صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت

آقاي احمدي‌نژاد لطفاً به اين عكس‌ها خوب نگاه كنيد

آفتاب نيوز : در حالي‌كه، تحقيرهاي پياپي مردم ايران و نظام جمهوري اسلامي در عرصه روابط بين‌الملل، در طي 4 سال گذشته، زبانزد خاص و عام شده است، محمود احمدي‌نژاد دست به تحريف تاريخي جديدي زد و با زير سوال بردن شواهد و تصاوير موجود، مدعي شد كه روز سفر تاريخي خاتمي به فرانسه يكي از غم‌انگيزترين روزهاي زندگي‌اش است چرا كه در جريان آن سفر، ژاك شيراك برخوردي تحقيرآميز با رئيس‌جمهور سابق ايران داشته است.

به گزارش خبرنگار سياسي آفتاب، محمود احمدي‌نژاد كه در جريان تبليغات انخابات دهمين دوره رياست جمهوري اسلامي ايران در گفتگوي تخصصي عصر چهارشنبه راديو گفتگو حاضر شده بود، در بخشي از اين برنامه گفت: «آن روزي كه رئيس جمهور سابق با آن وضعيت به فرانسه رفت يكي از غم‌انگيزترين روزهاي زندگي‌ام بود چرا كه ژاك شيراك در بالاي پله‌هاي محل استقرار خود ايستاده بود و رئيس جمهور قبلي ايران در پايين پله‌ها از ماشين پياده شد و پله‌هاي متعدد را پشت‌سر گذاشت تا به او برسد و اين حركت از موضع ضعف باعث «تحقير» ما شد»!

البته اين نخستين بار نيست كه احمدي‌نژاد درباره سفر خاتمي به فرانسه به اظهار نظر پرداخته است چرا كه پيشتر نيز فايل صوتي سخناني از وي منتشر شده بود كه او در آن، بدون اشاره به نام كشور و نام فردي كه به ان كشور مسافرت كرده است، نظير همين ادعاها را درباره خاتمي مطرح ساخته بود اما تا ديروز اين گمانه‌زني به صورت شفاف از سوي هيچ مقام رسمي تأييد نشده بود.

وي در بخشي از آن سخنراني گفته بود: «من چند سال قبل صحنه‌اي در تلويزيون ديدم؛ اين غصه‌اش در دلم ماند ... كه هنوز هم به طور كامل برطرف نشده‌است. ديدم يك مسئولي از ايران رفت در يك كشور اروپايي؛ رئيس آن كشور بالاي پله‌ها ايستاد؛ مسئول ما را آن دور پياده كردند و آن نامرد يك قدم پايين نيامد؛ براي چه؟ براي اينكه خرد كند. من آن شب در تلويزيون ديدم، خيلي غصه‌ام شد؛ خدا شاهد است، گفتم: اي خداي بزرگ! يك شرايطي فراهم كن كه اين [مسأله] جبران شود».


اين ادعاي احمدي‌نژاد در حالي مطرح مي‌شود كه اسناد و تصاوير موجود، بيانگر واقعيت ديگري است. بر اساس عكس‌هاي موجود از سفر خاتمي به فرانسه، خاتمي بعد از ظهر روز سه‌شنبه، 16 فروردين ماه سال 84، براي ديدار با ژاك شيراك وارد كاخ اليزه شد و پس از ورود به اين كاخ مورد استقبال رييس گارد و رييس تشريفات اليزه قرار گرفت و از گارد مستقر در آن سان ديد. سپس شيراك كه براي استقبال از خاتمي از پله‌هاي كاخ پايين آمده بود، به گرمي از خاتمي استقبال كرد.
درحالي كه نادرستي ادعاهاي احمدي‌نژاد درباره ننگين بودن بيانيه سعدآباد  با انتشار دوباره سخنان رهبر فرزانه انقلاب اسلامي درباره آن بيانيه  ، و نيز اظهارات كارشناسان  مشخص شده بود، با اين حال هنوز مشخص نيست كه چرا اين نامزد انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري همچنان به طرح چنين ادعاهايي ادامه مي‌دهد كه نادرستي آن‌ها با يك جستجوي ساده در اينترنت، به راحتي آشكار مي‌شود.

آگاهان سياسي معتقدند كه دستگاه هاي نظارتي همچون دادستان كل كشور و شوراي نگهبان مي‌توانند با تذكر به اين نامزد انتخابات رياست جمهوري، مانع از ادامه يافتن طرح اين‌گونه ادعاهاي نادرست در روزهاي باقي‌مانده تا زمان برگزاري انتخابات سرنوشت‌ساز 22 خرداد شوند.

منبع : آفتاب نيوز

آقاي احمدي‌نژاد مطمئنيد اشتباه نمي‌كنيد؟

- گاهي آدم مي‌ماند كه اسم بعضي حرف‌ها را چه بگذارد. نمي‌داني بگويي غلو؛ بگويي حافظه ضعيف؛ بگويي كمبود اطلاعات يا ...؟

۲-صفحه نخست روزنامه اعتماد، خبر از دلسوزي احمدي‌نژاد براي محمد خاتمي داده و تيتر زده: «احمدي‌نژاد در پاسخ به انتقادها: فرانسوي‌ها خاتمي را تحويل نگرفتند؛ من جبران كردم»
اين روزنامه به نقل از محمود احمدي‌نژاد نوشته است: «من چند سال قبل صحنه‌اي در تلويزيون ديدم؛ اين غصه‌اش در دلم ماند... ديدم مسئولي از ايران رفت در يك كشور اروپايي. رييس آن كشور بالاي پله‌ها ايستاد. مسئول ما را آن دور پياده كردند و آن نامرد يك قدم پايين نيامد» و بعد از آن نحوه فرستادن مشاورش (احتمالاً مجتبي ثمره هاشمي) به فرانسه را تعريف كرده است كه به گفته وي «آن آقا، براي استقبال از يك مشاور، شش تا از مشاورانش را پايين پله‌ها فرستاد. خودش هم تا راهرو آمد كه رسم نيست. رسم اين است كه رييس‌جمهور در اتاقش مي‌نشيند و مي‌آيند ديدنش. اما اين آقا خودش هم تا راهرو آمد.»

۳- فكر مي‌كنم حداقل يك جاي اين خاطرات مشكل دارد. سيد محمد خاتمي، دو بار در دوران رياست جمهوري‌اش به فرانسه رفت و در كاخ اليزه مورد استقبال ژاك شيراك، رييس‌جمهور وقت فرانسه قرار گرفت. يك بار آبان‌ماه ۱۳۷۸ (اكتبر ۱۹۹۹) و بار دوم فروردين ۱۳۸۴ (آوريل ۲۰۰۵)

لطفا به اين عكسها نگاه كنيد

پنج عكس اول مربوط به ديدار سال ۸۴ و عكس آخر مربوط به ملاقات سال ۷۸ دو رييس‌جمهور است. منبع عكسهاي اول خبرگزاري ايسنا و فارس است و عكس آخر هم متعلق به AFP است. (براي ديدن عكس بزرگ‌تر، روي هر عكس كليك كنيد)

۴- نمي‌دانم كه ناراحتي آقاي رييس‌جمهور از چيست. اما به خوبي مي‌دانم و به ياد دارم كه محمد خاتمي در دوران رياست جمهوري‌اش به فرانسه، آلمان و ايتاليا رفت و همه جا هم با عزت و احترام از او استقبال شد. چرا كه «جهان، مردان صلح را مي‌ستايد»
اما آقاي احمدي‌نژاد به اين كشورها دعوت نمي‌شود و تنها وقتي مي‌تواند پا به قلمروي اتحاديه اروپا بگذارد كه اجلاس سازمان فائو در رم برگزار مي‌شود و
دولت ايتاليا مجبور است وي را بپذيرد. در آن اجلاس هم او در كنار رابرت موگابه، ديكتاتور زيمباوه، تنها رهبراني هستند كه به شام دعوت نمي‌شوند و به زبان بي‌زباني به آن دو مي‌گويند: «حضور شما در اين‌جا دلخواه نيست»

۵- واژگون جلوه دادن حقايق، قبلاً نام ديگري داشت. اي كاش محمود احمدي‌نژاد كمي بيشتر به عزت و احترام مردم ايران و كشور ايران اهميت مي‌داد. مهم نيست كه ژاك شيراك از خاتمي در بالاي پله‌هاي كاخ اليزه استقبال كرد يا در پايين آن؛ مهم اين است كه او رييس‌جمهور ايران را به فرانسه «دعوت» كرده بود.

