صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت

سوتي جديد مجري برنامه تلويزيون

payaam - ايران - تهران
من به خلقت خداوند كاري ندارم. اما كجاي دنيا مي بينيد كه يه نفر با همچين سر و وضعي بياد شوي تلويزيوني اجرا كنه ؟!
اينم از تسلط بر كارش ! برنامه هاي سيماي جمهوري اسلامي، فقط به درد شب اول قبر مي خوره !
يكي نيست بهش بگه : آخه زن حسابي ! اول يه دوش بگير. بعدش يه خرده سرخاب سفيداب بمال كه بشه تحملت كرد ! در اون صورت راحت تر مي شه با سوتيات كنار اومد !
جمعه 8 آذر 1387

فضول میرزا - سوئد - استكهلم
كجاي حرف اين گوينده سوتي داشت؟ شما يا معني سوتي رو نميدونين و يا دوست دارين از هر چيز و هر كس بيخود و بي جهت ايراد بگيرين.
جمعه 8 آذر 1387

B 3 Da - آلمان -
حالا چون یادش رفت نام خدا بگه ممنوع تصویر میشه لووول
جمعه 8 آذر 1387

derak - انگلستان - لندن
مي خواستي در باره شخصيت زن صحبت كني اونم بعد انقلاب واسه همين .......زدي حالا پا شو خدتو جمع كن
جمعه 8 آذر 1387

mah1 - ايران - تهران
فكر كنم همون لحظه بعد از سوتي خودشو تو يو تيوب مجسم كرد. باز خودشو خوب نگه داشت.
جمعه 8 آذر 1387

babaktoronto - كانادا - تورنتو
از كي تا به حال اين نظام در صدد مقايسه مولفه هاي قبل و بعد از انقلاب برامده كه ما خبر نداشتيم. بسيار حركت ميمون و مباركي را اغاز كرده ايد اما بشرطي كه تا به اخر ادامه دهيد و تمامي اين مولفه ها و گزينه ها را چون زن پس از انقلاب و قبل از انقلاب - ابروي ايراني قبل از انقلاب و بعد از انقلاب در دنيا - جايگاه سياسي اقتصادي فرهنگي هنري .... در قبل و بعد از انقلاب را بيطرفانه به قضاوت بنشينيد و اما در مورد زن:
پر واضح است كه هدف ( به قول عليرضاي عزيز) ناجمهوري اسلامي از اينگونه برنامه ها تحويل يك مشت دروغ و اراجيف به خورد مردم است( از همان نوع كه 29 سال است تحويل مردم ميدهند)
بر كسي پوشيده نيست كه در همين حوزه زن نيز عملكرد و ديدگاه محمد رضا شاه فقيد بسيار بهتر و انساني تر از اين نظام بوده و هست.و اصلا قابل قياس نيست.
در زمان شاه محله اي به نام جمشيد بود كه امروزه در هر كوي و برزن يك شهر نو وجود دارد.
ايشان در حالي كه دنيا به زن به چشم كالا نگاه ميكرد زنان را به مقاماتي چون وزارت و سفارت منصوب كردند
فرح به عنوان سمبلي از يك زن اصيل ايراني الگوي بسياري از زنان و شخصيتهاي برجسته دنيا بود.
امروز دختر ايراني عليرغم سكوت مسولان نظام سر از دبي و پاكستان در مياورد و كسي خم به ابرو نمياورد اما زخم فلسطيني فرياد اقايان را تا اسمان هفتم بالا ميبرد.
و صد البته مفهوم زن در ناجمهوري اسلامي با نگاهي اجمالي به درصد اختصاص گرفته شده مطالب رسالات ايات عظام به سكس زن و نيز اتفاقات اخير مانند اخوند گلستاني و سردار زارعي كه بي شك مشكي است نمونه خروار در دستگاه ولايت مطلقه فقيه( مد ظل العالي في جهنم التالي) خود گواه تفاوت ديدگاههاي نظام پيشين و فعلي در مورد زن ميباشد.
ديگر از پرونده هاي مربوط به زنان و ظلم هاي رفته بر انان در بيداد گاه هاي اين نظام و مقايسه ان با نظام گذشته نمي گويم كه ناگفتنم بهتر از گفتن است.
جمعه 8 آذر 1387

