جمله معروف او دراین سخنرانی که عنوان اول روزنامه های عصر تهران شد، جمله ای بود که سرنوشت "بختیار" آخرین نخست وزیر شاه را تعیین کرد. آقای خمینی با اشاره به انبوه جمعیت فریاد کشید: من دولت تعیین می کنم، من به واسطه حمایت این ملت دولت تعیین می کنم. من توی دهن این دولت می زنم!

امروز آقای خامنه ای در نماز جمعه بسیار کم شمار دانشگاه تهران که عمدتا اعضای سپاه و بسیج و حزب پادگانی آن را پر کرده اند فریاد می کشد: من توی دهن این ملت می زنم که می گوید رای داده ام. من به پشتوانه نیروی نظامی رئیس جمهور تعیین می کنم. من آن کسی را تعیین می کنم که به نظرات من نزدیک است
اقای خامنه ای شما که خدا و مالک و ولی وقیح ایران زمین هستید وانتخاب شما رای80 میلیون ایرانی است مگر دل درد داشتید این انتخابات را براه بیندازید خون صدها جوان را بریزید هزاران نفر را در زندانهای رسمی ومخفی خود زندانی و شکنجه کنید خداوند شما را هرگز نخواهد بخشید تاریخ بارها به کور دلانی چون شما ثابت کرده ونام چون شمایی را با نفرت نوشته شرم وننگ و نفرین بر شما و مزدورانتان باد
سه‌شنبه 2 تير 1388

sara_paitakht - هلند - امستردام
يك دليل ديگه هم كه واسه دروغ بودن اين عكس وجود داره اين هست كه اگر يك نفر ميان جماعتي كه غير مسلح هستند مسلح بوداون هم به چنين اسلحه اي بايد كانون توجه مي بود در حاليكه در اين عكس هيچكس به اين فرد توجه نكرده گويي نا مرئي بوده و حضور خارجي نداشته
سه‌شنبه 2 تير 1388

korosh kabir 82 - انگليس - پليموث
درود بر همه ازادانديشان تظاهرات ايرانيان پليموث انگلستان روز 5 شنبه ساعت 12 ظهر از مقابل رفيوجي فرست
سه‌شنبه 2 تير 1388

dbsh3000 - سوئد - يوتبوري
آخه كدوم احمقي اسلحه رو اينطوري دسش ميگيره؟
سه‌شنبه 2 تير 1388

babre mazand - هلند - امستردام
چطور اين خميني ملعون ميتونست اون موقع بدون مبايل و بدون اينترنت سازماندهي بكنه يه تشكلي رو بشه رهبر
پس چطور الان اين خيزش نميتونه كار ي بكنه ؟
بچه هاي تو ايران الان حتما ميگن من بيرون گودي نشستم ميگم لنگش كن
من براي شما ميگم .......................
اميدوارم كه هموطنهاي من تو ايران هم طعم دموكراسي رو بچشن
يكشنبه تظاهرات بوده اينجا تو دنهاخ شهر لاهه
اولين بار ديدم مردم ايران همه يه هدف دارن ابراز همدردي و مخالفت با رژيم ايران به دور از تشكل ها ي سياسي خودشون

سه‌شنبه 2 تير 1388

elhamf60 - ايران - مشهد
امیدوارم تمامی این پندها آویزه گوش همه ما علی الخصوص آنان که ادعای دین پرستی و مذهب و اعتقاد می کنند باشد. اگرچه آنان که باید به گوش باشند مانند کپکی سر در خاک برده و ادعای بی طرفی و بی اطلاعی نسبت به امور را دارند. ای کاش این پندها به گوش همه ایرانیان ما برسد تا شاید از بی قانونی که بر سر ما می اید و جوانان ما اینگونه هدف این نامردان و بی غیرتان می گردد را با جوابی منطقی نابود سازیم. به امید ایرانی بهتر و سرافرازتر. از همه شماها هم می خواهم که با دست در دست قرار دادن و همبستگی این متقلبان را در جای خود بنشانیم. پس خاموش نباشید.ا
سه‌شنبه 2 تير 1388