منبع : وبلاگ ديده بان


SIMIN61 - ايران - تهران
اي كاش اينجا بدنيا نميومدم كه ببينم رءيس جمهور كشورم تا اين اندازه خ.ن.گ تشريف دارن
جمعه 8 خرداد 1388

dosti - ايران - تهران
حالا چرا نويسنده انقدر از خاتمي دفاع ميكنه؟؟ اينا همشون سر و ته يه كرباسن..هر كي بره تو اين دولت يعني مفت خوره و ضد مردمي.
مرگ بر جمهوري اسلامي مرگ بر ملا
جمعه 8 خرداد 1388

roya_2000 - انگليس - ليدز
اون خاتمي در هشت سال ريياست جمهوريش چه كرد؟جز اينكه دانشجويان رو يا كشتن يا زنداني كردن؟جز قتلهاي زنجيره اي و خيلي مشكلات ديگر.تاره بعد از هشت سال ناراحتي مردم را كه ديد گفت من كاره اي در نظام نبودم و فقط تداركاتچي بودم. به همين راحتي.اونكه خوبشون بود اين بود واي به اين جانيهاي ديگه
جمعه 8 خرداد 1388

gggfff - ايران - ايران
انان كه پيه تيغو چماقند هنوز با مدركه دكترا الاغند هنوز
تا صبح همه سيريشه منقل بودند بس منگ و خمارو سر دماغند هنوز
جمعه 8 خرداد 1388

cieloazul - اسپانيا - والنسيا
محمود پيرپكاجكي.خالي بند
جمعه 8 خرداد 1388

razmandeh - سوئد - استکهلم
این حلقه گم شده داروین به پینوکیو زکی
جمعه 8 خرداد 1388

persian - امريكا - ريچمند
دروغ كه واسه احمقي نژاد سبورچيان و جيره خوارهاش كنتور نداره كه .
جمعه 8 خرداد 1388

kozet-london - انگليس - لندن
خاطرات رئيس جمهوريش محال يادم بره اون همه قرت وفرت محال يادم بره
عرضم به حضور كه فرنگيها مشكل اصليشون ايران و ايراني نه رئيس جمهور وگرنه كه با كلاس تر از اين عكسها را با شاه داشتند واخرشم اون بلا رو سرش اوردند. در ضمن اگر جهان مردان صلح را مي ستود كه الان ريختمون اين شكلي نبود. فدات...
جمعه 8 خرداد 1388

taiis - آلمان - برلین
کی می‌خواین عبرت بگیرین آخه؟اینا یک از یک بدترن.این جدشون خونخوار و وهشی
جمعه 8 خرداد 1388

parviz2008 - هلند - رتردام
سگ زرد برادر شغال است
جمعه 8 خرداد 1388

sepehrsan - ایران - تهران
اقای احمدی نژاد جون مادرت بیا 10 کیلو موز بگیر دست از سر ما بردار
جمعه 8 خرداد 1388

gol222 - سوپد - هلسينگبوزي
نابودبادارتجاع سرمايداري وفاشيست اشغالگرايران.
جمعه 8 خرداد 1388

sangdel - انگلستان - لندن
آنچه از میر حسین موسوی بیش از همه اعصاب آدم را خورد می کند ارجاع افتخار آمیز هر پاراگرافی از سخنانش به زمان جنگ است.
انگار نه انگار که دهه شصت برای آنان که آن را درک کرده اند سیاهترین و مخوف ترین دهه زندگی شان بوده است و این سیاهی و مخوفی نه فقط به خاطر جنگ که به خاطر فضای خفقان آلود و پلیسی امنیتی همراه با سرکوب شدید کوچکترین آزادی های فردی است.
جالب است که در این شیوه ای که در پیش گرفته است حتی نزدیکترین یارانش او را همراهی نمی کنند گویا که شرم دارند از یادآوری آنچه در آن دوران رخ داده است.
به نظرم فرصت مناسبی است که از میرحسین موسوی پرسیده شود که به چه چیزهایی از دوران نخست وزیریش افتخار می کند و آیا به نظرش آن جو اختناق و سرکوب تا چه حد قابل دفاع و قابل دوباره سازی است؟
ایشان چه میزان از آزادی های فردی را قبول دارد... و باید وارد جزئیات شد و مثلا پرسید که چون من به چشم خود دیدم که در زمان ایشان گشت های محترم جندالله و امثالهم آرنج به پایین مردان با پیراهن آستین کوتاه را رنگ می کردند یا در کلاس های دانشگاه بین پسران و دختران را دیوار کشیده بودند ...یا پسر و دختری از همکلاسی های ما را به جرم راه رفتن در خیابان علیرغم آنکه با هم ازدواج کرده بودند، دو ترم تعلیق کردند...باید از میزان دخالت میرحسین یا همراهی او یا موافقت او با چنان جو خفقان و سرکوبی پرسش کرد.
باید همچنین از کشتار زندانیان در سال 67 و نقش ایشان پرسید.
اگر من باشم به طور مشخص نظر ایشان را درباره سرانه بهداشت می پرسم.
شاید بدانید که کارشناسان سرانه بهداشت برای هر ایرانی را چهارده هزار تومانمی دانند و دولت با اعمال نفوذ آن را حدود چهار هزار تومان تعیین کرده است.
این اختلاف ده هزار تومانی عامل اصلی گرانی هزینه های درمانی برای مصرف کنندگان است به طوری که بیمه شدگان به جای آنکه سی درصد هزینه های درمانی را بپردازند بیش از هفتاد در صد آن را می پردازند.
من از ایشان سوال می کنم که قصد دارد که با سرانه بهداشت چه کند و اگر گفت که آن را به چهارده هزار تومان می رسانم از او خواهم پرسید که این رقم هنگفت را از بودجه کدام نهاد کسر خواهد کرد...نهادهای انتظامی و امنیتی و نظامی و یا نهادهای تبلیغاتی و روحانیت و یا صنایع و معادن؟
میرحسین موسوی بیش از محمد خاتمی استاد کلی گویی است...باید راجع به جزییات از او پرسید.
جمعه 8 خرداد 1388

ufo - دانمارك - وايله
عزیزم اینها رو نویس اینجا یک موقع دیدی اومد تو سایت بغضش می گیره میره پیش بابا جون یکدستش واونم مثل همیشه میگه من برات تلافی میکنم غصه نخور کی جون عزیزم تامنو داری غمت نباشه.مرگ بر هرچه ادم خواره وپاچه خوار این رژیم منفور بی ...........بچه های قلعه شرف دارن به این بی ناموسها.خدای ایران عزتی بده بینمتون انروز را که چگونه التماس میکنید.
جمعه 8 خرداد 1388