dosti - ايران - تهران
آخي! دلم سوخت براش..
جمعه 8 آذر 1387

sarab22 - المان - دوسلدورف
اين حكومت ازبيخ سوتيه.
جمعه 8 آذر 1387

shanul - المان - هامبورگ
برنامه اي به عنوان پيرامون موضوع شخصيت زن بعد از انقلاب در فيلمنامه ها را بررسي مي كنند كه شخصيت زن قبل از انقلاب را در فيلمنامه ها زير سئوال ببرند و بكوبند.چون اين مسلمانهاي مذهبي يكي از كارهاشون تخريب
شخصيت غير هم فكر خودشان هست.
جمعه 8 آذر 1387

nabeghe - انگلستان - منچستر
ائنا قئافشون سوتئ هستش چه برسه به برنامشون
جمعه 8 آذر 1387

alileedsy - انگليس - ليدز
پيش مياد ديگه. شما هم ديگه ميخواين به همه چيز ايران گير بدين ها .
جمعه 8 آذر 1387

وارث با قلندران نشسته - ایتالیا - میلان
خنده دار بود ولی به هر حال از این اشتباهات در هر برنامه ای ممکن است که پیش بیاد. چیزی که آزار دهنده است بیسوادی مجری های برنامه های رادیو و تلویزیون است که فارسی را درست نمی دانند. برای نمونه همین خانم دو بار گفت که می خواهیم در "پیرامون" فلان بحث صحبت کنیم. باید بگوید که می خواهیم "درباره " فلان مورد صحبت کنیم. در پیرامون صحبت کردن یعنی به حواشی بحث پرداختن و نه خود موضوع. این مجری های کم سواد باعث رواج واژه ها و اصطلاحات نادرست می شوند. استفاده از قواعد جمع عربی برای کلمات فارسی و بکارگیری اصطلاحاتی مثل "در ارتباط با"، "نقطه نظر" و موارد نادرست دیگر به فراوانی در برنامه های صوتی، تصویری و مکاتبات نهادهای رسمی دیده می شود. یکی باید به اینها فارسی آموزش بدهد.
جمعه 8 آذر 1387

pokalu - المان - دورتموند
حالا گند زادی که زادی چرا دیگه خراب ترش میکنی‌، یه جوری جم و جورش کن دیگه....طفلی خانم فرشچی که داشت از خنده میپکید و به روی خودش نمیاورد!
جمعه 8 آذر 1387

aashkan - ايران - تهران
دوستان یادتان نرود 19 اذر 28 دختر ایرانی که 8 تای انان از یتیم خانه فاضل در کریمخان زند در تهران اورده شدند در دبی به فروش می رسند .گویا فروش دختران یتیم خانه های ایران هیچ مغایرتی با شعونات اسلامی و ارزشهای جامعه ندارد .دختر ایرانی را می برند تو دبی می فروشند
جمعه 8 آذر 1387

TOMCAT2007 - اسراييل - اسراييل
همون بالايی شفا بده همهٔ مریض‌های‌ اسلام رو

جمعه 8 آذر 1387

Kaweh - آلمان - فرانكفورت
حيف اسم مجري بقول پيام اگه يه تيكه ناز و تميز ميزاشتن سوتياش به چشم نميومد .
جمعه 8 آذر 1387

saharrr - امريكا - فلوريدا
payaam - ایران - تهران
واقعا حرف ...زن هستی!!!خواهشا از این به بعد اول فکر کن بعد حرف بزن..یه ذره هم بزرگ شو!!
جمعه 8 آذر 1387

nabeghe - انگلستان - منچستر
من الان حدوده 6 ساله که فارسی نوشتم اگه غلط انشائی داشت به بزرگی خدتون ببخشین. ممنون
جمعه 8 آذر 1387

kooroshe hakhamanesh - ايران - تهران
اصلا كل رژيم سوتي!!!!!!!!
جمعه 8 آذر 1387

Salamat - ايران - تهران
خيلي خانم مسلطي بود واقعا.خوب جمعش كرد.من بودم هرگز نميتونستم
جمعه 8 آذر 1387

mitra.d - المان - هانوفر
بيچاره از ترس اينكه كارشو از دست نده . تا اخر برنامه همه اش به فكر برخورد مدير اصلي بوده دلم سوخت به خاطر يك كلمه.
جمعه 8 آذر 1387