waxy - امريكا - سياتل
تموم شه این نفت که باعث این همه بد بختی و کشت کشتار شده در ایران
همین بود شعر نه شرقی‌ نه غربی تون که رفتیم تو بغل شرقی‌ ها غربی لاقل به یک خدای و اصولی معتقده
شرقی‌ چی‌؟ تجربه که نشون داده تو تجارت که زیاد رو راست نیستند حالا به اعتقادات کاری ندارم
البته این حرفام تائید غرب نیست معلومه هر کشوری دنبال منافع خودشه
ولی‌ نگذارین بازیتون بدن یکسری یکی‌ رو شاه می‌کنن یکی رو طرفدارفقرا و مردم بر علیه ش می‌ شورونن
باز اونا پولدار میشن تحصیل کرده میشن یکی‌ دیگه قد علم میکنه علیه اونا و همین جور این دور باطل ادامه خواهد داشت ...
آدم‌های تحصیل کردشم که واسه نبود آزادی و فساد بی عدالتی مجبور می‌شه کوچ کنه بره از وطنش
واز مخالفینشون بر علیه خودشون استفاده می‌کنن ....
یک جااین بازی باید برای همیشه تو ایران تموم شه
ایرانی‌= طرف دارن ایده اصول گرای، اصلاح طلبی،روحانی, مجاهد، ملی مذهبی ,چپ، شاهی‌ همه دستشون تو یک سفره باید باشه و با هم بخورن و مردم به هر طرز فکر و عمل کردی رای داد اون سیستم کشور رو بچرخونه و تحمل ندای مخالف داشته باشید
یک قواعدی را رعایت کنید عهد قاجار که نیست رو هم اسلحه می‌کشید
شما هم در برابر خدا مسئولید هم خلق خدا
سه‌شنبه 2 تير 1388

edimeme - امارات - دبي
فتوشاپه.خامنه اي انتقام خون ندا و نداها را ازت ميگيريم.
سه‌شنبه 2 تير 1388

n.shina - المان - هامبور+
يعني اينقدر خره كه اسلحه تو دستشه اون وقت براي دوربين روزنامه هم ژست گرفته.بدبخت معلوم نيست چي تو دستش بوده با فتو شاپ كردند تفنگ.خودش عكسشو ببينه سكته ميكنه.تازه بر فرض هم واقعي باشه در مقابل اون وحشيهايي كه مردم قتل عام ميكند چي دستش بگيره.برگ خرما يا كبوتر سفيد
سه‌شنبه 2 تير 1388

palachinka - بلغارستان - صوفيا
مهم...
پس از مشاهده زخم بعضي از مجروحان حوادث اخير كه ناشي از برخورد گلوله به بدن ايشان مي باشد معلوم شد كه اين زخمها در اثر بازگشت گلوله هاي شليك شده هوايي ميباشد.
1.سوختگي در محل زخم بسيار ناچيز است.
2.پارگي بافتها در اثر كوفتگي ضربه اي ميباشد و اثري از چرخش گلوله به چشم نمي خورد.
3.گلوله از بدن خارج نشده و يا در اثر ممارست با بدن موجب به وجود امدن زخمهاي برشي شده كه شباهت به بريدگي بافت با اره دارد.
4.گلوله ها اكثرا از نوع 9 ميليمتري ميباشد.(در چند مورد از اسلحه كلاشينكف و برخورد مستقيم با بافت در درگيريهاي روز شنبه)
پيروز باشيد.
سه‌شنبه 2 تير 1388

rezanl - هلند - آمستردام
کاشکی راست بود!
چهار‌شنبه 3 تير 1388

james20 - انگلستان - لندن
نداي عزيز سلطان قلبها
قسم به مظلوميت ات
كه راهت ادامه خواهد داشتاناا
چهار‌شنبه 3 تير 1388

kamimaizo_japan - ژاپن - توكيو
سلام به همه دوستان

اين عكس اقايي كه تفنگ در دست داره..شما ميتونيد در اينجا در كنار اقاي قاليباف مشاهده كنيد.درثانيه پنجم اين كليپhttp://www.youtube.com/watch?v=DN7aJFUYcdIfeature=related
چهار‌شنبه 3 تير 1388

bijana - المان - هانوفر
با با ما نه علی گدای جنایتکار. عربزاده ی. ت...م حروم م......ر به خطای ....ک . ...ی. حیف حیوونه. مافنگیی. بی وجود. کودنه. خائن. نحسه. فریبکار. دروغگوی. گور به گور شده ی .ضایعه.اشغاله.اسکارسه.گربه صفته. الدنگه.پیرسگه.نفهم.قاتل.نرگدای.کرمو . و...مخواهیم نه این اسلام
عقب افتاده را با محتویات ماقبل تاریخیتان را .بمیری یه دنیا ..ه..ی و یک دنیا را هم به خود کشیدی.
با این العالعالاعلالاعه کثافته نکبت.
چهار‌شنبه 3 تير 1388