sara_shiraz_iran - ايران - شيراز
اینجا ایرانه یه گربه هفت هزار ساله.....که زندس تا وقتی که نفت خام داره .......اینجا چارفصله ولی تو دل مردمش فقط برف زمستونو سرما رو داره....اینجا اینه ها تورو به تو نشون نمیدن....ببین گربه منو به کجا کشوند که میگم....مردم همه توی رویاهاشون قدم میزنن....تقدیرو واسه همدیگه رقم میزنن....اینجا چوبه ی داره تنبیه انحراف....واژه ی تظاهر معنی احترام....اینجا ابرو سیلیه تو دست بچته....چیزی که دستتو بگیره دست حسرته....اینجا دین من توجیه کثافت کاریه منه.....تو یه مجرمی و حکم اسارت دادی به تنت....چی دوس داری بشنوی از این بشر.......خواهر روسری سرت کن که من تحریک نشم....اینجا صف اول نماز پست و مقامه.....علم و تجربرو از بین برده روابط....اینجا ریش بذار یقه ببند کارت رو غلتکه....خنجرو غلاف کن بشو وارد تو مهلکه....اینجا خاک اجداد منه ایران من....داره هر روز واسم میشه بیگانه تر....چرا عادت داری بالا سرت شلاق باشه.....وقتی ستاره ای نداری تو شبهات اره....بنویس با خون مردم بی ستاره بنویس از جوونی که زندانو پیشه داره....بنویس عاقبت ماها دربهدریه اینجا ایرانه گربه قلب زمینه.....اینجا زندگی نمیکنن نفس میکشن.....طرح خون برادرو از رو هوس میکشن....اینجا مادربزرگامون قصه نمیگن....اخه بچه ها دیگه ته قصه رسیدن.....اینجا منت و به تلاش ترجیح میدن.....سر صندلی تو مترو هم ذرگیر میشن....اینجا جای بحثای سیاسی فقط توی تاکسیه.....مهندس مملکتم پشت دخل واکسیه......اینجا نابغه هامون بورسیه تو غربن....نخوانم برن مجبورن راضی بشن قلبا......اینجا هرکی به خودش میگیره ژست سرباز.....حتی پرنده ها هم ندارن حس پرواز....اینجا واسه خودش داره هرکی قبله ای...کسی فکر تو نیس تا وقتی زنده ای....کنار هر راه راست هزارتا بیراهه هستش....اینده ای نداری چون ایران بیمار نسله.....تا بخوای بجنبی پشتیا زیرت میکنن.....خیلی راحت سختیا پیرت میکنن.....چراااااااا؟؟؟پیر ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت...........افرین بر نظر پاک خطاپوشش باد.یعنی چی میشه؟از فرداها میترسم.
جمعه 8 خرداد 1388

nazanin 2009 - ايران - اروميه
احمق جان تو که دسته چوپان دروغگو رو هم که ازپشت بستی! اخه مرده حسابی خسته نشدی از اینهمه دروغ ؟میخوای چیرو ثابت کنی با این دروغات؟.... سره اونهاپی که ازت حمایت میکنند ! بچه ها بهتره از این به بعد صداش بزنیم چوپان دروغگوووووو:)
جمعه 8 خرداد 1388

NAZANIN 2009 - ايران - اروميه
به نظر من از حرصش همچين دروغاپي داره ميگه خودشو با گوجه پذيراپي كردند.اما چش نداره اببينه ينجوري به خاتمي احترام ميزارند..فكر كرده مردمم مثله خدش خ..ر تشريف دارن
جمعه 8 خرداد 1388

odin - بلژيك - انتورپن
اين مردك فرومايه ،دروغگوي، بي ابروي، بيشخصيت، كه هيچ جا ابرويي نه براي ملت و نه براي كشور گذاشته از روز اول با دروغ و جعل اراء به رياست جمهوري رسيد الان هم بعد از چهار سال دروغ و خيانت و به باد دادن ته مانده ابرويي كه انهم بواسطه كار، صداقت و خوشنامي ايرانيان خارج از كشور بدست اومده بود داره به اين رفتار زننده و زشت كه الحق لايق خودش و اون خواهر بد دهن و بيتربيتشه داره نشون ميده سر چه جور سفره اي نون خورده و در چه خانواده اي با چه عقايدي بزرگ شده. خواهرش در مورد فايظه رفسنجاني بصورتي زشت و بي چاك و دهن حرف زده كه هر كس بشنوه يا بخونه فكر ميكنه داره فحشهاي شعبان بيمخ به مخالفين شاه را ميخونه! مردك بيشخصيت كافي نيست اين دهن دريدگي و بي ابرويي؟
از روز اول در هر كنفرانس و نشستي بدون دعوت پا شد مثل نخود هر اش خودش را انداخت وسط و رفت كه خودنمايي بكنه و با رفتار بي ادبانه و رفتار اوباش سر كوچه ها پشت تريبونهاي بين المللي، حرفي هم براي گفتن نداشت و فقط ميرفت به اسراييل فحش ميداد!!! خودش و باند بيشخصيتش ببين چقدر اين موجود حقير و تفيلي بود كه لاريجاني و متكي بايد اطرافش ميبودن تا بهش برسونن كه چي بگه و مواظب شرايط باشن! همه جا بدروغ امار زندانيها و اعداميها را قبل از اينكه ازش بپرسن به امريكا و كشورهايي كه ما سالهاست در اونجا زندگي ميكنيم نسبت ميداد تا وقتي ازش ميپرسن بگه شما حرف من را بخودم ميزنيد!!! موجود موذي و حقير ايمان داشته باش مردم ايران خيانتهاي هر كدوم از سران اين رژيم پوشالي و جنايتكار را ببخشن حقارتي را كه تو مردك بيسواد ،دزد، ادمكش و متغلب براشون مخصوصآ در دانشگاه كلمبيا اوردي نميبخشن. اميدوارم واقعآ از اعماق قلبم ارزو ميكنم قبل از گم كردن گورت از رياست جمهوري و قوه مجريه يكبار به بلژيك بياي تا نشونت بديم مجازات ادمي كه پدر مادر نتونستن، يا بلد نبودن تربيتش كنن ولي با تغلب جاي ادمها و افراد لايق را ميگيره چيه.
جمعه 8 خرداد 1388

aghaamir - سويس - زوگ
بابا احمدي نژاد كمبود عقلي داره ولي لاقل خوب كه هنوز كشوري مثل خليج گينه بي صاحاب يا امسال اين گاگولا باهامون به خاطر پولمون دوستند. ننگ بر ديكتاتور. به اميد ايراني ازاد.
جمعه 8 خرداد 1388

nasim irani - اتريش - وين
سلام به مسولين سايت..
عمري فريادزدند ومردم رامجبوركردندمرگ به شرق وغرب بفرستند كه آخرش اين شود.اين حكومت ازدم دورغگو وعوام فريب است.تنها راه رهايي ايران خروج حكومت ولايت وقيح است.آزادي وطن درگرو نابودي تمام عياراين حكومت است..يادزندانيان دربند گرامي باد ويادرفتگان جاويدان باد
جمعه 8 خرداد 1388

moh333n - ايران - اهواز
خودش يه بار تو 4 سال رييس جمهوريش به جز بوركينافاسو وجزاپر ..آفريقا و ونزويلا يه بار رفت آمريكا و يه بار سويس كه هر دو بار چيزي به جز آبرو ريزي براي ايران نداشت.نميفهمه كه فك ميكنه مردم مثل خودش شپشوش چش ندارن اين افتضاحي كه به بار اورده رو نميبينن.
جمعه 8 خرداد 1388