cool215 - ‌بلژيك - گنت
اين اشتباهات پيش امده عادي است.
جمعه 8 آذر 1387

irankhaah - امريكا - سن فرنسيسكو
بادرود.
اكثر نظر ها درست است ولي گاهي بخاطر نفرتي كه از اين نظام داريم ما رااز جهت دور ميكند.بايد ببينيم هدفمان از شركت در اين بحثها چيست .اگر ميخواهيمبا ابراز نظر و شنيدن صداي ديگران چيزي ياد بگيريم و جامعه را بسوي ازادي بيان كه يكي از پايه هاي دمكراسي است پيش ببريم قبل از هر چيز بايد تحمل شنيدن نظرات دگران را در خود تقويت كرده بعدا بقيه را بشنيدن صداي خود تشويق كنيم.اگر قرار باشد كه به نظري اهانت كنيم نه تنها صدايمان به جايي نميرسد بلكه اهانت هاي بدتري را بايدتحمل كنيم و اين ره به ناكجا اباد است.پس اگر هدف درك بالاترياز اظهار نظرهاست سعي كنيم بجاي اهانت با دليل و مدرك نظر هايمان را ابراز نماييم تا نتيجه بهتري كه همانا درك بيشتر و بالارفتن سطح اگاهي عموم از مسايل ميباشد و مطمئنا خواست تمامي شما ميباشد از ان بحثها گرفتهشود.من شخصا مطمئن هستم حداقل 95 درصد كساني كه وقت عزيز خد را صرف خواندن
مطالب و اظهار نظرهاي ديگران اعم از موافق و مخالف منمايند عاشق ايران و سربلندي ملت شريف ايران را دارند ولي متاسفانه راه درست بحث وانتقاد را فرا نرفته اند.اين مقوله بايد مثل كشورهاي پيش رفته و متمدن از كودكي در خانواده و مدرسه بم اموزش داده شود وگرنه همانطور كه قبلا عرض كردم اينگونه بحثها هدر كردن وقت عزيز و شايد براي بعضي جوري انتقام گيري است.بنر بنده اين گونه سوتيها در تمام دنيا و حتي بين مجرب ترين مجريان اتفاق ميافتد.حال اگر فقط از جنبه تفرح نگاه كنيم خوب جالب است ولي اگر از جنبه تخصصي نگاه كنيم كسانيكه در اين زمينهها تخصص دارند بدون شعار دادن نظر دهند كه امثال بنده از خواندن انها چيزي ياد بگيرند و الا از تمسخر يكديگر نتيجه اي حاصل نخواهد شد.از كسانبكه با اكاهيا و نطرات تخصصي خود باع بالارفتن سطح دانش و اكاهي امثال من ميشوند سپاسگزاري مينمام و ارزوي روزي را دارم كه همگي ما در ايران اباد و ازاد در كنار هم با ازادي كامل صداي يكديگر را هر چند مخالف بشنويم و او را چون مخالف من است به جاسوسي وخيانت متهم نكنيم.باميد انروز.پايدار باشيد
امريكا سن فرنسيسكو
جمعه 8 آذر 1387

odin - بلژيك - انتورپن
بابا جان سوتي يا ناسوتي بيچاره به اينده فكر ميكرد كه بخاطر يه دونه ،،بنام خدا،، مينداختنش بيرون و ميافتاد بيرون از دايره بخور بخور.
جمعه 8 آذر 1387

kimia_sweden - سويد - سويد
payaam - ایران -
تو حه طوری فهمیدی دوش نگرفته حرف... می زنی
جمعه 8 آذر 1387

kouroshpsx - ایران-تهران- شهرقدس - قلعه حسن خان
فضول میرزا - سوئد - استكهلم
كجاي حرف اين گوينده سوتي داشت؟ شما يا معني سوتي رو نميدونين و يا دوست دارين از هر چيز و هر كس بيخود و بي جهت ايراد بگيرين.
موافقم. خيلي خوب قضيه رو جمع كرد.
جمعه 8 آذر 1387