vicky - انگليس - لندن
با سلام و درود به همه ايرانيان آزاده

فقط مي خواستم بگم اگر واقعا عكس اين فرد واقعي است پس مي توانيم بگوييم كه او يك فرد اموزش ديده و با معلومات اوليه نظامي است ولي من از خودم ميپرسم كه چرا او صورت خود را نپوشانده است و......
چهار‌شنبه 3 تير 1388

Boom_Boom - امريكا - ماساچوست
تو رو خدا اگر عكس درست ميكنيد لااقل دقت بيشتري بكنيد.لول
ديگه دروغ ها و نشر اكاذيب و مردم فريبي تا چه حد رسيده كه يه آدم رو (اشاره به دختري كه در سمت راست تصوير ديده ميشه) از كل عكس حذف يا اضافه كردن.
واقعا ديگه به هيچ چيز اين رژيم كذايي آخوندي نميشه اعتماد كرد.
چهار‌شنبه 3 تير 1388

Miss Persian - سويد - سويد
با عينك نزديك بينش ميخواهد هدف بزند؟ اقايان قبل از انتخاب اين طز زيادي مصرف كرده اند ...
چهار‌شنبه 3 تير 1388

rabinhod - استراليا - سيد ني
توجه توجه. دوستان عزيزي كه در علم نرم افزار فعاليت دارن . ما به نرم افزاري نياز ذاريم كه بتونه تو دست رس كاربران اينترنت در سراسر جهان قرار بگيره كه با چند سوال كوتاه در مورد وقايع اخير انتخابات ايران و كشتار مردم نظرسنجي كنه با توجه به محدوديتهاي ديپلماتيك كشورها نمي تونند صراحتا اظهار نظر كنند ولي با توجه به اين نرم افزار وكاربران ميلياردي اين موضوع تبديل به اخبار تمام رسانهاي دنياميشه كه 1. انتخابات ايران تقلبي بوده 2. رهبر ايران حامي كشتار جوانان ايران هست 3. رژيم كنوني ايران
چهار‌شنبه 3 تير 1388

apachi_192 - ایران - ایران
تــــــوجـــــه
از طریق این سایت برنامه iprental را دانلود کنید تا ip شماشناسایی نشه

این سایت این نرم افزاروبرای کاربران ایرانی رایگان کرده

http://www.iprental.com/
چهار‌شنبه 3 تير 1388

sophi3434 - ايران - قم
لیست نام و شماره تلفن تعدادی از فرماندهان ستاد ویژه سرکوب فوق الذکر بدین شرح می باشد :
http://www.cyrusnews.com/news/fa/?mi=9ni=2541y=1
چهار‌شنبه 3 تير 1388

sophi3434 - ايران - قم
لیست نام و شماره تلفن تعدادی از فرماندهان ستاد ویژه سرکوب فوق الذکر بدین شرح می باشد :
http://www.cyrusnews.com/news/fa/?mi=9ni=2541y=1
چهار‌شنبه 3 تير 1388

amishka - اذربايجان - با كو
من فكر ميكنم اين عكس پدر احمدي نژاده چون لبخنداشون شبيه همه شبيه منگولاست
چهار‌شنبه 3 تير 1388

ariadragon - ايران - تهران
اولا با توجه به زاويه ايستادن اين اقا اسلحه بايد تو دست راستشون باشه
دوما:ازين بيچاره مادر مرده سوژه تر نبود؟ تو اين همه جمعييت؟
سوما :اين اسلحه ساخت ايرانه.مخصوص يگان ويژه هست از كجا اومده بيرون؟
چهارما: خر خودشونند
چهار‌شنبه 3 تير 1388

naval - ايران - اهواز
اين عكس تابو هستش كه با فوتوشاپ درست شده.معلوم نيست كه اين عكس كدوم بدبختيه.اينا فكر ميكنن مردم خرن
چهار‌شنبه 3 تير 1388

cheshmak1000ta - ايران - خراسان جنوبي
منم خفه ات ميكنم خامنه اي
چهار‌شنبه 3 تير 1388

fall - ايران - تهران
اين يارو بهش مي ياد اومده باشه شكار گوزن نه اينكه اختشاش! كنه .
------------------------------
اختشاش = اغتشاش
چهار‌شنبه 3 تير 1388

ehsan_henry7 - ايران - ايران
در نگاه اول همه مي فهمن خاك بر سرتان با اين درغاتون.(مرگ بر اين دولت مردم فريب)
چهار‌شنبه 3 تير 1388

parastunijadt - ژاپن - توكيو
خودت خری اقای دادستانی. اصلان به گروه خونش نمیاد.
چهار‌شنبه 3 تير 1388