nima.mp3 - ايران - اصفهان
این محمود بخاطر بقا و حفظ ریاست جمهوریش دست به هر کاره کثیف و بی شرمانه ای میزنه این نظام و این دولت برای اولین بار نیست که از این دروغ ها و حیله ها برای خراب کردن دیگران استفاده میکنند و اخرین بارشون هم نخواهد بود. پس بیاییم دست به دست هم بدیم و برای پایان دادن به دوران ننگین احمدی نژاد به میرحسین و یا کروبی رای بدیم تا شروعی دوباره را تجربه کنیم. هرچند راه سخت و بس طولانیست ولی دور از دسترس نیست.زنده باد اصلاحات.
جمعه 8 خرداد 1388

elham1350 - انگليس - انگليس
الهي همگي به لنعت خدا گرفتار شوند.اشغالهاي كثيف
جمعه 8 خرداد 1388

tinoosh_12345 - ايران - تهران
به هر حال این احمدی نژاد کودن در همه دنیا آبروی ایرانیان را برد. در سفرهای 2 ساله اخیر به خارج کشور تنها تصویری که در ذهن خارجیان نقش بسته تصویر رییس جمهوری نیمه دیوانه که به جای حل مشکلات کشورش به دخالت در امور سایر کشور ها پرداخته و حذف اسراییل را در سر میپروراند. در دوران 8 ساله آقای خاتمی چهره تخریب شده ایران تا حدی بهبود یافت و طرح گفتگوی تمودن های ایشان باعث شد مردم جهان ایران را به عنوان کشوری صلح دوست بشناسند.
حال این کوتوله سیاسی احمدی نژاد غصه دار شده است؟ چرا زمانی که در اجلاس ایتالیا به مهمانی شام دعوت نشد غصه دار نشد؟ چرا وقتی در این مدت 4 ساله تقریبا از سوی هیچ کشور معتبر اروپایی و آمریکای شمالی دعوت رسمی نشد غصه دار نشد؟ چرا وقتی دریای خزر را بذل و بخشش کرد و نام ننگین خود را به عنوان یم خیانتکار در تاریخ ایران ثبت کرد غصه دار نشد؟ چرا وقتی با کمالت وقاحت و بلاهت البته در زیر عنوان خلیج در کنفرانس کشور های عربی نشست شرمگین نشد؟
آیا این مردک روانی احمدی نژاد بویی از وطن پرستی برده است؟
مشاوران چاپلوسی که دور او را گرفته اند و به چاپیدن ایران مشغولند و این مردک احمق دم از نابودی اسراییل میزند در حالی تا نابودی ابران قدمی نمانده است.
موشک های کره ایی و پاکستانی را هوا میکند و پر از غرور احمقانه میشود!
در 2 سال اخیر به نحو بی سابقه ایی دانشجویان ابرانی و سرمایه داران از کشور خارج شده اند و این ابله احمدی نژاد دم از آبادی و استقلال ایران میزند.
در حالی که بیشترین درآمد نفتی را داشتیم مردم روز به روز فقیر تر شدند. فساد به طور بی سابق ای گسترش یافت و این احمدی نژاد احمق و حامیان خاینش چشم خود را بر تمامی این فساد ها بستند.
لعنت بر تو محمود احمدی نژاد و لعنت بر تمامی هواداران تو
جمعه 8 خرداد 1388

samythekid - آلمان - گیسن
من دقیقا یادمه که حتی وقت بدرقه ژاک شیراک با خاتمی خداحافظی کرد و از هم جدا شدن، بعد که خاتمی سوار ماشین شد، ژاک شیراک دوباره خارج از برنامه به طرف ماشین خاتمی اومد و دوباره خداحافظی کرد و دست تکون داد، طوری که مجری تلویزیون گفت این حرکت در واقع اضافه و برای احترام بیش از حدی بود که به خاتمی گذشته شد. خاتمی هم درسته که آخوند و از همین رژیمه ولی‌ حد اقل آبرو بر نیست!!!
جمعه 8 خرداد 1388

manhatan - فرانسه - پاريس
هزار نکته باریکتر ز مو اینجاست نه هر که سر بتراشد قلندری داند

اين دولت جن گير و رمال ميدونه چطور سر اين ملت را شيره بماله اقا چرا اين عكسها رو گذاشتي؟
جمعه 8 خرداد 1388

basafa - ژاپن - توكيو
بابا اينها همشون يكي هستن.خاتمي تو هشت سالي كه رئيس جمهور بود هيچ كاري نكرد احمدي نژاد هم كه بلا به دور.واقعا هركي تشريف مياره يادش ميفته دستشويي داره
جمعه 8 خرداد 1388

irooni2009 - ايران - تهران
واسه همينه كه اين احمدي نژاد دماغش اينقدر گندست چون عادت داره هي دروغ بگه ( پينوكيو كه يادتونه )
جمعه 8 خرداد 1388

siamak_b52 - بلژيك - وست ولاندرن
سارا شيراز ايران
ايول داري دمت گرم
جمعه 8 خرداد 1388

hos250 - ایران - تهران
ايشان گوييا انتظار دارند همه همچون چاوز عزيز و دوست داشتني با بوي گندعرق و در حالتي که پيش دختران برخاسته‌اند با يک چفيه بو گندو ايشون رو بغل کند
جمعه 8 خرداد 1388

pahlvan - ايران - كرج
چرا عكس بالا رفتن خاتمي از پله ها رو نشون نداديد! اگه رييس جمهور كشور ديگه اي بود بازهم ! ژاك شيراك بالا مي ايستاد تا اون به استقبالش بياد! خوب بلدين مغلطه كنيد!!
جمعه 8 خرداد 1388

مهدی313 - ایران - رشت
درود و سلام بر ریاست محبوب و محترم و ارزشمند جمهوری اسلامی ایران دکتر محمود احمدی نژاد .
حالا یک مقدار حرص و جوش بخوردند اراذل ضد انقلاب بد نیست ها .
جمعه 8 خرداد 1388

sosol - ايران - نيشابور
sangdel - انگلستان - لندن

چرا اينقدر سعي دار ي از دهه 60 ياد كني دهه ي مخوفي كه در آن حرف حرف رهبر ديوانه و پير بسيجي پرور و عاشق خون خونريزي بود و احد الناسي جرات دهالت و راهنمايي نداشت وگرنه سر و كارش بابسيجيهاي و پاسدارهاي حيوان صفت بود منتظري و امثال منتظري كه امروز خود داعيه دار مبارزه با رژيم هستند هرچند خود از بنيانهاي انقلاب و ولايت فقيه بودند چه توانستند بكنند شانس با آنها يار بود كه مثل خيلي ها اعدام نشدند يا مشمول قتهاي زنجيره اي نبودند .امروز اگر شخص داريوش فروهر هم كانديد بود تو از او سوال ميكردي كه چرا در انقلاب فلان خدمت را انجام دادي.موسوي همينقدر كه براي مردم فقير ايران در آن دوران كه به قول مخملباف همه انقلابي بوديم گراني نياورد مديونش هستيم ...برادر من امروز همه چيز و همه كس عوض شده اند تو نميتواني اين را بفهمي با نميخواهي .؟مثل اين كينه اي ها روي چند نكته كه موسوي در آنها نميتوانست كاره اي باشد ومثل كشتار 67 گير داده اي .اعتراف ميكنم من هم در آنروزها در ايام ناداني و داغي انقلابي آن كشتار را فرمان ولي عصر ميدانستم . خوشحال هم شدم كه منافقين به درك واصل شدند ما در آن دوران براي ديدن خميني نذر ميكرديم و دستمالي كه به دستش خورده بود را هر روز با اشك ديده ميشستم و چشمم به تمام وقايع بسته بود موسوي هم مثل من مثل تو ..تو اگر دلسوز مملكتت هستي بايد ببيني الان كيست چيست چه برنامه دارد بايد انتخابش كني و كمكش كني حمايتش كن ممكن نيست بدون اشتباه باشد اما قطعا موسوي دهه 60 نيست دغدغه قدرت ندارد و واقعا براي عمل به آنجه در طول اين 20 سال رويش مطالعه كرده آمده حداقل حداقل حداقل از اين ميمون آبروريز خيلي خيلي خيلي بيشتر لياقت اين منصب مهم را دارد با سايقه روشني كه در آن فساد و باند بازي نميبيني.......بنابر اين اگر ماموريت نداري كه ذهن جوانان را به نفع احمدي نژاد متنفر از موسوي كني بنشين و فكر كن
جمعه 8 خرداد 1388