TAAT - ایران - اردبیل
babaktoronto - كانادا - تورنتو
دوست عزیزم!فکر کنم باید در مورد کاستی های رژیم قبل از انقلاب هم بحث کرد و آنها را هم دید.در واقع همانطور که تصریح کردید مشکلات امروز بیشتر فرهنگی است از قبیل توزیع ناعادلانه ثروت و قدرت و عدالت و نظایر آن در لایه های اجتماعی در حالیکه مشکلات قبل از انقلاب در پاره ای موارد اساساً عدم توزیع بود.من اوضاع روستاهای ایران(بیش از 50 درصد جمعیت کشور) در قبل از انقلاب را به عنوان مشتی نمونه خروار میگویم که اساساً هیچ چیز نداشتند و مقایسه آنها با زندگی شهرنشینان یک قیاس مع الفارغ بود.امروز،به آن بدی نیست و امکانات اولیه و حتی در مواردی امکانات قابل توجه دارند ولی فرهنگ بدتر شده و تبعیض رنج آورتر است.اگر بدون تعصّب همه جوانب را نبینیم راه حلهای آینده ممکن است به اندازه کافی پخته نباشند ومشکلاتی پدید آورند.
وارث با قلندران نشسته - ایتالیا - میلان
دوست عزیزم!چقدر خوب گفتید.موضوع وقتی ناراحت کننده تر میشود که بدانیم در این سازمان عدّه ای حقوق میگیرند و کارشان صرفاً اصلاح و نظارت های اینچنینی است،امّا چون طبق معمول باید فقط ظاهر را حفظ کرد و آمار داد ،کار این برادران هم شده دنبال کارهای شخصی رفتن و وقت گذراندن...!
جمعه 8 آذر 1387

fardi - كانادا - هانوور
لعنت به بي نظمي مزخرف و مرتجع مذهبي
جمعه 8 آذر 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
aashkan - ايران - تهران
خوشا بحال اين رژيم و هوادان اسهالي انها.زماني مي رسد ما انتقام همه اينها را از اينها بگيريم.
جمعه 8 آذر 1387

payam n - انگليس - لندن
اخه تو از كجا ميفهمه اين دوش گرفته يا....خوشگله از تو بهتر بوده يه استعدادي داشته..تو بيا نظرتو بده....كسايي كه اينجوري حرف ميزنن..خودشون معلومه چين
جمعه 8 آذر 1387

babaktoronto - كانادا - تورنتو
تات - اردبيل
دوست عزيز بعد از اين همه داستان سرايي حالا شما تازه ميگي ليلي زن بود يا مرد. من كي گفتم كه زمان شاه مملكت گل و بلبل بود. اما اين رو هم بدون كه او زمان 30 سال پيش بود. و 30 سال پيش همون شرايط ايران رو با منطقه و كشورهاي دور و بر مقايسه كن اونوقت ميبيني كه ايران ما با وجودي كه روستاها از كمبود امكانات رنج ميبردند اما شرايط خيلي بهتر از كشورهاي دورو بر خودمون بود. مضافا اينكه خداييش شاه هم ديگه با تشكيل سپاه دانش و از اين جور حرفها عزمش و جزم كرده بود كه همه ايران رو بسازه. بابا اگه اين ايرادارو هم نداشت كه پيغمبر ميشد كه.
تو قضاوتاتون شرط انصاف رو هم رعايت كنيد.
جمعه 8 آذر 1387

botparast - ايتاليا - ميلان
سلام!
اي وا سلام !
اهــــــــــا سلام!
چند بار سلام ميكني اخه عزيزم!سرم رفت!خوب عليك سلام...........
جمعه 8 آذر 1387

mafia_top - آمریکا - جکسون ویل
خیلی ببخشید من نتونستم ویدئو رو ببینم میشه یکی برام تعریف کنه این خانوم چی گفته و سوتیش کجا بود؟
شنبه 9 آذر 1387

marie_flower - ايران - ايران
babaktoronto - كانادا - تورنتو
باهات موافقم.
من نمي دونم چرا مردم ايران شرايط 30 سال پيش رو با الان مقايسه مي كنن.بابا سال به سال تكنولوژي عوض ميشه چه رسد به 30 سال.تا كي مي خواييم بگيم 30 سال پيش اينطوري بود الان اينطوريه.
شنبه 9 آذر 1387

farhad7 - استراليا - سيدني
همه ما اشتباه مي كنيم ولي ايشون خيلي مبتكرانه جمعش كرد
شنبه 9 آذر 1387