احتراز - آلمان - دورف
اولا خشاب این تفنگ کجاست ؟ بعدش هم از این یارو بهتر نبود عکسش بزارن ?
معلومه معتاد ، قیافش همینطوری ۶ ماه حبس داره .
چهار‌شنبه 3 تير 1388

star1388 - ايران - تهران
هر بچه 5 ساله اي هم اي روز ها مي فهمه فتو شاپ چي هست و اين عكس فتو شاپيه ...همو مي دونيم اگه دنبال خبر دروغي باشيم و يا عكس فتو شاپي ميريم تو سايت فارس نيوز
چهار‌شنبه 3 تير 1388

simsim1980 - ايران - تهران
arwenswe - ایران - تهرن
من الان سر کارم هستم و دارم این مطالب رو میخونم و شعر بسیار زیبای شما در سوگ ندای عزیز اشک رو به گونه هام سرازیر کرد. طوریکه دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم هق هق کنان روانه دستشویی شدم تا کسی صورت اشک آلود م رو نبینه و هق هق گریه هامو نشنوه....
چهار‌شنبه 3 تير 1388

kitaro - ايران - تهران
من اين يارو رو ميشناسم.بابا اين بيچاره مخش تعطيله اسكيزوفرنيه.تو بازارچه پارك لاله ميپلكه..هميشه اونجا ميرم با دوستام ميبينيمش.اسلحش هم اسباب بازيه.دفعه پيش يادمه داشت واسه خودش سخنراني ميكرد انگار كه رييس جمهوره كشوره!!ميگفت جهان رو بدن دست من تا درستش كنم.واسه خودش يه پا احمدي نژاده فقط بد شانسيش تو بيت رهبري پارتي نداره طفلك!! :)))
چهار‌شنبه 3 تير 1388

silvester - ایران - تهران
اصلا در این خیابان خبری نیست همه چیز ارام است!لا اقل برای این دروغ یه جایی را پیدا میکردین که چند تا کًاز اشک اور باشه یا یک کسی خونی شده باشه.
چهار‌شنبه 3 تير 1388

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
فال روز شنبه 20 دسامبر - 29 آذر
گزارش محرمانه‌ سیا در مورد چگونگی کشتن رهبران طالبان منتشر شد.
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس
اوباما: تصمیم سونی برای عدم نمایش 'مصاحبه' اشتباه بود
یک پناهجوی ایرانی در استرالیا خواست در صورت اغما به هوش نیاید
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد.
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود
وزیر دفاع دولت روحانی، رفسنجانی را به «بداخلاقی» متهم کرد
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد
«هیات مذاکره‌کننده ایرانی می‌داند آمریکا دشمن شماره یک ما است»
معاون رئیس جمهوری ایران: نرخ ارز در بازار آزاد باید کاهش یابد
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
رده بندی تیم های آسیایی/ استقلال ششم است، پرسپولیس سی و سوم!
تلفن همراه، جایگاه سوخت را به آتش کشید
نماینده مجلس، اینستاگرام و کارلوس کی‌روش
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد'
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
سونا و فوائد آن
دست مصنوعی که از مغز فرمان می‌گیرد
افزایش های ناگهانی متان در مریخ؛ گازی که می تواند منشاء زیستی داشته باشد
فال روز جمعه 19 دسامبر - 28 آذر
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
از پژواک شعار "بازجو برو گمشو" تا آتش‌سوزی در عسلویه.
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
در بازار داغ کریسمس چه هدیه‌هایی بیشتر رد و بدل می‌شود؟.
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (271+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (253+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (155+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (136+)
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد' (113+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (112+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (105+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (100+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (96+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (81+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (79+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (75+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (62+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (58+)
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل. (53+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.