Geelongcat - استراليا - Sydney
ادعاي احمدي نژاد مربوط به سال ۷۸ است.
به عكس سال ۷۸ نگاه كنيد (اخرين عكس ).
دست دادن در كنار گاردها رخ داده. يعني بالاي پله ها.
فكر ميكنم سال ۷۸ اقاي خاتمي از پله ها بالا رفت كه دست بده با شيراك.

البته نه از اقاي خاتمي طرفداري ميكنم نه احمدي نژاد.
جمعه 8 خرداد 1388

sara-j - سويد - استگهلم
sara_shiraz_iran - ايران - شيراز
سارا جون بسيار زيبا بود و حقيقت رو گفتي عزيزم فقط تو از فرداي ايران نمي ترسي 70 ميليون داخل كشور و همه كساني كه به خاطر ظلم راهي غربت شدن از فرداي ايران مي ترسن.
جمعه 8 خرداد 1388

arc.en.ciel - ايران - تهران
اين مردك براي راي آوردن و تبليغات اين حرفارو ميزنه. توي اين 4سال من يه حرف راست ازش نشنيدم بدون اغراق ميگم. اگه شما شنيدين بگين.فقط اميدوارم دوباره پرزيدنت نشه.
جمعه 8 خرداد 1388

kooroshebozorg - ايران - رشت
آخي دل آدم واسه اين احمدي نژاد دلقك ميسوزه ديگه افتاده به فضاحت به فلاكت بد جوري خودش به خودش داره ضربه مي زنه
خودمونيم... تو همه دوران تاريخ و توي كل كشورهاي دنيا بگرديم ؛ هيچ مقام رسمي حكومتي احمق تر از احمدي نژاد پيدا نميشه كه تو چهار سال اين همه حرفاي بي سر و ته بزنه و خودشو اين همه ضايع كنه
جمعه 8 خرداد 1388

nasim_nana - فرانسه - استرازبورگ
یکی از مهم ترین اصل برای ریاست جمهوری صادق وصالح بودن که این مردک یا بقیه وعده و وعیداشون تو سرشون بخوره اما این خالی می بنده این یارو
جمعه 8 خرداد 1388

alireza-perspolisi - ايران - بندرعباس
همه یه .... هستن برای چی حالا میخواهید برید رای بدید که سر بدتر و بدترینش دعوا میکنید؟ خوب رای ندید این راه بهترینشه چون همه اشون از یک قماشن
جمعه 8 خرداد 1388

omidam - امريكا - كاليفرنيا
بگير با دل خود استخاره راي بده...........براي اين وطن پاره پاه راي بده مگو كه هر كه از اين در رسد سپرده سر است ....به موسوي به اميدي دوباره راي بده
جمعه 8 خرداد 1388

louisette - فرانسه - مارسي
از قضا آقاي شيراك گرمترين برخورد ها را داشته با يكي از شخصيتهاي سياسي جمهوري اسلامي . غرب بطور كلي خاتمي را مردي مودب و ملايم وخوش رفتار ميداند.قرعه كشي كنند تا ببينند خاتمي يا احمدي نژاد مورد احترام اند. ما كمبود انصاف وحافظه داريم.در عكس اول پرزيدنت شيراك تا اولين پله رفته به پيشواز خاتمي در حاليكه از لحاظ اتيكت وپروتوكول اين عمل اصلا درست نبوده بايد ايشان در بالا ميمانده تا با ميهمانش دست بدهد.آقاي خاتمي مردي مودب وقابل احترام است عليرغم تمامي عيوبش در طول 8 سال زمامداريش.ما بايد تمامي چيزها را تفكيك كنيم ووزن كنيم وبعد راي صادر كنيم.اگر ياد گرفتيم كه بين سفيد وسياه رنگ ديگري هست آنوقت ميتوانيم بهتر از اين قضاوت كنيم.
جمعه 8 خرداد 1388

naghshe eshgh - ايران - تهران
موسوي پسر عموي خامنه اي ست..خامنه اي جون از حضور كروبي و خا تمي بيمناك شده بود موسوي رو وادار كرد وارد انتخابات بشه تا خاتمي كنار بره تا كار اسانتور بشه.چون به هر حال موسوي اگر انتخاب بشه تحت سلطه خامنه اي ست و مشكلي ايجاد نمي شه.. و اماكروبي براي رهبري يك خطر چون مي خواد در قانون اساسي تغييراتي رو اعمال كنه كه همون حذف رهبريه و اين يعني پايان فسادي به نام رهبري و باقي ماجرا...بنابر اين براي كساني كه با احمدي نژاد مخالفند بهترين گزينه موسوي نيست.. در ضمن من حامي هيچ كانديدايي نيستم !
جمعه 8 خرداد 1388

گل پونه - تركيه - انكارا
اي كاش بيشتر مي ديديد .الان قتل و كشتار بي داد ميكنه .زمان خاتمي اگر ميگذاشتند اون مي تونست كاري بكنه .هميشه جنگ هاي داخلي بود .به قولي شماها قتل هاي زنجيره اي -كشتار دانشجويان-...ولي دوستان اوضاع ايران الان خيلي بدتر از اون موقع است .هميشه چيزهايي پشت پرده هست كه نمي گذارند ما ازش سر در بياريم هميشه بوي گندش در مياد.قضيه ركسانا را توجه كنيد گفتند جاسوسي در صورتي كه براي خريد شراب دستگير شده .اين اقاي احمدي ....با اون خواهر خوووووووششششششششگل تر از خودش ووالهام ورجبي و .................را بگيريد و بريد ببينيد ايران دست كي افتاده .
فقط بايد گفت متاسفم خوب اين هم از ما اگه ايران را به خاك و خون نكشيدند يك نفر هم پيدا نمي شه مملكت داري بلد باشه هر كي مياد يكي بعد از ديگري بدتر
جمعه 8 خرداد 1388

kooroshebozorg - ايران - رشت
اين مرتيكه دلقك را هيپنوتيزم كرده اند وگرنه كدوم آدم عاقلي خودش آبروي خودشو با حرفاي بي سر و ته و رفتارهاي احمقانه ميريزه
جمعه 8 خرداد 1388

Raaz - استراليا - سيدني
بابا حق داره بيچاره!اون لحظه كه اين تصاوير از تلويزيون پخش ميشده٬دكي جون از لوستر خونش وارونه آويزون شده بود موز ميخورد٬واسه همين فكر كرده كه خاتمي از پله ها بالا رفته٬احتمال دوم هم اينه كه عيالش تلويزيون رو وارونه گذاشته بوده كه هر دوش هم از اينا بعيد نيست
جمعه 8 خرداد 1388