banoo - امارات - دبي
payaam - ایران - تهران میتونی یکی از اون .......وش گرفتتو بیاری و مجری بشه.....اخه مرد حسابی حرف م..ت هم ارزونه........باریکلا به این مجری بازهم خیلی خوب تونست ادامه بده
شنبه 9 آذر 1387

agha hamid - ايران - تهران
دوستان عزيز يك ويديوي جالب ببينيد و لذت ببريد ديگه چي كار داريد به اسلام و انقلاب و احمدي نژادو... .
شنبه 9 آذر 1387

roshaanak_alman - آلمان - برلين
babaktoronto - كانادا - تورنتو
نظرات شما هميشه خوب هستش و با دقت و علم كافي كامنت مي ذاريد. ايران سي سال پيش رو بايد با كشورهاي ديگه در همون موقع مقايسه كرد. به طور مثال دوبي در اون زمان مثل يك دهات بوده و يا كشورهايي مثل مالزي و تركيه توريستي نبودند. و ايران كه لقب ژاندارم منطقه رو داشت از لحاظ فرهنگي و نظامي از همه شان سر بود. ايران تازه داشت رشد مي كرد... متاسفانه بعضي درمقايسه وضع فعلي ايران و زمان شاه مي گن كه زمان شاه مردم ماشين نداشتند و دانشگاه كم داشتيم. متاسفم كه بدون تحقيق نظر مي دن.
شنبه 9 آذر 1387

naslesookhteh - ايران - تهران
TAAT - ایران - اردبیل
من معمولا نظراتتو میخونم چون خوب مینویسی. ولی تو این مورد مقایسه نادرستی انجام دادی. اگر قرار به مقایسه به این شکل باشه خوب میشه گفت الان موبایل و اینترنت و ... داریم که زمان شاه نداشتیم. به نظرت این مقایسه درسته؟ پیشرفت کار یک روزه نیست. همینکه شاه داشت یه ویرانه بازمانده از جنگ جهانی دوم رو تبدیل به یه ابرقدرت میکرد قابل ستایشه. منهم میدونم اون زمان هنوز مردم زیادی از فقر و نداری رنج میبردند ولی ایجاد رفاه برای همه مردم اونم تو کشور بزرگی مثل ایران زمانمیبره. نمونه روشن تلاش شاه برای ساختن ایران بزرگ تقدیر سازمان ملل از کار سپاه دانش شاه بخاطر پایین اوردن نرخ بیسوادی از 85٪ به 55٪ هست.
يكشنبه 10 آذر 1387

tak30 - بلژيك - بروكسل
پیام .ایران.تهران
خانمهای مجری در صدا و سیما.بجای اینکه برن حمام از قرص چرک خشک کن استفاده می کنن....
يكشنبه 10 آذر 1387

aria_jp - ژابن - توكيو
babaktoronto - كانادا - تورنتو
دوست عزيز .من به ايراني مثل شما افتخار ميكنم .و برايت ارزوي موفقيت را دارم .
يكشنبه 10 آذر 1387