میرحسین.موسوی - ایران - کاشان
sangdel - انگلستان - لندن عزیز
در زمان نخست وزیری میرحسین فضا ایجاب می کرد کمی سخت گیری صورت گیرد .
برای مثال ترورها در زمان میرحسین به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کرد .
تازه جنگی که ما داشتیم اداره ی اون کار ساده ای نبود , که میرحسین این کارو کرد
جمعه 8 خرداد 1388

roya_bahar - ایران - تهران
oya_2000 - انگليس - ليدز
دوست عزیر خاتمی هر کاری هم نکرده باشه عزت و شرف ما رو زیر سوال نبرد.شما که اونجا تشریف دارین و خوشین و نمی دونین تو مملکت چه خبره بی زحمت دو ماه تشریف بیارین اون موقع می فهمین خاتمی چه کرد و احمدی نژاد چه؟
جمعه 8 خرداد 1388

dkdk - ‌د‌‌انمارك - اسليس
اينجا يك موضوح كاملا روشنه كه نويسنده شديدا طرفدار خاتمي است و در واقع غير مستقيم از موسوي طرفداري كرده . و يك هوادار و يا طرفدار هرگز عليه منتخب خود چيزي نمينويسد.بنابراين صحبتهاي نويسنده را نميشه واقعيت تلقي كرد.
جمعه 8 خرداد 1388

takht-e-jamshid - ايران - تهران
دروغگو درغگوست چه استاندار زنجان باشد چه شهردار تهران و چه رييس جمهور ايران...
در ضمن فراموش نكنيد كه انسانهايي (با عرض پوزش از همه انسانها كه مجبورم نام ايشان را هم در اين دسته قرار دهم)مثل احمدي نژاد چون خودشان بزرگ نميشوند سعي ميكنند تا ديگران را كوچك كنند تا به چشم بيايند.
به اميد ايراني آباد و آزاد و خالي از احمدي نژاد.
جمعه 8 خرداد 1388

amishka - ازربايجان - با كو
دعا كنيد باز هم همين احمق انتخاب بشه چون با بودن اين زودترامكان نابودئ اين رژيم وجود داره چون همه دنيا با اين كله خر اشنان گر چه اينا همشون از يه قماشند به اميد نابودئ رژيم جيب برئ اسلامئ و ازادئ مردم ايران
جمعه 8 خرداد 1388

delmorde - سوپد - يوتوبوري
این نوع استقبال ها بخاطر عزت و احترام مردم ایران و یا شخص رئیس جمهور نیست مردم فریب نباش اقای نویسنده هرکس یا هر رئیس مملکت جهان سومی که منافع انها را بیشتر حفظ کند و به انها باج بیشتر از کیسه ملت شان بدهد و تابع دستوراتشان باشد. بیشتر مورد احترام شان است. بلی اروپاییان و امریکا بدنبال افرادمطیع شان هستند تا هرچه بیشتر بتوانند ممالک ضعیف را چپاول کنند من نمی خواهم از سیاستهای رژیم سراسر ظلم و بیداداخوندی حمایت کره باشم . و میدانم الان اینان چه باجی به جهان شرق میدهند.در هر حال ما کشوری مانند توپ فوتبالیم.در دست ابر قدرتها.و ثروت مملکت ما مال ملت نیست بلکه در اختیار مشتی مزدور بیگانه است که از این گروه به ان گروه پاس داده میشود تنها تفاوت در این است که دست چه گروهی بیفتد متمایل به غرب یا نوکران شرق. در این میان ملت بازیچه این گروههای خائن هستند. وگرنه اقای خاتمی برای اینها ارزش و شخصیتی مطمئن باش ندارد و یا اقای احمدی بی ارزش. انهابرایشان شخص رئیس مملکت جهان سوم فرق نمی کند که باشد بلکه فکر منافع شان هستند و بس.
جمعه 8 خرداد 1388

nazanin 2009 - ايران - اروميه
مهدی313 - ایران - رشت

اراذل و اوباش ...دو ا....ته ا....ق حالا اینهمه ادم شدن ارازلو اوباش توی ...ضی که از یک دروغگوی کثیف حمایت میکنی شدی ادم حسابی .؟؟؟ خجالتم نمیکشن.. باز طرفه این احمقو میگرین
جمعه 8 خرداد 1388

parna53 - امريكا - سانفرانسيكو
roya_2000 - انگليس - ليدز
دقيقا همينطور است كه شما گفتيد . اما متاسفانه هنوز عده اي سرشان همچنان زير برف است. و با علم به اين كه اين سردمداران حكومت غير انساني همشون مثل همند فقط ظاهر و اداهاشون فرق ميكنه باز هم از انها حمايت كوركورانه مي كنند.
جمعه 8 خرداد 1388

oonieknafar - ایران - تهران
دروغ است لطفا سطحی فکر نکنید احترام به باج شما احترام به شما نیت
جمعه 8 خرداد 1388

payam armani - انگلیس - منچستر
sara_shiraz_iran - ايران - شيراز
از تنها آهنگ رپی که خوشم آمد همین آهنگ بود.....ما هستیم.....
جمعه 8 خرداد 1388

cieloazul - اسپانيا - والنسيا
pahlvan - ايران - كرج taiis - آلمان - برلین
فكر كنم چشماتون ايرادداره چون خاتمي پايين پله ها هست
شما هم اول يادبگير كه وحشي با ح جيمي هست نه ه دوچشم بعد اظهار نظر كن
جمعه 8 خرداد 1388

fanta - فرانسه - استراسبورگ
Geelongcat - استراليا - Sydney
دوست عزيز نكته سنجي شما قابل تقديره ولي كمي به خطا رفتي چون در عكس آخري خاتمي در حال دست دادن نيست بلكه خيلي ساده مثل تمام آخونداي ديگه داره اباشو درست مي‌كنه كه مبادا از پشت بيفته يا سردش بشه. لطفه به آرنج راست خاتمي دقت كن. اصلاً در وضعيت دست دادن نيست. مگر اينكه داشته با دست چپش با دست راست ژاك شيراك دست مي‌داده كه بسيار بعيد به نظر مي‌رسه.
جمعه 8 خرداد 1388

sskk - ونزوپلا - ماراكايبو
سنگدل - انگلستان به تمام صحبتهاي شما اعتقاد دارم چرا كه خود در آن دخل مردم را در آوردند بگو آقاي ميرحسين موسوي در باره اعدامهاي تپه هاي اوين توضيح بده - مگر نه اينكه تو در آن زمان نخست وزير بوديي
سگ زرد برادر شغاله
جمعه 8 خرداد 1388

zahra50 - دانمارك - كپنهاگ
خاتمي همين بس كه طرفدار پرو پا قرص ولايت فقيه هست و اگر يادتون باشه يه بار گفت كه «من نميتونم نقش اپوزوسيون نظام رو بازي كنم »يعني هر كي به اين حضرات راي بده به نظام راي داده.
اين آقا با بيست ميليون راي نتونست حتي يه روزنامه توقيفي يا يك دانشجوي زنداني رو نجات بده.
به اينا دل بستن نا اميد كننده است .هر كاري ميخواستن بكنن تو اين سي سال كردن ديگه
جمعه 8 خرداد 1388

xosrov - انگليس - منچستر
sangdel - انگلستان - لندن
دمت گرم و دوروود به شرفت.
sara_shiraz_iran - ایران - شیراز
زیبا بود ناز نفست.
جمعه 8 خرداد 1388

مهدی313 - ایران - رشت
nazanin 2009 - ايران - اروميه
سلام بر دکتر محمود احمدی نژاد .ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران .
ولی چه حالی دارد اراذل ضد انقلاب را با این نوشته ها حرص و جوش می دهم .
سلام بر احمدی نژاد .
جمعه 8 خرداد 1388

oonieknafar - ایران - تهران
من بیطرفم(فعلا)ولی به تضاد سخنان موسوی نمیشه اعتماد کرد.
جمعه 8 خرداد 1388

dara20 - امريكا - واشنگتن
خاتی آشغال تر از احمقی نژاد کقافت بود چون 8 سال عمر رژیم ددمنش اسلامی رو طولانی تر کرد و یه ریز وراجی کرد و دروغ تحویل مردم داد. خاتمی خائن بود و هست و این عکسها چیزی رو عوش نمی کنند . ژاک شیراک هم عاشق لگن سیاه رنگی که این .... سیار به سرش داشت نبود و برای چپاول نفت دم تکون میداد تا بتونه کالاهای بنجلش مثل فرسوده ترین اتومبیل های فرانسوی را به ایران بفروشه و برای شرکت توتال هم سهمی از غارت نفت ایران بدست بیاره و .....
جمعه 8 خرداد 1388

danube abi - اتريش - وين
مهدی313 - ایران - رشت
هر ..تو ..تی که دلت می خواد بگو.ارزش اینو نداری که کسی باهات بحث کنه ولی جون اون رهبر یک دستت جون اون دکتری که انقدر سنگشو به سینه میزنی اسم پاک اون شهرو مردمشو خراب نکن.لطف کن بنویس از ناکجااباد یا هر جایئ دوست داری.افتخار گیلان به مردم روشنفکرشه. امثال تو هم اونجا عددی نیستن. حالا حتما باید بنویسی از رشتی که بعید میدونم باشی؟
جمعه 8 خرداد 1388

piki82 - ايتاليا - تورين
زمان خاتمی...حداقل کسی مجبور نبود سرش رو پایین بندازه...الان عین گاو پیشونی سفید شدیم اینجا...تا میفهمن ایرانی هستیم با خنده میگن امدی نجاددد امدی نجاد !!! آبرو نزاشته برامون! فقط عربها از ما خوششون میاد !!!!!(: به هرحال واضح هست که زمان خاتمی از هر نظر وضعیت بهتر بود !!! حالا دیگه الان کی بهتر هست رو نمیدونم (:
جمعه 8 خرداد 1388

paymipolis - فرانسه - پاريس
با عرض سلام به همگي من تازه اسم نوشتم و خدايش اولين بار دارم فارسي تايپ ميكنم پس خاهشن ملا لغتا بيخيل ما يكي شن. من خيلي وقت كه نظرات مردم را در اين سايت ميخونم و اينكه تا اين حد با هم مخالف هستيم و با هم كل كل ميكنيم متاسفم.افرادي كه در اين سايت هستن دو دسته هستن افراد خارج از كشور و افراد داخل و من فكر ميكنم انهاي كه خارج از كشور هستن نبايد در مورد جيزي كه زياد در موردش نميدونن حرف بزنن و دوم اينكه همئ ما ميدونيم كه اين دولت تا چه حد اشغال و اينكه همه ما دوست داريم كه عوض شه شكي نيست ولي فلائن هميني هست كه هست و اوناي كه فقط فوش دادن ياد گرفتن بهتر بريزن تو خيابونا و رژيم را تغير بدن خود من شخصائ 2 بار تضاهرات كردم تو تهران غير از بدبختي براي خودمو خونوادم نداشتم الانم كه زابراه خلاصه اينارو گفتم كه بهتر برين راي بدين تا فوش بدين طوسي بهتر از سياه
جمعه 8 خرداد 1388

كربلاي 6 - زامبيا - ميلامبو
احمدي نژاد كوره نميتونه صلح و صفا ببينه.
جمعه 8 خرداد 1388

tinoosh_12345 - ايران - تهران
حال این کوتوله سیاسی احمدی نژاد غصه دار شده است؟ چرا زمانی که در اجلاس ایتالیا به مهمانی شام دعوت نشد غصه دار نشد؟ چرا وقتی در این مدت 4 ساله تقریبا از سوی هیچ کشور معتبر اروپایی و آمریکای شمالی دعوت رسمی نشد غصه دار نشد؟ چرا وقتی دریای خزر را بذل و بخشش کرد و نام ننگین خود را به عنوان یم خیانتکار در تاریخ ایران ثبت کرد غصه دار نشد؟ چرا وقتی با کمالت وقاحت و بلاهت البته در زیر عنوان خلیج در کنفرانس کشور های عربی نشست شرمگین نشد؟
آیا این مردک روانی احمدی نژاد بویی از وطن پرستی برده است؟
مشاوران چاپلوسی که دور او را گرفته اند و به چاپیدن ایران مشغولند و این مردک احمق دم از نابودی اسراییل میزند در حالی تا نابودی ابران قدمی نمانده است.
موشک های کره ایی و پاکستانی را هوا میکند و پر از غرور احمقانه میشود!
در 2 سال اخیر به نحو بی سابقه ایی دانشجویان ابرانی و سرمایه داران از کشور خارج شده اند و این ابله احمدی نژاد دم از آبادی و استقلال ایران میزند.
در حالی که بیشترین درآمد نفتی را داشتیم مردم روز به روز فقیر تر شدند. فساد به طور بی سابق ای گسترش یافت و این احمدی نژاد احمق و حامیان خاینش چشم خود را بر تمامی این فساد ها بستند.
لعنت بر تو محمود احمدی نژاد و لعنت بر تمامی هواداران تو
جمعه 8 خرداد 1388

دلغبوم - گابن - ليبرويل
بنظر من عدم تشخيص صلاحيت از خوانواده شهدا مثلا پدر شهداي دستواره بيفكري كامل از سوي مسولين بود.
جمعه 8 خرداد 1388

nazi88 - كويت - كويت
سلام. مر30 ساراجون خيلي زيبا بود.
شنبه 9 خرداد 1388

nazanin 2009 - ايران - اروميه
مهدی313 - ایران - رشت
عزیز برادر وقتی میخوای.... کنی برو از طریق دیگه ..کن این طریقش نیست..چون هیشکی حرص نمیخوره..توی .....وقتی این فوشارو واسه اربابت بار میکنن..حرص میخوری پس ... اضافی ممنوع..مردک ..مالوووووووووووووو
شنبه 9 خرداد 1388

nazanin 2009 - ايران - اروميه
در ضمن میتی رشتیه 313 برو دروغها و گندای اربابتو جمع کن بعدا بیا اینجا ... بزن واسه ما اوکی؟
شنبه 9 خرداد 1388

farnoosh63 - انگلستان - لندن
همشون لنگه هم هستند.دروغگو-دزد-حق مردم خور-خيانتكار به مرد ايران
شنبه 9 خرداد 1388

Geelongcat - استراليا - سيدني
fanta - فرانسه - استراسبورگ
دوست محترم
به عكس خاتمي در لينك زير نگاه كنيد.سال ۷۸ دست دادن بالاي پله ها رخ داد.
http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/486851.stm


شنبه 9 خرداد 1388

zirmizi - چين - هنگ كنگ
بابا اين يارو مشكل داره تحقيرشده به مخش زده
كسي تحويلش نميگيره
اين ديگه كيه
شنبه 9 خرداد 1388

Parsiran - ايران - تهران
در سفر محمود به اسلامشهر يكي از رعايا فرياد برآورد : اي اسكول؟؟؟
محمود به سخن آمد گفت :آه ..... كه بود كه مرا به نام كنعانيم صدا زد ؟
((قصص الا فرج ا.. السلحشوريه))
شنبه 9 خرداد 1388

vahid_baghjari - ايران - تهران
ژاك شيراك حيا كن ! فرانسه رو رها كن !
وايي ببخشيد !!! چه ربطي داشت ؟؟؟
شنبه 9 خرداد 1388