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
جهت سفارش آگهی کلیک کنید
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
هما: قطعات بوئینگ را به نرخ رسمی خریدیم
احتمال عدم "توافق جامع" و تمدید مذاکرات قوت می‌‌گیرد.
بچه فقیرهایی که یک شبه پولدار شدند!
غنچه قوامی به یک سال حبس و دو سال ممنوع‌الخروجی محکوم شد
تردید هتل‌داران در ادعای پر شدن ظرفیت هتل‌های ایران برای سال ۲۰۱۵
حزب‌الله لبنان از تجهیز این گروه به موشک‌های «نقطه‌زن» ایرانی خبر داد
آیا رجب طیب اردوغان ترکیه را به سوی انزوا می‌برد؟
رهبر شیعیان معترض عربستان به "گردن زدن با شمشیر" محکوم شد.
لاوروف: غرب در پی تغییر رژیم روسیه است
راهنمای گام به گام پناهجویی (طنز) - فصل ششم - عبور با اسب
انتقاد شدید از "موضع‌گیری جناحی" دبیر شورای نگهبان.
بررسی روزنامه‌های صبح تهران؛ یک‌شنبه دوم آذر
راز سیاه پزشکان قلابی در کلینیک لیزردرمانی در تبریز
واکنش علی پروین به خبر مصدومیت صادقیان /ای داد و بیداد!/شک نکنید،دربی باز هم مساوی می شود
سرگردانی مرگبار در راهروهای بیمارستان
درخشان قبل از داربی: برای پیروزی به میدان می‌رویم
مرگ معلم فیزیک دبیرستان حافظیه بروجرد با ضربات چاقوی یک دانش‌آموز
قلعه‌نویی قبل از داربی: ملی‌پوشانم با آمادگی بازگشتند
چگونه سریع و بی خطر لاغر شویم؟
یک تومور به اندازه توپ فوتبال از گردن پسر مکزیکی برداشته شد
پایان شیمی درمانی در مطب‌
تاثیرات استفاده از موبایل بر مهره‌های گردن
فال روز یکشنبه 23 نوامبر - 2 آذر
پایان چهارمین دور مذاکرات سه جانبه کری،‌ اشتون و ظریف
پیام صادقیان دربی پایتخت را از دست داد
فیروزآبادی: آمادگی داریم به عراق سلاح بفرستیم
دیپلمات‌ها: ایران و آمریکا مشغول تهیه پیشنهاداتی برای توافق هسته‌ای هستند.
5ساعت پرسه در شهر با جنازه‌ای در خودرو
ادامه تحصیل در انگلستان
احداث مسجد در ۸۰ دانشگاه ترکیه.
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
معامله مواد مخدر در پخش زنده تلویزیونی!
با خونسردترین مرد جهان در روسیه آشنا شوید
یک روش متفاوت برای عزارداری عاشورا در یکی از شهرهای ایران
نجات مرد موتورسوار از چند میلیمتری مرگ
مجموعه‌ای از گالری‌های تصویری دویچه وله از آخرین رخدادهای هالیوود.
سوتی جدید جنتی در نماز جمعه - سیگار فیلیپ پولیس!
از جریمه عجیب توریست‌ها در ونیز تا کشف راز موفقیت.
خنده دارترین استند آپ کمدی مهران غفوریان در برنامه خندوانه
شکست ایران مقابل تونس در فینال دختر شایسته جهان اسلام .
کوچک ترین قهوه خانه ایران در دل بازار بزرگ تهران که 100 سال سن دارد
تماشاچیان کانادایی مسابقه هاکی , ادامه سرود ملی آمریکا را خواندند
دوربینی که از گل و لای رودخانه پیدا شد و هنوز کار میکرد
'شوخی کردم' . آخه ما که امسال عید نداریم!
عکس های دیدنی و بدون شرح از سراسر دنیا - 70
ماجرای عزادران موبایل به دست و فرهنگ غلط در مراسم مرتضی‌ پاشایی!
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
گفتگویی با دختری که 17 سال کنار پاشایی بود (180+)
کوچک ترین قهوه خانه ایران در دل بازار بزرگ تهران که 100 سال سن دارد (147+)
رضا شفیعی جم: پول زحمت 20 ساله ام را دادم تا زنم را بعد از 6 ماه زندگی طلاق بدهم (135+)
خنده دارترین استند آپ کمدی مهران غفوریان در برنامه خندوانه (126+)
آمریکایی ایرانی‌تبار معاون امور بین‌الملل وزارت خزانه‌داری آمریکا شد (111+)
داماد بعد از دیدن روی عروس خانم، او را طلاق داد (107+)
سوتی جدید جنتی در نماز جمعه - سیگار فیلیپ پولیس! (84+)
انتشار آگهی سال‌گرد فروهرها در روزنامه اطلاعات؛ پرستو و آرش فروهر: ما را تنها نگذارید (75+)
تماشاچیان کانادایی مسابقه هاکی , ادامه سرود ملی آمریکا را خواندند (72+)
کارتن‌خوابی ۳ هزار زن در خیابان‌های تهران؛ “گرم‌خانه‌‌ای” برای زنان بی‌خانمان وجود ندارد (70+)
فروش کالباس گوشت خوک در تهران، کیلویی 47هزار تومان (54+)
موج بی‌سابقه پلمب کافه‌های مشهور در تهران؛ نیروی انتظامی ۲۶ کافه را پلمب کرد (53+)
«احتمال» ساختگی بودن پاره کردن عکس خمینی در اعتراضات ۸۸ (51+)
یک روش متفاوت برای عزارداری عاشورا در یکی از شهرهای ایران (42+)
دوربینی که از گل و لای رودخانه پیدا شد و هنوز کار میکرد (39+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.