$persian$ - ايران - تهران
alireza-perspolisi - ايران - بندرعباس
آره بابا راي مي چيه بشينيم تو خونمون حالش و ببريم همشون بدن ارزش نداره كه
شنبه 9 خرداد 1388

kooroshebozorg - ايران - رشت
دوستان از دیرباز گفته اند که پاسخ ابلهان خاموشی است.تا ...هایی مانند طرفداران احمدی نژاد هستند آخوندهای مفت خور هم سوار آنها می شوند.حال اگر شما بخواهید پاسخ طرفداران مفلس احمدی نژاد را بدهید خود را تا اندازه آنها تنزل داده اید پس همان بهتر که به نوشتارها و گفتارهای آنها وقعی ننهید با سپاس
شنبه 9 خرداد 1388

m88 - ايران - شيراز
چرا بعد از این همه مدت که گذشته حالا یادتون افتاده که این تصاویر را تو سایت بزنید.احمدی نژاد حداقل سه چهار بار تا حالا اینو گفته.حتما الان عکساش حاضر شده تا الان در دست ساخت بوده!!!!!تازه فکر میکنم گفت یکی از مسپولین نگفت خاتمی.
جالب اینجاست که عده مدام در حال ناسزا گویی به آخوند و دولت آخوندی هستن ولی از اونطرف از خاتمی حمایت میکنن. حالا یه چیز را مشخص کنین!!! خاتمی آخوند نیست یا حرفای شما حرف نیست؟؟؟؟
آخه ..چطور باید به شما فهماند که عده ای قصد دارن به یه بهانه ای سرگرمتون کنند تا متوجه نشید اطرافتون چی میگذره.مثل دولتهای آمریکایی و اروپایی که مردم را سرگرم هم جنس بازی و فحشا و غیره می کنن از اون طرف دولتهاشون چه جنایتها که نمی کنه.
خاتمی و دوم خردادی ها هم منجمله این افرادن. با شعار آزادی مردم را سرگرم می کنن تا کسی از خیانت هایی که به ملت کردن خبردار نشن.فکر میکنه همه مثل خودش کوش درازن.
شنبه 9 خرداد 1388

sheytoon - ايران - تهران
بقول صمد اقا دروغگو سگه.
شنبه 9 خرداد 1388

ایرونی - ايران - تهران
naghshe eshgh - ايران - تهران
بابا عجب كاري كردي چه سر بزرگي رو فاش كردي بنازم به قلمت استاددد
شنبه 9 خرداد 1388

sourena1b - ايران - ايران
مرگ بر خاين تو هر لباسي
شنبه 9 خرداد 1388

experthoney - بحرین - بحرین
naghshe eshgh - ايران - تهران
داداش این اطلاعات رو ندی سیا میگیردت. خامنئه ای چشم دیدن تنها کسی رو که نداره میر حسین موسویه. جنابعالی اطلاعات سیاسیت مال تو رادیوست. موسوی فقط به خاطر پشتیبانی امام بود که نخست وزیر شد و گرنه خامنئه ای از مهمترین مخالفانش بود
شنبه 9 خرداد 1388

skyboy - ايران - ايران
كشور اينقد بي درو پيكره كه رئيس جمهور يك ملت اينقد راحت دروغ مي بافه هر راي سفيد يه راي مثبت به احمدي نژاده. اون اقايي كه تو ازاد ترين كشور داره واسه خودش حال ميكنه بايدم تفاوت بين دوره ي خاتمي و احمدي نژادو درك نكنه . تا حالا بخاطر موي سرش بهش گير ندادن. تحريم انتخابات يعني 4سال بدبختي ديگه
شنبه 9 خرداد 1388

alireza-perspolisi - ايران - بندرعباس
$persian$ - ايران - تهران
farnoosh63 - انگلستان - لندن
اره والا . چه كاره مثبتي كردن همه اشون مثلا خاتمي چيكار كرد كه احمدي نژاد نكرد كه موسوس بخواد بياد بكنه اونم اينها كه همشون فاميلن ايل مغول
شنبه 9 خرداد 1388

teflaki - ايران - شيراز
اونا که میگن رای نمیدن آیا حاضرن 23 خرداد از خواب بیدار بشن ببینن شاه محمود رای آورده؟
شنبه 9 خرداد 1388

teflaki - ايران - شيراز
اونا که میگن رای نمیدن آیا حاضرن 23 خرداد از خواب بیدار بشن ببینن شاه محمود رای آورده؟
شنبه 9 خرداد 1388

senyorita - آلمان - دوسلدورف
مهدی313 - ایران - رشت
روزهاي حرص خوردن تو هم در راهه. قيافت اون روز ديدن داره. بدي و ظلم هرگز جاودانه نخواهد ماند !!!
شنبه 9 خرداد 1388

salva knd - ايران - تبريز
این آقای ببوگلابی فکر نکرده که چاخان به این گندگی پشت پرده نمی مونه؟! جناب احمدی نژاد، نکنه فکر کردی که هنوز عهدبوقه و با یه مشت خر طرفی؟! با این کارها و مظلوم نمایی ها و مقدس مآبی ها فقط نفرت هاست که روز به روز نسبت به تو اضافه تر می شه... توروبه جان امام زمان-که به نظر می رسه از خدا هم برات بالاتره- دست وردار از این کارها و حرف ها و از این مملکت و ملت
يكشنبه 10 خرداد 1388

majico - ايتا ليا - ونيز
من كه راي نميدم
يكشنبه 10 خرداد 1388

shirmohammadi - ايران - رشت
لطفا گول نخوريد.اين روش استحماري است.مي خواهند خاتمي را بخرند اينگونه مي كنند و الا از دشمن چه انتظاري بايد داشت؟
دوشنبه 11 خرداد 1388

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
فال روز شنبه 20 دسامبر - 29 آذر
گزارش محرمانه‌ سیا در مورد چگونگی کشتن رهبران طالبان منتشر شد.
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس
اوباما: تصمیم سونی برای عدم نمایش 'مصاحبه' اشتباه بود
یک پناهجوی ایرانی در استرالیا خواست در صورت اغما به هوش نیاید
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد.
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود
وزیر دفاع دولت روحانی، رفسنجانی را به «بداخلاقی» متهم کرد
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد
«هیات مذاکره‌کننده ایرانی می‌داند آمریکا دشمن شماره یک ما است»
معاون رئیس جمهوری ایران: نرخ ارز در بازار آزاد باید کاهش یابد
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
رده بندی تیم های آسیایی/ استقلال ششم است، پرسپولیس سی و سوم!
تلفن همراه، جایگاه سوخت را به آتش کشید
نماینده مجلس، اینستاگرام و کارلوس کی‌روش
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد'
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
سونا و فوائد آن
دست مصنوعی که از مغز فرمان می‌گیرد
افزایش های ناگهانی متان در مریخ؛ گازی که می تواند منشاء زیستی داشته باشد
فال روز جمعه 19 دسامبر - 28 آذر
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
از پژواک شعار "بازجو برو گمشو" تا آتش‌سوزی در عسلویه.
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
در بازار داغ کریسمس چه هدیه‌هایی بیشتر رد و بدل می‌شود؟.
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (265+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (253+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (155+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (136+)
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد' (113+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (112+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (98+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (96+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (96+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (80+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (78+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (75+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (62+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (58+)
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل. (53+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.